rkward - en to et translation catalogue (355 entries)

note: i18n: ectx: (Level selector) <dialog label="...">
en: Level selector
et: Tasemevalija

note: i18n: ectx: (Level selector) <dialog label="Level selector"> <text>
en: Note: Some values were cut off.
et: Märkus: mõned väärtused lõigati ära.

note: i18n: ectx: (Loaded from Limit Vector Length) <summary>
en: Generic plugin to limit a single numeric vector to the n largest / smallest values. This plugin is designed to be embedded into other plugins.
et: Üldine plugin sõltumatu arvvektori piiramiseks n suurima / väikseima väärtusega. See plugin on mõeldud kasutamiseks teistes pluginates.

note: i18n: ectx: (Loaded from Limit Vector Length) <usage>
en: Specify the desired length cutoff and sorting. Note that the result is always sorted, with the sum of remainder values appended at the end.
et: Soovitud lõike pikkuse ja sortimise määramine. Pane tähele, et tulemus sorditakse alati ning jääkväärtuste summa lisatakse lõppu.

note: i18n: ectx: (Loaded from Limit Vector Length) <settings> <setting> (refers to element labelled "Sorting")
en: Should the largest or the lowest values be kept? For most purposes, you will want to keep the largest values.
et: Kas hoida alles suurimad või väikseimad väärtused? Enamikul juhtudel on mõistlik alles hoida suurimad väärtused.

note: i18n: ectx: (Loaded from Limit Vector Length) <settings> <setting> (refers to element labelled "Add remainder category")
en: Should a category be added for the remaining value (those which have been cut off)? Note: This will always be appended to the end of the vector.
et: Kas lisada jääkväärtusele (mis on ära lõigatud) kategooria? Märkus: see lisatakse alati vektori lõppu.

note: i18n: ectx: (Loaded from Limit Vector Length) <settings> <setting> (refers to element labelled "Statistic")
en: Statistic to use for summarizing the cut off values.
et: Lõikeväärtuste summeerimisel kasutatav statistika.

note: i18n: ectx: (Loaded from Limit Vector Length) <settings> <setting> (refers to element labelled "Custom statistic (as function of x)")
en: If you chose to use a custom statistic for summarizing the cut off values, specify it, here, as a function of <em>x</em>.
et: Kui soovid tarvitada lõikeväärtuste summeerimisel kohandatud statistika, määra see siin <em>x</em>-i funktsioonina.

note: i18n: ectx: (Loaded from Limit Vector Length) <settings> <setting> (refers to element labelled "Remainder category label")
en: Label to use for the "others" category. Note: If your data is not labeled, emptying this field will sometimes be preferable.
et: "Muu" kategooria pealdis. Märkus: kui sinu andmetel pole pealdist, võib mõnikord olla hea mõte jätta see väli tühjaks.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: i18n: "true", "false, and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: i18n: Terms inside quotes, <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from D
en: General users may skip this section of help, this is primarily for developers.
et: Tavakasutajad võivad abi selle sektsiooni vahele jätta, see on mõeldud eelkõige arendajatele.

note: i18n: i18n: Terms inside quotes, <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Tabulate) <technical> i18n: ectx: (Loaded from Limit Vector Length) <technical>
en: The generated code is available from <i>code.calculate</i>.
et: Genereeritud koodi pakub <i>code.calculate</i>.

note: i18n: i18n: Terms inside quotes, <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Limit Vector Length) <technical>
en: The following external properties are provided for use in the embedding plugin.
et: Põimitavas pluginas saab tarvitada järgmisi väliseid omadusi.

note: i18n: i18n: Terms inside quotes, <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Limit Vector Length) <technical>
en: <i>invar</i>: Symbol name of the input variable to be limited. Defaults to 'x'.
et: <i>invar</i>: piiratava sisendmuutuja sümbolnimi. Vaikimisi 'x'.

note: i18n: i18n: Terms inside quotes, <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Limit Vector Length) <technical>
en: <i>outvar</i>: Symbol name to use for the output variable (the limited vector). May be identical to <i>invar</i>. Defaults to 'x'.
et: <i>outvar</i>: väljundmuutuja (piiratud vektori) sümbolnimi. Võib olla sama, mis <i>invar</i>. Vaikimisi 'x'.

note: i18n: i18n: Terms inside quotes, <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Limit Vector Length) <technical>
en: <i>parameters</i>: This property will be set to a string describing the limitation options, suitable for pasting into the <i>parameters</i> argument of <b>rk.header()</b>.
et: <i>parameters</i>: funktsiooni <b>rk.header</b> argumenti <i>parameters</i> asetamiseks sobivate piiramisvalikute kirjeldusega stringi omadus.

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (Limit Vector Length) <dialog label="...">
en: Limit Vector Length
et: Vektori pikkuse piiramine

note: i18n: ectx: (Limit Vector Length) <dialog label="Limit Vector Length"> <spinbox label="...">
en: Limit
et: Piirang

note: i18n: ectx: (Limit Vector Length) <dialog label="Limit Vector Length"> <radio label="...">
en: Sorting
et: Sortimine

note: i18n: ectx: (Limit Vector Length) <dialog label="Limit Vector Length"> <radio label="Sorting"> <option label="...">
en: Keep smallest values
et: Alles hoiatakse väikseimad väärtused

note: i18n: ectx: (Limit Vector Length) <dialog label="Limit Vector Length"> <radio label="Sorting"> <option label="...">
en: Keep largest values
et: Alles hoitakse suurimad väärtused

note: i18n: ectx: (Limit Vector Length) <dialog label="Limit Vector Length"> <frame label="...">
en: Add remainder category
et: Jäägikategooria lisamine

note: i18n: ectx: (Tabulate) <dialog label="Tabulate"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Limit Vector Length) <dialog label="Limit Vector Length"> <frame label="Add remainder category"> <radio label="...">
en: Statistic
et: Statistika

note: i18n: ectx: (Tabulate) <dialog label="Tabulate"> <radio label="Statistic"> <option label="..."> i18n: ectx: (Limit Vector Length) <dialog label="Limit Vector Length"> <frame label="Add remainder category"> <radio label="Statistic"> <option label="...">
en: Sum
et: Summa

note: i18n: ectx: (Limit Vector Length) <dialog label="Limit Vector Length"> <frame label="Add remainder category"> <radio label="Statistic"> <option label="...">
en: Mean
et: Keskmine

note: i18n: ectx: (Tabulate) <dialog label="Tabulate"> <radio label="Statistic"> <option label="..."> i18n: ectx: (Limit Vector Length) <dialog label="Limit Vector Length"> <frame label="Add remainder category"> <radio label="Statistic"> <option label="...">
en: Other:
et: Muu:

note: i18n: ectx: (Limit Vector Length) <dialog label="Limit Vector Length"> <frame label="Add remainder category"> <input label="...">
en: Custom statistic (as function of x)
et: Kohandatud statistika (x-i funktsioonina)

note: i18n: ectx: (Limit Vector Length) <dialog label="Limit Vector Length"> <frame label="Add remainder category"> <input label="...">
en: Remainder category label
et: Jäägikategooria pealdis

note: i18n: ectx: (Level selector) <dialog label="Level selector"> <radio label=""> <option label="...">
en: FALSE
et: VÄÄR

note: i18n: ectx: (Level selector) <dialog label="Level selector"> <radio label=""> <option label="...">
en: TRUE
et: TÕENE

note: i18n: ectx: (Loaded from Tabulate) <summary>
en: Generic tabulation plugin (single outcome vector). This plugin is designed to be embedded into other plugins.
et: Üldine tabeldusplugin (üksiktulemusvektor). See plugin on mõeldud kasutamiseks teistes pluginates.

note: i18n: ectx: (Loaded from Tabulate) <settings> <setting> (refers to element labelled "Statistic")
en: Type of tabulation / statistic to compute. This can be frequency of occurrence, or a function of a separate vector.
et: Arvutatava tabeldamise / statistika tüüp. See võib olla esinemissagedus või üksikvektori funktsioon.

note: i18n: ectx: (Loaded from Tabulate) <settings> <setting> (refers to element labelled "Values")
en: When computing a statistic other than frequency, specify the vector containing the underlying data, here.
et: Muu kui sageduse statistika arvutamisel tuleb siin määrata algandmeid sisaldav vektor.

note: i18n: ectx: (Loaded from Tabulate) <settings> <setting> (refers to element labelled "Custom statistic")
en: When the statistic is set to "Other:", this allows you to specify an arbitrary function to compute the statistic. The function may take a vector (a sub-group of the variable selected above) as parameter "x", and must return a single numeric value. Typical examples are "mean(x)" or "sd(x)".
et: Kui statistikaks on määratud "Muu", saab määrata meelepärase funktsiooni statistika arvutamiseks. Funktsioon võib võtta parameetriks "x" vektori (eespool valitud muutuja alamhulga) ja peab tagastama üksiku arvväärtuse. Tüüpilised näited on "mean(x)" ja "sd(x)".

note: i18n: ectx: (Loaded from Tabulate) <related>
en: <link href="rkward://component/crosstab"/> and
et: <link href="rkward://component/crosstab"/> ja

note: i18n: ectx: (Loaded from Tabulate) <related>
en: <link href="rkward://component/crosstab_multi"/> for tabulation of frequencies across many variables.
et: <link href="rkward://component/crosstab_multi"/> sageduste tabeldamiseks üle paljude muutujate.

note: i18n: i18n: Terms inside quotes, <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Tabulate) <technical>
en: The following external properties are provided for use in the embedding plugin:
et: Põimitavas pluginas saab tarvitada järgmisi väliseid omadusi:

note: i18n: i18n: Terms inside quotes, <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Tabulate) <technical>
en: <i>varsource</i>: The tabulation plugin does not show its own varselector by default. Connect your own to this one (<i>client="embedded_id.varsource.selected" governor="myvarselector_id.selected"</i>).
et: <i>varsource</i>: vaikimisi ei näita tabeldamisplugin enda muujujavalijat. Ühenda enda oma sellega (<i>client="embedded_id.varsource.selected" governor="myvarselector_id.selected"</i>).

note: i18n: i18n: Terms inside quotes, <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Tabulate) <technical>
en: <i>outvar</i>: By default, the plugin produces a table in a variable called "x". You can set it to use a different name, here.
et: <i>outvar</i>: vaikimisi annab plugin tulemuseks tabeli muutujas "x". Siin saab soovi korral määrata mõne muu nime.

note: i18n: i18n: Terms inside quotes, <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Tabulate) <technical>
en: <i>titlevar</i>: If you want the plugin to save a description of the grouping variables in an R variable, set this to an object name to use. Else set this to "" to disable. Defaults to "title"
et: <i>titlevar</i>: kui plugin peaks salvestama sõltuvate muutujate kirjelduse R-i muutujasse, saab siin määrata kasutatava objekti nime. Keelamiseks määra "". Vaikimisi on see "title"

note: i18n: i18n: Terms inside quotes, <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Tabulate) <technical>
en: <i>fun_label</i>: This property will be set to a description of the statistic.
et: <i>fun_label</i>: selle omadusega saab määrata statistika kirjelduse.

note: i18n: i18n: Terms inside quotes, <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Tabulate) <technical>
en: <i>parameters</i>: This property will be set to a string describing the tabulation options, suitable for pasting into the <i>parameters</i> argument of <b>rk.header()</b>.
et: <i>parameters</i>: funktsiooni <b>rk.header</b> argumenti <i>parameters</i> asetamiseks sobivate tabeldusvalikute kirjeldusega stringi omadus.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (Tabulate) i18n: ectx: (Tabulate) <dialog label="Tabulate"> <radio label="Statistic"> <option label="...">
en: Frequency
et: Sagedus

note: i18n: ectx: (Tabulate)
en: Sum of %1
et: %1 summa

[ctx: (function name) of (object name)]
note: i18n: ectx: (Tabulate)
en: %1 of %2
et: Objekti %2 funktsioon %1

note: i18n: ectx: (Tabulate)
en: Tabulation statistic
et: Tabeldusstatistika

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (Tabulate) <dialog label="...">
en: Tabulate
et: Tabeldamine

note: i18n: ectx: (Tabulate) <dialog label="Tabulate"> <varslot label="...">
en: Values
et: Väärtused

note: i18n: ectx: (Tabulate) <dialog label="Tabulate"> <input label="...">
en: Custom statistic
et: Kohandatud statistika

note: i18n: ectx: <about name="...">
en: Embedded plugins
et: Põimitavad pluginad

note: i18n: ectx: <about shortinfo="...">
en: Not for direct use: Utility plugins that can be included by other plugins. Part of the official RKWard distribution
et: Kaudseks kasutamiseks: abipluginad tarvitamiseks teistes pluginates. Kuuluvad ametlikult RKWardi koosseisu.

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (Barplot Options) <dialog label="Barplot Options"> <embed label="...">
en: Plot Options
et: Diagrammi valikud

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Color Chooser
et: Värvivalija

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Step Function plot options
et: Astmefunktsiooni diagrammi valikud

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Histogram Options
et: Histogrammi valikud

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (Barplot Options) <dialog label="...">
en: Barplot Options
et: Tulpdiagrammi valikud

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Draw Grid
et: Alusvõrgu näitamine

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Select by value
et: Valimine väärtuse järgi

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Multi Input
et: Mitmiksisend

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Run Code
et: Koodi käivitamine

note: i18n: ectx: <about name="...">
en: Menu structure definition
et: Menüüstruktuuri definitsioon

note: i18n: ectx: <about shortinfo="...">
en: Not for direct use: Defines the names and order of top level menus. Part of the official RKWard distribution
et: Kaudseks kasutamiseks: tipptaseme menüüde nimede ja järjekorra defineerimine. Kuulub ametlikult RKWardi koosseisu.

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="...">
en: Data
et: Andmed

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="...">
en: Analysis
et: Analüüs

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="...">
en: Plots
et: Diagrammid

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="...">
en: Distributions
et: Jaotused

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="...">
en: empty
et: tühi

[ctx: R code comment]
note: i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options)
en: adjust the range so that the labels will fit
et: vahemiku kohandamine pealdiste mahutamiseks

note: i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options) <summary>
en: Options applicable to bar plots
et: Tulpdiagrammide valikud

note: i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options) <usage>
en: Choose if you want stacked bars, legend, and rainbow colors. Also you can choose if you want to display or not bar values (labels) and in what place.
et: Valimine, kas näidata virnastatud tulpasid, legendi ja vikerkaarevärve. Samuti saab valida, kas näidata tulpade väärtusi (pealdisi) ja kus neid näidata.

note: i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Draw Legend")
en: Should a legend be added to the barplot? The row names of the data will be used to construct the legend, so this option has no effect, if the rows are not named.
et: Kas lisada tulpdiagrammile legend? Legendi loomiseks kasutatakse andmete reanimesid, nii et see valik ei avalda vähimatki mõju, kui read on ilma nimeta.

note: i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Colors")
en: Select between grey and rainbow colors.
et: Halltoonide ja vikerkaarevärvide vahel valimine.

note: i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Type")
en: Select a type between juxtaposed bars and stacked bars. This setting is only meaningful for two-dimensional data. If you choose stacked bars you can not display bar values, below.
et: Tulpade tüübi valimine: virnastatud või kõrvutised. See on mõistlik ainult kahemõõtmeliste andmete korral. Kui valida virnastatud tulbad, ei saa allpool lasta tulpade väärtusi näidata.

note: i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Display values")
en: Select if you want to display bar values (labels).
et: Valimise korral näidatakse tulpade väärtusi (pealdisi).

note: i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Placement")
en: If you have selected to display bar values (labels) you can select where should they be displayed:
et: Kui tulpade väärtuse (pealdiste) näitamine on lubatud, saab siis määrata, kus neid tuleks näidata:

note: i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Placement")
en: Above the bars
et: Tulpade kohal

note: i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Placement")
en: Beside the bars
et: Tulpade kõrval

note: i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Placement")
en: Inside the bars
et: Tulpade peal

note: i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Plot Options")
en: Generic plot options. See <link href="rkward://component/plot_options"/>.
et: Diagrammide üldised valikud. Vt <link href="rkward://component/plot_options"/>.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options) <technical>
en: This plugin is meant to be embedded in other plugins. It does not by itself provide a means to select input data. When embedding this plugin, you will be interested in the following properties:
et: See plugin on mõeldud tarvitamiseks teistes pluginates. Sel pole endal sisendandmete valimise võimalust. Teistesse pluginatesse põimimise korral on kättesaadavad järgmised omadused:

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options) <technical>
en: <i>xvar</i>: The name of the data variable. You can connect this to a varslot, or set it to a fixed string such as "x". This is required.
et: <i>xvar</i>: andmemuutuja nimi. Selle võib siduda muutujapesaga (varslot) või määrata püsistring, näiteks "x". See on kohustuslik.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options) <technical>
en: <i>code.preprocess</i>: Provides a summary of parameters to be used in a call to <b>rk.header()</b>, if you have a use for it.
et: <i>code.preprocess</i>: parameetrite kokkuvõte <b>rk.header()</b> väljakutsumiseks, kui see on kasutusel.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Barplot Options) <technical>
en: <i>code.printout</i>: The actual commands needed to construct the barplot.
et: <i>code.printout</i>: tegelikud tulpdiagrammi loomiseks vajalikud käsud.

note: i18n: ectx: (Barplot Options) <dialog label="Barplot Options"> <checkbox label="...">
en: Draw Legend
et: Legendi näitamine

note: i18n: ectx: (Barplot Options) <dialog label="Barplot Options"> <radio label="...">
en: Colors
et: Värvid

note: i18n: ectx: (Barplot Options) <dialog label="Barplot Options"> <radio label="Colors"> <option label="...">
en: Default (grayscale)
et: Vaikimisi (halltoonid)

note: i18n: ectx: (Barplot Options) <dialog label="Barplot Options"> <radio label="Colors"> <option label="...">
en: Rainbow colors
et: Vikerkaarevärvid

note: i18n: ectx: (Barplot Options) <dialog label="Barplot Options"> <radio label="...">
en: Type
et: Tüüp

note: i18n: ectx: (Barplot Options) <dialog label="Barplot Options"> <radio label="Type"> <option label="...">
en: Juxtaposed
et: Kõrvutised

note: i18n: ectx: (Barplot Options) <dialog label="Barplot Options"> <radio label="Type"> <option label="...">
en: Stacked
et: Virnastatud

note: i18n: ectx: (Barplot Options) <dialog label="Barplot Options"> <checkbox label="...">
en: Display values
et: Väärtuste näitamine

note: i18n: ectx: (Barplot Options) <dialog label="Barplot Options"> <radio label="...">
en: Placement
et: Asetus

note: i18n: ectx: (Barplot Options) <dialog label="Barplot Options"> <radio label="Placement"> <option label="...">
en: Above Bars
et: Tulpade kohal

note: i18n: ectx: (Barplot Options) <dialog label="Barplot Options"> <radio label="Placement"> <option label="...">
en: Beside Bars
et: Tulpade kõrval

note: i18n: ectx: (Barplot Options) <dialog label="Barplot Options"> <radio label="Placement"> <option label="...">
en: Inside Bars
et: Tulpade peal

note: i18n: ectx: (Loaded from Choose color) <summary>
en: Simple color picker.
et: Lihtne värvivalija.

note: i18n: ectx: (Loaded from Choose color) <usage>
en: Pick a color.
et: Värvi valimine.

note: i18n: ectx: (Loaded from Choose color) <usage>
en: This plugin is meant to be used embedded, and you should not really ever see this help page.
et: See plugin on mõeldud tarvitamiseks teistes pluginates, mistõttu see abilehekülg ei tohiks üldse sinu silmade ette sattuda.

note: i18n: ectx: (Loaded from Choose color) <settings> <setting> (refers to element labelled "Color")
en: The color to use.
et: Kasutatav värv.

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="...">
en: Choose color
et: Värvi valimine

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Points / Lines"> <embed label="..."> i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="..."> i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label=
en: Color
et: Värv

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> [...] <dropdown label="Tick label orientation"> <option label="..."> i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Points / Lines"> <dropdown label="Type of points/lines"> <option label=".
en: default
et: vaikimisi

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Azure
et: Asuursinine

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Black
et: Must

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Blue
et: Sinine

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Blue1
et: Sinine1

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Blue2
et: Sinine2

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Blue3
et: Sinine3

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Blue4
et: Sinine4

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Brown
et: Pruun

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Cyan
et: Tsüaan

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Darkviolet
et: Tumelilla

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Gold
et: Kuldne

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Gray
et: Hall

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Gray1
et: Hall1

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Gray2
et: Hall2

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Gray3
et: Hall3

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Gray4
et: Hall4

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Green
et: Roheline

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Green1
et: Roheline1

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Green2
et: Roheline2

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Green3
et: Roheline3

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Green4
et: Roheline4

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Grey
et: Hall

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Grey1
et: Hall1

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Grey2
et: Hall2

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Grey3
et: Hall3

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Grey4
et: Hall4

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Lawngreen
et: Mururoheline

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Limegreen
et: Laimiroheline

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Linen
et: Linakarva

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Mintcream
et: Kreemikasvalge

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Mistyrose
et: Tuhmroosa

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Navajowhite
et: Tume mokassiin

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Orange
et: Oranž

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Orchid
et: Orhidee

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Palegreen
et: Kahvaturoheline

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Papayawhip
et: Valkjaspruun

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Peachpuff
et: Virsikukarva

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Pink
et: Roosa

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Red
et: Punane

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Red1
et: Punane1

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Red2
et: Punane2

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Red3
et: Punane3

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Red4
et: Punane4

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Royalblue
et: Kuningasinine

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Salmon
et: Lõheroosa

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Sandybrown
et: Liivapruun

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Seagreen
et: Mereroheline

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Sienna
et: Sieenapunane

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Skyblue
et: Taevasinine

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Slategrey
et: Kiltkivihall

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Snow
et: Lumivalge

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Springgreen
et: Kevadroheline

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Steelblue
et: Terassinine

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Tan
et: Kollakaspruun

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Thistle
et: Tuhmlilla

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Tomato
et: Tomatikarva

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Violet
et: Lilla

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Violetred1
et: Lillakaspunane1

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Violetred2
et: Lillakaspunane2

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Violetred3
et: Lillakaspunane3

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Violetred4
et: Lillakaspunane4

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Wheat
et: Nisukarva

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: White
et: Valge

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Yellow
et: Kollane

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Yellow1
et: Kollane1

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Yellow2
et: Kollane2

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Yellow3
et: Kollane3

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Yellow4
et: Kollane4

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Yellowgreen
et: Kollakasroheline

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options)
en: Break points
et: Katkestuspunktid

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options)
en: Approximately %1 cells
et: Ligikaudu %1 lahtrit

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options)
en: Integers
et: Täisarvud

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options)
en: Equally spaced vector of length %1
et: Võrdsete vahemikega vektor pikkusega %1

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options)
en: Scale
et: Skaleerimine

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options)
en: Density
et: Tihedus

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <summary>
en: This plugin provides various options for <b>hist</b> or <b>plot.histogram</b>.
et: See plugin sisaldab mitmesuguseid funktsioonide <b>hist</b> ja <b>plot.histogram</b> valikuid.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <usage>
en: This plugin is mostly used as an embedded plugin. All the GUI elements here set various parameters to either hist or plot.histogram functions. For parameter specific help see the respective R references. Few parameter combinations might not produce any sensible plot, so read the R references to make a judicious choice of parameters.
et: Seda pluginat kasutatakse peamiselt põimitava pluginana. Kõik siinsed graafilise kasutajaliidese elemendid määravad funktsioonide hist või plot.histogram parameetreid. Konkreetse parameetri abimaterjali vaata vastavast R-i abikirjest. Teatavate parameetrite kombinatsioon ei pruugi anda mõistlikku diagrammi, mistõttu soovitame uurida R-i abi, et leida sobiv parameetrite valik.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Add bars to current plot")
en: Check this box if the histogram is to be added to the current plot. This is the <i>add</i> parameter.
et: Märkimise korral lisatakse aktiivsele diagrammile histogramm. See on parameeter <i>add</i>.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Frequency")
en: This is the <i>freq</i> parameter.
et: See on sagedusparameeter <i>freq</i>.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Bar labels")
en: This is the <i>label</i> parameter.
et: See on pealdise parameeter <i>label</i>.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Right closed")
en: This is the <i>right</i> parameter.
et: See on parameeter <i>right</i>.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Include in lowest cell")
en: This is the <i>include.lowest</i> parameter.
et: See on parameeter <i>include.lowest</i>.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Method")
en: This is the <i>breaks</i> parameter to <b>hist</b>, unless either 'Integer numbers' or 'Vector of break points' is chosen. The 'Integer numbers' option sets the break points as the integers between the minimum and the maximum of the variable. The 'Vector of break points' option sets equally spaced break points in the range of the variable. The number of break points in this case is provided by 'Vector length' (see below).
et: See on funktsiooni <b>hist</b> parameeter <i>breaks</i>, kui just pole valitud "Täisarvud" või "Katkestuspunktide vektor". Valik "Täisarvud" seab katkestuspunktid muutuja miinimumi ja maksimusi vahelistele täisarvudele. "Katkestuspunktide vektor" seab muutuja vahemikku võrdsete vahedega katkestuspunktid. Katkestuspunktide arvu annab sel juhul "vektori pikkus" (vt allpool).

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Suggested cells")
en: If 'A single number' is chosen in the above field, then this provides a suggestion to the number of cells. This is the <i>breaks</i> parameter with a single number argument.
et: Kui eespool on valitud "Üksikarv", siis siin saab paika panda umbkaudse lahtrite arvu. See on <i>breaks</i> parameeter üksikarvu parameetriga.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Draw border")
en: Whether border to the histogram bars are to be drawn. If unchecked then, <i>border=FALSE</i> is added to the code. Otherwise a color is provided as the argument to <i>border</i>.
et: Kas näidata histogrammi tulpade piiret. Kui see märkimata jätta, lisatakse koodi <i>border=FALSE</i>. Vastasel juhul tuleb anda funktsioonile <i>border</i> argumendina värv.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Color")
en: This is the <i>border</i> argument which provides the color of the border. Check the above box to use this option.
et: See on funktsiooni <i>border</i> argument, mis määrab piirde värvi. Selleks tuleb märkida ülal asuv kastike.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Line type for histogram")
en: This is the <i>lty</i> parameter. Choosing 'Blank' will not draw any lines, select a fill color to make a sensible plot. See R reference for further details.
et: See on <i>lty</i> parameeter. Valides "Tühi", ei joonistata ühtegi joont, mõistliku diagrammi annab siiski täitevärvi valimine. Täpsemalt kõneleb sellest R-i abi.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Density of shading lines")
en: This is the <i>density</i> parameter. See the R reference on 'rect' for more details.
et: See on tihedusparameeter <i>density</i>. Täpsemalt kõneleb sellest R-i abi 'rect' kohta.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Angle of shading lines")
en: This is the <i>angle</i> parameter.
et: See on nurgaparameeter <i>angle</i>.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Use Fill color")
en: Check this box to use a fill color for the histogram bars.
et: Märkimisel kasutatakse histogrammi tulpadel täitevärvi.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Color")
en: This is the <i>col</i> parameter. The embedding plugin might set a default color. If it is empty, then <i>col</i> is not used in the code, otherwise the chosen color is used to fill the bars.
et: See on <i>col</i> parameeter. Põimitud plugin võib määrata vaikimisi värvi. Kui see on tühi, ei ole <i>col</i> üldse koodis kasutusel, muidu aga tarvitatakse valitud värvi tulpade täitmiseks.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: i18n: "true", "false, and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical> i18n: ectx: (Loaded from Step function plot option
en: The following external tags are provided for use in the embedding plugin.
et: Põimitavas pluginas saab tarvitada järgmisi väliseid silte.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: i18n: "true", "false, and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical> i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options
en: <i>code.printout</i>: This contains all the other options determining the look of the plot.
et: <i>code.printout</i>: sisaldab kõiki muid diagrammi välimust määravaid valikuid.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: i18n: "true", "false, and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Step function plot options) <technical> i18n: ectx: (Loaded from Default histogram o
en: <i>allow_addtoplot</i>: Setting this to "true" ("false") enables (disables) the display of the '<label id="addtoplot"/>' check box.
et: <i>allow_addtoplot</i>: selle määramisel "tõeseks" ("vääraks") lubatakse (keelatakse) näidata märkeruutu '<label id="addtoplot"/>'.

note: i18n: i18n: "true", "false, and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <technical>
en: <i>varname</i>: For linking to the variable name for which histogram is being plotted. This is used in the 'Integer numbers' option for breaks.
et: <i>varname</i>: muutuja nime linkimiseks, mille histogrammi joonistatakse. Seda kasutatakse katkestuspunktide valiku "Täisarvud" korral.

note: i18n: i18n: "true", "false, and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <technical>
en: <i>allow_freq</i>: Setting this to "true" ("false") enables (disables) the display of the '<label id="freq"/>' check box.
et: <i>allow_freq</i>: selle määramisel "tõeseks" ("vääraks") lubatakse (keelatakse) näidata märkeruutu '<label id="freq"/>'.

note: i18n: i18n: "true", "false, and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <technical>
en: <i>allow_barlabels</i>: Setting this to "true" ("false") enables (disables) the display of the '<label id="barlabels"/>' check box.
et: <i>allow_barlabels</i>: selle määramisel "tõeseks" ("vääraks") lubatakse (keelatakse) näidata märkeruutu '<label id="barlabels"/>'.

note: i18n: i18n: "true", "false, and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <technical>
en: In order to allow flexible use, the generated options are separated into three different sections:
et: Paindliku kasutamise huvides on genereeritud valikud jagatud kolme sektsiooni:

note: i18n: i18n: "true", "false, and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <technical>
en: <i>code.preprocess</i>: Options suitable for use in a call to <b>rk.header()</b>. These are safe to ignore, if you do not need them.
et: <i>code.preprocess</i>: <b>rk.header()</b> väljakutsumiseks sobivad valikud. Neid võib julgelt eirata, kui sa neid ei vaja.

note: i18n: i18n: "true", "false, and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default histogram options) <technical>
en: <i>code.calculate</i>: This contains only the <i>breaks</i>-option.
et: <i>code.calculate</i>: sisaldab ainult valikut <i>breaks</i>.

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="...">
en: Default histogram options
et: Histogrammi vaikevalikud

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <checkbox label="...">
en: Add bars to current plot
et: Tulpade lisamine aktiivsesse diagrammi

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <checkbox label="...">
en: Bar labels
et: Tulpade pealdised

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="...">
en: Histogram Breakpoints
et: Histogrammi katkestuspunktid

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Breakpoints"> <radio label="...">
en: Method
et: Meetod

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Breakpoints"> <radio label="Method"> <option label="...">
en: A single number
et: Üksikarv

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Breakpoints"> <radio label="Method"> <option label="...">
en: Integer numbers
et: Täisarvud

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Breakpoints"> <radio label="Method"> <option label="...">
en: Vector of break points
et: Katkestuspunktide vektor

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Breakpoints"> <spinbox label="...">
en: Suggested cells
et: Väljapakutud lahtrid

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Breakpoints"> <spinbox label="...">
en: Vector length
et: Vektori pikkus

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="...">
en: Histogram Line options
et: Histogrammi joonevalikud

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Line options"> <dropdown label="...">
en: Line type for histogram
et: Histogrammi joone tüüp

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Line options"> <dropdown label="Line type for histogram"> <option label="...">
en: Blank (No lines)
et: Tühi (jooni ei tõmmata)

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label="Options"> <dropdown label="Line type for all lines"> <option label="..."> i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Line options"> <drop
en: Solid
et: Ühtlane

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label="Options"> <dropdown label="Line type for all lines"> <option label="..."> i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Line options"> <drop
en: Dashed
et: Kriipsjoon

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label="Options"> <dropdown label="Line type for all lines"> <option label="..."> i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Line options"> <drop
en: Dotted
et: Punktiirjoon

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label="Options"> <dropdown label="Line type for all lines"> <option label="..."> i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Line options"> <drop
en: Dot-Dash
et: Punkt-kriipsjoon

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label="Options"> <dropdown label="Line type for all lines"> <option label="..."> i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Line options"> <drop
en: Long-dash
et: Pikk-kriipsjoon

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label="Options"> <dropdown label="Line type for all lines"> <option label="..."> i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Line options"> <drop
en: Two-dash
et: Kaks-kriipsjoon

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Line options"> <spinbox label="...">
en: Density of shading lines
et: Varjutusjoonte tihedus

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Line options"> <spinbox label="...">
en: Angle of shading lines
et: Varjutusjoonte nurk

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="...">
en: Histogram Border options
et: Histogrammi piirde valikud

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Border options"> <checkbox label="...">
en: Draw border
et: Piirde näitamine

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="...">
en: Histogram Fill options
et: Histogrammi täitmise valikud

note: i18n: ectx: (Default histogram options) <dialog label="Default histogram options"> <frame label="Histogram Fill options"> <checkbox label="...">
en: Use Fill color
et: Täitevärvi kasutamine

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <summary>
en: Generic plot options plugin. More often than not, this plugin is embedded into other plugins. As a result, not all the features explained here are available in a specific embedded situation. When a particular feature is available, it is explained as below.
et: Üldine diagrammi valikute plugin. Enamasti kasutatakse seda põimituna teistesse pluginatesse. Seepärast ei pruugi kõik siin toodavad omadused olla kõigis olukordades saadaval. Kui konkreetne omadus on saadaval, siis selle kirjeldus on järgmine.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <usage>
en: Set or change the various graphical parameters to the plot function.
et: Funktsiooni joonistamise mitmesuguste graafiliste parameetrite määramine või muutmine.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Main title (on top). Leave empty for default title")
en: This is the <i>main</i> argument to plot.default. See R reference on <b>plot.default</b>. To achieve a line-break (in a quoted string), enter '\n'.
et: See on funktsiooni plot.default parameeter <i>main</i>. Vt R-i abi <b>plot.default</b> kohta. Reamurdmiseks (jutumärkides stringis) kasuta '\n'.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Interpret this label as literal (quoted) string")
en: If this box is checked, the <i>main</i> title will be used literally (quoted). Otherwise is will be interpreted as an R statement
et: Selle märkimisel kasutatakse <i>main</i> pealkirja nii, nagu on (jutumärkides). Vastasel juhul tõlgendatakse seda R-i lausena

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Sub-title (at bottom). Leave empty for default title")
en: This is the <i>sub</i> argument to plot.default. See R reference on <b>plot.default</b>. To achieve a line-break (in a quoted string), enter '\n'.
et: See on funktsiooni plot.default parameeter <i>sub</i>. Vt R-i abi <b>plot.default</b> kohta. Reamurdmiseks (jutumärkides stringis) kasuta '\n'.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Interpret this label as literal (quoted) string")
en: If this box is checked, the <i>sub</i> title will be used literally (quoted). Otherwise is will be interpreted as an R statement
et: Selle märkimisel kasutatakse <i>sub</i> pealkirja nii, nagu on (jutumärkides). Vastasel juhul tõlgendatakse seda R-i lausena

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Custom margins")
en: Enable this option, if you want to customize the margins.
et: Selle märkimisel saab veeriseid kohandada.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Top")
en: Size of top margin. Size is specified in (approximate) line heights.
et: Ülemise veerise suurus. Suurus määratakse (ligilähedaselt) ridade kõrgusega.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Bottom")
en: Size of bottom margin. Size is specified in (approximate) line heights.
et: Alumise veerise suurus. Suurus määratakse (ligilähedaselt) ridade kõrgusega.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Left")
en: Size of left margin. Size is specified in (approximate) line heights.
et: Vasaku veerise suurus. Suurus määratakse (ligilähedaselt) ridade kõrgusega.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Right")
en: Size of right margin. Size is specified in (approximate) line heights.
et: Parema veerise suurus. Suurus määratakse (ligilähedaselt) ridade kõrgusega.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Draw X axis")
en: Uncheck this box to avoid drawing the X axis. This is the <i>xaxt</i> argument to par. See R reference on <b>par</b>.
et: Märkimata jätmisel X-telge ei joonistada. See on funktsiooni par argument <i>xaxt</i>. Vt R-i abi <b>par</b> kohta.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Draw Y axis")
en: Uncheck this box to avoid drawing the Y axis. This is the <i>yaxt</i> argument to par. See R reference on <b>par</b>.
et: Märkimata jätmisel Y-telge ei joonistada. See on funktsiooni par argument <i>yaxt</i>. Vt R-i abi <b>par</b> kohta.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "X axis logarithmic")
en: This specifies the <i>log</i> argument to plot.default. Check this box to set <i>log="x"</i>. See R reference on <b>plot.default</b>.
et: See määrab funktsiooni plot.default parameetri <i>log</i>. Märkimise korral määratakse <i>log="x"</i>. Vt R-i abi <b>plot.default</b> kohta.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Y axis logarithmic")
en: This specifies the <i>log</i> argument to plot.default. Check this box to set <i>log="y"</i>. Check both the boxes to set <i>log="xy"</i>. See R reference on <b>plot.default</b>.
et: See määrab funktsiooni plot.default argumendi <i>log</i>. Märkimise korral määratakse <i>log="y"</i>. Mõlema märkeruudu märkimisel määratakse <i>log="xy"</i>. Vt R-i abi <b>plot.default" kohta.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Labels (leave empty for default)")
en: The X and Y axis labels. These are the <i>xlab</i> and <i>ylab</i> arguments to <b>plot.default</b>, respectively. The checkboxes enable or disable the labels being evaluated as literal (quoted) strings. To achieve a line-break (in a quoted string), enter '\n'.
et: X- ja Y-telje pealdised. Need on funktsiooni <b>plot.default</b> argumendid <i>xlab</i> ja <i>ylab</i>. Märkeruudud lubavad või leelavad pealdiste hindamise nagu on (jutumärkides) stringidena. Reamurdmiseks (jutumärkides stringis) kasuta '\n'.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Scale (Minimum/Maximum values for X/Y). Leave blank for automatic")
en: The X and Y axis limits. These are the <i>xlim</i> and <i>ylim</i> arguments to <b>plot.default</b> respectively. For automatic evaluation of the limits, leave these blank.
et: X- ja Y-telje piirangud. Need on funktsiooni <b>plot.default</b> argumendid <i>xlim</i> ja <i>ylim</i>. Piirangute automaatseks hindamiseks jäta tühjaks.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Type of points/lines")
en: Choose one of the listed point/line types for the plot. To let the calling function use its default plotting type, choose the 'default' option. This is the <i>type</i> argument to <b>plot.default</b>.
et: Loendis leiduva punkti/joone tüübi valimine diagrammile. Kui väljakutsuv funktsioon peaks kasutama diagrammi vaikimisi tüüpi, vali valik "vaikimisi". See on funktsiooni <b>plot.default</b> argument <i>type</i>.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Color")
en: Choose one of the listed point/line colors for the plot. To let the calling function use its default plotting color, choose the 'default' option. This is the <i>col</i> argument to <b>plot.default</b>.
et: Loendis leiduva punkti/joone värvi valimine diagrammile. Kui väljakutsuv funktsioon peaks kasutama diagrammi vaikimisi värvi, vali valik "vaikimisi". See on funktsiooni <b>plot.default</b> argument <i>col</i>.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Aspect ratio")
en: This is the <i>asp</i> argument to <b>plot.default</b>.
et: See on funktsiooni <b>plot.default</b> argument <i>asp</i>.

note: i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Add Grid to the plot")
en: Check this box to add a grid to the current plot. For various grid options see <link href="rkward://component/x11grid"/>. Note that these options are not for <b>plot.default</b> but rather for the function <b>grid</b>. For this to be functional the embedding plugin should implement it internally.
et: Märkimise korral lisatakse aktiivsele diagrammile alusvõrk. Mitmesuguste alusvõrgu valikute kohta vt <link href="rkward://component/x11grid"/>. Pane tähele, et need ei ole mitte funktsiooni <b>plot.default</b>, vaid funktsiooni <b>grid</b> valikud. Korralikuks toimimiseks peab põimiv plugin selle sisemiselt teostama.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>xvar</i>: The variable to be used for the x-coordinates.
et: <i>xvar</i>: X--koordinaatides kasutatav muutuja.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>yvar</i>: The variable to be used for the y-coordinates.
et: <i>yvar: Y--koordinaatides kasutatav muutuja.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>default_pointtype</i>: A string that provides the default point type when the user chooses 'Default' for '<label id="pointtype"/>'. The possibilities are p,l,b,o,h,s and S; the options for the <i>type</i> argument.
et: <i>default_pointtype</i>: vaikimisi punkti tüüpi pakkuv string, kui kasutaja valib '<label id="pointtype"/>' tüübiks "Vaikimisi". Võimalused on p,l,b,o,h,s and S; argumendi <i>type</i> valikud.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>default_pointcolor</i>: A string that provides the default point color when the user chooses 'Default' for '<label id="pointcolor"/>'. For various possibilities see the code color_chooser.xml; the options for the <i>col</i> argument.
et: <i>default_pointcolor</i>: vaikimisi punkti värvi pakkuv string, kui kasutaja valib '<label id="pointcolor"/>' värviks "Vaikimisi". Erinevaid võimalusi leiab color_chooser.xml koodis; argumendi <i>col</i> valikud.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>default_main</i>: A string specifying the <i>main</i> argument to <b>plot.default</b>. By default this is "" which means that the main title generated by the plotting function is used. Note: The default is always used unquoted. If you want to specify a literal string add quotes, explicitly, as "&<i>quote;</i>".
et: <i>default_main</i>: funktsiooni <b>plot.default</b> argumenti <i>main</i> määrav string. Vaikimisi on see "", mis tähendab, et pealkiri genereeritakse diagrammi loomiseks kasutatava funktsiooni põhjal. Märkus: vaikimisi on pealkiri alati nagu on, ilma jutumärkideta. Konkreetse pealkirja määramiseks lisa otseselt jutumärgid, näiteks "&<i>quote;</i>".

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>default_sub</i>: Similar to <i>main</i> above but for the subtitle argument <i>sub</i>.
et: <i>default_sub</i>: sama nagu eespool <i>main</i> puhul, ainult et funktsiooni <i>sub</i> alapealkirja argument.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>default_xlab</i>: Similar to <i>main</i> above but for the X-label argument <i>xlab</i>.
et: <i>default_xlab</i>: sama nagu eespool <i>main</i> puhul, aga X-pealdise argumendile <i>xlab</i>.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>default_ylab</i>: Similar to <i>main</i> above but for the Y-label argument <i>ylab</i>.
et: <i>default_ylab</i>: sama nagu eespool <i>main</i> puhul, aga Y-pealdise argumendile <i>xlab</i>

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>allow_log</i>: Setting this to "true" ("false") enables (disables) the display of '<label id="xlog"/>' and '<label id="ylog"/>' check boxes.
et: <i>allow_log</i>: selle määramisel "tõeseks" ("vääraks") lubatakse (keelatakse) näidata märkeruute '<label id="xlog"/>' ja '<label id="ylog"/>'.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>allow_xlim</i>: Setting this to "true" ("false") enables (disables) the display of '<label id="xminvalue"/>' and '<label id="xmaxvalue"/>' input boxes.
et: <i>allow_xlim</i>: selle määramisel "tõeseks" ("vääraks") lubatakse (keelatakse) näidata sisendkaste '<label id="xminvalue"/>' ja '<label id="xmaxvalue"/>'.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>allow_ylim</i>: Setting this to "true" ("false") enables (disables) the display of '<label id="yminvalue"/>' and '<label id="ymaxvalue"/>' input boxes.
et: <i>allow_ylim</i>: selle määramisel "tõeseks" ("vääraks") lubatakse (keelatakse) näidata sisendkaste '<label id="yminvalue"/>' ja '<label id="ymaxvalue"/>'.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>allow_type</i>: Setting this to "true" ("false") enables (disables) the display of the '<label id="pointtypepage"/>' tab.
et: <i>allow_type</i>: selle määramisel "tõeseks" ("vääraks") lubatakse (keelatakse) näidata kaarti '<label id="pointtypepage"/>'.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>allow_aspect</i>: Setting this to "true" ("false") enables (disables) the display of the '<label id="aspectratio"/>' tab.
et: <i>allow_aspect</i>: selle määramisel "tõeseks" ("vääraks") lubatakse (keelatakse) näidata kaarti '<label id="aspectratio"/>'.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>allow_grid</i>: Setting this to "true" ("false") enables (disables) the display of the '<label id="tab_grid"/>' tab. If "true", the actual code for grid options can be extracted from code.calculate (see below) which in turn extracts it from grid_options.code.printout. Specifically, if the plot options plugin is embedded using an <i>id="plot_options"</i> then the following call:<br> printIndented ("\t", getRK_val ("plot_options.code.calculate"));</br><br> after the plotting function should do the job.</br>
et: <i>allow_grid</i>: selle määramisel "tõeseks" ("vääraks") lubatakse (keeltatakse) näidata kaarti '<label id="tab_grid"/>'. Kui see on "tõene", siis alusvõrgu valikute tegelik kood hangitakse funktsioonist code.calculate (vt allpool), mis omakorda hangib selle funktsioonist grid_options.code.printout. Kui diagrammi valikute plugin on põimitud <i>id="plot_options"</i> abil, siis väljakutsest:<br> printIndented ("\t", getRK_val ("plot_options.code.calculate"));</br><br> pärast joonistamise funktsiooni peaks piisama.</br>

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: In order to allow flexible use, the generated options are separated into different sections:
et: Paindliku kasutamise huvides on genereeritud valikud jagatud mitmesse sektsiooni:

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>code.preprocess</i>: Nothing yet, but will hopefully include some <b>par</b> options.
et: <i>code.preprocess</i>: veel tühi, aga loodetavasti hakkab sisaldama <b>par</b> valikuid.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Default plot options) <technical>
en: <i>code.calculate</i>: Currently this contains only the <b>grid</b>-options.
et: <i>code.calculate</i>: praegu sisaldab ainult <b>grid</b> valikuid.

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="...">
en: Default plot options
et: Diagrammi vaikevalikud

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="...">
en: Title and margins
et: Pealkiri ja veerised

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Title and margins"> <frame label="...">
en: Main title
et: Põhipealkiri

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Title and margins"> <frame label="Main title"> <input label="...">
en: Main title (on top). Leave empty for default title
et: Põhipealkiri (ülal). Vaikimisi pealkirja kasutamiseks jäta tühjaks

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Title and margins"> <frame label="Main title"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Title and margins"> <frame label="Subtitle"> <checkbox label
en: Interpret this label as literal (quoted) string
et: Pealdise tõlgendamine otsestringina (juttumärkides)

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Title and margins"> <frame label="...">
en: Subtitle
et: Alapealkiri

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Title and margins"> <frame label="Subtitle"> <input label="...">
en: Sub-title (at bottom). Leave empty for default title
et: Alapealkiri (all) Vaikimisi pealkirja kasutamiseks jäta tühjaks

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Title and margins"> <frame label="...">
en: Custom margins
et: Kohandatud veerised

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Title and margins"> <frame label="Custom margins"> <spinbox label="...">
en: Top
et: Ülal

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Title and margins"> <frame label="Custom margins"> <spinbox label="...">
en: Bottom
et: All

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Title and margins"> <frame label="Custom margins"> <spinbox label="...">
en: Left
et: 1

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Title and margins"> <frame label="Custom margins"> <spinbox label="...">
en: Right
et: Paremal

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="...">
en: Axes
et: Teljed

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="...">
en: Axis types
et: Teljetüübid

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="Axis types"> <checkbox label="...">
en: Draw X axis
et: X-telje näitamine

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="Axis types"> <checkbox label="...">
en: Draw Y axis
et: Y-telje näitamine

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="Axis types"> <checkbox label="...">
en: X axis logarithmic
et: Logaritmiline X-telg

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="Axis types"> <checkbox label="...">
en: Y axis logarithmic
et: Logaritmiline Y-telg

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="...">
en: Labels (leave empty for default)
et: Pealdised (vaikimisi pealdiste kasutamiseks jäta tühjaks)

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="Labels (leave empty for default)"> <input label="...">
en: X axis label
et: X-telje pealdis

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="Labels (leave empty for default)"> <input label="...">
en: Y axis label
et: Y-telje pealdis

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="Labels (leave empty for default)"> <text>
en: Interpret these labels as literal (quoted) strings?
et: Kas tõlgendada neid pealdisi otsestringina (jutumärkides)?

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="Labels (leave empty for default)"> <checkbox label="...">
en: interpret as string
et: Tõlgendamine stringina

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="...">
en: Scale (Minimum/Maximum values for X/Y). Leave blank for automatic
et: Skaala (X/Y miinimum-/maksimusväärtused). Automaatse määramise jaoks jäta tühjaks

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="Scale (Minimum/Maximum values for X/Y). Leave blank for automatic"> <input label="...">
en: Min X value
et: X-i miinimumväärtus

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="Scale (Minimum/Maximum values for X/Y). Leave blank for automatic"> <input label="...">
en: Min Y value
et: Y miinimumväärtus

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="Scale (Minimum/Maximum values for X/Y). Leave blank for automatic"> <input label="...">
en: Max X value
et: X-i maksimumväärtus

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="Scale (Minimum/Maximum values for X/Y). Leave blank for automatic"> <input label="...">
en: Max Y value
et: Y maksimumväärtus

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="...">
en: Axis Annotations
et: Telgede annotatsioonid

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="Axis Annotations"> <dropdown label="...">
en: Tick label orientation
et: Jaotismärkide pealdiste suund

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> [...] <dropdown label="Tick label orientation"> <option label="...">
en: Always parallel to the axis
et: Alati teljega paralleelne

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> [...] <dropdown label="Tick label orientation"> <option label="...">
en: Always horizontal
et: Alati rõhtne

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> [...] <dropdown label="Tick label orientation"> <option label="...">
en: Always perpendicular to the axis
et: Alati teljega risti

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> [...] <dropdown label="Tick label orientation"> <option label="...">
en: Always vertical
et: Alati püstine

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Axes"> <frame label="Axis Annotations"> <input label="...">
en: Tick label scale (relative to cex)
et: Jaotismärkide pealdiste skaleerimine

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="...">
en: Points / Lines
et: Punktid / jooned

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Points / Lines"> <dropdown label="...">
en: Type of points/lines
et: Punktide/joonte tüüp

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Points / Lines"> <dropdown label="Type of points/lines"> <option label="...">
en: Plot individual points
et: Diagrammi üksikpunktid

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Points / Lines"> <dropdown label="Type of points/lines"> <option label="...">
en: Plot lines
et: Diagrammi jooned

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Points / Lines"> <dropdown label="Type of points/lines"> <option label="...">
en: Plot points connected by lines (both)
et: Diagrammi joontega ühendatud punktid (mõlemad)

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Points / Lines"> <dropdown label="Type of points/lines"> <option label="...">
en: Plot points overlaid by lines
et: Diagrammi punktid joonte all

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Points / Lines"> <dropdown label="Type of points/lines"> <option label="...">
en: Plot vertical lines from points to the zero axis (high-density)
et: Püstjoonte näitamine punktides nullteljeni (kõrgtihe)

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Points / Lines"> <dropdown label="Type of points/lines"> <option label="...">
en: Step-function plots: the left edge defines the point
et: Astmefunktsiooni diagrammid: punkti määrab vasak serv

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Points / Lines"> <dropdown label="Type of points/lines"> <option label="...">
en: Step-function plots: the right edge defines the point
et: Astmefunktsiooni diagrammid: punkti määrab parem serv

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="...">
en: Aspect ratio y/x
et: y/x proportsioon

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Aspect ratio y/x"> <spinbox label="...">
en: Aspect ratio
et: Proportsioon

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="...">
en: Grid
et: Alusvõrk

note: i18n: ectx: (Default plot options) <dialog label="Default plot options"> <tab label="Grid"> <checkbox label="...">
en: Add Grid to the plot
et: Alusvõrgu lisamine diagrammile

note: i18n: ectx: (Loaded from Step function plot options) <summary>
en: Various graphical parameters for <b>plot.stepfun</b>. For detailed description of the individual parameters see the R reference on 'plot.stepfun'.
et: Funktsiooni <b>plot.stepfun</b> mitmesugused graafilised parameetrid. Täpsemaid konkreetsete parameetrite kirjeldusi vaata R-i abist 'plot.stepfun' kohta.

note: i18n: ectx: (Loaded from Step function plot options) <usage>
en: This is supposed to be used as an embedded plugin. All the elements are arguments to the plot.stepfun function. This plugin is useful in constructing <b>ecdf</b> plots.
et: Seda tuleks kasutada põimitud pluginana. Kõik elemendid on funktsiooni plot.stepfun argumendid. Plugin on abiks <b>ecdf</b>-diagrammi loomisel.

note: i18n: ectx: (Loaded from Step function plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Add to current plot")
en: This is the <i>add</i> argument. This option might be disabled by the embedding plugin.
et: See on <i>add</i> argument. Selle valiku võib põimiv plugin keelata.

note: i18n: ectx: (Loaded from Step function plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Line type for all lines")
en: This is the <i>lty</i> argument.
et: See on <i>lty</i> argument.

note: i18n: ectx: (Loaded from Step function plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Draw points")
en: This is the <i>do.points</i> argument. Uncheck this option if points are NOT to be drawn.
et: See on <i>do.points</i> argument. Jäta märkimata, kui punkte EI näidata.

note: i18n: ectx: (Loaded from Step function plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Color")
en: This is the <i>col.points</i> argument. Leave this as 'default' for using the standard color settings from par().
et: See on <i>col.points</i> argument. Jäta see "vaikimisi", et kasutataks par() standardseid värviseadistusi.

note: i18n: ectx: (Loaded from Step function plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Horizontal Lines")
en: This is the <i>col.hor</i> argument.
et: See on <i>col.hor</i> argument.

note: i18n: ectx: (Loaded from Step function plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Draw vertical lines")
en: This is the <i>verticals</i> arguments. Uncheck this option if vertical lines are NOT to be drawn.
et: See on <i>verticals</i> argument. Jäta märkimata, kui püstjooni EI näidata.

note: i18n: ectx: (Loaded from Step function plot options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Color")
en: This is the <i>col.vert</i> argument.
et: See on <i>col.vert</i> argument.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Step function plot options) <technical>
en: <i>default_dopoints</i>: Setting this to "true" ("false") toggles the state of the '<label id="do_points"/>' check box.
et: <i>default_dopoints</i>: selle määramisel "tõeseks" ("vääraks") lülitatakse märkeruudu '<label id="do_points"/>' olekut.

note: i18n: i18n: "true", "false", and terms inside <i></i> or <b></b> should not be translated, here i18n: ectx: (Loaded from Step function plot options) <technical>
en: <i>default_verticals</i>: Setting this to "true" ("false") toggles the state of the '<label id="verticals"/>' check box.
et: <i>default_verticals</i>: selle määramisel "tõeseks" ("vääraks") lülitatakse märkeruudu '<label id="verticals"/>' olekut.

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="...">
en: Step function plot options
et: Astmefunktsiooni diagrammi valikud

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label="...">
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label="Options"> <checkbox label="...">
en: Add to current plot
et: Lisamine aktiivsesse diagrammi

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label="Options"> <dropdown label="...">
en: Line type for all lines
et: Kõigi joonte joonetüüp

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label="Options"> <dropdown label="Line type for all lines"> <option label="..."> i18n: ectx: (Grid options) <dialog label="Grid options"> <dropdown label="Line type"> <option label="...">
en: Default
et: Vaikimisi

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label="...">
en: Points
et: Punktid

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label="Points"> <checkbox label="...">
en: Draw points
et: Punktide näitamine

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label="...">
en: Horizontal Lines
et: Rõhtjooned

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label="...">
en: Vertical lines
et: Püstjooned

note: i18n: ectx: (Step function plot options) <dialog label="Step function plot options"> <frame label="Vertical lines"> <checkbox label="...">
en: Draw vertical lines
et: Püstjoonte näitamine

[ctx: Author name]
note: i18n: ectx: <snippets> <snippet> <author name="...">
en: RKWard Team
et: RKwardi meeskond

note: i18n: ectx: (Internal plugin for automated testing) <dialog label="...">
en: Internal plugin for automated testing
et: Sisemine plugin automatiseeritud testideks

note: i18n: ectx: (Loaded from Grid options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Number of X cells")
en: This is the <i>nx</i> argument. The default is NULL, in which case, the vertical lines are drawn at the xaxis ticks. Select None to not draw the vertical lines. Select 'Specify below' to provide a specified (to be specified below) number of vertical lines in the grid.
et: See on <i>nx</i> argument. Vaikimisi on see NULL, mille korral püstjooned tõmmatakse X-telje jaotismärkidele. Kui valida Puudub, siis püstjooni ei näidata. Kui valida "Määramine allpool", saab määrata alusvõrgul näidatavate püstjoonte arvu.

note: i18n: ectx: (Loaded from Grid options) <settings> <setting> (refers to element labelled "X Cells")
en: This is the <i>nx</i> argument, when 'Specify below' is selected in the above option list.
et: See on <i>nx</i> argument, kui eespool on valitud "Määramine allpool".

note: i18n: ectx: (Loaded from Grid options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Number of Y cells")
en: This is the <i>ny</i> argument. Similar to <i>nx</i>. See the explanation on number of x cells above.
et: See on <i> argument. Sama nagu </i>nx<i>. Vt selgitust X-lahtrite arvu kohta eespool.

note: i18n: ectx: (Loaded from Grid options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Y Cells")
en: This is the <i>ny</i> argument when a specified (by the user) number of y cells are to be used. Similar to x cells.
et: See on <i>ny</i> argument, kui kasutatakse (kasutaja) määratud arvu Y-lahtreid. Sama nagu X-lahtrid.

note: i18n: ectx: (Loaded from Grid options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Custom Line width")
en: Check this option to use a custom line width. In which case, provide the width below.
et: Märkimise korral saab kasutada kohandatud joonelaiust, millisel juhul tuleb joone laius allpool määrata.

note: i18n: ectx: (Loaded from Grid options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Line width")
en: This is the <i>lwd</i> argument. Check the above option to use this.
et: See on <i>lwd</i> argument. Kasutamiseks märgi eelmine valik.

note: i18n: ectx: (Loaded from Grid options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Line type")
en: This is the <i>lty</i> argument. Choosing Default will not add any arguments to the grid function call, hence the default line type will be used.
et: See on <i>lty</i> argument. Kui valida Vaikimisi, ei lisata alusvõrgu funktsiooni väljakutsele ühtegi argumenti, mistõttu kasutatakse vaikimisi joonetüüpi.

note: i18n: ectx: (Loaded from Grid options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Color")
en: This is the <i>col</i> argument. The Default option is similar to that of Line type (see above).
et: See on <i>col</i> argument. Valik Vaikimisi on sarnane sama valikuga joonetüübi all (vt eespool).

note: i18n: ectx: (Loaded from Grid options) <settings> <setting> (refers to element labelled "Equilogs")
en: This is the <i>equilogs</i> argument. Uncheck this option to set <i>equilogs=FALSE</i>.
et: See on <i>equilogs</i> argument. Märkimata jätmisel määratakse <i>equilogs=FALSE</i>.

note: i18n: ectx: (Grid options) <dialog label="...">
en: Grid options
et: Alusvõrgu valikud

note: i18n: ectx: (Grid options) <dialog label="Grid options"> <radio label="...">
en: Number of X cells
et: X-lahtrite arv

note: i18n: ectx: (Grid options) <dialog label="Grid options"> <radio label="Number of X cells"> <option label="..."> i18n: ectx: (Grid options) <dialog label="Grid options"> <radio label="Number of Y cells"> <option label="...">
en: At the ticks
et: Jaotismärkidel

note: i18n: ectx: (Grid options) <dialog label="Grid options"> <radio label="Number of X cells"> <option label="..."> i18n: ectx: (Grid options) <dialog label="Grid options"> <radio label="Number of Y cells"> <option label="...">
en: None
et: Puudub

note: i18n: ectx: (Grid options) <dialog label="Grid options"> <radio label="Number of X cells"> <option label="..."> i18n: ectx: (Grid options) <dialog label="Grid options"> <radio label="Number of Y cells"> <option label="...">
en: Specify below
et: Määramine allpool

note: i18n: ectx: (Grid options) <dialog label="Grid options"> <spinbox label="...">
en: X Cells
et: X-lahtrid

note: i18n: ectx: (Grid options) <dialog label="Grid options"> <radio label="...">
en: Number of Y cells
et: Y-lahtrite arv

note: i18n: ectx: (Grid options) <dialog label="Grid options"> <spinbox label="...">
en: Y Cells
et: Y-lahtrid

note: i18n: ectx: (Grid options) <dialog label="Grid options"> <checkbox label="...">
en: Custom Line width
et: Kohandatud joonelaius

note: i18n: ectx: (Grid options) <dialog label="Grid options"> <spinbox label="...">
en: Line width
et: Joone laius

note: i18n: ectx: (Grid options) <dialog label="Grid options"> <dropdown label="...">
en: Line type
et: Joone tüüp
