rkward - en to et translation catalogue (253 entries)

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model)
en: 2PL parameter estimation
et: 2PL parameetri hinnang

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear logistic test 
en: Call:
et: Väljakutse:

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear logistic test 
en: Coefficients:
et: Koefitsiendid:

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Graded response model
en: Log-likelihood value at convergence:
et: Logaritmilise tõepära väärtus koonduvuses:

[ctx: R code comment]
note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear logistic test 
en: keep results in current workspace
et: tulemuste säilitamine aktiivses töötsoonis

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <summary> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <summary> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) <summary> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter est
en: This plugin estimates parameters under Item Response Theory approach, using the <link href="rkward://rhelp/ltm-package">ltm</link> package.
et: See plugin hindab parameetreid üksikvastuste teooria alusel, kasutades paketti <link href="rkward://rhelp/ltm-package">ltm</link>.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <usage> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <usage> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) <usage> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimatio
en: The complete results can be stored as a new object in the current workspace for further use (e.g. plotting item characteristic curves).
et: Täielikud tulemused võib salvestada edasiseks kasutamiseks (nt elemendi tunnuskõverate joonistamiseks) aktiivsesse töötsooni .

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <usage>
en: To fit the two parameter logistic model with default settings, just the matrix of manifest variables (dichotomous item responses) must be selected. Further options are described in the sections below.
et: Kahe parameetri logistilise mudeli sobitamiseks vaikeseadistustea tuleb lihtsalt valida ilmutatud muutujate (dihhotoomsete üksikvastuste) maatriks. Täpsemalt tutvustatakse valikuid järgnevates sektsioonides.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <settings> <setting title="..."> (refers to element labelled "Matrix of manifest variables:") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <settings> <setting title="..."> (refers to element labelled 
en: Matrix of manifest variables
et: Ilmutatud muutujate maatriks

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <settings> <setting title="Matrix of manifest variables"> (refers to element labelled "Matrix of manifest variables:") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <settings> <setting title="Matrix of
en: Select the matrix of dichotomous item responses from the objects shown on the left.
et: Dihhotoomsete üksikvastuste maatriksi valimine vasakul näidatavate objektide seast.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Should parameters be fixed (constraints)?")
en: If you want to fix parameters, you have to prepare a matrix of fixed-value constraints first and then select it here. For detailed information on the specific layout of that matrix please refer to the manual for the <link href="rkward://rhelp/ltm">ltm()</link> function.
et: Kui soovid parameetreid parandada, tuleb kõigepealt luua fikseeritud väärtusega kitsenduste maatriks ja siis see siin valida. Täpsemalt kõneleb selle maatriksi ülesehituses funktsiooni <link href="rkward://rhelp/ltm">ltm()</link> käsiraamat.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Start values")
en: By default start values for the parameters are computed automatically. Alternatively, you can force the use of random start values, or give a matrix of values to be used. For detailed information on the specific layout of that matrix please refer to the manual for the <link href="rkward://rhelp/ltm">ltm()</link> function.
et: Vaikimisi arvutatakse parameetrite algväärtused automaatselt. Saab siiski ka jõuga kehtestada meelepärased algväärtused või anda ette kasutatavate väärtuste maatriks. Selle maatriksi täpsemat ülesehitust tutvustab funktsiooni <link href="rkward://rhelp/ltm">ltm()</link> käsiraamat.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Use only complete cases") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Use only complete cases") i18
en: Specifies how missing values are to be treated. By default all available cases are used. If checked, only complete cases will be considered.
et: Määramine, kuidas kohelda puuduvaid väärtusi. Vaikimisi kasutatakse kõiki saadaolevaid jutumeid. Märkimise korral arvestatakse ainult täielike juhtumitega.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Usual IRT parameterization") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Usual IRT parameterization
en: If checked, the coefficients' estimates are reported under the usual Item Response Theory parameterization (which is the default).
et: Märkimise korral antakse koefitsientide hinnangud teada tavalise üksikvastuste teooria parametriseerimise all (see on ka vaikeseadistus).

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <settings> <setting title="..."> (refers to element labelled "Number of EM iterations:")
en: Number of EM iterations
et: EM korduste arv

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <settings> <setting title="Number of EM iterations"> (refers to element labelled "Number of EM iterations:")
en: Defaults to 40.
et: Vaikimisi 40.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <settings> <setting title="..."> (refers to element labelled "Number of quasi-Newton iterations:") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <settings> <setting title="..."> (refers to element labe
en: Number of quasi-Newton iterations
et: Kvaasi-Newtoni korduste arv

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <settings> <setting title="Number of quasi-Newton iterations"> (refers to element labelled "Number of quasi-Newton iterations:") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <settings> <setting title=
en: Defaults to 150.
et: Vaikimisi 150.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <settings> <setting title="Number of Gauss-Hermite quadrature points"> (refers to element labelled "Number of Gauss-Hermite quadrature points:")
en: Defaults to 15.
et: Vaikimisi 15.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <settings> <setting title="..."> (refers to element labelled "Optimization method:") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <settings> <setting title="..."> (refers to element labelled "Optimiza
en: Optimization method
et: Optimeerimismeetod

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <settings> <setting title="Optimization method"> (refers to element labelled "Optimization method:") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <settings> <setting title="Optimization method"> (refe
en: The default optimization method is BFGS. It can be set to Nelder-Mead, CG, L-BFGS-B, or SANN instead. Please refer to the <link href="rkward://rhelp/optim">optim()</link> manual for details.
et: Vaikimisi optimeerimismeetod on BFGS. Selle asemel võib olla ka Nelder-Mead, CG, L-BFGS-B või SANN. Täpsemalt kõneleb sellest käsiraamatu osa <link href="rkward://rhelp/optim">optim</link>.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Print verbose info about optimization") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Print verbose i
en: Pretty much speaks for itself ;-)
et: Peaks olema enesestmõistetav ;-)

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <related> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <related> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) <related> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter est
en: Please refer to the <code>ltm</code> manuals for further information and detailed command line options:
et: Täpsemat teavet ja üksikasjaliku käsureavalikute kirjelduse leiab <code>ltm</code> käsiraamatust:

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <technical>
en: The two factor solution of the <code>ltm()</code> function is not yet fully implemented (quadratic term is missing).
et: Funktsiooni <code>ltm()</code> kahe teguri lahendus ei ole veel lõplikult teostatud (ruutliige puudub).

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="...">
en: IRT parameter estimation: Two parameter logistic model
et: Üksikvastuste teooria parameetri hinnang: kahe parameetri logistiline mudel

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two parameter logistic model"> <tab label="..."> i18n: ectx: (IRT
en: Manifest variables
et: Ilmutatud muutujad

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="Manifest variables"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two parameter logistic model
en: Matrix of manifest variables:
et: Ilmutatud muutujate maatriks:

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="Manifest variables"> <saveobject label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two parameter logistic mo
en: Save results in workspace
et: Tulemuste salvestamine töötsooni

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two parameter logistic model"> <tab label="..."> i18n: ectx: (IRT
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="Options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two parameter logistic model"> <tab label
en: Should parameters be fixed (constraints)?
et: Kas parameetrid peaksid olema fikseeritud (kitsendused)?

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="Options"> <frame label="Should parameters be fixed (constraints)?"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT par
en: Constraint matrix:
et: Kitsenduste maatriks:

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="Options"> <radio label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two parameter logistic model"> <tab label
en: Start values
et: Algväärtused

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="Options"> <radio label="Start values"> <option label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two paramet
en: Compute automatically
et: Automaatne arvutamine

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="Options"> <radio label="Start values"> <option label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two paramet
en: Use random start values
et: juhuslike algväärtuste kasutamine

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="Options"> <radio label="Start values"> <option label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two paramet
en: Use own matrix of start values
et: Enda algväärtuste maatriksi kasutamine

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="Options"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two parameter logistic model"> <tab lab
en: Matrix of start values:
et: Algväärtuste maatriks:

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="Options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two parameter logistic model"> <tab label
en: Misc options
et: Muud valikud

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="Options"> <frame label="Misc options"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two param
en: Use only complete cases
et: Ainult täielike juhtumite kasutamine

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="Options"> <frame label="Misc options"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two param
en: Usual IRT parameterization
et: Tavaline üksikvastuste teooria parametriseerimine

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two parameter logistic model"> <tab label="Options"> <frame label="Misc options"> <checkbox label="...">
en: Assume two-factor model with interaction term
et: Eeldatakse kahe teguri mudelit koosmõjuteguriga

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two parameter logistic model"> <tab label="..."> i18n: ectx: (IRT
en: Advanced control
et: Täiustatud juhtimine

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two parameter logistic model"> <tab label="Advanced control"> <spinbox label="...">
en: Number of EM iterations:
et: EM korduste arv:

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="Advanced control"> <spinbox label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two parameter logistic model">
en: Number of quasi-Newton iterations:
et: Kvaasi-Newtoni korduste arv:

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="Advanced control"> <dropdown label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two parameter logistic model"
en: Optimization method:
et: Optimeerimismeetod:

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rasch model"> <tab label="Advanced control"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Two parameter logistic model) <dialog label="IRT parameter estimation: Two parameter logistic model"
en: Print verbose info about optimization
et: Optimeerimise jutuka teabe näitamine

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model)
en: 3PL parameter estimation
et: 3PL parameetri hinnang

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) <usage>
en: To fit the Birnbaum three parameter model with default settings, just the matrix of manifest variables (dichotomous item responses) must be selected. Further options are described in the sections below.
et: Birnbaumi kolme parameetri mudeli sobitamiseks vaikeseadistustega tuleb lihtsalt valida ilmutatud muutujate (dihhotoomsete üksikvastuste) maatriks. Täpsemalt tutvustatakse valikuid järgnevates sektsioonides.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Should parameters be fixed (constraints)?")
en: If you want to fix parameters, you have to prepare a matrix of fixed-value constraints first and then select it here. For detailed information on the specific layout of that matrix please refer to the manual for the <link href="rkward://rhelp/tpm">tpm()</link> function.
et: Kui soovid parameetreid parandada, tuleb kõigepealt luua fikseeritud väärtusega kitsenduste maatriks ja siis see siin valida. Täpsemalt kõneleb selle maatriksi ülesehituses funktsiooni <link href="rkward://rhelp/tpm">tpm()</link> käsiraamat.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Start values")
en: By default start values for the parameters are computed automatically. Alternatively, you can force the use of random start values, or give a matrix of values to be used. For detailed information on the specific layout of that matrix please refer to the manual for the <link href="rkward://rhelp/tpm">tpm()</link> function.
et: Vaikimisi arvutatakse parameetrite algväärtused automaatselt. Saab siiski ka jõuga kehtestada meelepärased algväärtused või anda ette kasutatavate väärtuste maatriks. Selle maatriksi täpsemat ülesehitust tutvustab funktsiooni <link href="rkward://rhelp/tpm">tpm()</link> käsiraamat.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) <settings> <setting title="Number of quasi-Newton iterations"> (refers to element labelled "Number of quasi-Newton iterations:")
en: Defaults to 1000.
et: Vaikimisi 1000.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <settings> <setting title="Number of Gauss-Hermite quadrature points"> (refers to element labelled "Number of Gauss-Hermite quadrature points:") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) <setting
en: Defaults to 21.
et: Vaikimisi 21.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) <settings> <setting title="..."> (refers to element labelled "Used optimizer:") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Generalized partial credit model) <settings> <setting title="..."> (refers to element 
en: Used optimizer
et: Kasutatud optimeerija

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) <settings> <setting title="Used optimizer"> (refers to element labelled "Used optimizer:") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Generalized partial credit model) <settings> <setting title="Used optimizer
en: By default <link href="rkward://rhelp/optim">optim()</link> is being used for optimization. Alternatively, <link href="rkward://rhelp/nlminb">nlminb()</link> can be called.
et: Vaikimisi on optimeerimiseks kasutusel <link href="rkward://rhelp/optim">optim()</link>. Soovi korral võib välja kutsuda ka <link href="rkward://rhelp/nlminb">nlminb()</link>.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) <settings> <setting title="Optimization method"> (refers to element labelled "Optimization method:")
en: <i>Only if <code>optim()</code> is used:</i> The default optimization method is BFGS. It can be set to Nelder-Mead, CG, L-BFGS-B, or SANN instead. Please refer to the <link href="rkward://rhelp/optim">optim()</link> manual for details.
et: <i>Ainult <code>optim()</code> kasutamisel:</i> vaikimisi optimeerimismeetod on BFGS. Selle asemel võib olla ka Nelder-Mead, CG, L-BFGS-B või SANN. Täpsemalt kõneleb sellest <link href="rkward://rhelp/optim">optim()</link> käsiraamat.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) <technical> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Graded response model) <technical> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Generalized partial credit model) <technical>
en: The <code>parscale</code> control element is not yet implemented.
et: <code>parscale</code> juhtelement ei ole veel kasutatav.

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) <dialog label="...">
en: IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model
et: Üksikvastuste teooria parameetri hinnang: Birnbaumi kolme parameetri mudel

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model) <dialog label="IRT parameter estimation: Birnbaum three parameter model"> <tab label="Advanced control"> <dropdown label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Generalized partial credit model) <dialog label="IRT parameter
en: Used optimizer:
et: Kasutatud optimeerija:

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear logistic test model)
en: LLTM  parameter estimation
et: LLTM parameetri hinnang

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear logistic test model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rating scale model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Partial credit model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear rating scale model)
en: Conditional log-likelihood:
et: Tingimuslik logaritmiline tõepära:

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear logistic test model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rating scale model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Partial credit model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear rating scale model)
en: <br />Number of iterations:
et: <br />Korduste arv:

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear logistic test model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rating scale model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Partial credit model) i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear rating scale model)
en: <br />Number of parameters:
et: <br />Parameetrite arv:

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <summary> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rating scale model) <summary> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Partial credit model) <summary> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimati
en: This plugin estimates parameters under Item Response Theory approach, using the <link href="rkward://rhelp/eRm-package">eRm</link> package.
et: See plugin hindab parameetreid üksikvastuste teooria alusel, kasutades paketti <link href="rkward://rhelp/eRm-package">eRm</link>.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <usage>
en: To fit the linear logistic test model with default settings, just the matrix of manifest variables (dichotomous item responses) must be selected. Further options are described in the sections below. For detailed information on the expected layout of matrices and vectors please refer to the manual for the <link href="rkward://rhelp/LLTM">LLTM()</link> function.
et: Lineaarse logistilise testi mudeli sobitamiseks vaikeseadistustega tuleb lihtsalt valida ilmutatud muutujate (dihhotoosmsete üksikvastuste) maatriks. Täpsemalt tutvustatakse valikuid järgnevates sektsioonides. Põhjalikumat teavet maatriksite ja vektorite eeldatava paigutuse kohta annab funktsiooni <link href="rkward://rhelp/LLTM">LLTM()</link> käsiraamat.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Design matrix")
en: By default the design matrix for the LLTM will be computed automatically. Alternatively, you may specify your own design matrix here.
et: Vaikimisi arvutatakse LLTM plaanimaatriks automaatselt. Soovi korral võib siin määrata enda plaanimaatriksi.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Eta start values") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rating scale model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Eta start values") i18n: ectx: 
en: By default eta values start with the 0-vector. To change this, a vector of starting values can be specified.
et: Vaikimisi algavad eeta väärtused 0-vektoriga. Selle muutmiseks tuleb määrata algväärtuste vektor.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Compute standard error") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rating scale model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Compute standard error") 
en: If checked, standard errors are computed (which is the default).
et: Märkimise korral arvutatakse standardvead (vaikimisi seda tehaksegi).

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <related> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rating scale model) <related> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Partial credit model) <related> i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimati
en: Please refer to the <code>eRm</code> manuals for further information and detailed command line options:
et: Täpsemat teavet ja üksikasjaliku käsureavalikute kirjelduse leiab <code>eRm</code> käsiraamatust:

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <dialog label="...">
en: IRT parameter estimation: Linear logistic test model
et: Üksikvastuste teooria parameetri hinnang: lineaarne logilistilise testi mudel

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <dialog label="IRT parameter estimation: Linear logistic test model"> <tab label="Manifest variables"> <spinbox label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Linear rating scale model) <dialog label="IRT parameter estimation: L
en: Number of measurement points
et: Mõõtepunktide arv

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <dialog label="IRT parameter estimation: Linear logistic test model"> <tab label="Manifest variables"> <radio label="Group contrasts"> <option label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Linear rating scale model) <dialog lab
en: All subjects belong to one group
et: Kõik ühte rühma kuuluvad subjektid

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <dialog label="IRT parameter estimation: Linear logistic test model"> <tab label="Options"> <radio label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rating scale model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rating scale model"> 
en: Design matrix
et: Plaanimaatriks

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <dialog label="IRT parameter estimation: Linear logistic test model"> <tab label="Options"> <radio label="Design matrix"> <option label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rating scale model) <dialog label="IRT parameter es
en: Use own design matrix
et: Enda plaanimaatriksi kasutamine

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <dialog label="IRT parameter estimation: Linear logistic test model"> <tab label="Options"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rating scale model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rating scale model"
en: Design matrix:
et: Plaanimaatriks:

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <dialog label="IRT parameter estimation: Linear logistic test model"> <tab label="Options"> <radio label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rating scale model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rating scale model"> 
en: Eta start values
et: Eeta algväärtused

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <dialog label="IRT parameter estimation: Linear logistic test model"> <tab label="Options"> <radio label="Eta start values"> <option label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rating scale model) <dialog label="IRT parameter
en: Use 0-vector
et: 0-vektori kasutamine

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <dialog label="IRT parameter estimation: Linear logistic test model"> <tab label="Options"> <radio label="Eta start values"> <option label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rating scale model) <dialog label="IRT parameter
en: Use own vector of eta start values
et: Oma vektori kasutamine eeta algväärtusteks

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <dialog label="IRT parameter estimation: Linear logistic test model"> <tab label="Options"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rating scale model) <dialog label="IRT parameter estimation: Rating scale model"
en: Vector of start values:
et: Algväärtuste maatriks:

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Linear logistic test model) <dialog label="IRT parameter estimation: Linear logistic test model"> <tab label="Options"> <frame label="Misc options"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rating scale model) <dialog label="IRT parameter e
en: Compute standard error
et: Standardvea arvutamine

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model)
en: Rasch parameter estimation
et: Raschi parameetri hinnang

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <usage>
en: To fit the Rasch model with default settings, just the matrix of manifest variables (dichotomous item responses) must be selected. Further options are described in the sections below.
et: Raschi mudeli sobitamiseks vaikeseadistustega tuleb lihtsalt valida ilmutatud muutujate (dihhotoomsete üksikvastuste) maatriks. Täpsemalt tutvustatakse valikuid järgnevates sektsioonides.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Should parameters be fixed (constraints)?")
en: If you want to fix parameters, you have to prepare a matrix of fixed-value constraints first and then select it here. For detailed information on the specific layout of that matrix please refer to the manual for the <link href="rkward://rhelp/rasch">rasch()</link> function.
et: Kui soovid parameetreid parandada, tuleb kõigepealt luua fikseeritud väärtusega kitsenduste maatriks ja siis see siin valida. Täpsemalt kõneleb selle maatriksi ülesehituses funktsiooni <link href="rkward://rhelp/rasch">rasch()</link> käsiraamat.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rasch model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Start values")
en: By default start values for the parameters are computed automatically. Alternatively, you can force the use of random start values, or give a matrix of values to be used. For detailed information on the specific layout of that matrix please refer to the manual for the <link href="rkward://rhelp/rasch">rasch()</link> function.
et: Vaikimisi arvutatakse parameetrite algväärtused automaatselt. Saab siiski ka jõuga kehtestada meelepärased algväärtused või anda ette kasutatavate väärtuste maatriks. Selle maatriksi täpsemat ülesehitust tutvustab funktsiooni <link href="rkward://rhelp/rasch">rasch()</link> käsiraamat.

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rasch model) <dialog label="...">
en: IRT parameter estimation: Rasch model
et: Üksikvastuste teooria parameetri hinnang: Raschi mudel

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Generalized partial credit model)
en: GPCM parameter estimation
et: GPCM parameetri hinnang

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Generalized partial credit model) <usage>
en: To fit the generalized partial credit model with default settings, just the matrix of manifest variables (polytomous item responses) must be selected. Further options are described in the sections below.
et: Üldistatud osalise õigekshindamine mudeli sobitamiseks vaikeseadistusega tuleb lihtsalt valida ilmutatud muutujate (polütoomsete üksikvastuste) maatriks. Täpsemalt tutvustatakse valikuid järgnevates sektsioonides.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Graded response model) <settings> <setting title="Matrix of manifest variables"> (refers to element labelled "Matrix of manifest variables:") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Generalized partial credit model) <settings> <setting ti
en: Select the matrix of polytomous item responses from the objects shown on the left.
et: Polütoomsete üksikvastuste maatriksi valimine vasakul näidatavate objektide seast.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Generalized partial credit model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Item selection")
en: If you only want to use a subset of items from selected object, you can specify these here.
et: Kui soovid kasutada ainult valitud objekti elementide alamhulka, saab selle siin määrata.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Generalized partial credit model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Start values")
en: By default start values for the parameters are computed automatically. Alternatively, you can force the use of random start values, or give a list of values to be used. For detailed information on the specific layout of that list please refer to the manual for the <link href="rkward://rhelp/gpcm">gpcm()</link> function.
et: Vaikimisi arvutatakse parameetrite algväärtused automaatselt. Saab siiski ka jõuga kehtestada meelepärased algväärtused või anda ette kasutatavate väärtuste loend. Selle loendi täpsemat ülesehitust tutvustab funktsiooni <link href="rkward://rhelp/gpcm">gpcm()</link> käsiraamat.

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Generalized partial credit model) <dialog label="...">
en: IRT parameter estimation: Generalized partial credit model
et: Üksikvastuste teooria parameetri hinnang: üldistatud osalise õigekshindamise mudel

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Generalized partial credit model) <dialog label="IRT parameter estimation: Generalized partial credit model"> <tab label="Manifest variables"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Cronbach's alpha) <dialog label="Cronbach's alpha"> <tab label="Data"> <frame label="
en: Item selection
et: Elementide valik

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Generalized partial credit model) <dialog label="IRT parameter estimation: Generalized partial credit model"> <tab label="Manifest variables"> <frame label="Item selection"> <checkbox label="..."> i18n: ectx: (Cronbach's alpha) <dialog label="Cronbach's alpha">
en: Select a subset of items
et: Elementide alamhulga valimine

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Generalized partial credit model) <dialog label="IRT parameter estimation: Generalized partial credit model"> <tab label="Manifest variables"> <frame label="Item selection"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (Cronbach's alpha) <dialog label="Cronbach's alpha"> 
en: List of items:
et: Elementide loend:

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Generalized partial credit model) <dialog label="IRT parameter estimation: Generalized partial credit model"> <tab label="Options"> <radio label="...">
en: Should parameters be fixed (constrained)?
et: Kas parameetrid peaksid olema fikseeritud (kitsendatud)?

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Graded response model) <dialog label="IRT parameter estimation: Graded response model"> <tab label="Options"> <radio label="Start values"> <option label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Generalized partial credit model) <dialog label="IRT parameter
en: Use own list of start values
et: Enda algväärtuste loendi kasutamine

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Graded response model) <dialog label="IRT parameter estimation: Graded response model"> <tab label="Options"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Generalized partial credit model) <dialog label="IRT parameter estimation: Generalized par
en: List of start values:
et: Algväärtuste loend:

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Graded response model)
en: GRM parameter estimation
et: GRM parameetri hinnang

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Graded response model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Start values")
en: By default start values for the parameters are computed automatically. Alternatively, you can force the use of random start values, or give a list of values to be used. For detailed information on the specific layout of that list please refer to the manual for the <link href="rkward://rhelp/grm">grm()</link> function.
et: Vaikimisi arvutatakse parameetrite algväärtused automaatselt. Saab siiski ka jõuga kehtestada meelepärased algväärtused või anda ette kasutatavate väärtuste loend. Selle loendi täpsemat ülesehitust tutvustab funktsiooni <link href="rkward://rhelp/grm">grm()</link> käsiraamat.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Graded response model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Compute Hessian matrix")
en: If checked the Hessian matrix is computed.
et: Märkimise korral arvutatakse Hesse maatriks.

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Graded response model) <dialog label="IRT parameter estimation: Graded response model"> <tab label="Options"> <frame label="Misc options"> <checkbox label="...">
en: Compute Hessian matrix
et: Hesse maatriksi arvutamine

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear partial credit model)
en: LPCM  parameter estimation
et: LPCM parameetri hinnang

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear partial credit model) <usage>
en: To fit the linear partial credit model with default settings, just the matrix of manifest variables (item responses) must be selected. Further options are described in the sections below. For detailed information on the expected layout of matrices and vectors please refer to the manual for the <link href="rkward://rhelp/LPCM">LPCM()</link> function.
et: Lineaarse osalise õigekshindamise mudeli sobitamiseks vaikeseadistustega tuleb lihtsalt valida ilmutatud muutujate (üksikvastuste) maatriks. Täpsemalt tutvustatakse valikuid järgnevates sektsioonides. Põhjalikumat teavet maatriksite ja vektorite eeldatava paigutuse kohta annab funktsiooni <link href="rkward://rhelp/LPCM">LPCM()</link> käsiraamat.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rating scale model) <settings> <setting title="Matrix of manifest variables"> (refers to element labelled "Matrix of manifest variables:") i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Partial credit model) <settings> <setting title="Matrix of 
en: Select the matrix of item responses from the objects shown on the left.
et: Üksikvastuste maatriksi valimine vasakul näidatavate objektide seast.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear partial credit model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Design matrix")
en: By default the design matrix for the LPCM will be computed automatically. Alternatively, you may specify your own design matrix here.
et: Vaikimisi arvutatakse LPCM plaanimaatriks automaatselt. Soovi korral võib siin määrata enda plaanimaatriksi.

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Linear partial credit model) <dialog label="...">
en: IRT parameter estimation: Linear partial credit model
et: Üksikvastuste teooria parameetri hinnang: lineaarse osalise õigekshindamise mudel

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear rating scale model)
en: LRSM  parameter estimation
et: LRSM parameetri hinnang

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear rating scale model) <usage>
en: To fit the linear rating scale model with default settings, just the matrix of manifest variables (item responses) must be selected. Further options are described in the sections below. For detailed information on the expected layout of matrices and vectors please refer to the manual for the <link href="rkward://rhelp/LRSM">LRSM()</link> function.
et: Lineaarse hindamisskaala mudeli sobitamiseks vaikeseadistustega tuleb lihtsalt valida ilmutatud muutujate (üksikvastuste) maatriks. Täpsemalt tutvustatakse valikuid järgnevates sektsioonides. Põhjalikumat teavet maatriksite ja vektorite eeldatava paigutuse kohta annab funktsiooni <link href="rkward://rhelp/LRSM">LRSM() käsiraamat.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Linear rating scale model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Design matrix")
en: By default the design matrix for the LRSM will be computed automatically. Alternatively, you may specify your own design matrix here.
et: Vaikimisi arvutatakse LRSM plaanimaatriks automaatselt. Soovi korral võib siin määrata enda plaanimaatriksi.

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Linear rating scale model) <dialog label="...">
en: IRT parameter estimation: Linear rating scale model
et: Üksikvastuste teooria parameetri hinnang: lineaarse hindamisskaala testi mudel

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Partial credit model)
en: PCM  parameter estimation
et: PCM parameetri hinnang

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Partial credit model) <usage>
en: To fit the partial credit model with default settings, just the matrix of manifest variables (item responses) must be selected. Further options are described in the sections below. For detailed information on the expected layout of matrices and vectors please refer to the manual for the <link href="rkward://rhelp/PCM">PCM()</link> function.
et: Osalise õigekshindamise mudeli sobitamiseks vaikeseadistusega tuleb lihtsalt valida ilmutatud muutujate (üksikvastuste) maatriks. Täpsemalt tutvustatakse valikuid järgnevates sektsioonides. Põhjalikumat teavet maatriksite ja vektorite eeldatava paigutuse kohta annab funktsiooni <link href="rkward://rhelp/PCM">PCM()</link> käsiraamat.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Partial credit model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Design matrix")
en: By default the design matrix for the PCM will be computed automatically. Alternatively, you may specify your own design matrix here.
et: Vaikimisi arvutatakse PCM plaanimaatriks automaatselt. Soovi korral võib siin määrata enda plaanimaatriksi.

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Partial credit model) <dialog label="...">
en: IRT parameter estimation: Partial credit model
et: Üksikvastuste teooria parameetri hinnang: osalise õigekshindamise mudel

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rating scale model)
en: RSM  parameter estimation
et: RSM parameetri hinnang

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rating scale model) <usage>
en: To fit the rating scale model with default settings, just the matrix of manifest variables (item responses) must be selected. Further options are described in the sections below. For detailed information on the expected layout of matrices and vectors please refer to the manual for the <link href="rkward://rhelp/RSM">RSM()</link> function.
et: Hindamisskaala mudeli sobitamiseks vaikeseadistustega tuleb lihtsalt valida ilmutatud muutujate (üksikvastuste) maatriks. Täpsemalt tutvustatakse valikuid järgnevates sektsioonides. Põhjalikumat teavet maatriksite ja vektorite eeldatava paigutuse kohta annab funktsiooni <link href="rkward://rhelp/RSM">RSM() käsiraamat.

note: i18n: ectx: (Loaded from IRT parameter estimation: Rating scale model) <settings> <setting> (refers to element labelled "Design matrix")
en: By default the design matrix for the RSM will be computed automatically. Alternatively, you may specify your own design matrix here.
et: Vaikimisi arvutatakse RSM plaanimaatriks automaatselt. Soovi korral võib siin määrata enda plaanimaatriksi.

note: i18n: ectx: (IRT parameter estimation: Rating scale model) <dialog label="...">
en: IRT parameter estimation: Rating scale model
et: Üksikvastuste teooria parameetri hinnang: hindamisskaala mudel

note: i18n: ectx: (Loaded from Wald test)
en: Wald test (%1)
et: Waldi test (%1)

note: i18n: ectx: (Loaded from Wald test)
en: Wald test on item level (z-values):
et: Waldi test elemendi tasemel (x-väärtused):

note: i18n: ectx: (Wald test) <dialog label="...">
en: Wald test
et: Waldi test

note: i18n: ectx: (Cronbach's alpha) <dialog label="Cronbach's alpha"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Goodness of Fit (Rasch model)) <dialog label="Goodness of Fit (Rasch model)"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM)) <dialog label="Unidimensionality check (Rasch, LTM, 
en: Data
et: Andmed

note: i18n: ectx: (Wald test) <dialog label="Wald test"> <tab label="Data"> <varslot label="...">
en: Choose fitted model to test:
et: Sobitamismudeli valimine testimiseks:

note: i18n: ectx: (Wald test) <dialog label="Wald test"> <tab label="Data"> <text> i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Model"> <text> i18n: ectx: (Plotting fitted rating scale model) <dialog label="Plotting fitted rating scale model"> <tab label="Model"> <text> i18
en: Only objects of class Rm are valid!
et: Sobivad ainult Rm klassi objektid!

note: i18n: ectx: (Wald test) <dialog label="Wald test"> <tab label="Options"> <radio label="Split criterion for subject raw scores"> <option label="..."> i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Model"> <radio label="Split criterion for subject raw scores"> <option lab
en: Median
et: Mediaan

note: i18n: ectx: (Wald test) <dialog label="Wald test"> <tab label="Options"> <radio label="Split criterion for subject raw scores"> <option label="..."> i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Model"> <radio label="Split criterion for subject raw scores"> <option lab
en: Mean
et: Keskmine

note: i18n: ectx: (Wald test) <dialog label="Wald test"> <tab label="Options"> <radio label="Split criterion for subject raw scores"> <option label="...">
en: Use dichotomous vector to define groups
et: Dihhotoomse vektori kasutamine rühmade määramisel

note: i18n: ectx: (Wald test) <dialog label="Wald test"> <tab label="Options"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Model"> <varslot label="...">
en: Select grouping vector:
et: Rühmavektori valimine:

note: i18n: ectx: (Wald test) <dialog label="Wald test"> <tab label="Options"> <frame label="...">
en: Optimizer
et: Optimeerija

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Cronbach's alpha) i18n: ectx: (Cronbach's alpha) <dialog label="...">
en: Cronbach's alpha
et: Cronbachi alfa

note: i18n: ectx: (Loaded from Cronbach's alpha)
en: Dataset
et: Andmekogum

note: i18n: ectx: (Loaded from Cronbach's alpha)
en: Subset
et: Alamhulk

note: i18n: ectx: (Loaded from Cronbach's alpha)
en: Items:
et: Elemendid:

note: i18n: ectx: (Loaded from Cronbach's alpha)
en: <br />Sample units:
et: <br />Valimi ühikud:

note: i18n: ectx: (Loaded from Cronbach's alpha)
en: Effects on alpha if items are removed:
et: Elementide eemaldamise mõju alfale:

note: i18n: ectx: (Loaded from Cronbach's alpha)
en: %1% Confidence interval:
et: %1% usaldusvahemik:

note: i18n: ectx: (Cronbach's alpha) <dialog label="Cronbach's alpha"> <tab label="Data"> <varslot label="...">
en: Item responses:
et: Üksikvastused:

note: i18n: ectx: (Cronbach's alpha) <dialog label="Cronbach's alpha"> <tab label="Data"> <text>
en: Must be a matrix or data.frame, including the items as columns.
et: Peab olema maatriks või andmekaader, kaasa arvatud elemendid veergudena.

note: i18n: ectx: (Cronbach's alpha) <dialog label="Cronbach's alpha"> <tab label="Data"> <frame label="Options"> <spinbox label="...">
en: Number of Bootstrap samples:
et: Taasvaliku valimite arv:

note: i18n: ectx: (Cronbach's alpha) <dialog label="Cronbach's alpha"> <tab label="Data"> <frame label="Options"> <checkbox label="...">
en: Compute standardized Cronbach's alpha
et: Standardiseeritud Cronbachi alfa arvutamine

note: i18n: ectx: (Cronbach's alpha) <dialog label="Cronbach's alpha"> <tab label="Data"> <frame label="Options"> <checkbox label="...">
en: Ignore missing values
et: Puuduvate väärtuste eiramine

note: i18n: ectx: (Cronbach's alpha) <dialog label="Cronbach's alpha"> <tab label="Data"> <frame label="Options"> <checkbox label="...">
en: Compute Bootstrap confidence interval (CI)
et: Taasvaliku usaldusvahemiku arvutamine

note: i18n: ectx: (Cronbach's alpha) <dialog label="Cronbach's alpha"> <tab label="Data"> <frame label="Options"> <spinbox label="...">
en: Confidence interval:
et: Usaldusvahemik:

note: i18n: ectx: (Loaded from Goodness of Fit (Rasch model))
en: Goodness of Fit for Rasch Models (%1)
et: Raschi mudelite sobitusaste (%1)

note: i18n: ectx: (Goodness of Fit (Rasch model)) <dialog label="...">
en: Goodness of Fit (Rasch model)
et: Sobitusaste (Raschi mudel)

note: i18n: ectx: (Goodness of Fit (Rasch model)) <dialog label="Goodness of Fit (Rasch model)"> <tab label="Data"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM"> <tab label="Data"> <varslot label="..."> i18n: ectx
en: Choose fitted model to examine:
et: Sobitamismudeli valimine uurimiseks:

note: i18n: ectx: (Goodness of Fit (Rasch model)) <dialog label="Goodness of Fit (Rasch model)"> <tab label="Data"> <text> i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="Model"> <text>
en: Only objects of class rasch are valid!
et: Sobivad ainult klassi rasch objektid!

note: i18n: ectx: (Goodness of Fit (Rasch model)) <dialog label="Goodness of Fit (Rasch model)"> <tab label="Data"> <frame label="...">
en: Bootstrap options
et: Taasvaliku valikud

note: i18n: ectx: (Goodness of Fit (Rasch model)) <dialog label="Goodness of Fit (Rasch model)"> <tab label="Data"> <frame label="Bootstrap options"> <spinbox label="...">
en: Number of samples
et: Valimite arv

note: i18n: ectx: (Loaded from Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM)
en: Item-fit statistics (%1)
et: Elemendisobivuse statistika (%1)

note: i18n: ectx: (Loaded from Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM)
en: Alternative: Items do not fit the model
et: Alternatiiv: elemendid ei sobi mudeliga

note: i18n: ectx: (Loaded from Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM)
en: Ability Categories:
et: Võimekategooriad:

note: i18n: ectx: (Loaded from Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM)) i18n: ectx: (Loaded from Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM)
en: Monte Carlo samples:
et: Monte Carlo valimid:

note: i18n: ectx: (Loaded from Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM)
en: Item-Fit Statistics and P-values:
et: Elemendisobivuse statistika ja P-väärtused:

note: i18n: ectx: (Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="...">
en: Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM
et: Elemendisobivuse statistika (Rasch, LTM, 3PM)

note: i18n: ectx: (Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM"> <tab label="Data"> <text> i18n: ectx: (Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM"> <tab label="Data"> <text>
en: Only objects of class ltm, rasch and tpm are valid!
et: Sobivad ainult klasside ltm, rasch ja tpm objektid!

note: i18n: ectx: (Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM"> <tab label="Options"> <frame label="Grouping of sample units"> <spinbox label="...">
en: Number of categories
et: Kategooriate arv

note: i18n: ectx: (Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM"> [...] <dropdown label="Summarize the ability estimates by"> <option label="...">
en: Median of each group
et: Iga rühma mediaan

note: i18n: ectx: (Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM"> [...] <dropdown label="Summarize the ability estimates by"> <option label="...">
en: Mean of each group
et: Iga rühma keskmine

note: i18n: ectx: (Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM"> <tab label="Options"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM"> <tab label="Options"
en: p value assumptions
et: Eeldatavad p-väärtused

note: i18n: ectx: (Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="Item-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM"> <tab label="Options"> <radio label="p value assumptions"> <option label="...">
en: Assume chi-squared distribution
et: Hii-ruut jaotuse eeldamine

note: i18n: ectx: (Loaded from Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM)
en: Person-fit statistics (%1)
et: Isikusobivuse statistika (%1)

note: i18n: ectx: (Loaded from Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM)
en: Response patterns, person-fit statistics (L0, Lz) and probabilities for each response pattern (Pr):
et: Vastusemustrid, isikusobivuse statistika (L0, Lz) ja iga vastusemustri tõenäosused (Pr):

note: i18n: ectx: (Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="...">
en: Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM
et: Isikusobivuse statistika (Rasch, LTM, 3PM)

note: i18n: ectx: (Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM"> <tab label="Data"> <radio label="...">
en: Alternative hypothesis to test
et: Testitav alternatiivhüpotees

note: i18n: ectx: (Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM"> <tab label="Data"> <radio label="Alternative hypothesis to test"> <option label="...">
en: More consistent response pattern than the model predicts
et: Mudelis eeldatust ühtlasem vastuste muster

note: i18n: ectx: (Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM"> <tab label="Data"> <radio label="Alternative hypothesis to test"> <option label="...">
en: Two sided (test both of the above)
et: Kahepoolne (mõlema eelmise testimine)

note: i18n: ectx: (Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM"> <tab label="Options"> <radio label="...">
en: Response pattern
et: Vastamismuster

note: i18n: ectx: (Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM"> <tab label="Options"> <varslot label="...">
en: Select matrix or data.frame with pattern to use:
et: Kasutatava mustriga maatriksi või andmekaadri valimine:

note: i18n: ectx: (Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM) <dialog label="Person-fit statistics for Rasch, LTM and 3PM"> <tab label="Options"> <radio label="p value assumptions"> <option label="...">
en: Assume standard normal distribution
et: Standardse normaaljaotuse eeldamine

note: i18n: ectx: (Loaded from Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM))
en: Unidimensionality check (%1)
et: Ühemõõtmelisuse kontroll (%1)

note: i18n: ectx: (Loaded from Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM))
en: Matrix of tetrachoric correlations:
et: Neljavälja korrelatsioonide maatriks:

note: i18n: ectx: (Loaded from Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM))
en: Second eigenvalue in the observed data:
et: Vaadeldud andmete teine omaväärtus:

note: i18n: ectx: (Loaded from Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM))
en: p-value:
et: p-väärtus:

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM)) <dialog label="...">
en: Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM)
et: Ühemõõtmelisuse kontroll (Rasch, LTM, 3PM)

note: i18n: ectx: (Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM)) <dialog label="Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM)"> <tab label="Data"> <varslot label="...">
en: Choose fitted model to check:
et: Sobitamismudeli valimine kontrollimiseks:

note: i18n: ectx: (Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM)) <dialog label="Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM)"> <tab label="Data"> <text>
en: Only objects of class rasch, ltm or tpm are valid!
et: Sobivad ainult klassi rasch, ltm või tpm objektid!

note: i18n: ectx: (Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM)) <dialog label="Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM)"> <tab label="Data"> <frame label="...">
en: Monte Carlo options
et: Monte Carlo valikud

note: i18n: ectx: (Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM)) <dialog label="Unidimensionality check (Rasch, LTM, 3PM)"> <tab label="Data"> <frame label="Monte Carlo options"> <spinbox label="...">
en: Number of samples:
et: Valimite arv:

note: i18n: ectx: <about name="..."> i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="..."> i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Plots"> <menu label="...">
en: Item Response Theory
et: Üksikvastuste teooria

note: i18n: ectx: <about shortinfo="...">
en: Item Response Theory Plugins. Part of the official RKWard distribution
et: Üksikvastuste teooria pluginad. Kuuluvad ametlikult RKWardi koosseisu

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Rasch model fit
et: Raschi mudeli sobivus

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Two parameter logistic model fit
et: Kahe parameetri logistilise mudeli sobivus

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Birnbaum three parameter model fit
et: Birnbaumi kolme parameetri mudeli sobivus

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Linear logistic test model fit
et: Lineaarse logilistilise testi mudeli sobivus

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Rating scale model fit
et: Hindamisskaala mudeli sobivus

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Partial credit model fit
et: Osalise õigekshindamise mudeli sobivus

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Generalized partial credit model fit
et: Üldistatud osalise õigekshindamise mudeli sobivus

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Linear rating scale model fit
et: Lineaarse hindamisskaala mudeli sobivus

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Linear partial credit model fit
et: Lineaarse osalise õigekshindamise mudeli sobivus

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Goodness of Fit (Rasch)
et: Sobitusaste (Rasch)

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Item-fit statistics (Rasch, LTM, 3PM)
et: Elemendisobivuse statistika (Rasch, LTM, 3PM)

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Person-fit statistics (Rasch, LTM, 3PM)
et: Isikusobivuse statistika (Rasch, LTM, 3PM)

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Wald test (RSM, PCM)
et: Waldi test (RSM, PCM)

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Andersen LR Plot (RSM, PCM)
et: Anderseni LR diagramm (RSM, PCM)

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Plot fitted Rasch model
et: Raschi mudeliga sobitatud diagramm

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Plot fitted two parameter logistic model
et: Kahe parameetri logistilise mudeliga sobitatud diagramm

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Plot fitted Birnbaum three parameter model
et: Birnbaumi kolme parameetri mudeliga sobitatud diagramm

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Plot fitted rating scale model
et: Hindamisskaala mudeliga sobitatud diagramm

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Plot fitted partial credit model
et: Osalise õigekshindamise mudeliga sobitatud diagramm

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="...">
en: Analysis
et: Analüüs

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="Item Response Theory"> <menu label="..."> i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Plots"> <menu label="Item Response Theory"> <menu label="...">
en: Dichotomous data
et: Dihhotoomsed andmed

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="Item Response Theory"> <menu label="..."> i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Plots"> <menu label="Item Response Theory"> <menu label="...">
en: Polytomous data
et: Polütoomsed andmed

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="Analysis"> <menu label="Item Response Theory"> <menu label="...">
en: Tests
et: Testid

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="...">
en: Plots
et: Diagrammid

note: i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted 2PL model)
en: Two parameter logistic model plot
et: Kahe parameetri logistilise mudeli diagramm

[ctx: R code comment]
note: i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted Rasch model) i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted 2PL model) i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted 3PL model) i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted graded response model)
en: two steps are needed to plot standard error curves
et: standardvea kõverate joonistamiseks on vaja kaht sammu

[ctx: R code comment]
note: i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted Rasch model) i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted 2PL model) i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted 3PL model) i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted graded response model)
en: first some values are generated...
et: esiteks genereeritakse mõned väärtused ...

[ctx: R code comment]
note: i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted Rasch model) i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted 2PL model) i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted 3PL model) i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted graded response model)
en: ... and then they're used to plot the curves:
et: ... ja siis kasutatakse neid kõverate joonistamisel:

note: i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted Rasch model) i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted 2PL model) i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted 3PL model) i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted graded response model)
en: Standard Error
et: Standardviga

note: i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted Rasch model) i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted 2PL model) i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted 3PL model) i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted graded response model)
en: Standard Error of Measurement
et: Mõõtmise standardviga

note: i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="...">
en: Plotting fitted 2PL model
et: 2PL mudeliga sobitatud diagrammi loomine

note: i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plotting fitted 2PL model"> <tab label="..."> i18n: ectx:
en: Model
et: Mudel

note: i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="Model"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plotting fitted 2PL model"> <tab label="Model"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 3PL model) <dialo
en: Choose fitted model to plot:
et: Sobitamismudeli valimine diagrammi loomiseks:

note: i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plotting fitted 2PL model"> <tab label="Model"> <text>
en: Only objects of class ltm are valid!
et: Sobivad ainult klassi ltm objektid!

note: i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plotting fitted 2PL model"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 3PL model) <dialog label="Plotting fitted 3PL model"> <tab label=
en: Plot type
et: Diagrammi tüüp

note: i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="Plot type"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plotting fitted 2PL model"> <tab label="Plot type"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 3PL model) <d
en: Type of plot
et: Diagrammi tüüp

note: i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="Plot type"> <radio label="Type of plot"> <option label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plotting fitted 2PL model"> <tab label="Plot type"> <radio label="Type of plot"> <op
en: Plot item(s)
et: Elementide näitamine

note: i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="Plot type"> <radio label="Type of plot"> <option label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plotting fitted 2PL model"> <tab label="Plot type"> <radio label="Type of plot"> <op
en: Plot test information
et: Testiteabe näitamine

note: i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="Plot type"> <radio label="Type of plot"> <option label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plotting fitted 2PL model"> <tab label="Plot type"> <radio label="Type of plot"> <op
en: Plot standard error
et: Standardvea näitamine

note: i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="Plot type"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plotting fitted 2PL model"> <tab label="Plot type"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 3PL model) <d
en: Type of item plot
et: Elemendidiagrammi tüüp

note: i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="Plot type"> <radio label="Type of item plot"> <option label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plotting fitted 2PL model"> <tab label="Plot type"> <radio label="Type of item 
en: Item characteristic curve
et: Elemendi tunnuskõver

note: i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="Plot type"> <radio label="Type of item plot"> <option label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plotting fitted 2PL model"> <tab label="Plot type"> <radio label="Type of item 
en: Item information curve
et: Elemendi teabekõver

note: i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Plot options"> <frame label="Optional item selection"> <input label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="Plot type"> <frame label="Optional item selection
en: List of items (plot all if empty)
et: Elementide loend (kui on tühi, näidatakse kõiki)

note: i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Plot options"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="Options"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plot
en: Annotation
et: Annotatsioon

note: i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="Options"> <radio label="Annotation"> <option label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plotting fitted 2PL model"> <tab label="Options"> <radio label="Annotation"> <option lab
en: Annotate plotted lines
et: Joonistatud ridade annoteerimine

note: i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="Options"> <radio label="Annotation"> <option label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plotting fitted 2PL model"> <tab label="Options"> <radio label="Annotation"> <option lab
en: Show legend
et: Legendi näitamine

note: i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="Options"> <radio label="Annotation"> <option label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plotting fitted 2PL model"> <tab label="Options"> <radio label="Annotation"> <option lab
en: Plain lines, no annotation
et: Ainult read ilma annotatsioonita

note: i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Plot options"> <embed label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="Plotting fitted Rasch model"> <tab label="Options"> <embed label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted 2PL model) <dialog label="Plot
en: Generic plot options
et: Diagrammi üldised valikud

note: i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted Rasch model)
en: Rasch model plot
et: Raschi mudeli diagramm

note: i18n: ectx: (Plotting fitted Rasch model) <dialog label="...">
en: Plotting fitted Rasch model
et: Raschi mudeliga sobitatud diagrammi loomine

note: i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted 3PL model)
en: Birnbaum three parameter model plot
et: Birnbaumi kolme parameetri mudeli diagramm

note: i18n: ectx: (Plotting fitted 3PL model) <dialog label="...">
en: Plotting fitted 3PL model
et: 3PL mudeliga sobitatud diagrammi loomine

note: i18n: ectx: (Plotting fitted 3PL model) <dialog label="Plotting fitted 3PL model"> <tab label="Model"> <text>
en: Only objects of class tpm are valid!
et: Sobivad ainult klassi tpm objektid!

note: i18n: ectx: (Plotting fitted graded response model) <dialog label="Plotting fitted graded response model"> <tab label="Model"> <text>
en: Only objects of class grm are valid!
et: Sobivad ainult klassi grm objektid!

note: i18n: ectx: (Plotting fitted graded response model) <dialog label="Plotting fitted graded response model"> <tab label="Plot type"> <radio label="Type of item plot"> <option label="...">
en: Item operation characteristic curve
et: Elemendi tegevuse tunnuskõver

note: i18n: ectx: (Plotting fitted graded response model) <dialog label="Plotting fitted graded response model"> <tab label="Plot type"> <radio label="Type of item plot"> <option label="...">
en: Item operation characteristic curve (inverse)
et: Elemendi tegevuse tunnuskõver (teistpidi)

note: i18n: ectx: (Plotting fitted graded response model) <dialog label="Plotting fitted graded response model"> <tab label="Plot type"> <frame label="Optional item selection"> <spinbox label="...">
en: Category (plot all if set to 0)
et: Kategooria (kui on 0, näidatakse kõiki)

note: i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted partial credit model)
en: Partial credit model plot
et: Osalise õigekshindamise mudeli diagramm

note: i18n: ectx: (Plotting fitted partial credit model) <dialog label="...">
en: Plotting fitted partial credit model
et: Osalise õigekshindamise mudeliga sobitatud diagrammi loomine

note: i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Plot options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted rating scale model) <dialog label="Plotting fitted rating scale model"> <tab label="Options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted partial credit m
en: Range of person parameters
et: Isikuparameetrite vahemik

note: i18n: ectx: (Plotting fitted rating scale model) <dialog label="Plotting fitted rating scale model"> <tab label="Options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Plotting fitted partial credit model) <dialog label="Plotting fitted partial credit model"> <tab label="Options"> <frame label="...">
en: Range of probability to solve
et: Lahendatava tõenäosuse vahemik

note: i18n: ectx: (Loaded from Plotting fitted rating scale model)
en: Rating scale model plot
et: Hindamisskaala mudeli diagramm

note: i18n: ectx: (Plotting fitted rating scale model) <dialog label="...">
en: Plotting fitted rating scale model
et: Hindamisskaala mudeliga sobitatud diagrammi loomine

note: i18n: ectx: (Loaded from Andersen LR-Test)
en: Andersen's LR test
et: Anderseni LR test

note: i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="...">
en: Andersen LR-Test
et: Anderseni LR test

note: i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Model"> <varslot label="...">
en: Choose fitted model to test (plot):
et: Sobitamismudeli valimine (diagrammi) testimiseks:

note: i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Model"> <text>
en: Can be numeric, character or a factor
et: Võib olla arv, märk või tegur

note: i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="...">
en: Plot options
et: Diagrammi valikud

note: i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Plot options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Plot options"> <frame label="Confidence intervals"> <checkbox label="...">
en: Confidence intervals
et: Usaldusvahemikud

note: i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Plot options"> <frame label="Confidence intervals"> <checkbox label="...">
en: Compute standard errors
et: Standardvigade arvutamine

note: i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Plot options"> <frame label="Confidence intervals"> <spinbox label="...">
en: Confidence level:
et: Usaldusnivoo:

note: i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Plot options"> <frame label="Confidence intervals"> <checkbox label="...">
en: Confidence bands
et: Usaldusvööndid

note: i18n: ectx: (Andersen LR-Test) <dialog label="Andersen LR-Test"> <tab label="Plot options"> <radio label="Annotation"> <option label="...">
en: Plain dots, no annotation
et: Ainult punktid ilma annotatsioonita

[ctx: Author name]
note: i18n: ectx: <snippets> <snippet> <author name="...">
en: RKWard Team
et: RKwardi meeskond
