rkward - en to ka translation catalogue (54 entries)

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> <tab label="Encoding and Character Options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="..."> 
en: Encoding
ka: კოდირება

note: i18n: ectx: (Loaded from Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="Encoding"> <dropdown label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="Encoding"> <dropdown label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Loaded from Import STATA file) <snippet> <tab label="Encoding"> <
en: Convert from:
ka: გარდაქმნის წყარო:

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> [...] <dropdown label="File encoding"> <option label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="Encoding"> <dropdown label="Convert from:"> <option label="..."> i18n: ectx: (Load
en: ISO8859-1 Latin-1 Western European
ka: ISO8859-1 Latin-1 დასავლეთ ევროპული

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> [...] <dropdown label="File encoding"> <option label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="Encoding"> <dropdown label="Convert from:"> <option label="..."> i18n: ectx: (Load
en: ISO8859-2 Latin-2 Central European
ka: ISO8859-2 Latin-2 ცენტრალურ-ევროპული

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> [...] <dropdown label="File encoding"> <option label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="Encoding"> <dropdown label="Convert from:"> <option label="..."> i18n: ectx: (Load
en: ISO8859-3 Latin-3 South European
ka: ISO8859-3 Latin-3 სამხრეთ ევროპული

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> [...] <dropdown label="File encoding"> <option label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="Encoding"> <dropdown label="Convert from:"> <option label="..."> i18n: ectx: (Load
en: ISO8859-4 Latin-4 North European
ka: ISO8859-4 Latin-4 ჩრდილოეთ ევროპული

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> [...] <dropdown label="File encoding"> <option label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="Encoding"> <dropdown label="Convert from:"> <option label="..."> i18n: ectx: (Load
en: ISO8859-5 Latin/Cyrillic
ka: ISO8859-5 ლათინური/კირილიცა

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> [...] <dropdown label="File encoding"> <option label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="Encoding"> <dropdown label="Convert from:"> <option label="..."> i18n: ectx: (Load
en: ISO8859-6 Latin/Arabic
ka: ISO8859-6 ლათინური/არაბული

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> [...] <dropdown label="File encoding"> <option label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="Encoding"> <dropdown label="Convert from:"> <option label="..."> i18n: ectx: (Load
en: ISO8859-7 Latin/Greek
ka: ISO8859-7 ლათინური/ბერძნული

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> [...] <dropdown label="File encoding"> <option label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="Encoding"> <dropdown label="Convert from:"> <option label="..."> i18n: ectx: (Load
en: ISO8859-8 Latin/Hebrew
ka: ISO8859-8 ლათინური/ივრითი

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> [...] <dropdown label="File encoding"> <option label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="Encoding"> <dropdown label="Convert from:"> <option label="..."> i18n: ectx: (Load
en: ISO8859-9 Latin-5 Turkish
ka: ISO8859-9 Latin-5 თურქული

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> [...] <dropdown label="File encoding"> <option label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="Encoding"> <dropdown label="Convert from:"> <option label="..."> i18n: ectx: (Load
en: ISO8859-10 Latin-6 Nordic
ka: ISO8859-10 Latin-6 სკანდინავიური

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> [...] <dropdown label="File encoding"> <option label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="Encoding"> <dropdown label="Convert from:"> <option label="..."> i18n: ectx: (Load
en: ISO8859-11 Latin/Thai
ka: ISO8859-11 ლათინური/ტაილანდური

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> [...] <dropdown label="File encoding"> <option label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Loaded from Import SPSS file) <snippet> <tab label="Encoding"> <dropdown label="Convert from:"> <option label="..."> i18n: ectx: (Load
en: ISO8859-14 Latin-8 Celtic
ka: ISO8859-14 Latin-8 კელტური

note: i18n: ectx: (Import SPSS file) <dialog label="Import SPSS file"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Import Text / CSV data) <dialog label="Import Text / CSV data"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Import STATA file) <dialog label="Import STATA file"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Import Microsoft EXCEL s
en: General
ka: ზოგადი

note: i18n: ectx: (Source an R file) <dialog label="Source an R file"> <tab label="Main options"> <browser label="..."> i18n: ectx: (Save R objects) <dialog label="Save R objects"> <tab label="Select variables"> <frame label="Save to"> <browser label="..."> i18n: ectx: (Write vector / matrix) <dialog labe
en: File name
ka: ფაილის სახელი

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> <tab label="Data and File Format"> <dropdown label="File format"> <option label="..."> i18n: ectx: (Import Text / CSV data) <dialog label="Import Text / CSV data"> <tab label="General"> <dropdown label="Data format"> <o
en: Custom
ka: ხელით მითითებული

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> <tab label="Data and File Format"> <radio label="Decimal point character"> <option label="..."> i18n: ectx: (Import Text / CSV data) <dialog label="Import Text / CSV data"> <tab label="General"> <radio label="Decimal po
en: '.' (Period)
ka: '.' (წერტილი)

note: i18n: ectx: (Write vector / matrix) <dialog label="Write vector / matrix"> [...] <radio label="Field separator character"> <option label="..."> i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> <tab label="Data and File Format"> <radio label="Decimal point character"> 
en: ',' (Comma)
ka: ',' (მძიმე)

note: i18n: ectx: (Write vector / matrix) <dialog label="Write vector / matrix"> [...] <radio label="Field separator character"> <option label="..."> i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> <tab label="Data and File Format"> <radio label="Field separator character"
en: ';' (Semicolon)
ka: ';' (წერტილმძიმე)

note: i18n: ectx: (Import SPSS file) <dialog label="Import SPSS file"> <tab label="General"> <preview label="..."> i18n: ectx: (Import Text / CSV data) <dialog label="Import Text / CSV data"> <tab label="General"> <preview label="..."> i18n: ectx: (Import STATA file) <dialog label="Import STATA file"> <ta
en: Preview
ka: მინიატურა

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> <tab label="Rows and Columns"> <frame label="Row  specifications"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Import Text / CSV data) <dialog label="Import Text / CSV data"> <tab label="Rows and Columns"> <frame label="Row Specif
en: Row names
ka: მწკრივის სახელები

note: i18n: ectx: (Import Text / CSV data) <dialog label="Import Text / CSV data"> [...] <radio label="Row names"> <option label="..."> i18n: ectx: (Import Text / CSV data) <dialog label="Import Text / CSV data"> [...] <radio label="Column names"> <option label="..."> i18n: ectx: (Import Text / CSV data) 
en: Automatic
ka: ავტომატური

note: i18n: ectx: (Import Text / CSV data) <dialog label="Import Text / CSV data"> [...] <radio label="Row names"> <option label="...">
en: Use a vector
ka: ვექტორის გამოყენება

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> <tab label="Rows and Columns"> <frame label="Column specifications"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Import Text / CSV data) <dialog label="Import Text / CSV data"> <tab label="Rows and Columns"> <frame label="Column S
en: Column names
ka: სვეტების სახელები

note: i18n: ectx: (Import Text / CSV data) <dialog label="Import Text / CSV data"> [...] <radio label="Convert character columns to factors"> <option label="..."> i18n: ectx: (Import Microsoft EXCEL sheet) <dialog label="Import Microsoft EXCEL sheet"> <tab label="Further Options"> <radio label="Convert ch
en: Default
ka: ნაგულისხმევი

note: i18n: ectx: (Import Text / CSV data) <dialog label="Import Text / CSV data"> <tab label="Further Options"> <frame label="...">
en: Skip
ka: გამოტოვება

note: i18n: ectx: (Import SPSS file) <dialog label="Import SPSS file"> <tab label="General"> <frame label="...">
en: Labels
ka: ჭდეები

note: i18n: ectx: (Save R objects) <dialog label="Save R objects"> <tab label="Select variables"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Create package skeleton) <dialog label="Create package skeleton"> <tab label="Select variables"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Write vector / matrix) <dialog label="Write v
en: Options
ka: გამართვა

note: i18n: ectx: (Import Microsoft EXCEL sheet) <dialog label="Import Microsoft EXCEL sheet"> <tab label="Further Options"> <frame label="..."> i18n: ectx: (Import Microsoft EXCEL sheet) <dialog label="Import Microsoft EXCEL sheet"> <tab label="Rows and columns"> <frame label="...">
en: Range
ka: დიაპაზონი

note: i18n: ectx: (Import Microsoft EXCEL sheet) <dialog label="Import Microsoft EXCEL sheet"> [...] <frame label="Start row / column (\"0\" for automatic)"> <spinbox label="..."> i18n: ectx: (Import Microsoft EXCEL sheet) <dialog label="Import Microsoft EXCEL sheet"> [...] <frame label="End row / column 
en: Row
ka: მწკრივი

note: i18n: ectx: (Import Microsoft EXCEL sheet) <dialog label="Import Microsoft EXCEL sheet"> [...] <frame label="Start row / column (\"0\" for automatic)"> <spinbox label="..."> i18n: ectx: (Import Microsoft EXCEL sheet) <dialog label="Import Microsoft EXCEL sheet"> [...] <frame label="End row / column 
en: Column
ka: სვეტი

note: i18n: ectx: (Source an R file) <dialog label="Source an R file"> <tab label="...">
en: Main options
ka: ძირითადი პარამეტრები

note: i18n: ectx: (Source an R file) <dialog label="Source an R file"> <tab label="...">
en: Output options
ka: გამოტანის პარამეტრები

note: i18n: ectx: (Export RMarkdown) <dialog label="Export RMarkdown"> [...] <dropdown label="Target format"> <option label="...">
en: Markdown
ka: მარკდაუნი

note: i18n: ectx: (Export RMarkdown) <dialog label="Export RMarkdown"> [...] <dropdown label="Target format"> <option label="...">
en: Word
ka: სიტყვა

note: i18n: ectx: (Export RMarkdown) <dialog label="Export RMarkdown"> <tabbook label="Export RMarkdown"> <tab label="Source and target"> <browser label="...">
en: Save as
ka: შენახვა როგორც

note: i18n: ectx: (Export RMarkdown) <dialog label="Export RMarkdown"> <tabbook label="Export RMarkdown"> <tab label="...">
en: Advanced options
ka: დამატებითი პარამეტრები

note: i18n: ectx: (Save R objects) <dialog label="Save R objects"> <tab label="Select variables"> <varslot label="...">
en: Object
ka: ობიექტი

note: i18n: ectx: (Save R objects) <dialog label="Save R objects"> <tab label="Select variables"> <frame label="Options"> <dropdown label="...">
en: Compression
ka: შეკუმშვა

note: i18n: ectx: (Save R objects) <dialog label="Save R objects"> <tab label="Select variables"> <frame label="Options"> <spinbox label="...">
en: Compression level
ka: შეკუმშვის დონე

note: i18n: ectx: (Create package skeleton) <dialog label="Create package skeleton"> <tab label="Select variables"> <varslot label="...">
en: Objects
ka: ობიექტები

note: i18n: ectx: (Create package skeleton) <dialog label="Create package skeleton"> <tab label="Select variables"> <frame label="Options"> <browser label="...">
en: Directory
ka: საქაღალდე

note: i18n: ectx: (Create package skeleton) <dialog label="Create package skeleton"> <tab label="Select variables"> <frame label="Options"> <checkbox label="...">
en: Overwrite
ka: თავზე გადაწერა

note: i18n: ectx: (Write vector / matrix) <dialog label="Write vector / matrix"> <tab label="Select variables"> <varslot label="..."> i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> <tab label="Data and File Format"> <varslot label="...">
en: Data
ka: მონაცემები

note: i18n: ectx: (Write vector / matrix) <dialog label="Write vector / matrix"> [...] <radio label="Field separator character"> <option label="..."> i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> <tab label="Data and File Format"> <radio label="Field separator character"
en: Space
ka: გამოტოვება

note: i18n: ectx: (Loaded from Export Table / CSV files) i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="...">
en: File
ka: ფაილი

note: i18n: ectx: (Export Table / CSV files) <dialog label="Export Table / CSV files"> <tab label="Encoding and Character Options"> <radio label="Handling double quote characters"> <option label="...">
en: Double
ka: ორმაგი

note: i18n: ectx: (Set the working directory) <dialog label="...">
en: Set the working directory
ka: სამუშაო საქაღალდის დაყენება

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="File"> <menu label="..."> i18n: ectx: <context> <menu label="...">
en: Import
ka: შემოტანა

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="File"> <menu label="Import"> <menu label="...">
en: Import format
ka: შემოტანის ფორმატი

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="File"> <menu label="...">
en: Export
ka: გატანa

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="...">
en: Workspace
ka: სამუშაო სივრცე

[ctx: Author name]
note: i18n: ectx: <snippets> <snippet> <author name="...">
en: RKWard Team
ka: RKWard -ის გუნდი
