rkward - en to ka translation catalogue (7 entries)

note: i18n: ectx: (RKWard Add-Ons) <title>
en: RKWard Add-Ons
ka: RKWard -ის დამატებები

note: i18n: ectx: (RKWard Add-Ons) <section title="...">
en: R packages
ka: R -ის პაკეტები

note: i18n: ectx: (RKWard Add-Ons) <section title="...">
en: Kate Add-ons
ka: Kate -ის დამატებები

note: i18n: ectx: (RKWard for R Users) <section title="...">
en: Graphics
ka: გრაფიკა

note: i18n: ectx: (Screen device history) <section title="..."> i18n: ectx: (Workspace Browser) <section title="...">
en: Available actions
ka: ხელმისაწვდომი ქმედებები

note: i18n: ectx: (Screen device history) <section title="...">
en: Technical Details
ka: ტექნიკური დეტალები

note: i18n: ectx: (Welcome to RKWard) <title>
en: Welcome to RKWard
ka: მოგესალმებათ RKWard
