rkward - en to ru translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Red
ru: Красный

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Red1
ru: Красный1

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Red2
ru: Красный2

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Red3
ru: Красный3

note: i18n: ectx: (Choose color) <dialog label="Choose color"> <dropdown label="Color"> <option label="...">
en: Red4
ru: Красный4
