kde4.14 - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Cannot edit '%1'
bs: Nemoguce urediti %1

en: Save failed
bs: Snimanje nije uspjelo

en: Done
bs: Gotovo

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Labela

en: Type
bs: Vrsta

en: Class
bs: Klasa

en: Label:
bs: Oznaka:

en: Type:
bs: Tip:

en: Usage:
bs: upotreba

en: Array
bs: Niz

en: Matrix
bs: Matrica

en: List
bs: Lista

en: Environment
bs: Okruženje

en: Length:
bs: Dužina:

en: Dimensions:
bs: Dimenzije:

en: Invalid Name
bs: Neispravno ime

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
bs: &Izmijeni
