rkward - en to et translation catalogue (110 entries)

note: i18n: ectx: <about name="...">
en: Data transformation and conversion
et: Andmete teisendamine

note: i18n: ectx: <about shortinfo="...">
en: Plugins for transforming, subsetting, recoding, etc. of data. Part of the official RKWard distribution
et: Pluginad andmete teisendamiseks, alamhulkade loomiseks, ümberkodeerimiseks jne. Kuuluvad ametlikult RKWardi koosseisu.

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Generate random data
et: Juhuandmete genereerimine

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="...">
en: Sort data
et: Andmete sortimine

note: i18n: ectx: <components> <component label="...">
en: Subset data.frame
et: Andmekaadri alamhulk

note: i18n: ectx: <components> <component label="..."> i18n: ectx: (Loaded from Recode categorical data) i18n: ectx: (Recode categorical data) <title> i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="...">
en: Recode categorical data
et: Kategoriaalsete andmete ümberkodeerimine

note: i18n: ectx: <hierarchy> <menu label="...">
en: Data
et: Andmed

note: i18n: ectx: (Generate random data (normal distribution)) <dialog label="...">
en: Generate random data (normal distribution)
et: Juhuandmete genereerimine (normaaljaotus)

note: i18n: ectx: (Generate random data (normal distribution)) <dialog label="Generate random data (normal distribution)"> <spinbox label="...">
en: mu (mean)
et: müü (keskmine)

note: i18n: ectx: (Generate random data (normal distribution)) <dialog label="Generate random data (normal distribution)"> <spinbox label="...">
en: sigma (standard deviation)
et: sigma (standardhälve)

note: i18n: ectx: (Generate random data (normal distribution)) <dialog label="Generate random data (normal distribution)"> <spinbox label="...">
en: Length of generated sequence
et: Genereeritud jada pikkus

note: i18n: ectx: (Generate random data (normal distribution)) <dialog label="Generate random data (normal distribution)"> <saveobject label="...">
en: Save as
et: Salvestamine

note: i18n: ectx: (Loaded from Recode categorical data)
en: Some input values were specified more than once:
et: Mõned sisendväärtused on määratud rohkem kui korra:

note: i18n: ectx: (Loaded from Recode categorical data)
en: Input variable
et: Sisendmuutuja

note: i18n: ectx: (Loaded from Recode categorical data)
en: Output variable
et: Väljundmuutuja

note: i18n: ectx: (Loaded from Recode categorical data)
en: Number of differences after recoding
et: Erinevuste arv pärast ümberkodeerimist

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <summary>
en: Allows you to recode a vector with categorical data. This plugin also allows to recode vectors that are coded numerically, but this only makes sense for numeric vectors with only a limited number of unique values.
et: Võimaldab kategoriaalsete andmetega vektoreid ümber kodeerida. Samuti lubab plugin ümber kodeerida arvvektoreid, kuid sellel on mõtet ainult siis, kui tegu on väga piiratud arvu unikaalsete väärtustega arvvektoritega.

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <usage>
en: Select the vector to recode, and where to store the recoded data. Select the storage mode of the resulting data. Then, on the second tab, specify the recodings to make.
et: Ümberkodeeritava vektori ja rekodeeritud andmete salvestamise koha valimine. Saadud andmete salvestamisviisi valimine. Teisel kaardil saab määrata soovitud ümberkodeerimised.

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <settings> <setting> (refers to element labelled "Select variable to recode")
en: Select the vector to recode
et: Ümberkodeeritava vektori valimine

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <settings> <setting> (refers to element labelled "Save to")
en: Select whether to overwrite/replace the input vector with the recoded data, or save to a different vector.
et: Valimine, kas kirjutada sisendvektor üle või asendada ümberkodeeritud andmetega või salvestada ümberkodeeritud andmed mõnda muusse vektorisse.

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <settings> <setting> (refers to element labelled "Object to save to")
en: Pick a name (and optionally a container) for the recoded data.
et: Ümberkodeeritud andmete nime (ja lisavõimalusena konteineri) valimine.

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <settings> <setting> (refers to element labelled "Data type after recoding")
en: Storage mode of the recoded data.
et: Ümberkodeeritud andmete salvestamisviis.

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <settings> <setting> (refers to element labelled "Preview")
en: Show a preview of the recoding, as a table with two columns for old and new values. The preview is limited to the first 500 rows of data, for performance reasons.
et: Ümberkodeerimise eelvaatluse näitamine kaheveerulise tabelina, ühes uued, teises vanad väärtused. Jõudluse huvides on eelvaatlus piiratud andmete esimese 500 reaga.

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <settings> <setting> (refers to element labelled "Recodings")
en: The upper half of this tab allows you to specify recodings for individual input values. To add more recodings, click the "add/+"-button. To remove recodings, click the "remove/x"-button. For each recoding, select the following:
et: Selle kaardi ülemine pool võimaldab määrata konkreetsete sisendväärtuste ümberkodeerimise. Uute ümberkodeerimiste lisamiseks klõpsa nuppu "Lisa/+". Ümberkodeerimise eemaldamiseks klõpsa nuppu "Eemalda/x". Iga ümberkodeerimise puhul saab valida järgmisi asju:

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <settings> <setting> (refers to element labelled "Old values")
en: For each recoding to perform, first select the old value(s) to recode. This can be either NA/missing, or select non-NA value(s) on the left hand side, and add them to the values to be recoded by clicking the arrow-button. If several input values are to be replaced with one output value, you can select them all at once.
et: Kõigi ümberkodeerimiste puul tuleb kõigepealt valida vana(d) väärtus(ed), mida ümber kodeerida. See võib olla ka -/puudub, aga võib olla ka konkreetne väärtus vasakul poolel, mille saab noolenupuga lisada ümber kodeeritavate väärtuste hulka. Kui on tarvis mitu sisendväärtust asendada ühe väljundväärtusega, tuleb need valida kõik korraga.

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <settings> <setting> (refers to element labelled "New value")
en: Enter the new value (or set it to be NA). For factors and character vectors, values will be quoted, automatically.
et: Uue väärtuse (või -) sisestamine. Tegurite ja sümbolvektorite puhul lisatakse väärtustele automaatselt jutumärgid.

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <technical>
en: This plugin utilizes the <link href="rkward://component/rkward/level_select"/> and <link href="rkward://component/rkward/multi_input"/> embeddable plugins.
et: See plugin kasutab põimitavaid pluginaid <link href="rkward://component/rkward/level_select"/> ja <link href="rkward://component/rkward/multi_input"/>.

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="...">
en: Input and output variables
et: Sisend- ja väljundmuutujad

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Input and output variables"> <varslot label="...">
en: Select variable to recode
et: Ümberkodeeritava muutuja valimine

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Basic settings"> <radio label="..."> i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Input and output variables"> <radio label="...">
en: Save to
et: Salvestamiskoht

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Basic settings"> <radio label="Save to"> <option label="..."> i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Input and output variables"> <radio label="Save to"> <option label="...">
en: Same object
et: Sama objekt

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Input and output variables"> <radio label="Save to"> <option label="...">
en: Other:
et: Muu:

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Basic settings"> <saveobject label="..."> i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Input and output variables"> <saveobject label="...">
en: Object to save to
et: Objekt, millesse salvestada

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Input and output variables"> <dropdown label="...">
en: Data type after recoding
et: Andmetüüp pärast ümberkodeerimist

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Input and output variables"> <dropdown label="Data type after recoding"> <option label="...">
en: Character
et: Märk

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Input and output variables"> <dropdown label="Data type after recoding"> <option label="...">
en: Factor
et: Tegur

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Input and output variables"> <dropdown label="Data type after recoding"> <option label="...">
en: Numeric
et: Arv

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Input and output variables"> <dropdown label="Data type after recoding"> <option label="...">
en: Logical
et: Loogiline

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Basic settings"> <preview label="..."> i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <preview label="..."> i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Input and output variabl
en: Preview
et: Eelvaatlus

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="...">
en: Values
et: Väärtused

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Values"> <optionset label="...">
en: Recodings
et: Ümberkodeerimised

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Values"> <optionset label="Recodings"> <optioncolumn label="...">
en: Old value(s)
et: Vana(d) väärtus(ed)

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Values"> <optionset label="Recodings"> <optioncolumn label="...">
en: New value(s)
et: Uu(s/ed) väärtus(ed)

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Values"> <optionset label="Recodings"> <radio label="...">
en: Old values
et: Vanad väärtused

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> [...] <radio label="Old values"> <option label="..."> i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> [...] <radio label="New value"> <option label="..."> i18n: ectx: (Recode categorical dat
en: NA
et: -

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> [...] <radio label="Old values"> <option label="...">
en: Select value(s):
et: Väärtus(t)e valimine:

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Values"> <optionset label="Recodings"> <radio label="...">
en: New value
et: Uus väärtus

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> [...] <radio label="New value"> <option label="...">
en: Value:
et: Väärtus:

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Values"> <optionset label="Recodings"> <text>
en: (Value will be quoted, automatically)
et: (Väärtus pannakse automaatselt jutumärkide vahele)

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Values"> <radio label="...">
en: Any other values
et: Kõik muud väärtused

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Values"> <radio label="Any other values"> <option label="...">
en: Copy
et: Kopeeri

note: i18n: ectx: (Recode categorical data) <dialog label="Recode categorical data"> <tab label="Values"> <radio label="Any other values"> <option label="...">
en: Custom value:
et: Kohandatud väärtus:

note: i18n: ectx: (Loaded from Sort data) <summary>
en: Sort data. Currently data.frames, or individual vectors can be sorted.
et: Andmete sortimine. Praegu saab sortida andmekaadreid või üksikvektoreid.

note: i18n: ectx: (Loaded from Sort data) <usage>
en: Select the object to be sorted. For data.frames, also specify the column to sort by. By default the object to be sorted is replaced with the sorted variant, but you can also specify to save to a separate object.
et: Sorditava objekti valimine. Andmekaardi korral tuleb määrata ka veerg, mille järgi sortida. Vaikimisi asendatakse sorditav objekt sorditud variandiga, aga saab ka määrata, et salvestatakse eraldi objekt.

note: i18n: ectx: (Loaded from Sort data) <settings> <setting> (refers to element labelled "Object to be sorted")
en: The object to sort. If a data.frame editor window is currently active, the corresponding object name will be filled in as a default.
et: Sorditav objekt. Kui parajasti on aktiivne andmekaadri redaktori aken, siis kasutatakse vaikimisi vastava objekti nime.

note: i18n: ectx: (Loaded from Sort data) <settings> <setting> (refers to element labelled "Sort by")
en: Only for data.frame objects. Select the column(s) to sort by.
et: Ainult andmekaadri objektide puhul: veer(g)u(de) valimine, mille järgi sortida.

note: i18n: ectx: (Loaded from Sort data) <settings> <setting> (refers to element labelled "Save to")
en: Choose "Same object" (the default) to replace the object to be sorted with the sorted variant. If, instead, you want to keep the unsorted object, choose "Another object" to save the sorted object, separately.
et: Sorditava objekti asendamiseks sorditud variandiga vali "Sama objekt". Kui aga soovid sortimata objekti alles hoida,vali "Muu objekt", et sorditud objekt eraldi salvestada.

note: i18n: ectx: (Loaded from Sort data) <settings> <setting> (refers to element labelled "Object to save to")
en: Only, if you selected "Another object", above: Specify the object to save to.
et: Ainult juhul, kui eespool on valitud "Muu objekt": objekti määramine, millesse salvestada.

note: i18n: ectx: (Loaded from Sort data) <settings> <setting> (refers to element labelled "Preview")
en: Show a preview of the sorted data. The preview is limited to 200 rows and 50 columns of data, for performance reasons.
et: Sorditud andmete eelvaatluse näitamine. Jõudluse huvides on eelvaatlus piiratud andmete 200 rea ja 50 veeruga.

note: i18n: ectx: (Loaded from Sort data) <settings> <setting> (refers to element labelled "Sort order")
en: Sort in ascending or descending order.
et: Sortimine kasvavas või kahanevas järjekorras.

note: i18n: ectx: (Loaded from Sort data) <settings> <setting> (refers to element labelled "Sort mode")
en: Allows to apply conversions, which may affect sort order (when sorting data.frames, this option is available for each column to sort by).
et: Teisendamiste rakendamise lubamine, mis võib mõjutada sortimise järjekorda (andmekaadrit sortides saab seda valikut kasutada iga veeru sortimiseks).

note: i18n: ectx: (Loaded from Sort data) <settings> <setting> (refers to element labelled "Order")
en: When sorting data.frames, this option allows to reverse the global sort order for individual columns.
et: Andmekaadreid sortides lubab selle valimine muuta konkreetsete veergude sortimisjärjekorra globaalsele vastupidiseks.

note: i18n: ectx: (Sort data)
en: Sorting this type of object is not supported in this plugin
et: Seda tüüpi objektide sortimist see plugin ei toeta

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="...">
en: Basic settings
et: Põhiseadistused

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Basic settings"> <varslot label="...">
en: Object to be sorted
et: Sorditav objekt

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Basic settings"> <varslot label="...">
en: Sort by
et: Sortimise alus

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Basic settings"> <radio label="Save to"> <option label="...">
en: Another object
et: Muu objekt

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="..."> i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Sort order"> <radio label="...">
en: Sort order
et: Sortimise järjekord

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Sort order"> <radio label="Sort order"> <option label="...">
en: Ascending
et: Kasvav

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Sort order"> <radio label="Sort order"> <option label="...">
en: Descending
et: Kahanev

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Sort order"> <dropdown label="..."> i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Sort order"> <optionset> <optioncolumn label="...">
en: Sort mode
et: Sortimismeetod

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Sort order"> <dropdown label="Sort mode"> <option label="...">
en: Sort as is
et: Sortimine nii, nagu on

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Sort order"> <dropdown label="Sort mode"> <option label="...">
en: Sort as character
et: Sortimine märgina

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Sort order"> <dropdown label="Sort mode"> <option label="...">
en: Sort as number
et: Sortimine arvuna

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Sort order"> <dropdown label="Sort mode"> <option label="...">
en: Sort by custom function:
et: Sortimine kohandatud funktsiooni järgi:

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Sort order"> <input label="...">
en: Function(_X_) to use for sorting
et: Sortimiseks kasutatav funktsioon(_X_)

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Sort order"> <optionset> <checkbox label="...">
en: Reverse sort order
et: Sortimine vastupidises järjekorras

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Sort order"> <optionset> <optioncolumn label="...">
en: Object
et: Objekt

note: i18n: ectx: (Sort data) <dialog label="Sort data"> <tab label="Sort order"> <optionset> <optioncolumn label="...">
en: Order
et: Järjekord

note: i18n: ectx: (subset_dataframe) <summary>
en: Select a subset of rows and / or columns of a data.frame
et: Andmekaadri ridade ja/või veergude alamhulga valimine

note: i18n: ectx: (subset_dataframe) <usage>
en: Select the data.frame to subset. Then specify rules to filter by rows / cases, and / or columns. A data.frame containing only the specified subset is saved to your workspace.
et: Alamhulga andmekaadri valimine. Seejärel tuleb määrata ridade ja/või veergude filtreerimise reeglid. Ainult määratud alamhulka sisaldav andmekaader salvestatakse sinu töötsooni.

note: i18n: ectx: (subset_dataframe) <settings> <setting> (refers to element labelled "Data (data.frame)")
en: Select the data.frame to subset.
et: Alamhulga andmekaadri valimine.

note: i18n: ectx: (subset_dataframe) <settings> <setting> (refers to element labelled "Preview")
en: Preview the resulting subset. Note that the preview is limited to the first 500 rows and 100 columns, for performance reasons.
et: Saadud alamhulga eelvaatlus. Pane tähele, et jõudluse huvides on eelvaatlus piiratud esimese 500 rea ja 100 veeruga.

note: i18n: ectx: (subset_dataframe) <settings> <setting> (refers to element labelled "Keep cases matching rule")
en: Select the type of condition. Note that depending on the type of the filter variable, different options are available
et: Tingimuse tüübi valimine. Pane tähele, et sõltuvalt filtrimuutuja tüübist on saadaval erinevad valikud.

note: i18n: ectx: (subset_dataframe) <settings> <setting> (refers to element labelled "Maximum (or empty)")
en: See above. Maximum value.
et: Vt eespool. Maksimuväärtus.

note: i18n: ectx: (subset_dataframe) <settings> <setting> (refers to element labelled "Only use a subset of variables")
en: Check this, if you want to remove some columns from the resulting data.frame. Otherwise, all columns will be included.
et: Märkimise korral saab tulemusandmekaadrist veerge eemaldada. Kui see märkimata jätta, hõlmatakse kõik veerud.

note: i18n: ectx: (subset_dataframe) <settings> <setting> (refers to element labelled "Selected variables")
en: Variables to include in the resulting data.frame
et: Tulemusandmekaadrisse kaasatavad muutujad

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="...">
en: Subset of data
et: Andmete alamhulk

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <varselector label="...">
en: Select data
et: Andmete valimine

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <varslot label="...">
en: Data (data.frame)
et: Andmed (andmekaader)

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <tab label="Filter cases"> <frame label="...">
en: Filter rows by variable
et: Ridade filtreerimine muutuja järgi

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <tab label="Filter cases"> <frame label="Filter rows by variable"> <varslot label="...">
en: Filter by variable
et: Filtreerimine muutuja järgi

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> [...] <dropdown label="Keep cases matching rule"> <option label="...">
en: is equal (==)
et: on võrdne (==)

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> [...] <dropdown label="Keep cases matching rule"> <option label="...">
en: is not equal (!=)
et: ei ole võrdne (!=)

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> [...] <dropdown label="Keep cases matching rule"> <option label="...">
en: is in between
et: on vahemikus

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> [...] <dropdown label="Keep cases matching rule"> <option label="...">
en: is not between
et: ei ole vahemikus

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> [...] <dropdown label="Keep cases matching rule"> <option label="...">
en: is TRUE
et: on TÕENE

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> [...] <dropdown label="Keep cases matching rule"> <option label="...">
en: is FALSE
et: on VÄÄR

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <tab label="Filter cases"> <frame label="Filter rows by variable"> <input label="...">
en: Value (pasted as-is, use proper quoting!)
et: Väärtus (asetatakse nagu on, kasuta sobivaid jutumärke!)

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <tab label="Filter cases"> <frame label="Filter rows by variable"> <input label="...">
en: Minimum (or empty)
et: Miinimum (või tühi)

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <tab label="Filter cases"> <frame label="Filter rows by variable"> <checkbox label="...">
en: Included (>=)
et: Kaasatud (>=)

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <tab label="Filter cases"> <frame label="Filter rows by variable"> <input label="...">
en: Maximum (or empty)
et: Maksimum (või tühi)

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <tab label="Filter cases"> <frame label="Filter rows by variable"> <checkbox label="...">
en: Included (<=)
et: Kaasatud (<=)

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <tab label="Filter cases"> <frame label="...">
en: Filter rows by expression
et: Ridade filtreerimine avaldise järgi

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <tab label="Filter cases"> <frame label="Filter rows by expression"> <input label="...">
en: Expression (or empty)
et: Avaldis (või tühi)

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <tab label="...">
en: Filter columns
et: Veergude filtreerimine

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <tab label="Filter columns"> <frame label="...">
en: Only use a subset of variables
et: Ainult muutujate alamhulga kasutamine

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <tab label="Filter columns"> <frame label="Only use a subset of variables"> <varslot label="...">
en: Selected variables
et: Valitud muutujad

note: i18n: ectx: (Subset of data) <dialog label="Subset of data"> <saveobject label="...">
en: Save results to workspace
et: Tulemuste salvestamine töötsooni

[ctx: Author name]
note: i18n: ectx: <snippets> <snippet> <author name="...">
en: RKWard Team
et: RKwardi meeskond
