rocs - en to et translation catalogue (178 entries)

[ctx: @title:window]
en: Edge Properties
et: Seose omadused

en: Name
et: Nimi

en: Value
et: Väärtus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EdgeProperties)
en: Edge Properties
et: Seose omadused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelType)
en: Type:
et: Tüüp:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, DynamicProperties)
en: Dynamic Properties
et: Dünaamilised omadused

en: Edges
et: Seosed

[ctx: @title:window]
en: Edge Type Properties
et: Seose tüübi omadused

en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelId) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelIdentifier)
en: Identifier:
et: Identifikaator:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColor)
en: Color:
et: Värv:

en: Unidirectional
et: Ühesuunaline

en: Bidirectional
et: Kahesuunaline

[ctx: @info:tooltip]
en: The selected ID for this edge type.
et: Selle seose tüübi valitud ID.

[ctx: @info:tooltip]
en: The selected ID is already used for another edge type, please select a different one.
et: Valitud ID on juba kasutusel teise seose tüübi juures, palun vali midagi muud.

[ctx: @title:window]
en: Node Properties
et: Tipu omadused

[ctx: @info:tooltip]
en: The selected ID for this node.
et: Selle tipu valitud ID.

[ctx: @info:tooltip]
en: The selected ID is already used for another node, please select a different one.
et: Valitud ID on juba kasutusel teise seose tipu juures, palun vali midagi muud.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NodeProperties)
en: Node Properties
et: Tipu omadused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelColor) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorCombo, color)
en: Node color
et: Tipu värv

en: Nodes
et: Tipud

[ctx: @title:window]
en: Node Type Properties
et: Tipu tüübi omadused

[ctx: @info:tooltip]
en: The selected ID for this node type.
et: Selle tipu tüübi valitud ID.

[ctx: @info:tooltip]
en: The selected ID is already used for another node type, please select a different one.
et: Valitud ID on juba kasutusel teise seose tipu tüübi juures, palun vali midagi muud.

en: Add Property
et: Omaduse lisamine

en: Delete this property.
et: Selle omaduse kustutamine.

[ctx: @title:window]
en: Assign Values
et: Väärtuste omistamine

en: All Data Types
et: Kõik andmetüübid

en: All Edge Types
et: Kõik seose tüübid

en: Enter Property Name
et: Kirjuta omaduse nimi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AssignValuesWidget)
en: Assign Values
et: Väärtuste omistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, property_choice_label)
en: Choose Properties
et: Vali omadused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonShowAdvanced)
en: Show advanced options.
et: Muude valikute näitamine.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Assignment Method
et: Omistamisviis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBoxMethod)
en: Enumerate Items
et: Elementide loendamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBoxMethod)
en: Enumerate Alpha
et: Tähtede loendamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBoxMethod)
en: Enumerate Alpha-Numeric
et: Tähtede-numbrite loendamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBoxMethod)
en: Assign Random Integers
et: Juhuslike täisarvude omistamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBoxMethod)
en: Assign Random Reals
et: Juhuslike reaalarvude omistamine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBoxMethod)
en: Assign Constant Value
et: Konstantväärtuse omistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LabelInitialString)
en: Initial string
et: Algstring

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LabelAlphaNumericID)
en: Start ID
et: Alguse ID

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LabelAlphaNumericPrefix)
en: Prefix
et: Prefiks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Lower Limit
et: Alumine piir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Upper Limit
et: Ülemine piir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_dagGeneratorSeed) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Generator Seed
et: Genereerija seeme

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, constant_label)
en: Constant
et: Konstant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Overwrite existing values
et: Olemasolevate väärtuste ülekirjutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_randomNodes) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_randomTreeNodes) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelData)
en: Nodes:
et: Tipud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_randomEdges) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConnection)
en: Edges:
et: Seosed:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, applyToEdges)
en: Assign values to selected edges.
et: Väärtuste omistamine valitud seostele.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, applyToNodes)
en: Assign values to selected nodes.
et: Väärtuste omistamine valitud tippudele.

[ctx: @title:window]
en: Generate Graph
et: Graafi genereerimine

en: Incorrect Edge Direction
et: Väär seose suund

en: Edges in a Directed Acyclical Graph must be directional.
et: Seosed suunatud atsüklilises graafis peavad olema suunaga.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GenerateGraphWidget)
en: Generate Graph
et: Graafi genereerimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, comboGraphGenerator)
en: Select the graph generator.
et: Graafi genereerija valimine.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, comboGraphGenerator)
en: Mesh Graph
et: Sõrestikgraaf

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, comboGraphGenerator)
en: Star Graph
et: Tähtgraaf

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, comboGraphGenerator)
en: Circle Graph
et: Ringgraaf

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, comboGraphGenerator)
en: Random Graph
et: Juhuslik graaf

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, comboGraphGenerator)
en: Erdös-Renyi Graph
et: Erdös-Renyi graaf

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, comboGraphGenerator)
en: Random Tree Graph
et: Juhuslik puugraaf

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, comboGraphGenerator)
en: Complete Graph
et: Graafi lõpetamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonShowAdvanced)
en: Show advanced settings.
et: Muude seadistuste näitamine.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, identifier)
en: Set the unique identifier of the generated graph.
et: Genereeritud graafi unikaalse identifikaatori määramine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, identifier)
en: Graph
et: Graaf

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelNodeType)
en: The node type to create the nodes of the graph with
et: Tipu tüüp graafi tippude loomisel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelIdentifier)
en: The identifier of the created graph (used for scripting)
et: Loodud graafi identifikaator (kasutatakse skriptimisel)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_columns)
en: Number of Columns:
et: Veergude arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_rows)
en: Number of Rows:
et: Ridade arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_numberSatellite)
en: Satellite Nodes:
et: Satelliittipud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_numberCircle) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labe_pathNodes) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_completeNodes)
en: Number of Nodes:
et: Tippude arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_randomSelfEdges) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_GNPSelfEdges)
en: Allow self-edges:
et: Omaseoste lubamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_GNPNodes)
en: Nodes (n):
et: Tipud (n):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_GNPEdgeProbability)
en: Edge Probability (p):
et: Seose tõenäosus (p):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_GNPGeneratorSeed) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_randomTreeGeneratorSeed)
en: Generator Seed:
et: Genereerija seeme:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_numberNodes)
en: Number of Nodes
et: Tippude arv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_edgeProbability)
en: Edge Probability
et: Seose tõenäosus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, edgeTypeSelector)
en: Select the edge type for connections of the generated graph.
et: Seose tüübi valimine genereeritud graafi ühendustele.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelEdgeType)
en: The edge type to create the edges of the graph with
et: Seose tüüp graafi seoste loomisel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, nodeTypeSelector)
en: Select the node type for node elements of the generated graph.
et: Seose tüübi valimine genereeritud graafi seoseelementidele.

[ctx: @title:window]
en: Transform Edges
et: Seoste teisendamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TransformEdgesWidget)
en: Transform Edges
et: Seoste teisendamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButtonMakeComplete)
en: This option connects all nodes of the given graph. The new edges do not have any preset weights.
et: See valik seob kõik määratud graafi tipud. Uutel seostel pole eelnevalt määratud kaalu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButtonEraseEdges)
en: This option removes all edges from the given graph.
et: See valik eemaldab määratud graafilt kõik seosed.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButtonReverseEdges)
en: This option reverses all edges of a directed graph. Note that this does not apply to undirected graphs.
et: See valik muudab kõigi orienteeritud graafi seoste orientatsiooni. Pane tähele, et seda ei saa kasutada orienteerimata graafide puhul.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, radioButtonMakeSpanningtree)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This option executes <span style=" font-style:italic;">Prim's Minimal Spanning Tree Algorithm</span> at the graph. All edges without given weights are assumed to have weights equals 1. Directed and undirected graphs are processed accordingly.</p></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">See valik käivitab graafil <span style=" font-style:italic;">Primi minimaalse katva puu algoritmi</span>. Kõigi määramata kaaluga seoste puhul eeldatakse kaalu 1. Töödeldakse vastavalt nii orienteeritud kui orienteerimata graafe.</p></body></html>

en: Graphviz Format (%1)
et: Graphvizi vorming (%1)

en: Could not open file "%1" in read mode: %2
et: Faili "%1" avamine lugemisrežiimis nurjus: %2

en: Could not parse file "%1".
et: Faili "%1" parsimine nurjus.

en: Cannot open file %1 to write document. Error: %2
et: Faili %1 avamine dokumendi kirjutamiseks nurjus. Viga: %2

en: Plugins could not be found in specified directories:<br>
et: Määratud kataloogides pluginaid ei leitud:<br>

en: <br><br> Check <a href='https://doc.qt.io/qt-5/deployment-plugins.html'>this link</a> for further information.
et: <br><br> Hangi <a href='https://doc.qt.io/qt-5/deployment-plugins.html'>sellelt lingilt</a> täpsemat teavet.

en: Graph Markup Language Format (%1)
et: Graph Markup Language vorming (%1)

en: Rocs 1 Graph File Format (%1)
et: Rocs 1 graafifaili vorming (%1)

en: Could not open file "%1" in write mode: %2
et: Faili "%1" avamine kirjutamisrežiimis nurjus: %2

en: Could not write data, aborting. Error: %1.
et: Andmete kirjutamine nurjus, loobutakse. Tõrge: %1.

en: Rocs Graph Format (%1)
et: Rocsi graafivorming (%1)

en: Error on serializing file format to file.
et: Tõrge failivormingu serialiseerimisel failis.

en: Trivial Graph Format (%1)
et: Trivial Graph vorming (%1)

en: Could not parse file. Identifier "%1" is used more than once.
et: Faili parsimine nurjus. Identifikaatorit "%1" on kasutatud üle ühe korra.

en: Could not parse file. Edge from "%1" to "%2" uses undefined nodes.
et: Faili parsimine nurjus. Seos "%1" ja "%2" vahel kasutab defineerimata tippe.

en: TikZ (PGF) Format (%1)
et: TikZ (PGF) vorming (%1)

[ctx: @title:tab initial title for graph document]
en: New Graph
et: Uus graaf

[ctx: @info:shell]
en: %1: no node with ID %2 registered
et: %1: pole registreeritud ühtegi tippu ID-ga %2

[ctx: @info:shell]
en: %1: node type ID %2 not registered
et: %1: tipu tüüp ID-ga %2 pole registreeritud

[ctx: @info:shell]
en: %1: edge type ID %2 not registered
et: %1: seose tüüp ID-ga %2 pole registreeritud

[ctx: @info:shell]
en: %1: "from" is not a valid node object
et: %1: "from" ei ole korrektne tipu objekt

[ctx: @info:shell]
en: %1: "to" is not a valid node object
et: %1: "to" ei ole korrektne tipu objekt

[ctx: @info:shell]
en: %1: "node" is not a valid node object
et: %1: "node" ei ole korrektne tipu objekt

[ctx: @info:shell]
en: %1: "edge" is not a valid edge object
et: %1: "edge" ei ole korrektne seose objekt

[ctx: @info status message after successful script execution]
en: <i>Execution Finished</i>
et: <i>Täitmine lõpetati</i>

[ctx: Scripting API]
en: The global Console object allows you to print messages of different importance to a log.
et: Globaalne Konsooli objekt võimaldab kirjutada eri tähtsusega sõnumeid logisse.

[ctx: Scripting API]
en: Print the given message of normal severity.
et: Määratud tavalise raskusastmega teate näitamine.

[ctx: Scripting API]
en: Print the given debug message.
et: Määratud silumisteate näitamine.

[ctx: Scripting API]
en: Print the given error message of high severity.
et: Määratud suure raskusastmega veateate näitamine.

[ctx: Scripting API]
en: 
    The document object provides access to all elements.
et: 
    Dokumendi objekt pakub ligipääsu kõigile elementidele.

[ctx: Scripting API]
en: Return the node with specified ID.
et: Määratud ID-ga tipu tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Identifier of a node.
et: Tipu identifikaator.

[ctx: Scripting API]
en: Return a list of all nodes.
et: Kõigi tippude loendi tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Return a list all nodes of specified type.
et: Kõigi määratud tüübiga tippude loendi tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Identifier of a node type.
et: Tipu tüübi identifikaator.

[ctx: Scripting API]
en: Return a list of all edges.
et: Kõigi seoste loendi tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Return a list all edges of specified type.
et: Kõigi määratud tüübiga seoste loendi tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Identifier of an edge type.
et: Seose tüübi identifikaator.

[ctx: Scripting API]
en: Create node at position (x,y).
et: Seose loomine asukohas (x,y).

[ctx: Scripting API]
en: X-coordinate of the node.
et: Seose X-koordinaat.

[ctx: Scripting API]
en: Y-coordinate of the node.
et: Seose Y-koordinaat.

[ctx: Scripting API]
en: Create edge between the given nodes of default edge type.
et: Vaikimisi seose tüübiga seose loomine määratud tippude vahele.

[ctx: Scripting API]
en: Start node of the edge.
et: Seose algustipp.

[ctx: Scripting API]
en: Target node of the edge.
et: Seose sihttipp.

[ctx: Scripting API]
en: Delete the given node.
et: Määratud tipu kustutamine.

[ctx: Scripting API]
en: The node to be deleted.
et: Kustutatav tipp.

[ctx: Scripting API]
en: Delete the given edge.
et: Määratud seose kustutamine.

[ctx: Scripting API]
en: The edge to be deleted.
et: Kustutatav seos.

[ctx: Scripting API]
en: 
    An edge is the connection of two nodes. Edges can be either directed or undirected, depending on their type.
et: 
    Seos on kahe tipu ühendus. Seosed võivad sõltuvalt tüübist olla orienteeritud või orienteerimata.

[ctx: Scripting API]
en: Read and set the identifier of the edge's type. If setting, the edge type identifier must exist.
et: Seose tüübi identifikaatori lugemine ja määramine. Määramisel peab seose tüübi identifikaator olemas olema.

[ctx: Scripting API]
en: Return the origin node of the edge.
et: Seose algustipu tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Return the target node of the edge.
et: Seose sihttipu tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Returns true if the edge's type is directed, otherwise false.
et: Tõese tagastamine, kui seose tüüp on orienteeritud, vastasel juhul väära tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: 
    A node is the data element of a graph.
    It can have arbitrary dynamic properties that are either set in the editor or simply assigned on run-time.
    Note that dynamic properties are only available after script execution, if they are registered for the node's type.
et: 
    Tipp on graafi andmeelement.
    Sel võivad olla suvalised dünaamilised omadused, mida saab määrata redaktoris või mis omistatakse käitusajal.
    Pane tähele, et dünaamilised omadused on saadaval alles pärast skripti täitmist, kui nad on tipu tüübi puhul registreeritud.

[ctx: Scripting API]
en: Read and set the unique identifier of this node.
et: Selle tipu unikaalse identifikaatori lugemine ja määramine.

[ctx: Scripting API]
en: Read and set the x-coordinate of the node.
et: Tipu X-koordinaadi lugemine ja määramine.

[ctx: Scripting API]
en: Read and set the y-coordinate of the node.
et: Tipu Y-koordinaadi lugemine ja määramine.

[ctx: Scripting API]
en: Read and set the color string of this node in hex values (e.g., "#ff0000" for red).
et: Selle tipu värvistringi lugemine ja määramine kuueteistkümnendväärtusena (nt "#ff0000" punase puhul).

[ctx: Scripting API]
en: Read and set the identifier of the node's type. If setting, the node type identifier must exist.
et: Tipu tüübi identifikaatori lugemine ja määramine. Määramisel peab tipu tüübi identifikaator olemas olema.

[ctx: Scripting API]
en: Return a list of all edges (incoming and outgoing) of this node.
et: Selle tipu kõigi seoste (sisenevate ja väljuvate) loendi tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Return a list of all edges (incoming and outgoing) of this node of a specified type.
et: Selle määratud tüübiga tipu kõigi seoste (sisenevate ja väljuvate) loendi tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Return a list of incoming edges of this node.
et: Selle tipu sisenevate seoste loendi tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Return a list of all incoming edges of this node of a specified type.
et: Selle määratud tüübiga tipu kõigi sisenevate seoste loendi tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Return a list of all outgoing edges of this node.
et: Selle tipu väljuvate seoste loendi tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Return a list of all outgoing edges of this node of a specified type.
et: Selle määratud tüübiga tipu kõigi väljuvate seoste loendi tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Return list all nodes connected to this node. This method respects if edges are directed.
et: Kõigi selle tipuga seotud tippude loendi tagastamine. Meetod arvestab, kas seosed on orienteeritud.

[ctx: Scripting API]
en: Return list all nodes connected to this node via an edge of specified type. This method respects if edges are directed.
et: Kõigi selle tipuga määratud tüübiga seose kaudu seotud tippude loendi tagastamine. Meetod arvestab, kas seosed on orienteeritud.

[ctx: Scripting API]
en: Return a list all nodes connected to this node by an incoming edge.
et: Kõigi selle tipuga siseneva seose kaudu seotud tippude loendi tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Return a list all nodes connected to this node by an incoming edge of specified type.
et: Kõigi selle tipuga määratud tüübiga siseneva seose kaudu seotud tippude loendi tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Return list all nodes connected to this node by an outgoing edge.
et: Kõigi selle tipuga väljuva seose kaudu seotud tippude loendi tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Return list all nodes connected to this node by an outgoing edge of specified type.
et: Kõigi selle tipuga määratud tüübiga väljuva seose kaudu seotud tippude loendi tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Return list of distances to specified targets in same order.
et: Määratud sihtmärkideni vahemaade loendi tagastamine.

[ctx: Scripting API]
en: Name of edge property that holds the edge length.
et: Seose pikkust sisaldava seose omaduse nimi.

[ctx: Scripting API]
en: List of nodes to that the distances shall be computed.
et: Tippude loend, milleni kaugused arvutada.

[ctx: @title:column]
en: Edge
et: Seos

[ctx: @title:column]
en: EdgeProperty
et: Seose omadus

[ctx: @title:column]
en: Edge Type
et: Seose tüüp

[ctx: @title:column]
en: EdgeTypeProperty
et: Seose tüübi omadus

[ctx: @title:column]
en: Node
et: Tipp

[ctx: @title:column]
en: NodeProperty
et: Tipu omadus

[ctx: @title:column]
en: Node Type
et: Tipu tüüp

[ctx: @title:column]
en: NodeTypeProperty
et: Tipu tüübi omadus

en: Create Edge
et: Loo seos

en: Create an edge between two nodes
et: Seose loomine kahe tipu vahele

en: Create Node
et: Loo tipp

en: Add a node to the scene
et: Tipu lisamine

en: Delete Element
et: Kustuta element

en: Delete element from scene
et: Elemendi kustutamine

en: Select & Move
et: Vali ja liiguta

en: Select and move elements on the scene
et: Elementide valimine ja liigutamine
