rocs - en to et translation catalogue (84 entries)

[ctx: @title Short program description]
en: Graph Theory Simulator
et: Graafiteooria tööriist

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2008-2016 Rocs Developers
et: (c) 2009-2016: Rocsi arendajad

[ctx: @info:credit Role]
en: Maintainer
et: Hooldaja

[ctx: @info:credit Role]
en: Original Author
et: Algne autor

[ctx: @info:credit Role]
en: Developer
et: Arendaja

en: Project to open.
et: Avatav projekt.

[ctx: @title]
en: Syntax
et: Süntaks

[ctx: @title]
en: Properties
et: Omadused

[ctx: @title]
en: Parameters
et: Parameetrid

[ctx: @title]
en: Parameter
et: Parameeter

[ctx: @title]
en: Methods
et: Meetodid

[ctx: @title]
en: Type
et: Tüüp

[ctx: @title]
en: Return Type
et: Tagastatav tüüp

[ctx: @title]
en: Detailed Description
et: Üksikasjalik kirjeldus

[ctx: @title]
en: Description
et: Kirjeldus

[ctx: @title]
en: Script Engine API
et: Skriptimootori API

[ctx: @title]
en: The Graph Document
et: Graafidokument

[ctx: @title]
en: Objects
et: Objektid

[ctx: @title]
en: Script Engine Modules
et: Skriptimootori moodulid

en: Script Objects
et: Skripti objektid

en: Properties
et: Omadused

en: Methods
et: Meetodid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Rocs Scripting API
et: Rocsi skriptimise API

[ctx: @info]
en: The Rocs project could not be imported because the project file could not be parsed.
et: Rocsi projekti ei saa importida, sest projektifaili ei saa parsida.

note: i18n: ectx: label, entry (showButtonText), group (ItemPalette) i18n: ectx: whatsthis, entry (showButtonText), group (ItemPalette)
en: Show text beside icon
et: Teksti näitamine ikooni kõrval

note: i18n: ectx: label, entry (includePath), group (IncludeManager)
en: Path where include manager seek for includes.
et: Asukoht, kust päisehaldur otsib kaasatuid.

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: Project
et: Projekt

note: i18n: ectx: Menu (script)
en: Script Document
et: Skriptidokument

note: i18n: ectx: Menu (graph)
en: Graph Document
et: Graafidokument

note: i18n: ectx: Menu (graph_file)
en: Graph File
et: Graafifail

note: i18n: ectx: Menu (graph_selected)
en: Edit Selected Data
et: Muuda valitud andmeid

note: i18n: ectx: Menu
en: Layout
et: Paigutus

note: i18n: ectx: Menu
en: Tools
et: Tööriistad

[ctx: @title]
en: Code Document Name
et: Koodidokumendi nimi

en: Enter the name of your code document
et: Koodidokumendi nime määramine

[ctx: @title]
en: Node Types
et: Tipu tüübid

en: Create Type
et: Loo tüüp

[ctx: @title]
en: Edge Types
et: Seose tüübid

en: unnamed
et: nimetu

en: Direction of edges of edge type.
et: Seose tüübi seoste suund.

en: Unique ID of edge type.
et: Seose tüübi unikaalne ID.

[ctx: @action:button]
en: Export
et: Ekspordi

en: <p>The file <br /><strong>'%1'</strong><br /> already exists; if you do not want to overwrite it, change the file name to something else.</p>
et: <p>Fail <br /><strong>'%1'</strong><br /> on juba olemas. Kui sa ei soovi seda üle kirjutada, vali failile mõni muu nimi.</p>

en: File Exists
et: Fail on olemas

en: <p>Cannot resolve suffix of file <strong>'%1'</strong> to an available file backend. Aborting export.</p>
et: <p>Faili<strong>'%1'</strong> sufiksi lahendamine saadaoleva faili taustaprogrammi puhul ei ole võimalik. Ekspordist loobutakse.</p>

en: <p>Error occurred when writing file: <strong>'%1'</strong></p>
et: <p>Tõrge faili kirjutamisel: <strong>'%1'</strong></p>

en: *|All files
et: *|Kõik failid

[ctx: @title:window]
en: Import Graph File into Project
et: Graafifaili import projekti

[ctx: @title]
en: Graph Document Name
et: Graafidokumendi nimi

en: Enter the name of your graph document
et: Graafidokumendi nime määramine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Project Journal
et: Projekti päevik

[ctx: @action:intoolbar Script Execution]
en: Run
et: Käivita

[ctx: @info:tooltip]
en: Execute currently active script on active graph document.
et: Aktiivse skripti täitmine aktiivses graafidokumendis.

[ctx: @action:intoolbar Script Execution]
en: Stop
et: Peata

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop script execution.
et: Skripti täitmise peatamine.

[ctx: @action:intoolbar Open Debugger]
en: Debugger
et: Silumine

[ctx: @info:tooltip]
en: Open the Javascript code debugger.
et: JavaScripti koodi avamine siluris.

en: Element Types
et: Elementide tüübid

[ctx: @title]
en: Journal
et: Päevik

[ctx: @title]
en: Scripting API
et: Skriptimise API

[ctx: @action:inmenu]
en: New Project
et: Uus projekt

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Project
et: Salvesta projekt

[ctx: @action:inmenu]
en: Recent Projects
et: Viimati kasutatud projektid

[ctx: @action:inmenu]
en: New Graph Document
et: Uus graafidokument

[ctx: @title:window]
en: Import Script into Project
et: Skripti import projekti

[ctx: @title:window]
en: Export Script
et: Skripti eksport

en: untitled
et: nimetu

[ctx: @title:window]
en: Save Project As
et: Projekti salvestamine

en: Rocs Projects (*.rocs)
et: Rocsi projektid (*.rocs)

[ctx: @info]
en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
et: Fail nimega "%1" on juba olemas. Kas tõesti see üle kirjutada?

[ctx: @title:window]
en: Overwrite File?
et: Kas kirjutada fail üle?

[ctx: @title:window]
en: Open Project Files
et: Projektifailide avamine

en: Rocs projects (*.rocs)
et: Rocsi projektid (*.rocs)

[ctx: caption text for temporary project]
en: [ untitled ]%1
et: [ nimetu ]%1

en: ScriptName
et: Skriptinimi

en: Enter the name of your new script
et: Uue skriptifaili failinime määramine

en: File already exists.
et: Fail on juba olemas.

[ctx: @info]
en: Changes on your project are unsaved. Do you want to save your changes?
et: Muudatused sinu projektis on salvestamata. Kas salvestada muudatused?

en: Unique ID of the node type.
et: Tipu tüübi unikaalne ID.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonDisableClear)
en: Clear program output with each execution.
et: Programmi väljundi puhastamine igal käivitamisel.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonEnableDebugOutput)
en: Show debug output.
et: Silumise väljundi näitamine.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClear)
en: Clear output.
et: Väljundi puhastamine.

[ctx: @title]
en: Side Toolbar
et: Külgtööriistariba

en: Toggle '%1' view.
et: "%1" vaate lülitamine.
