Rocs - en to ga translation catalogue (20 entries)

[ctx: @info:credit Role]
en: Developer
ga: Forbróir

note: i18n: ectx: label, entry (showButtonText), group (ItemPalette) i18n: ectx: whatsthis, entry (showButtonText), group (ItemPalette)
en: Show text beside icon
ga: Taispeáin téacs in aice leis an deilbhín

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: Project
ga: Tionscadal

note: i18n: ectx: Menu (script)
en: Script Document
ga: Cáipéis Scripte

note: i18n: ectx: Menu (graph)
en: Graph Document
ga: Cáipéis Ghraif

note: i18n: ectx: Menu (graph_file)
en: Graph File
ga: Comhad Graif

note: i18n: ectx: Menu (graph_selected)
en: Edit Selected Data
ga: Cuir na Sonraí Roghnaithe in Eagar

note: i18n: ectx: Menu
en: Layout
ga: Leagan Amach

note: i18n: ectx: Menu
en: Tools
ga: Uirlisí

[ctx: @action:button]
en: Export
ga: Easpórtáil

en: File Exists
ga: Tá an comhad ann

en: *|All files
ga: *|Gach comhad

[ctx: @action:intoolbar Script Execution]
en: Run
ga: Rith

[ctx: @action:intoolbar Script Execution]
en: Stop
ga: Stad

[ctx: @title]
en: Journal
ga: Dialann

[ctx: @action:inmenu]
en: New Project
ga: Tionscadal Nua

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Project
ga: Sábháil Tionscadal

en: untitled
ga: gan teideal

[ctx: @title:window]
en: Open Project Files
ga: Oscail Comhaid Tionscadail

en: Enter the name of your new script
ga: Cuir ainm do scripte nua isteach
