rocs - en to lt translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:credit Role]
en: Developer
lt: Programuotojas

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: Project
lt: Projektas

note: i18n: ectx: Menu (graph)
en: Graph Document
lt: Grafo dokumentas

note: i18n: ectx: Menu (graph_file)
en: Graph File
lt: Grafo failas

note: i18n: ectx: Menu
en: Tools
lt: Įrankiai

[ctx: @action:button]
en: Export
lt: Eksportuoti

en: File Exists
lt: Failas egzistuoja

en: *|All files
lt: *|Visi failai

[ctx: @action:inmenu]
en: New Project
lt: Naujas projektas

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Project
lt: Įrašyti projektą
