rocs - en to lv translation catalogue (48 entries)

[ctx: @info:credit Role]
en: Developer
lv: Izstrādātājs

[ctx: @title]
en: Syntax
lv: Sintakse

[ctx: @title]
en: Properties
lv: Īpašības

[ctx: @title]
en: Parameters
lv: Parametri

[ctx: @title]
en: Parameter
lv: Parametrs

[ctx: @title]
en: Methods
lv: Metodes

[ctx: @title]
en: Type
lv: Tips

[ctx: @title]
en: Return Type
lv: Atgrieztais tips

[ctx: @title]
en: Detailed Description
lv: Detalizēts apraksts

[ctx: @title]
en: Description
lv: Apraksts

[ctx: @title]
en: Script Engine API
lv: Skriptu dzinēja API

[ctx: @title]
en: Objects
lv: Objekti

en: Script Objects
lv: Skriptu objekti

en: Properties
lv: Īpašības

en: Methods
lv: Metodes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Rocs Scripting API
lv: Rocs skriptēšanas API

note: i18n: ectx: label, entry (showButtonText), group (ItemPalette) i18n: ectx: whatsthis, entry (showButtonText), group (ItemPalette)
en: Show text beside icon
lv: Rādīt tekstu blakus ikonai

note: i18n: ectx: label, entry (includePath), group (IncludeManager)
en: Path where include manager seek for includes.
lv: Ceļš, kur iekļaujamo pārvaldnieks meklēs iekļaujamos.

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: Project
lv: Projekts

note: i18n: ectx: Menu (script)
en: Script Document
lv: Skripta dokuments

note: i18n: ectx: Menu (graph)
en: Graph Document
lv: Grafa dokuments

note: i18n: ectx: Menu (graph_file)
en: Graph File
lv: Grafa fails

note: i18n: ectx: Menu (graph_selected)
en: Edit Selected Data
lv: Rediģēt izvēlētos datus

note: i18n: ectx: Menu
en: Layout
lv: Izkārtojums

note: i18n: ectx: Menu
en: Tools
lv: Rīki

[ctx: @action:button]
en: Export
lv: Eksportēt

en: <p>The file <br /><strong>'%1'</strong><br /> already exists; if you do not want to overwrite it, change the file name to something else.</p>
lv: <p>Fails <br /><strong>'%1'</strong><br /> jau pastāv; ja nevēlaties to pārrakstīt, mainiet faila nosaukumu.</p>

en: File Exists
lv: Fails pastāv

en: *|All files
lv: *|Visi faili

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Project Journal
lv: Projekta žurnāls

[ctx: @action:intoolbar Script Execution]
en: Run
lv: Palaist

[ctx: @action:intoolbar Script Execution]
en: Stop
lv: Apturēt

en: Element Types
lv: Elementu tipi

[ctx: @title]
en: Journal
lv: Dienasgrāmata

[ctx: @title]
en: Scripting API
lv: Skriptēšanas API

[ctx: @action:inmenu]
en: New Project
lv: Jauns projekts

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Project
lv: Saglabāt projektu

[ctx: @action:inmenu]
en: Recent Projects
lv: Nesenie projekti

[ctx: @action:inmenu]
en: New Graph Document
lv: Jauns grafa dokuments

[ctx: @title:window]
en: Open Project Files
lv: Atvērt projektu failus

en: ScriptName
lv: SkriptaNosaukums

en: Enter the name of your new script
lv: Ievadiet nosaukumu jaunajam skriptam

[ctx: @info]
en: Changes on your project are unsaved. Do you want to save your changes?
lv: Izmaiņas jūsu projektā nav saglabātas. Vai vēlaties izmaiņas saglabāt?

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonDisableClear)
en: Clear program output with each execution.
lv: Notīrīt programmas izvadi pirms katras izpildes.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonEnableDebugOutput)
en: Show debug output.
lv: Rādīt atkļūdošanas izvadi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClear)
en: Clear output.
lv: Notīrīt izvadi.

[ctx: @title]
en: Side Toolbar
lv: Sānu rīkjosla

en: Toggle '%1' view.
lv: Pārslēgt '%1' skatu.
