rocs - en to nl translation catalogue (79 entries)

[ctx: @title Short program description]
en: Graph Theory Simulator
nl: Simulator voor grafentheorie

[ctx: @info:credit Role]
en: Maintainer
nl: Onderhoud

[ctx: @info:credit Role]
en: Original Author
nl: Oorspronkelijke auteur

[ctx: @info:credit Role]
en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Project to open.
nl: Te openen project.

[ctx: @title]
en: Syntax
nl: Syntaxis

[ctx: @title]
en: Properties
nl: Eigenschappen

[ctx: @title]
en: Detailed Description
nl: Gedetailleerde beschrijving

[ctx: @title]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: @title]
en: The Graph Document
nl: Het graafdocument

[ctx: @title]
en: Script Engine Modules
nl: Modules voor Scripten

en: Properties
nl: Eigenschappen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Rocs Scripting API
nl: Scripting API van Rocs

note: i18n: ectx: label, entry (showButtonText), group (ItemPalette) i18n: ectx: whatsthis, entry (showButtonText), group (ItemPalette)
en: Show text beside icon
nl: Tekst naast pictogram tonen

note: i18n: ectx: label, entry (includePath), group (IncludeManager)
en: Path where include manager seek for includes.
nl: Pad naar de include-bestanden.

note: i18n: ectx: Menu (script)
en: Script Document
nl: Scriptdocument

note: i18n: ectx: Menu (graph)
en: Graph Document
nl: Graafdocument:

note: i18n: ectx: Menu (graph_file)
en: Graph File
nl: Graafbestand

note: i18n: ectx: Menu (graph_selected)
en: Edit Selected Data
nl: Geselecteerde gegevens bewerken

note: i18n: ectx: Menu
en: Layout
nl: Opmaak

note: i18n: ectx: Menu
en: Tools
nl:  Hulpmiddelen

[ctx: @title]
en: Code Document Name
nl: Naam codedocument

en: Enter the name of your code document
nl: Voer de naam in voor het codedocument

[ctx: @title]
en: Node Types
nl: Eigenschappen knopen

en: Create Type
nl: Nieuw type aanmaken

[ctx: @title]
en: Edge Types
nl: Kanttypen

en: unnamed
nl: zonder naam-

en: Direction of edges of edge type.
nl: Kantrichtingen van type kant

en: Unique ID of edge type.
nl: Unieke ID van kanttype.

[ctx: @action:button]
en: Export
nl: Exporteren

en: <p>The file <br /><strong>'%1'</strong><br /> already exists; if you do not want to overwrite it, change the file name to something else.</p>
nl: <p>Het bestand <br /><strong>'%1'</strong><br /> bestaat al; als u dit niet wilt overschrijven, moet u een andere naam kiezen.</p>

en: File Exists
nl: Bestand bestaat al

en: <p>Cannot resolve suffix of file <strong>'%1'</strong> to an available file backend. Aborting export.</p>
nl: <p>Kan het achtervoegsel van bestand <strong>'%1'</strong> niet koppelen aan een beschikbare backend voor een bestand. Exporteren wordt afgebroken.</p>

en: <p>Error occurred when writing file: <strong>'%1'</strong></p>
nl: <p>Er deed zich een fout voor bij schrijven van bestand: <strong>'%1'</strong></p>

en: *|All files
nl: *|Alle bestanden

[ctx: @title:window]
en: Import Graph File into Project
nl: Bestand met grafiek importeren in project

[ctx: @title]
en: Graph Document Name
nl: Naam graafdocument

en: Enter the name of your graph document
nl: Voer de naam in voor de graaf

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Project Journal
nl: Journaal project

[ctx: @action:intoolbar Script Execution]
en: Run
nl: Uitvoeren

[ctx: @info:tooltip]
en: Execute currently active script on active graph document.
nl: Huidig actieve script uitvoeren op actief graafdocument.

[ctx: @action:intoolbar Script Execution]
en: Stop
nl: Stoppen

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop script execution.
nl: Script stoppen.

en: Element Types
nl: Elementtypes

[ctx: @title]
en: Journal
nl: Journaal

[ctx: @title]
en: Scripting API
nl: API voor maken van scripts

[ctx: @action:inmenu]
en: New Project
nl: Nieuw project

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Project
nl: Project opslaan

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Project...
nl: Project openen...

[ctx: @action:inmenu]
en: Recent Projects
nl: Recente projecten

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Project As...
nl: Project opslaan als...

[ctx: @action:inmenu]
en: New Graph Document
nl: Nieuw graafdocument

[ctx: @action:inmenu]
en: New Script File...
nl: Nieuw scriptbestand...

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Graph...
nl: Graaf importeren...

[ctx: @action:inmenu]
en: Export Graph As...
nl: Graaf exporteren als...

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Script...
nl: Script importeren...

[ctx: @action:inmenu]
en: Export Script...
nl: Script exporteren...

[ctx: @title:window]
en: Import Script into Project
nl: Script in project importeren

[ctx: @title:window]
en: Export Script
nl: Script exporteren

en: untitled
nl: naamloos

[ctx: @title:window]
en: Save Project As
nl: Project opslaan als

en: Rocs Projects (*.rocs)
nl: Projecten van Rocs (*.rocs)

[ctx: @info]
en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
nl: Een bestand met de naam "%1" bestaat al. Wilt u het overschrijven?

[ctx: @title:window]
en: Overwrite File?
nl: Bestand overschrijven?

[ctx: @title:window]
en: Open Project Files
nl: Projectbestanden openen

en: Rocs projects (*.rocs)
nl: Projecten van Rocs (*.rocs)

[ctx: @info]
en: The Rocs project could not be imported because the project file could not be parsed.
nl: Het Rocs-project kon niet worden geïmporteerd, omdat het projectbestand niet kon worden gelezen.

[ctx: caption text for temporary project]
en: [ untitled ]%1
nl: [ naamloos ]%1

en: ScriptName
nl: ScriptNaam

en: Enter the name of your new script
nl: Voer de naam in voor het nieuwe script

en: File already exists.
nl: Bestand bestaat al.

[ctx: @info]
en: Changes on your project are unsaved. Do you want to save your changes?
nl: Veranderingen in uw project zijn nog niet opgeslagen. Wilt u die opslaan?

en: Unique ID of the node type.
nl: Unieke ID van het type knoop.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Script output:
nl: Scriptuitvoer:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonDisableClear)
en: Clear program output with each execution.
nl: Na elke keer programmauitvoer wissen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonEnableDebugOutput)
en: Show debug output.
nl: Debug-uitvoer tonen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClear)
en: Clear output.
nl: Uitvoer wissen.

[ctx: @title]
en: Side Toolbar
nl: Zijwerkbalk

en: Toggle '%1' view.
nl: Beeld '%1' aan/uit.
