rocs - en to sk translation catalogue (88 entries)

[ctx: @title Short program description]
en: Graph Theory Simulator
sk: Simulátor teórie grafov

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2008-2016 Rocs Developers
sk: (c) 2008-2016 Vývojári Rocs

[ctx: @info:credit Role]
en: Maintainer
sk: Správca

[ctx: @info:credit Role]
en: Original Author
sk: Pôvodný autor

[ctx: @info:credit Role]
en: Developer
sk: Vývojár

en: Project to open.
sk: Projekt na otvorenie.

[ctx: @title]
en: Properties
sk: Vlastnosti

[ctx: @title]
en: Parameters
sk: Parametre

[ctx: @title]
en: Methods
sk: Metódy

[ctx: @title]
en: Type
sk: Typ

[ctx: @title]
en: Return Type
sk: Návratový typ

[ctx: @title]
en: Detailed Description
sk: Podrobný popis

[ctx: @title]
en: Description
sk: Popis

[ctx: @title]
en: The Graph Document
sk: Dokument grafu

[ctx: @title]
en: Objects
sk: Objekty

[ctx: @title]
en: Script Engine Modules
sk: Moduly skriptového enginu

en: Script Objects
sk: Objekty skriptu

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Methods
sk: Metódy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Rocs Scripting API
sk: Skriptovacie API Rocs

[ctx: @info]
en: The Rocs project could not be imported because the project file could not be parsed.
sk: Projekt Rocs sa nepodarilo importovať, pretože súbor projektu sa nedal analyzovať.

note: i18n: ectx: label, entry (showButtonText), group (ItemPalette) i18n: ectx: whatsthis, entry (showButtonText), group (ItemPalette)
en: Show text beside icon
sk: Zobraziť vedľa ikony text

note: i18n: ectx: label, entry (includePath), group (IncludeManager)
en: Path where include manager seek for includes.
sk: Cesta, kde správca rozšírení hľadá rozšírenia.

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: Project
sk: Projekt

note: i18n: ectx: Menu (script)
en: Script Document
sk: Dokument skriptu

note: i18n: ectx: Menu (graph)
en: Graph Document
sk: Dokument grafu

note: i18n: ectx: Menu (graph_file)
en: Graph File
sk: Súbor grafu

note: i18n: ectx: Menu (graph_selected)
en: Edit Selected Data
sk: Upraviť vybrané údaje

note: i18n: ectx: Menu
en: Layout
sk: Usporiadanie

note: i18n: ectx: Menu
en: Tools
sk: Nástroje

[ctx: @title]
en: Code Document Name
sk: Názov dokumentu kódu

en: Enter the name of your code document
sk: Zadajte názov pre váš dokument kódu

[ctx: @title]
en: Node Types
sk: Typy uzlov

en: Create Type
sk: Vytvoriť typ

[ctx: @title]
en: Edge Types
sk: Typy okrajov

en: unnamed
sk: bez mena

en: Direction of edges of edge type.
sk: Smer okrajov typu okraja.

en: Unique ID of edge type.
sk: Jedinečné ID typu okraja.

[ctx: @action:button]
en: Export
sk: Exportovať

en: <p>The file <br /><strong>'%1'</strong><br /> already exists; if you do not want to overwrite it, change the file name to something else.</p>
sk: <p>Súbor <br /><strong>'%1'</strong><br /> už existuje; ak ho nechcete prepísať, použite iný názov súboru.</p>

en: File Exists
sk: Súbor existuje

en: <p>Cannot resolve suffix of file <strong>'%1'</strong> to an available file backend. Aborting export.</p>
sk: <p>Nemôžem preložiť koncovku súboru<strong>'%1'</strong> do dostupného backendu súboru. Prerušujem export.</p>

en: <p>Error occurred when writing file: <strong>'%1'</strong></p>
sk: <p>Chyba počas zápisu súboru: <strong>'%1'</strong></p>

en: *|All files
sk: *|Všetky súbory

[ctx: @title:window]
en: Import Graph File into Project
sk: Importovať súbor grafu do projektu

[ctx: @title]
en: Graph Document Name
sk: Názov dokumentu grafu

en: Enter the name of your graph document
sk: Zadajte názov pre váš dokument grafu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Project Journal
sk: Denník projektu

[ctx: @action:intoolbar Script Execution]
en: Run
sk: Spustiť

[ctx: @info:tooltip]
en: Execute currently active script on active graph document.
sk: Spustiť aktuálne aktívny skript na aktívnom dokumente grafu.

[ctx: @action:intoolbar Script Execution]
en: Stop
sk: Zastaviť

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop script execution.
sk: Zastaviť beh skriptu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open the Javascript code debugger.
sk: Otvoriť debugger Javascript kódu.

en: Element Types
sk: Typy prvkov

[ctx: @title]
en: Journal
sk: Denník

[ctx: @title]
en: Scripting API
sk: Skriptovacie API

[ctx: @action:inmenu]
en: New Project
sk: Nový projekt

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Project
sk: Uloženie projektu

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Project...
sk: Otvoriť projekt...

[ctx: @action:inmenu]
en: Recent Projects
sk: Nedávne projekty

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Project As...
sk: Uložiť projekt ako...

[ctx: @action:inmenu]
en: New Graph Document
sk: Nový dokument grafu

[ctx: @action:inmenu]
en: New Script File...
sk: Nový súbor skriptu...

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Graph...
sk: Importovať graf...

[ctx: @action:inmenu]
en: Export Graph As...
sk: Exportovať graf ako...

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Script...
sk: Importovať skript...

[ctx: @action:inmenu]
en: Export Script...
sk: Exportovať skript...

[ctx: @title:window]
en: Import Script into Project
sk: Importovať skript do projektu

[ctx: @title:window]
en: Export Script
sk: Exportovať skript

en: untitled
sk: nepomenované

[ctx: @title:window]
en: Save Project As
sk: Uložiť projekt ako

en: Rocs Projects (*.rocs)
sk: Rocs projekty (*.rocs)

[ctx: @info]
en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
sk: Súbor s názvom "%1" už existuje. Ste si istý, že si ho prajete prepísať?

[ctx: @title:window]
en: Overwrite File?
sk: Prepísať súbor?

[ctx: @title:window]
en: Open Project Files
sk: Súbory Open Project

en: Rocs projects (*.rocs)
sk: Rocs projekty (*.rocs)

[ctx: caption text for temporary project]
en: [ untitled ]%1
sk: [ nepomenované ]%1

en: ScriptName
sk: Názov skriptu

en: Enter the name of your new script
sk: Zadajte názov pre váš nový skript

en: File already exists.
sk: Súbor už existuje.

[ctx: @info]
en: Changes on your project are unsaved. Do you want to save your changes?
sk: Zmeny na vašom projekte sú neuložené. Chcete uložiť vaše zmeny?

en: Unique ID of the node type.
sk: Jedinečné ID typu uzla.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Script output:
sk: Výstup skriptu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonDisableClear)
en: Clear program output with each execution.
sk: Vyčistiť výstup programu s každým spustením.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonEnableDebugOutput)
en: Show debug output.
sk: Zobraziť ladiaci výstup.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClear)
en: Clear output.
sk: Vyčistiť výstup.

[ctx: @title]
en: Side Toolbar
sk: Bočný panel nástrojov

en: Toggle '%1' view.
sk: Prepnúť pohľad '%1'.
