rocs - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Name
ug: ئاتى

en: Value
ug: قىممەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelType)
en: Type:
ug: تىپى

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, DynamicProperties)
en: Dynamic Properties
ug: خاسلىق

en: Name:
ug: ئاتى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelColor)
en: Color:
ug: رەڭ:

en: Nodes
ug: تۈگۈنلەر

en: Add Property
ug: خاسلىق قوش

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AssignValuesWidget)
en: Assign Values
ug: تەقسىملەنگەن قىممەتلەر

[ctx: @title:window]
en: Generate Graph
ug: گراڧنى ساقلاش
