rocs - en to uk translation catalogue (92 entries)

[ctx: @title Short program description]
en: Graph Theory Simulator
uk: Імітатор для теорії графів

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2008-2016 Rocs Developers
uk: © Розробники Rocs, 2009–2016

[ctx: @info:credit Role]
en: Maintainer
uk: Супровідник

[ctx: @info:credit Role]
en: Original Author
uk: Автор першої версії

[ctx: @info:credit Role]
en: Developer
uk: Розробник

en: Project to open.
uk: Проєкт, який слід відкрити.

[ctx: @title]
en: Syntax
uk: Синтаксис

[ctx: @title]
en: Properties
uk: Властивості

[ctx: @title]
en: Parameters
uk: Параметри

[ctx: @title]
en: Parameter
uk: Параметр

[ctx: @title]
en: Methods
uk: Методи

[ctx: @title]
en: Type
uk: Тип

[ctx: @title]
en: Return Type
uk: Тип результату

[ctx: @title]
en: Detailed Description
uk: Докладний опис

[ctx: @title]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @title]
en: Script Engine API
uk: Програмний інтерфейс рушія скриптів

[ctx: @title]
en: The Graph Document
uk: Документ графу

[ctx: @title]
en: Objects
uk: Об'єкти

[ctx: @title]
en: Script Engine Modules
uk: Модулі рушія скриптів

en: Script Objects
uk: Об’єкти скрипту

en: Properties
uk: Властивості

en: Methods
uk: Методи

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Rocs Scripting API
uk: Інтерфейс (API) роботи зі скриптами Rocs

[ctx: @info]
en: The Rocs project could not be imported because the project file could not be parsed.
uk: Не вдалося імпортувати проєкт Rocs, оскільки не вдалося обробити файл проєкту.

note: i18n: ectx: label, entry (showButtonText), group (ItemPalette) i18n: ectx: whatsthis, entry (showButtonText), group (ItemPalette)
en: Show text beside icon
uk: Показувати текст поряд з піктограмою

note: i18n: ectx: label, entry (includePath), group (IncludeManager)
en: Path where include manager seek for includes.
uk: Шлях, у якому керування включеннями шукатиме їх.

note: i18n: ectx: Menu (project)
en: Project
uk: Проєкт

note: i18n: ectx: Menu (script)
en: Script Document
uk: Документ скрипту

note: i18n: ectx: Menu (graph)
en: Graph Document
uk: Документ графу

note: i18n: ectx: Menu (graph_file)
en: Graph File
uk: Файл графу

note: i18n: ectx: Menu (graph_selected)
en: Edit Selected Data
uk: Редагувати позначені дані

note: i18n: ectx: Menu
en: Layout
uk: Компонування

note: i18n: ectx: Menu
en: Tools
uk: Інструменти

[ctx: @title]
en: Code Document Name
uk: Назва документа коду

en: Enter the name of your code document
uk: Введіть назву вашого документа коду

[ctx: @title]
en: Node Types
uk: Типи вузлів

en: Create Type
uk: Створити тип

[ctx: @title]
en: Edge Types
uk: Типи ребер

en: unnamed
uk: без назви

en: Direction of edges of edge type.
uk: Напрямок ребер для типу ребер.

en: Unique ID of edge type.
uk: Унікальний ідентифікатор типу ребер.

[ctx: @action:button]
en: Export
uk: Експортувати

en: <p>The file <br /><strong>'%1'</strong><br /> already exists; if you do not want to overwrite it, change the file name to something else.</p>
uk: <p>Файл <br /><strong>'%1'</strong><br /> вже існує. Якщо ви не хочете його перезаписати, змініть назву файла на щось інше.</p>

en: File Exists
uk: Файл вже існує

en: <p>Cannot resolve suffix of file <strong>'%1'</strong> to an available file backend. Aborting export.</p>
uk: <p>Не вдалося визначитися із суфіксом файла <strong>%1</strong> з метою використати доступний модуль обробки файлів. Перериваємо експортування.</p>

en: <p>Error occurred when writing file: <strong>'%1'</strong></p>
uk: <p>Під час спроби записати дані до файла сталася помилка: <strong>'%1'</strong></p>

en: *|All files
uk: *|всі файли

[ctx: @title:window]
en: Import Graph File into Project
uk: Імпортування файла графу до проєкту

[ctx: @title]
en: Graph Document Name
uk: Назва документа графу

en: Enter the name of your graph document
uk: Введіть назву вашого документа графу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Project Journal
uk: Журнал проєкту

[ctx: @action:intoolbar Script Execution]
en: Run
uk: Пуск

[ctx: @info:tooltip]
en: Execute currently active script on active graph document.
uk: Виконати поточний активний скрипт для активного документа графу.

[ctx: @action:intoolbar Script Execution]
en: Stop
uk: Стоп

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop script execution.
uk: Припинити виконання скрипту.

[ctx: @action:intoolbar Open Debugger]
en: Debugger
uk: Діагностика

[ctx: @info:tooltip]
en: Open the Javascript code debugger.
uk: Відкрити засіб діагностики Javascript.

en: Element Types
uk: Типи елементів

[ctx: @title]
en: Journal
uk: Журнал

[ctx: @title]
en: Scripting API
uk: Інтерфейс (API) роботи зі скриптами

[ctx: @action:inmenu]
en: New Project
uk: Створити проєкт

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Project
uk: Зберегти проєкт

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Project...
uk: Відкрити проєкт…

[ctx: @action:inmenu]
en: Recent Projects
uk: Нещодавні проєкти

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Project As...
uk: Зберегти проєкт як…

[ctx: @action:inmenu]
en: New Graph Document
uk: Створити документ графу

[ctx: @action:inmenu]
en: New Script File...
uk: Створити файл скрипту…

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Graph...
uk: Імпортувати граф…

[ctx: @action:inmenu]
en: Export Graph As...
uk: Експортувати граф як…

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Script...
uk: Імпортувати скрипт…

[ctx: @action:inmenu]
en: Export Script...
uk: Експортувати скрипт…

[ctx: @title:window]
en: Import Script into Project
uk: Імпортування скрипту до проєкту

[ctx: @title:window]
en: Export Script
uk: Експортування скрипту

en: untitled
uk: без назви

[ctx: @title:window]
en: Save Project As
uk: Збереження проєкту із новою назвою

en: Rocs Projects (*.rocs)
uk: проєкти Rocs (*.rocs)

[ctx: @info]
en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
uk: Файл з назвою «%1» вже існує. Хочете його перезаписати?

[ctx: @title:window]
en: Overwrite File?
uk: Перезаписати файл?

[ctx: @title:window]
en: Open Project Files
uk: Відкриття файлів проєктів

en: Rocs projects (*.rocs)
uk: проєкти Rocs (*.rocs)

[ctx: caption text for temporary project]
en: [ untitled ]%1
uk: [ без назви ]%1

en: ScriptName
uk: Назва скрипту

en: Enter the name of your new script
uk: Вкажіть назву вашого нового скрипту

en: File already exists.
uk: Файл вже існує.

[ctx: @info]
en: Changes on your project are unsaved. Do you want to save your changes?
uk: Зміни, внесені до вашого проєкту, не збережено. Бажаєте зберегти внесені зміни?

en: Unique ID of the node type.
uk: Унікальний ідентифікатор типу вузлів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Script output:
uk: Дані, виведені скриптом:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonDisableClear)
en: Clear program output with each execution.
uk: Спорожняти панель виведення даних перед кожним виконанням.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonEnableDebugOutput)
en: Show debug output.
uk: Показувати діагностичні повідомлення.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClear)
en: Clear output.
uk: Спорожнити панель виведення.

[ctx: @title]
en: Side Toolbar
uk: Бічна панель інструментів

en: Toggle '%1' view.
uk: Увімкнути або вимкнути перегляд «%1».
