ROX-Filer 2.4.1 - en to uk translation catalogue (842 entries)

en: <dir>
uk: <тека>

en: _Quiet
uk: _Мовчки

en: Quiet
uk: Мовчки

en: Don't confirm every operation
uk: Не питати підтвердження для кожної дії

en: Name
uk: Назва

en: Directory
uk: Тека

en: Expression:
uk: Вираз:

en: See the attr(5) man page for full details.
uk: Дивіться man-сторінку attr(5) для повного роз'яснення

en: See the fsattr(5) man page for full details.
uk: Дивіться man-сторінку fsattr(5) для повного роз'яснення

en: You do not appear to have OS support.
uk: Здається, ви не маєте підтримки OS

en: Find expression reference
uk: Знайти посилання на вираз

en: <u>Quick Start</u>
    Just put the name of the file you're looking for in single quotes:
    <b>'index.html'</b> (to find a file called 'index.html')
    
    <u>Examples</u>
    <b>'*.htm', '*.html'</b> (finds HTML files)
    <b>IsDir 'lib'</b> (finds directories called 'lib')
    <b>IsReg 'core'</b> (finds a regular file called 'core')
    <b>! (IsDir, IsReg)</b> (is neither a directory nor a regular file)
    <b>mtime after 1 day ago and size > 1Mb</b> (big, and recently modified)
    <b>'CVS' prune, isreg</b> (a regular file not in CVS)
    <b>IsReg system(grep -q fred "%")</b> (contains the word 'fred')
    
    <u>Simple Tests</u>
    <b>IsReg, IsLink, IsDir, IsChar, IsBlock, IsDev, IsPipe, IsSocket, IsDoor</b> (types)
    <b>IsSUID, IsSGID, IsSticky, IsReadable, IsWriteable, IsExecutable</b> (permissions)
    <b>IsEmpty, IsMine</b>
    A pattern in single quotes is a shell-style wildcard pattern to match. If it
    contains a slash then the match is against the full path; otherwise it is
    against the leafname only.
    
    <u>Comparisons</u>
    <b>&lt;, &lt;=, =, !=, &gt;, &gt;=, After, Before</b> (compare two values)
    <b>5 bytes, 1Kb, 2Mb, 3Gb</b> (file sizes)
    <b>2 secs|mins|hours|days|weeks|years  ago|hence</b> (times)
    <b>atime, ctime, mtime, now, size, inode, nlinks, uid, gid, blocks</b> (values)
    
    <u>Specials</u>
    <b>system(command)</b> (true if 'command' returns with a zero exit status;
    a % in 'command' is replaced with the path of the current file)
    <b>prune</b> (false, and prevents searching the contents of a directory).
uk: <u>Швидкий старт</u>
    Просто подайте назву файлу який ви шукаєте в одинарні лапки:
    <b>'index.html'</b> (щоб знайти файл з назвою 'index.html')
    
    <u>Приклади</u>
    <b>'*.htm', '*.html'</b> (знаходить файли HTML)
    <b>IsDir 'lib'</b> (знаходить теки, з назвою 'lib')
    <b>IsReg 'core'</b> (знаходить звичайний файл, з назвою 'core'
    <b>! (IsDir, IsReg)</b> (знаходить все крім файлів і тек)
    <b>mtime after 1 day ago and size > 1Mg</b> (великий і недавно змінюваний файл)
    <b>'CVS' prune, isreg</b> (звичайний файл, не в теці 'CVS')
    <b>IsReg system(grep -q fred "%")</b> (файл котрий містить слово 'fred')
    
    <u>Прості тести</u>
    <b>IsReg, IsLink, IsDir, IsChar, IsBlock, IsDev, IsPipe, IsSocket, IsDoor</b> (типи файлів)
    <b>IsEmpty, IsMime</b>
    Вираз в одинарних лапках, це арґумент в стилі командної оболонки, якщо він містить слеш - це повний шлях, якщо ні - це просто назва.
    
    <u>Порівняння</u>
    <b>&lt;, &lt;=, =, !=, &gt;, &gt;=, After, Before</b> (порівняти два значення)
    <b>5 bytes, 1Kb, 2Mb, 3Gb</b> (розміри файлів)
    <b>2 secs|mins|hours|days|weeks|years  ago|hence</b> (час) 
    <b>atime, ctime, mtime, now, size, inode, nlinks, uid, gid, blocks</b> (величини)
    
    <u>Особливі ключі</u>
    <b>system(команда)</b> (правдивий, якщо 'команда' повертає нульовий статус виходу;
    знак % в команді замінюється на шлях до даного файлу)
    <b>prune</b> (неправдивий, забороняє пошук для теки).

en: Change permissions reference
uk: Змінити права

en: Normally, you can just select a command from the menu (click 
    on the arrow beside the command box). Sometimes, you need more...
    
    The format of a command is: <b>CHANGE, CHANGE, ...</b>
    Each <b>CHANGE</b> is: <b>WHO HOW PERMISSIONS</b>
    <b>WHO</b> is some combination of <b>u</b>, <b>g</b> and <b>o</b> which determines whether to
    change the permissions for the User (owner), Group or Others.
    <b>HOW</b> is <b>+</b>, <b>-</b> or <b>=</b> to add, remove or set exactly the permissions.
    <b>PERMISSIONS</b> is some combination of the letters <b>rwxXstugo</b>
    
    Bracketed text and spaces are ignored.
    
    <u>Examples</u>
    <b>u+rw</b>: the file owner gains read and write permission
    <b>g=u</b>: the group permissions are set to be the same as the user's
    <b>o=u-w</b>: others get the same permissions as the owner, but without write permission
    <b>a+x</b>: <b>a</b>ll get execute/access permission - same as <b>ugo+x</b>
    <b>a+X</b>: directories become accessable by everyone; files which were
    executable by anyone become executable by everyone
    <b>u+rw, go+r</b>: two commands at once!
    <b>u+s</b>: set the SetUID bit - often has no effect on script files
    <b>755</b>: set the permissions directly
    
    See the chmod(1) man page for full details.
uk: Зазвичай ви можете вибрати команду з меню (клацніть 
    на стрілку збоку команди). Але часом вам потрібно більше...
    
    Формат команди є такий: <b>ЗМІНА, ЗМІНА, ...</b>
    Кожна <b>ЗМІНА</b>, це: <b>КОМУ ЯКІ ПРАВА</b>
    <b>КОМУ</b>, це певна комбінація з <b>u</b>, <b>g</b> і <b>o</b>, котра означає чи змінювати права для власника (user), ґрупи (group), чи інших (others).
    <b>ЯК</b>, це <b>+</b>, <b>-</b> або <b>=</b> для того щоб додати, відняти, чи призначити права.
    <b>ПРАВА<b>, це комбінація з ключів <b>rwxXstugo</b>
    Текст в поодинчих лапках, і пробіли іґнорується.
    
    <u>Приклади</u>
    <b>u+rw</b>: власник файлу отримує права на читання і запис
    <b>g=u</b>: ґрупа отримує ті самі права, які є у власника
    <b>o=u-w</b>: інші отримують ті самі права, що і власник, за винятком права на запис
    <b>a+x</b>: всі (all) отримують права на виконання(для програми)/доступу(для теки) - ідентично до <b>ugo+x</b>
    <b>a+X</b>: теки стають доступними для всіх; файли, які міг запускати хоча б хтось, стають доступними(для запуску) всім
    <b>u+rw, go+r</b>: дві команди одночасно!
    <b>u+s</b>: призначити SetUID бітом, часто не має жодного ефекту над скриптами
    <b>755</b>: призначити права напряму
    
    Дивіться man-сторінку chmod(1) для детального роз'яснення.

en: Set type reference
uk: Вказати тип

en: Normally ROX-Filer determines the type of a regular file
    by matching it's name against a pattern. To change the
    type of the file you must rename it.
    
    Newer file systems can support something called 'Extended
    Attributes' which can be used to store additional data with
    each file as named parameters. ROX-Filer uses the
    'user.mime_type' attribute to store file types.
    
    File types are only supported for regular files, not
    directories, devices, pipes or sockets, and then only
    on certain file systems and where the OS implements them.
uk: Зазвичай ROX-Filer визначає тип звичайного файлу, порівнюючи
    його назву з моделлю. Щоб змінити тип файлу ви повинні просто
    пере назвати його
    
    Новіші файлові системи можуть підтримувати так звані 'Розширені атрибути'
    котрі можуть бути використаними для того, щоб запам'ятати додаткові дані
    з кожним файлом у вигляді названих параметрів. ROX-Filer використовує параметр
    'user.mime_type' щоб запам'ятати тип файлу.
    
    Типи файлів підтримуються тільки на звичайних файлах, а не теках,
    пристроях, трубах(pipes) і розетках(sockets), і тільки на 
    певних файлових системах там, де ОС їх підтримує.

en: 
    Process terminated.
uk: 
    Процес завершено.

en: There was one error.
uk: Сталася помилка

en: There were %d errors.
uk: Кількість помилок: %d

en: ERROR reading
uk: ПОМИЛКА читання

en: '
    Done
uk: '
    Завершено

en: ERROR
uk: ПОМИЛКА

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: 
    Asking child process to terminate...
uk: 
    Прошу дочірній процес завершитися...

en: 
    Trying to KILL run-away process...
uk: 
    Пробую ВБИТИ непотрібний процес...

en: ?Count contents of %s?
uk: ?Порахувати зміст %s?

en: ?Delete %s'%s'?
uk: ?Викинути %s'%s'?

en: WRITE-PROTECTED
uk: ЗАХИЩЕНИЙ-ПРОТИ-ЗАПИСУ

en: 'Deleting '%s'
uk: 'Викидаю '%s'

en: 'Directory '%s' deleted
uk: 'теку '%s' викинуто

en: ?Eject '%s'?
uk: ?Виштовхнути '%s'?

en: 'Eject '%s'
uk: 'Виштовхнути '%s'

en: !%s
    eject failed
uk: !%s
    не вдалося виштовхнути

en: ?Check '%s'?
uk: ?Перевірити '%s'?

en: !Invalid find condition - change it and try again
uk: !Неправильний вираз для пошуку, змініть його і спробуйте знову

en: '(while checking '%s')
uk: '(під час перевірки '%s')

en: ?Change permissions of '%s'?
uk: ?Змінити права '%s'?

en: 'Changing permissions of '%s'
uk: 'Змінюю права '%s'

en: !Invalid mode command - change it and try again
uk: !Неправильна команда - змініть її і спробуйте знову

en: ?Change type of '%s'?
uk: ?Змінити тип '%s'?

en: !Invalid type - change it and try again
uk: !Неправильний тип - змініть його і спробуйте знову

en: 'Changing type of '%s' to '%s'
uk: 'Змінюю тип '%s' на '%s'

en: ?'%s' already exists - %s?
uk: ?'%s' вже існує - %s?

en: merge contents
uk: змішати зміст

en: overwrite
uk: переписати

en: 'Trying copy anyway...
uk: 'Всеодно пробую копіювати...

en: ?Copy %s as %s?
uk: ?Скопіювати %s як %s?

en: 'Copying %s as %s
uk: 'Копіюю %s як %s

en: !ERROR: Destination already exists, but is not a directory
uk: !ПОМИЛКА: Місце призначення вже існує, але це не тека

en: !%s
    Failed to copy '%s'
uk: !%s
    Неможливо скопіювати '%s'

en: ?'%s' already exists - overwrite?
uk: ?'%s' вже існує - переписати?

en: 'Trying move anyway...
uk: 'Всеодно пробую перемістити...

en: ?Move %s as %s?
uk: ?Перемістити %s як %s?

en: 'Moving %s as %s
uk: 'Переміщую %s як %s

en: !%s
    Failed to move %s as %s
uk: !%s
    Неможливо перемістити %s як %s

en: !ERROR: Can't copy object into itself
uk: !ПОМИЛКА: Не можу перемістити об'єкт в нього самого

en: !ERROR: Can't move/rename object into itself
uk: !ПОМИЛКА: Не можу перемістити/переназвати об'єкт в нього самого

en: 'Linking %s as %s
uk: 'Пов'язую %s як %s

en: ?Link %s as %s?
uk: ?Пов'язати %s як %s?

en: 'Mounting %s
uk: 'Монтую %s

en: 'Unmounting %s
uk: 'Відмонтовую %s

en: ?Mount %s?
uk: ?Монтувати %s?

en: ?Unmount %s?
uk: ?Відмонтувати %s?

en: !%s
    Mount failed
uk: !%s
    Неможливо змонтувати

en: !%s
    Unmount failed
uk: !%s
    Неможливо відмонтувати

en: '(seems to be mounted now anyway)
uk: '(виглядає на те, що все таки змонтовано)

en: '
    Total: %s (
uk: '
    Загалом: %s (

en: file
uk: файл

en: files
uk: файли

en: no directories)
uk: теки відсутні)

en: directory
uk: тека

en: directories
uk: теки

en: !No mount points selected!
uk: !Не вибрано жодної точки монтування!

en: ?Another search?
uk: ?Інший пошук?

en: !'%s' is a symbolic link
uk: !'%s' - символічне посилання

en: You need to select some items to search through
uk: Ви повинні вибрати де шукати

en: Find
uk: Шукати

en: You need to select some items to count
uk: Ви повинні вибрати що рахувати

en: Disk Usage
uk: Використання диску

en: Mount / Unmount
uk: Монтувати / відмонтувати

en: ROX-Filer does not yet support mount points on your system. Sorry.
uk: ROX-Filer поки що не підтримує точок монтування на вашій системі. Вибачте.

en: Delete
uk: Викинути

en: Force
uk: Насилу

en: Don't confirm deletion of non-writeable items
uk: Не питати підтвердження для викидання файлів, захищених від запису

en: Brief
uk: Скорочено

en: Only log directories being deleted
uk: Висвітлювати тільки теки, які викидаю

en: You need to select the items whose permissions you want to change
uk: Ви повинні вибрати предмети, для яких хочете змінити права

en: a+x (Make executable/searchable)
uk: a+x (Зробити доступним для виконання/пошуку)

en: a-x (Make non-executable/non-searchable)
uk: a+x (Зробити недоступним для виконання/пошуку)

en: u+rw (Give owner read+write)
uk: u+rw (Дозволити власнику читати і писати)

en: go-rwx (Private - owner access only)
uk: go-rwx (Приватний - доступ тільки для власника)

en: go=u-w (Public access, not write)
uk: go=u-w (Публічний доступ, не для запису)

en: Permissions
uk: Права

en: Don't list processed files
uk: Не перелічувати оброблені файли

en: Recurse
uk: Рекурсивно

en: Also change contents of subdirectories
uk: Також змінювати зміст підтек

en: Command:
uk: Команда:

en: You need to select the items whose type you want to change
uk: Ви повинні вибрати предмети, тип яких хочете змінити

en: Set type
uk: Вказати тип

en: Change contents of subdirectories
uk: Змінювати зміст підтек

en: Type:
uk: Тип:

en: Copy
uk: Копіювати

en: Newer
uk: Новіший

en: Only over-write if source is newer than destination.
uk: Переписувати тільки якщо джерело є новішим за місце призначення.

en: Only log directories as they are copied
uk: Перелічувати тільки теки, котрі копіюються

en: Move
uk: Перемістити

en: Don't log each file as it is moved
uk: Не перелічувати кожен файл, коли він переміщується

en: Link
uk: Створити посилання

en: Eject
uk: Виштовхнути

en: Deleting items such as
uk: Викинути такі предмети, як

en: Deleting the item
uk: Викидаю предмет

en: Deleting the items
uk: Викидаю предмети

en:  and
uk:  і

en:  will affect some items on the pinboard or panel - really delete it?
uk:  вплине на деякі предмети на стільниці і панелі - дійсно викинути це?

en:  will affect some items on the pinboard or panel - really delete them?
uk:  вплине на деякі предмети на стільниці і панелі - дійсно викинути їх?

en: <missing label>
uk: <відсутня етикетка>

en: Symlink any programs you want into this directory. They will appear in the menu for all items of this type (%s/%s).
uk: Створіть символічні посилання ні потрібні вам програми в цю теку. Вони з'являться в меню для всі предметів цього типу (%s/%s).

en: Customise Menu...
uk: Налаштувати меню...

en: Help
uk: Довідка

en: Path
uk: Шлях

en: Title
uk: Назва

en: Can't bookmark non-local resource '%s'
uk: Неможливо створити закладку для нелокального ресурсу '%s'

en: '%s' isn't a directory
uk: '%s' не тека

en: You should first select some rows to delete
uk: Спочатку ви повинні вибрати предмети котрі треба викинути

en: Put the cursor on an entry in the list to move it
uk: Помістіть курсор над предметом в списку щоб перемістити його

en: This item is already at the end
uk: Цей предмет вже знаходиться в кінці

en: Can't bookmark non-local directories like '%s'
uk: Не можу створити закладку для нелокальних тек, таких як '%s'

en: Add New Bookmark
uk: Додати нову закладку

en: Edit Bookmarks
uk: Редагувати закладку

en: Recently Visited
uk: Недавно відвідувані

en: Bulk rename files
uk: Переназвати багато файлів

en: Reset
uk: Скинути

en: Make the New column a copy of Old
uk: Зробити новий стовпчик копією старого

en: _Rename
uk: _Переназвати

en: Replace:
uk: Замінити:

en: This is a regular expression to search for.
    ^ matches the start of a filename
    $ matches the end
    \. matches a dot
    \.htm$ matches the '.htm' in 'index.htm', etc
uk: Це - регулярний вираз для пошуку.
    ^ означає початок назви файлу
    $ означає кінець
    \. означає крапку
    \.htm$ співпадає з '.htm' в 'index.htm', ітд., ітп.

en: With:
uk: На:

en: The first match in each filename will be replaced by this string. There are no special characters.
uk: Перше співпадання в кожній назві файлу буде замінено цим виразом. Тут відсутні спеціальні знаки.

en: Apply
uk: Прийняти

en: Do a search-and-replace in the New column. The files are not actually renamed until you click on the Rename button below.
uk: Здійснити пошук і заміну в другому стовпчику. Файли будуть перейменовані насправді лише після того, як ви клацнете по кнопці Переназвати внизу.

en: Old name
uk: Стара назва

en: New name
uk: Нова назва

en: No strings (in the New column) matched the given expression
uk: Не було знайдено жодного співпадання з даним виразом

en: One name matched, but the result was the same
uk: Одна назва співпала, але результат був той самий

en: %d names matched, but the results were all the same
uk: %d імен співпало, але результати були ті самі

en: Specify a regular expression to match, and a string to replace matches with.
uk: Вкажіть вираз для пошуку, і текст для заміни знайдених результатів.

en: %s (for '%s')
uk: %s (для '%s')

en: A file called '%s' already exists. Aborting bulk rename.
uk: Файл з назвою '%s' вже існує. Перериваю переназивання.

en: Failed to rename '%s' as '%s':
    %s
    Aborting bulk rename.
uk: Неможливо переназвати файл '%s' as '%s':
    %s
    Перериваю автоматичне переназивання.

en: A file called '%s' already exists
uk: Файл з назвою '%s' вже існує

en: Some of the New names contain / characters (eg '%s'). This will cause the files to end up in different directories. Continue?
uk: Деякі з нових назв містять '/' знаки (напр. '%s'). Це призведе до розкидання
    файлів по різних теках. Продовжити?

en: None of the names have changed. Nothing to do!
uk: Жодна з назв не змінилася. Нема чого робити!

en: %d directories could not be migrated
uk: %d тек неможливо перемістити

en: Can't stat directory: %s
uk: Не можу описати теку: %s

en: Can't open directory: %s
uk: Не можу відкрити теку: %s

en: lstat(2) failed: %s
uk: lstat(2) не вдався

en: Link (relative)
uk: Створити посилання (відносне)

en: Link (absolute)
uk: Створити посилання (абсолютне)

en: Internal error - bad info type
uk: Внутрішня помилка - поганий тип інформації

en: Drag a directory here to bookmark it.
uk: Перетягніть сюди теку, щоб створити закладку.

en: XDS protocol error: leafname may not contain '/'
uk: Помилка протоколу XDS: назва не повинна містити '/'

en: XdndDirectSave0 target provided, but the atom XdndDirectSave0 (type text/plain) did not contain a leafname
uk: XdndDirectSave0 ціль надано, але вона (тип text/plain) не містить назви

en: Sorry - I require a target type of text/uri-list or XdndDirectSave0.
uk: Вибачте - я потребую тип цілі text/uri-list, або XdndDirectSave0.

en: Sorry - I require a target type of text/uri-list or application/octet-stream.
uk: Вибачте - я потребую тип цілі text/uri-list або application/octet-stream.

en: Failed to add some items to the pinboard, because they are on a remote machine. For example:
    
    %s
uk: Не можу додати деякі предмети на стільницю тому, що вони знаходяться на віддаленій машині:
    
    %s

en: Unknown target
uk: Невідома ціль

en: Remote app can't or won't send me the data - sorry
uk: Віддалена машина не може, або не буде висилати мені дані - вибачте

en: XDS protocol error: return code should be 'S', 'F' or 'E'
uk: Помилка протоколу XDS: код повернення повинен бути 'S', 'F' або 'E'

en: Sorry, can't display a menu of actions for a remote file / raw data.
uk: Вибачте, не можу показати меню дій для віддаленого файлу / сирих даних.

en: UntitledData
uk: Неназвані дані

en: Error saving file: %s
uk: Помилка збереження файлу: %s

en: No URIs in the text/uri-list (nothing to do!)
uk: URI відсутні в text/uri-list (нічого до роботи!)

en: Can't get data from remote machine (application/octet-stream not provided)
uk: Не можу дістати дані з віддаленої машини (application/octet-stream не надано)

en: Some of these files are on a different machine - they will be ignored - sorry
uk: Деякі з цих файлів знаходяться на іншій машині - вони будуть проігноровані, вибачте

en: None of these files are on the local machine - I can't operate on multiple remote files - sorry.
uk: Жоден з цих файлів не знаходиться на локальній машині - я не можу працювати з багатьма віддаленими файлами - вибачте.

en: Unknown action requested
uk: Задана невідома дія

en: Error getting file list: %s
uk: Помилка добування списку файлу: %s

en: Show
uk: Показати

en: Show the current choice in a filer window
uk: Показати теперішній вибір в вікні фільтру

en: <nothing>
uk: <ніщо>

en: I can't show you the currently set item, because nothing is currently set. Drag something onto me!
uk: Я не можу показати вам вказаний предмет, бо ніщо зараз не вказано. Перетягніть щось на мене!

en: Sorry, you need to drop exactly one file onto the drop area.
uk: Вибачте, ви мусите кинути файл (тільки один) на місце для вкидання.

en: Sorry, I can't use '%s' because it's not a local file.
uk: Вибачте, я не можу використовувати '%s', бо це не є локальний файл.

en: Can't access '%s':
    %s
uk: Нема доступу '%s':
    %s

en: Error scanning '%s':
    %s
uk: Помилка сканування '%s':
    %s

en: Error scanning '%s':
    %s
uk: Помилка сканування '%s':
    %s

en: Do you want to unmount this device?
    
    Unmounting a device makes it safe to remove the disk.
uk: Ви хочете відмонтувати цей пристрій?
    
    Щоб вийняти диск треба його відмонтувати.

en: No change
uk: Без змін

en: Unmount
uk: Відмонтувати

en: Directory missing/deleted
uk: Тека відсутня

en: Group %s is not set. Select some files and press Ctrl+%s to set the group. Press %s on its own to reselect the files later.
    Make sure NumLock is on if you use the keypad.
uk: Група %s не вказана. Виберіть якісь файли і натисніть Ctrl+%s, щоб призначити групу. Натисніть %s щоб пере-вибрати ці файли потім.
    Перевірте чи NumLock увімкнено, якщо ви використовуєте додаткову клавіатурку.

en: Directory '%s' is not accessible
uk: Тека '%s' недоступна

en: Directory '%s' not found.
uk: Теку '%s' не знайдено.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: All,
uk: Все,

en: Scanning,
uk: Перечитую,

en: Thumbs,
uk: Міні-зображення,

en: Symbolic link to
uk: Символічне посилання до

en: This filename is not valid UTF-8. You should rename it.
uk: Назва цього файлу не є в UTF-8. Ви повинні переназвати його.

en: Item no longer exists!
uk: Предмет більше не існує!

en: Select display properties to save
uk: Виберіть властивості вигляду для запам'ятовування

en: Position
uk: Позиція

en: Size
uk: Розмір

en: Show hidden
uk: Показати приховане

en: Display style
uk: Стиль вигляду

en: Sort type and order
uk: Тип і порядок сортування

en: Details
uk: Подробиці

en: Thumbnails
uk: Міні-зображення

en: Filter
uk: Фільтр

en: Now
uk: вже

en: Byte
uk: байт

en: Bytes
uk: байти

en: Kb
uk: Кб

en: K
uk: К

en: Mb
uk: Мб

en: M
uk: М

en: Gb
uk: Ґб

en: Sec
uk: с

en: Secs
uk: с

en: Save As:
uk: Зберегти як:

en: Unnamed
uk: Неназваний

en: Remote application wants to use Direct Save, but I can't read the XdndDirectSave0 (type text/plain) property.
uk: віддалена програма хоче використати Пряме Збереження, але я не можу відчитати XdndDirectSave0 (type text/plain).

en: Drag the icon to a directory viewer
    (or enter a full pathname)
uk: Перетягніть піктограму на вікно з теками
    (або впишіть повний шлях для збереження)

en: Attempt to read an XML file as a text file. File '%s' may be corrupted.
uk: Спроба відчитати XML файл, як текстовий файл. Файл '%s' може бути зіпсованим.

en: Error in '%s' file at line %d: 
    "%s"
    This may be due to upgrading from a previous version of ROX-Filer. Open the Options window and try changing something and then changing it back (causing the file to be resaved).
    Further errors will be ignored.
uk: Помилка в файлі '%s' в лінії %d: 
    "%s"
    Це могло статися через перехід з попередньої версії ROX-Filer'а. Відкрийте вікно налаштувань і спробуйте змінити щось, і потім змінити це назад (це примусить Rox'а зберегти файл).
    Майбутні помилки будуть проігноровані.

en: Incorrect or missing line break in text/uri-list data
uk: Неправильний або відсутній знак нової лінії в даних text/uri-list

en: Failed to open file '%s': %s
uk: Неможливо відкрити файл '%s': %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
uk: Неможливо завантажити зображення '%s': причина не відома, можливо файл зіпсований

en: Note that you must save your choices and restart the filer for the new language setting to take full effect.
uk: потрібно зберегти налаштування, і перезапустити Rox-filer, щоб налаштування мови вступили в силу.

en: (click to set)
uk: (натисніть щоб призначити)

en: About ROX-Filer...
uk: Про ROX-Filer...

en: Show Help Files
uk: Показати файли довідки

en: Manual
uk: Підручник

en: Options...
uk: Налаштування...

en: Home Directory
uk: Домашня тека

en: File
uk: Файл

en: Shift Open
uk: Відкрити 'напряму'

en: Properties
uk: Властивості

en: Set Run Action...
uk: Вказати дію

en: Set Icon...
uk: Призначити піктограму...

en: Edit Item
uk: Редагувати предмет

en: Show Location
uk: Показати місцезнаходження

en: Remove Item(s)
uk: Викинути предмет(и)

en: Nothing
uk: Ніщо

en: The location must contain at least one character!
uk: Місцезнаходження повинно містити хоча б один знак!

en: You must unlock '%s' before removing it
uk: Ви повинні розблокувати '%s' перед тим як його викинути

en: You must first select some items to remove
uk: Спочатку виберіть якісь предмети, які хочете викинути

en: An item must be unlocked before it can be removed.
uk: Предмет повинен бути розблокований перед тим як його можна буде викинути

en: You must open the menu over an item
uk: Ви повинні відкривати меню на предметі

en: You can only set the run action for a regular file
uk: Ви можете встановлювати дії тільки над звичайним файлами

en: Press the desired shortcut (eg, Control+F1)
uk: Натисніть бажану швидку клавішу (напр. Control+F1)

en: Failed to get keyboard grab!
uk: Неможливо вловити дані з клавіатури!

en: Clicking the icon opens:
uk: Клацання на піктограму відкриває:

en: Arguments to pass (for executables):
uk: Арґументи (для програм):

en: The text displayed under the icon is:
uk: Текст, котрий є під піктограмою:

en: The keyboard shortcut is:
uk: Запуск клавіатурою:

en: Locking an item prevents it from being accidentally removed
uk: Блокування предмету не дає його викинути

en: Are you sure you want to open %d windows?
uk: Ви впевнені що хочете відкрити %d вікон?

en: Show Info
uk: Показати інфо?

en: (bad utf-8)
uk: (поганий utf-8)

en: Show _Help Files
uk: Показати файли _Довідки

en: <b>Permissions</b>
uk: <b>Права</b>

en: <b>Contents indicate...</b>
uk: <b>Зміст показує...</b>

en: bytes
uk: байтів

en: Failed to read size
uk: Неможливо відчитати розмір

en: '%s' is no longer a symlink
uk: '%s' більше не є символічним посиланням

en: Failed to unlink '%s':
    %s
uk: Неможливо відв'язати '%s':
    %s

en: Failed to create symlink from '%s':
    %s
    (note: old link has been deleted)
uk: Неможливо створити символічне посилання з '%s':
    %s
    (зауважте: старе посилання було викинуто)

en: Error:
uk: Помилка:

en: Real directory:
uk: Справжня тека:

en: Owner, Group:
uk: Власник, ґрупа:

en: Size:
uk: Розмір:

en: Scanning
uk: Сканую

en: Failed to scan
uk: Неможливо просканувати

en: Change time:
uk: Час зміни:

en: Modify time:
uk: Час модифікації:

en: Access time:
uk: Час доступу:

en: Extended attributes:
uk: Розширені властивості:

en: Present
uk: Присутні

en: None
uk: Відсутні

en: Not supported
uk: Не підтримуються

en: Link target:
uk: Ціль посилання:

en: Run action:
uk: Дія відкривання:

en: Execute file
uk: Виконати файл

en: <nothing yet>
uk: <поки що нічого>

en: file(1) says... %s
uk: file(1) каже... %s

en: Could not change permissions: %s
uk: Не можу змінити права: %s

en: Owner
uk: Власник

en: Group
uk: Ґрупа

en: World
uk: Світ

en: Read
uk: Читати

en: Write
uk: Писати

en: Exec
uk: Виконувати

en: Sticky
uk: Липкий

en: Symbolic link
uk: Символічне посилання

en: ROX application
uk: програма ROX

en: mounted
uk: змонтовано

en: unmounted
uk: відмонтовано

en: Mount point for %s (%s)
uk: Точка монтування для %s (%s)

en: Mount point (%s)
uk: Точка монтування (%s)

en: Copyright (C) 2005 Thomas Leonard.
    ROX-Filer comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY,
    to the extent permitted by law.
    You may redistribute copies of ROX-Filer
    under the terms of the GNU General Public License.
    For more information about these matters, see the file named COPYING.
uk: Copyright (C) 2005 Thomas Leonard.
    ROX-Filer розповсюджується АБСОЛЮТНО БЕЗ ГАРАНТІЇ,
    в обсязі, дозволеному законом.
    Ви можете розповсюджувати копії ROX-Filer'а
    згідно з положеннями Загальної Публічної Ліцензії Ґну.
    Більше інформації про це можна знайти в файлі COPYING.

en: Try `ROX-Filer/AppRun --help' for more information.
uk: Спробуйте `ROX-Filer/AppRun --help' задля детальнішої інформації.

en: Try `ROX-Filer/AppRun -h' for more information.
uk: Спробуйте `ROX-Filer/AppRun -h' задля детальнішої інформації.

en: NOTE: Your system does not support long options - 
    you must use the short versions instead.
uk: Зауважте: ваша система не підтримує довгих параметрів - 
    замість них використовуйте короткі версії параметрів.

en: We got a BadWindow error from the X server. This might be due to this GTK bug (during drag-and-drop?):
    http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=152151
    Trying to continue...
uk: Ми отримали від X сервера помилку BadWindow. Причиною цьому могла стати помилка в GTK (під час drag-and-drop?):
    http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=152151
    Пробую продовжити...

en: The -o argument is no longer used. You can turn on override redirect from the Options box instead.
uk: Параметр -o більше не використовується. Ви можете увімкнути переадресацію переписування через вікно налаштувань.

en: Running as user '%s'
uk: Працюю як користувач '%s'

en: Compiled with GTK version %s
uk: Скомпільований з версією GTK %s

en: Running with GTK version %d.%d.%d
uk: Працюю з версією GTK %d.%d.%d

en: features set at compile time
uk: можливості вказуються при компіляції

en: Large File Support
uk: Підтримка великих файлів

en: Dnotify support
uk: Підтримка Dnotify

en: Binary compatibility
uk: Бінарна сумісність

en: Yes (can run with older glibc versions)
uk: Так (можу працювати з старшими версіями glibc)

en: No (apsymbols.h not found)
uk: Ні (apsymbols.h не знайдено)

en: Extended attribute support
uk: Підтримка розширених атрибутів

en: Left-click to run %s.
    Right-click for a list of versions.
uk: Ліва кнопка миші: запустити %s.
    Права кнопка миші: показати список версій.

en: Display
uk: Вигляд

en: Icons View
uk: Піктограми

en: Icons, With...
uk: Піктограми, з...

en: Sizes
uk: Розмірами

en: Types
uk: Типи

en: Times
uk: Датами

en: List View
uk: Список

en: Bigger Icons
uk: Більші піктограми

en: Smaller Icons
uk: Менші піктограми

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Sort by Name
uk: Сортувати за назвою

en: Sort by Type
uk: Сортувати за типом

en: Sort by Date
uk: Сортувати за датою

en: Sort by Size
uk: Сортувати за розміром

en: Sort by Owner
uk: Сортувати за власником

en: Sort by Group
uk: Сортувати за ґрупою

en: Reversed
uk: Зарезервовано

en: Show Hidden
uk: Показувати приховане

en: Filter Files...
uk: Фільтрувати файли...

en: Show Thumbnails
uk: Показати міні-зображення

en: Refresh
uk: Освіжити

en: Copy...
uk: Копіювати...

en: Rename...
uk: Переназвати...

en: Link...
uk: Посилання...

en: Send To...
uk: Відіслати до...

en: Count
uk: Рахувати розмір

en: Set Type...
uk: Вказати тип...

en: Select
uk: Виділення

en: Select All
uk: Виділити все

en: Clear Selection
uk: Очистити виділення

en: Invert Selection
uk: Перевернути виділення

en: Select by Name...
uk: Виділити за назвою...

en: Select If...
uk: Виділити якщо...

en: New
uk: Новий

en: Blank file
uk: Чистий файл

en: Window
uk: Вікно

en: Parent, New Window
uk: Догори, нове вікно

en: Parent, Same Window
uk: Догори, це вікно

en: New Window
uk: Нове вікно

en: Show Bookmarks
uk: Показати закладки

en: Follow Symbolic Links
uk: Іти за символічними посиланнями

en: Resize Window
uk: Адаптувати розмір вікна

en: Close Window
uk: Закрити вікно

en: Enter Path...
uk: Вказати шлях...

en: Shell Command...
uk: Команда

en: Terminal Here
uk: Термінал тут

en: Switch to Terminal
uk: Переключитися на термінал

en: You should Shift+Menu click over a file to send it somewhere
uk: Ви повинні кнопкою 2, тримаючи Shift, клацнути на файл, щоб відіслати його кудись

en: Next Click
uk: Наступний клік

en: %d items
uk: %d предметів

en: Open unmounted
uk: Відкрити відмонтованим

en: Show Target
uk: Показати ціль

en: Look Inside
uk: Заглянути в середину

en: Open As Text
uk: Відкрити як текст

en: Extended attributes, used to store types, are not supported for this file or files.
    This may be due to lack of support from the filesystem or the C library, or it may simply be that the filesystem needs to be mounted with the right mount option ('user_xattr' on Linux).
uk: Розширені атрибути, використовувані для запам'ятовування типів файлів, не підтримуються для цього файлу.
    Причиною цьому може бути відсутність підтримки файлової системи чи бібліотеки Сі, або просто тому, що файлова система повинна бути змонтована з правильним параметром ('user_xattr' на Linux'і).

en: Setting type not supported for some of these files
uk: Призначення типу не підтримується для деяких з цих файлів

en: _Relative link
uk: _Відносне посилання

en: If on, the symlink will store the path from the symlink to the target file. Use this if the symlink and the target will be moved together.
    If off, the path from the root directory is stored - use this if the symlink may move but the target will stay put.
uk: Якщо увімкнено, посилання буде містити шлях від нього до його цілі.Використовуйте це, якщо посилання і ціль будуть взаємно переміщуватися.Якщо вимкнено, посилання буде містити шлях від кореневої теки - використовуйте це, якщо посилання буде переміщуватися, але ціль - ні.

en: New pathname is not absolute
uk: Новий шлях не є абсолютний

en: Symlink from '%s' already exists. Replace it with a link to '%s'?
uk: Символічне посилання з '%s' вже існує. Замінити його на посилання до '%s'?

en: _Replace
uk: _Замінити

en: Create
uk: Створити

en: NewDir
uk: Нова тека

en: Error creating '%s': %s
uk: Помилка створення '%s': %s

en: NewFile
uk: Новий файл

en: Error creating file: could not find the template for %s
uk: Помилка створення нового файлу: не можу знайти заготовку для %s

en: The `Send To' menu provides a quick way to send some files to an application. The applications listed are those in the following directories:
    
    %s
    %s
    The `Send To' menu may be opened by Shift+Menu clicking over a file.
    
    Advanced use:
    You can also create subdirectories called `.text_html', `.text', etc which will only be shown for files of that type. `.group' is shown only when multiple files are selected.
uk: Меню 'Відіслати до' дає можливість швидко відіслати якісь файли програмі.Перечислені програми є в наступних теках:
    
    %s
    %s
    Меню 'Відіслати до' можна відкрити натиснувши Shift+кнопка2 над файлом.
    
    Додаткове використання:
    Ви можете створити підтеки з назвами `.text_html', `.text', ітп., котрі будуть відкриватися тільки для файлів відповідного типу. `.group' використовуються тільки коли виділено багато файлів.

en: I'll show you your SendTo directory now; you should symlink (Ctrl+Shift drag) any applications you want into it.
uk: Я зараз покажу вам теку 'Відіслати До'. Ви повинні створити тут посилання(Ctrl+Shift перетягування) на ті програми, які хочете бачити в меню 'Відіслати До'.

en: Your CHOICESPATH variable setting prevents customisations - sorry.
uk: Значення змінної середовища CHOICESPATH забороняє налаштування - мені шкода.

en: Any files placed in your Templates directories will appear on the `New' menu. Choosing one of them will make a copy of it as the new file.
    
    The following directories contain templates:
    
    %s
    %s
uk: Будь-які файли, поміщені в ваших теках Заготовок, будуть з'являтися в підменю 'Новий'.Вибір одного з них створює копію заготовки у новий файл.
    
    Наступні теки містять заготовки:
    
    %s
    %s

en: I'll show you your Templates directory now; you should place any template files you want inside it.
uk: Я покажу вам вашу теку 'Заготовки'. Ви повинні помістити туди будь-яку заготовку, яку ви хочете використовувати у rox'і.

en: Customise
uk: Налаштувати

en: This is already the canonical name for this directory.
uk: Це вже є канонічною назвою для цієї теки.

en: You can't open a second view onto this directory because the `Unique Windows' option is turned on in the Options window.
uk: Ви не можете відкрити друге вікно для цієї теки, бо параметр 'Унікальні вікна' увімкнено в вікні налаштувань.

en: Copy ... ?
uk: Копіювати ... ?

en: Rename ... ?
uk: Переназвати ... ?

en: Symlink ... ?
uk: Створити посилання ... ?

en: Shift Open ... ?
uk: Відкрити напряму ... ?

en: Properties of ... ?
uk: Властивості ... ?

en: Set type of ... ?
uk: Вказати тип для ... ?

en: Set run action for ... ?
uk: Вказати дію для ... ?

en: Set icon for ... ?
uk: Призначити піктограму для ... ?

en: Send ... to ... ?
uk: Відіслати ... до ... ?

en: DELETE ... ?
uk: ВИДАЛИТИ ... ?

en: Count the size of ... ?
uk: Порахувати розмір для ... ?

en: Set permissions on ... ?
uk: Призначити права для ... ?

en: Search inside ... ?
uk: Шукати в середині ... ?

en: You cannot do this to more than one item at a time
uk: Ви не можете робити це одночасно більше ніж над одним предметом

en: Rename
uk: Переназвати

en: Symlink
uk: Створити посилання

en: User-definable shortcuts are disabled by default in Gtk2, and you have not enabled them. You can turn this feature on by:
    
    1) using an XSettings manager, such as ROX-Session or gnome-settings-daemon, or
    
    2) adding this line to ~/.gtkrc-2.0:
    	gtk-can-change-accels = 1
    	(this only works if NOT using XSETTINGS)
uk: Динамічні скорочення клавіатури є зазвичай вимкнені в Gtk2, і ви не увімкнули їх. Увімкнути їх можна:
    
    1) використовуючи менеджер XSettings, такий як ROX-Session або gnome-settings-daemon,або
    
    2) додаючи цю лінію до файлу ~/.gtkrc-2.0:
    	gtk-can-change-accels = 1
    	(це працює тільки якщо НЕ використовується XSETTINGS)

en: To set a keyboard short-cut for a menu item:
    
    - Open the menu over a filer window,
    - Move the pointer over the item you want to use,
    - Press the key you want attached to it.
    
    The key will appear next to the menu item and you can just press that key without opening the menu in future.
uk: Щоб призначити комбінацію клавіш для пункту меню:
    
    - Відкрийте потрібне меню,
    - Помістіть курсор над потрібним пунктом меню,
    - Натисніть бажану комбінацію клавіш.
    
    Ця комбінація клавіш з'явиться біля пункту меню, і його можна буде викликати за допомогою клавіатури.

en: Set keyboard shortcuts
uk: Призначити комбінація клавіш

en: Goto:
uk: Йти до:

en: Shell:
uk: Команда:

en: Select If:
uk: Виділити якщо:

en: Select Named:
uk: Виділити за назвою:

en: Pattern:
uk: Зразок:

en: Enter the name of a file and I'll display it for you. Press Tab to fill in the longest match. Escape to close the minibuffer.
uk: Впишіть назву файлу, і я вам його покажу. Натисніть Tab щоб автоматично доповнити назву файлу.Escape щоб закрити міні-буфер.

en: Enter a shell command to execute. Click on a file to add it to the buffer.
uk: Впишіть команду в стилі командної оболонки, яку потрібно запустити. Клацніть на файл щоб додати його до буферу.

en: Enter a file name pattern to select all matching files:
    
    ? means any character
    * means zero or more characters
    [aA] means 'a' or 'A'
    [a-z] means any character from a to z (lowercase)
    *.png means any name ending in '.png'
uk: Впишіть зразок, щоб виділити всі підходящі файли:
    
    ? означає будь-який знак
    * означає скільки завгодно будь-яких знаків
    [aA] означає 'a' або 'A'
    [a-z] означає будь-який знак від a до z (малі букви)
    *.png означає все, що кінчається на '.png'

en: Enter a pattern to match for files to be shown.  An empty filter turns the filter off.
uk: Впишіть зразок назв файлів, які треба показати. Пустий буфер вимикає фільтр.

en: Invalid Find condition
uk: Неправильний зразок пошуку

en: %s total, %s used, %s free (%.1f %%)
uk: %s загалом, %s використано, %s вільно (%.1f %%)

en: ROX-Filer has converted your Options file to the new XML format
uk: ROX-Filer перетворив ваш старий файл налаштувань в новий XML формат

en: (use default)
uk: (використовувати типове)

en: Internal error: %s unreadable
uk: Внутрішня помилка: %s нечитабельний

en: Options
uk: Налаштування

en: _Revert
uk: _Повернути

en: Restore all choices to how they were when the Options box was opened.
uk: Повернути всі налаштування до таких, якими вони були, коли відкривалося вікно налаштувань.

en: Choices will be saved as:
    %s
uk: Налаштування будуть збережені як:
    %s

en: (saving disabled by CHOICESPATH)
uk: (збереження заборонене через CHOICESPATH)

en: Error saving %s: %s
uk: Помилка збереження %s: %s

en: Missing '='
uk: Відсутнє '='

en: Your old panel file has been converted to the new XML format.
uk: Ваш старий файл панелі перетворено в новий XML формат.

en: You have tried to close a panel via the window manager - I usually find that this is accidental... really close?
uk: Ви спробували закрити панель через менеджер вікон - це часто стається випадково...дійсно закрити?

en: Missing < or > in panel config file
uk: Відсутнє < або > в файлі панелі

en: Error saving panel %s: %s
uk: Помилка збереження панелі %s: %s

en: Applet quit without ever creating a widget!
uk: Аплет завершив роботу навіть не створивши ґрафічного інтерфейсу!

en: Error running applet:
    %s
uk: Помилка запуску аплета:
    %s

en: Panel Options...
uk: Налаштування панелі...

en: Xinerama monitor %d unavailable
uk: Xinerama монітор %d відсутній

en: Panel Options
uk: Налаштування панелі

en: Panel: %s
uk: Панель: %s

en: Select the panel's position:
uk: Вибрати позицію панелі:

en: Top-edge panel
uk: Верхня панель

en: Top edge
uk: Верхній край

en: Bottom edge panel
uk: Нижня панель

en: Bottom edge
uk: Нижній край

en: Left edge panel
uk: Ліва панель

en: Left edge
uk: Лівий край

en: Right-edge panel
uk: Права панель

en: Right edge
uk: Правий край

en: Your old pinboard file has been converted to the new XML format.
uk: Ваш старий файл стільниці перетворено в новий XML формат.

en: The backdrop handler must be an application directory. Drag an application directory into the Set Backdrop dialog box, or (for programmers) pass it to the SOAP SetBackdropApp method.
uk: Крім картинки, тлом стільниці може бути тека програма. Перетягніть теку програми в діалог вибору тла, або (для програмістів) надайте її методу SOAP SetBackdropApp.

en: You can only set the backdrop to an image or to a program which knows how to manage ROX-Filer's backdrop.
    
    Programmers: the application's AppInfo.xml must contain the CanSetBackdrop element, as described in ROX-Filer's manual.
uk: Тлом може бути тільки зображення або програма, яка знає як  маніпулювати тло ROX-Filer'у.
    
    Програмісти: файл AppInfo.xml повинен містити елемент CanSetBackdrop, як описано в підручнику про ROX-Filer.

en: Set backdrop
uk: Призначити тло

en: Choose a style and drag an image in:
uk: Виберіть стиль і перетягніть сюди зображення:

en: Centre the image without scaling it
uk: Центрувати зображення, не міняючи його розміру

en: Centre
uk: Центрувати

en: Scale the image to fit the backdrop area, without distorting it
uk: Збільшити зображення щоб покрити всю стільницю, але дотримуватися пропорцій

en: Scale
uk: Збільшити

en: Stretch the image to fill the backdrop area
uk: Розтягнути зображення щоб покрити всю стільницю

en: Stretch
uk: Розтягнути

en: Tile the image over the backdrop area
uk: Множити зображення по всій стільниці

en: Tile
uk: Множити

en: Drop an image here
uk: Вкиньте сюди зображення

en: No pinboard was in use... the 'Default' pinboard has been selected. Use 'rox -p=Default' to turn it on in future.
uk: Жодна стільниця не використовувалася... вибрана стільниця з назвою 'Default'. Використовуйте'rox -p=Default' щоб увімкнути її в майбутньому.

en: Only files (and certain applications) can be used to set the background image.
uk: Тільки файли (і деякі програми) можна використовувати як тло.

en: Missing '>' in icon label
uk: Відсутнє '>' в назві піктограми

en: Missing ',' after icon label
uk: Відсутнє ',' після назви піктограми

en: Error saving pinboard %s: %s
uk: Помилка збереження стільниці %s: %s

en: Backdrop...
uk: Тло...

en: Error loading backdrop image:
    %s
    Backdrop removed.
uk: Помилка завантаження зображення тла:
    %s
    Тло вимкнено.

en: Can't delete thumbnails in %s:
    %s
uk: Не можу викинути міні-зображення в %s:
    %s

en: There are no thumbnails to delete
uk: Нема чого викидати

en: Purge thumbnails disk cache
uk: Очистити дисковий кеш міні-зображень

en: Unknown style '%s'
uk: Невідомий стиль '%s'

en: Unknown details type '%s'
uk: Невідомий тип подробиць

en: Unknown sorting type '%s'
uk: Невідомий тип сортування '%s'

en: Attempt to invoke unknown SOAP method '%s'
uk: Спроба виконати невідомий метод SOAP '%s'

en: Invalid .gmo translation file (too short): %s
uk: Неправильний файл перекладу .gmo (закороткий): %s

en: Invalid .gmo translation file (GNU magic number not found): %s
uk: Неправильний файл перекладу .gmo (чарівний номер GNU не знайдено): %s

en: Program %s not found - deleted?
uk: Програма %s не знайдена, викинута?

en: File doesn't exist, or I can't access it: %s
uk: Файл відсутній, або я не можу до нього дістатися: %s

en: I don't know how to open '%s'
uk: Я не знаю як відкрити '%s'

en: Application:
    This is an application directory - you can run it as a program, or open it (hold down Shift while you open it). Most applications provide their own help here, but this one doesn't.
uk: Програми:
    Це тека програми - ви можете її запустити, або заглянути в середину(тримаючи Shift і відкриваючи). Більшість програм надають тут свою довідку, але ця - ні.

en: Could not send data to program: %s
uk: Не можу відіслати дані до програми: %s

en: Could not read link: %s
uk: Не можу прочитати посилання: %s

en: Broken symlink (or you don't have permission to follow it): %s
uk: Неактуальне посилання (або ви не маєте прав щоб піти за ним): %s

en: No run action specified for files of this type (%s/%s) - you can set a run action by choosing `Set Run Action' from the File menu, or you can just drag the file to an application.%s
uk: Не було задано жодної дії над файлами цього типу (%s/%s) - ви можете вказати дію через меню файлу (Файл/Вказати дію), або просто перетягнути цей файл на потрібну програму.%s

en: 
    
    Note: If this is a computer program which you want to run, you need to set the execute bit by choosing Permissions from the File menu.
uk: 
    
    Зауважте: Якщо це файл-програма, яку ви хочете запускати, ви повинні надати право виконувати цей файл собі (меню Файл/Права).

en: Executable '%s' is world-writeable! Refusing to run. Please change the permissions now (this problem may have been caused by a bug in earlier versions of the filer).
    
    Having (non-symlink) run actions world-writeable means that other people who use your computer can replace your run actions with malicious versions.
    
    If you trust everyone who could write to these files then you needn't worry. Otherwise, you should check, or even just delete, all the existing run actions.
uk: Програма '%s' є доступна для запису всім! Відмовляюся її запускати. Будь-ласка змініть права на неї (ця проблема могла виникнути через помилку в старшій версії файлера).
    
    Небезпечно мати дії над файлами доступними для зміни всіма користувачами, бо кожен може замінити їх на шкідливі.
    Якщо ви довіряєте всім хто може писати на ці файли, вам нема чого хвилюватися. Якщо ні, ви повинні перевірити, або навіть просто викинути існуючі дії над файлами.

en: go-w (Fix security problem)
uk: go-w (Виправити "дірку" в безпеці)

en: byte
uk: байт

en: Failed to open and stat file '%s': %s
uk: Не можу відкрити і дослідити файл'%s': %s

en: Failed to mmap file '%s': %s
uk: Не можу виконати mmap над файлом '%s': %s

en: Close
uk: Закрити

en: Close filer window
uk: Закрити вікно файлера

en: Up
uk: Догори

en: Change to parent directory
uk: Перейти на рівень вище

en: Home
uk: Домівка

en: Change to home directory
uk: Перейти в домашню теку

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Bookmarks menu
uk: Меню закладок

en: Scan
uk: Сканувати

en: Rescan directory contents
uk: Пересканувати зміст теки

en: Change icon size
uk: Змінити розмір піктограм

en: Automatic size mode
uk: Авто-адаптація розміру вікна

en: Show extra details
uk: Показати додаткові подробиці

en: Sort
uk: Сортування

en: Change sort criteria
uk: Змінити критерію сортування

en: Hidden
uk: Приховане

en: Left: Show/hide hidden files
    Right: Show/hide thumbnails
uk: Ліва кнопка миші: показати/сховати приховані файли
    Права кнопка миші: показати/сховати міні-зображення

en: Select all/invert selection
uk: Виділити все/перевернути виділення

en: Show ROX-Filer help
uk: Показати довідку ROX-Filer'а

en:  (%u hidden)
uk:  (%u прихованих)

en: items
uk: предметів

en: item
uk: предмет

en: No items%s
uk: Пусто%s

en: %u selected (%s)
uk: %u виділено (%s)

en: Sort by name
uk: Сортувати за назвою

en: Sort by type
uk: Сортувати за типом

en: Sort by date
uk: Сортувати за датою

en: Sort by size
uk: Сортувати за розміром

en: Sort by owner
uk: Сортувати за власником

en: Sort by group
uk: Сортувати за ґрупою

en: ascending
uk: зростаючи

en: descending
uk: спадаючий

en: Sym link
uk: Символічне посилання

en: Mount point
uk: Точка монтування

en: App dir
uk: Тека програми

en: Dir
uk: Тека

en: Char dev
uk: Знаковий пристрій

en: Block dev
uk: Блоковий пристрій

en: Pipe
uk: Труба

en: Socket
uk: Розетка

en: Door
uk: Двері

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Enter a shell command which will load "$@" into a suitable program. Eg:
    
    gimp "$@"
uk: Впишіть команду яка завантажить "$@" в відповідну програму. Напр.:
    
    gimp "$@"

en: This is not a program! Give me an application instead!
uk: Це не програма! Дайте мені програму!

en: No run action defined
uk: Жодна дія не вказана

en: Error in handler %s: %s
uk: Помилка в програмі %s: %s

en: Invalid application %s (bad AppRun)
uk: Неправильна програма %s (поганий AppRun)

en: Non-executable %s
uk: %s не можна виконувати

en: Set run action
uk: Вказати дію

en: If a handler for the specific type isn't set up, use this as the default.
uk: Якщо не призначена дія для специфічного типу, використовувати це як типовий варіант.

en: Set default for all `%s/<anything>'
uk: Призначити дію для всіх `%s/<будь-що>'

en: Use this application for all files with this MIME type.
uk: Використовувати цю програму для всіх файлів цього типу.

en: Only for the type `%s' (%s/%s)
uk: Тільки для типу `%s' (%s/%s)

en: Drop a suitable application here
uk: Вкиньте сюди потрібну програму

en: OR
uk: АБО

en: Enter a shell command:
uk: Впишіть команду:

en: _Use Command
uk: _Використовувати команду

en: A run action already exists and is quite a big program - are you sure you want to delete it?
uk: Дія вже визначена і це досить велика програма - ви впевнені що хочете викинути її?

en: Can't remove %s: %s
uk: Не можу викинути %s: %s

en: Choices saving is disabled by CHOICESPATH variable
uk: Збереження налаштувань заборонено через змінну CHOICESPATH

en: Icon theme '%s' does not contain MIME icons. Using ROX default theme instead.
uk: Тема піктограм '%s' не містить піктограм MIME. Використовую тему ROX.

en: Failed to create symlink '%s':
    %s
    
    (this may mean that the ROX theme already exists there, but the 'mime-application:postscript' icon couldn't be loaded for some reason, or %s is a link to an invalid directory; try deleting it)
uk: Не можу створити символічне посилання '%s':
    %s
    
    (це може означати що тема ROX вже там існує, але піктограма 'mime-application:postscript'не може бути завантажена, або %s - це посилання на неіснуючу теку; спробуйте його викинути)

en: The pathname you gave does not exist. The icon has not been changed.
uk: Шлях який ви вписали неправильний. Піктограма не зміниться.

en: Unable to load image file -- maybe it's not in a format I understand, or maybe the permissions are wrong?
    The icon has not been changed.
uk: Неможливо завантажити зображення -- може воно в форматі, який я не розумію, або права не дозволяють?
    Піктограма не зміниться.

en: Really delete icon '%s'?
uk: Дійсно викинути піктограму '%s'?

en: Can't delete '%s':
    %s
uk: Не можу викинути '%s':
    %s

en: Set icon
uk: Призначити піктограму

en: Use a copy of the image as the default for all files of these MIME types.
uk: Використати копію зображення як типову піктограму для всіх файлів цих типів.

en: Set icon for all `%s/<anything>'
uk: Призначити піктограму для `%s/<anything>'

en: Use a copy of the image for all files of this MIME type.
uk: Використати копію зображення як типову піктограму для всіх файлів цього типу.

en: For all files of type `%s' (%s/%s)
uk: Для всіх файлів типу `%s' (%s/%s)

en: Add the file and image filenames to your personal list. The setting will be lost if the image or the file is moved.
uk: Додати назви файлу і зображення до вашого персонального списку. Це налаштування буде втрачено, якщо зображення або файл переміститься/переназветься.

en: Only for the file `%s'
uk: Тільки для файлу `%s'

en: Copy the image inside the directory, as a hidden file called '.DirIcon'. All users will then see the icon, and you can move the directory around safely. This is usually the best option if you can write to the directory.
uk: Копіювати ориґінальне зображення в теку, як прихований файл з назвою '.DirIcon'.Всі користувачі зможуть бачити цю піктограму і ви можете спокійно переміщати цю теку.Це зазвичай найкращий варіант, якщо ви маєте право запису до цієї теки.

en: Copy image into directory
uk: Копіювати зображення в теку

en: Drop an icon file here
uk: Вкиньте сюди зображення

en: Setting icon disabled by CHOICESPATH
uk: Призначення піктограми заборонене через CHOICESPATH

en: Error creating image '%s':
    %s
uk: Помилка створення зображення '%s':
    %s

en: Font for displaying mono-spaced text
uk: Шрифт для відображення тексту з однаковою шириною знаків (monospace)

en: _Name
uk: _Назва

en: _Type
uk: _Тип

en: _Permissions
uk: _Права

en: _Owner
uk: _Власник

en: _Group
uk: _Ґрупа

en: _Size
uk: _Розмір

en: Last _Modified
uk: Остання З_міна

en: Translation
uk: Переклад

en: Language
uk: Мова

en: Use the LANG environment variable
uk: Використовувати змінну середовища LANG

en: Basque
uk: Баскська

en: Chinese (traditional)
uk: Китайська (традиційна)

en: Chinese (simplified)
uk: Китайська (спрощена)

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Датська

en: Dutch
uk: Голландська

en: English (no translation)
uk: Англійська (без перекладу)

en: Estonian
uk: Естонська

en: Finnish
uk: Фінська

en: French
uk: Французька

en: German
uk: Німецька

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Japanese
uk: Японська

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Italian
uk: Італійська

en: Polish
uk: Польська

en: Portuguese (Portugal)
uk: Португальська (Португалія)

en: Portuguese (Brasil)
uk: Португальська (Бразилія)

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Swedish
uk: Шведська

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Filer windows
uk: Вікна файлера

en: Auto-resize filer windows
uk: Автоматично адаптувати розмір

en: Never automatically resize
uk: Ніколи автоматично не адаптувати розмір

en: You'll have to resize windows manually, using the window manager, the `Resize Window' menu entry or by double-clicking on the window background.
uk: В цьому випадку вам потрібно буде адаптувати розмір вікна вручну, за допомогою  'Вікно/Адаптувати розмір вікна', або подвійно клацнувши на тло вікна.

en: Resize when changing the display style
uk: Адаптувати розмір під час зміни вигляду

en: Changing the size of the icons or which details are displayed will resize the window for you.
uk: Зміна розміру піктограм або зміна в виборі подробиць для показу адаптує розмір вікна для вас.

en: Always resize
uk: Завжди адаптувати розмір вікна

en: The filer will resize windows whenever it seems useful (that is, when changing directory or display style).
uk: Файлер буде адаптувати розмір вікна коли це буде корисним (під час зміни місцезнаходження, або вигляду).

en: Largest window size:
uk: Найбільший розмір вікна:

en: The largest size, as a percentage of the screen size, that the auto-resizer will resize a window to.
uk: Найбільший розмір у відсотках від розміру екрану, до якого файлер може збільшувати вікно.

en: Window behaviour
uk: Поведінка вікна

en: Short titlebar flags
uk: Короткі заголовки вікон

en: Use single letters instead of words for Scanning, All and Thumbs indicators in the titlebar.
uk: Використовувати абревіатури у заголовках вікон замість повних 'Сканую, Міні-зображення, Все...'

en: Unique windows
uk: Унікальні вікна

en: If you open a directory and that directory is already displayed in another window, then this option causes the other window to be closed.
uk: Якщо ви відкриваєте теку яка вже відкрита в іншому вікні, то це інше вікно закривається

en: New window on button 1
uk: Нове вікно на кнопці 1

en: Clicking with mouse button 1 (usually the left button) opens a directory in a new window with this turned on. Clicking with the button-2 (middle) will reuse the current window.
uk: Клацання кнопкою 1 мишки (зазвичай ліва кнопка) відкриває нове вікно. Клацання кнопкою 2 (середня) використовує поточне вікно.

en: Single-click navigation
uk: Навігація з поодинчим клацанням

en: Clicking on an item opens it with this on. Hold down Control to select the item instead. If off, clicking once selects an item; double click to open things.
uk: Клік над предметом відриває його. Клацання з натиснутою клавішею Controlвиділяє його. Якщо цей параметр вимкнено, одинарне клацання виділяє предмет; подвійне клацання відкриває його.

en: Double-click on background resizes
uk: Подвійний клік на тло адаптує розмір вікна

en: If on then double clicking on the window background resizes the window, just like clicking on the Automatic size mode button in the toolbar.
uk: Подвійне клацання на тло вікна адаптує розмір вікна, так само, як кнопка "Авто-адаптація розміру вікна" на панелі інструментів.

en: Sorting
uk: Сортування

en: Directories come first (for sort by name)
uk: Теки на початку списку (для сортування за назвою)

en: If this is on then directories will always appear before anything else when sorting by name.
uk: Якщо увімкнено, теки завжди будуть йти спочатку списку, а тоді все решта (для сортування за назвою).

en: Capitalised names first (for sort by name)
uk: Назви з великої букви на початку списку (для сортування за назвою)

en: If on, all filenames starting with a capital letter come before filenames starting with lowercase ones.
uk: Якщо увімкнено, назви з великої букви завжди будуть йти спочатку списку (для сортування за назвою).

en: Default settings for new windows
uk: Типові налаштування для нових вікон

en: Inherit options from source window
uk: Запозичувати вигляд з попереднього вікна

en: If this is on then display options for a new window are inherited from the source window if possible, otherwise they are set to the defaults below.
uk: Якщо це увімкнути, параметри вигляду для нового вікна будуть взяті з попереднього вікна. Якщо вимкнено вони будуть такі, як вказано нижче.

en: View type:
uk: Тип вигляду:

en: Sort by:
uk: Сортувати за:

en: Type
uk: Типом

en: Date
uk: Датою

en: Show hidden files
uk: Показувати приховане

en: If this is on then files whose names start with a dot are shown too, otherwise they are hidden.
uk: Якщо це активовано, файли, чиї назви починаються з крапки, не будуть приховуватися.Якщо не активовано, такі файли приховуються.

en: Icon View
uk: Піктограми

en: Default size:
uk: Типовий розмір:

en: Huge Icons
uk: Величезні

en: Large Icons
uk: Великі

en: Small Icons
uk: Малі

en: Default details:
uk: Типові подробиці:

en: No details
uk: Без подробиць

en: Automatic small icons:
uk: Авто-зменшення піктограм

en: Change at:
uk: Переходити на малі піктограми при:

en: When automatic icon sizing is selected: If the directory contains this many items then it will be shown using Small Icons, otherwise Large Icons will be used.
uk: Коли авто-розмір піктограм активовано: якщо тека містить стільки предметів розмір піктограм буде малий. В іншому випадку будуть використані великі піктограми.

en: Max width (Large icons):
uk: Максимальна ширина (великі піктограми):

en: pixels
uk: пікселів

en: Text wider than this is broken onto two lines in Large Icons mode. In Huge Icons mode, text is wrapped when 50% wider than this.
uk: Текст, ширший ніж це, є розбитий на дві лінійки при великих піктограмах. При величезних піктограмах, текст розбивається, коли він в 2 рази ширший ніж це.

en: (Small Icons):
uk: (Малі піктограми):

en: Maximum width for the text beside a Small Icon.
uk: Максимальна ширина тексту біля малих піктограм.

en: Order small icons vertically
uk: Розміщувати малі піктограми вертикально

en: If this option is on, then small icons are arranged in columns, not rows.
uk: Якщо це активувати, малі піктограми будуть організовані в стовпчики, не лінійки.

en: Order large icons vertically
uk: Розміщувати великі піктограми вертикально

en: If this option is on, then large icons are arranged in columns, not rows.
uk: Якщо це активувати, великі піктограми будуть організовані в стовпчики, не лінійки.

en: Show column headings
uk: Показувати заголовки стовпчиків

en: If this is on then column headings will be shown in the list view.
uk: Якщо це активовано, зверху вікна будуть заголовки стовпців (для списку).

en: Show full type
uk: Показувати повний тип

en: If this is on then the full description of each object's type will be show rather than a short summary of its basic type.
uk: Якщо ввімкнено, буду показувати повний опис для кожного об'єкту, замість короткого опису базового типу.

en: Tools/Minibuffer
uk: Знаряддя/Мінібуфер

en: Toolbar
uk: Знаряддя

en: Toolbar type:
uk: Тип знарядь:

en: No toolbar
uk: Відсутні

en: Icons only
uk: Тільки піктограми

en: Text under icons
uk: Текст знизу піктограм

en: Text beside icons
uk: Текст збоку піктограм

en: Show totals of items
uk: Показувати суми предметів

en: Show the number of items displayed in a filer window, as well as the number of hidden items (if any). When there's a selection, show the number of selected items and their combined size.
uk: Показувати число предметів які файлер показує, і число прихованих предметів (якщо взагалі є). Коли є виділення, показувати число виділених предметів, і їх загальний розмір.

en: Select the buttons you want on the bar:
uk: Виберіть кнопки, які вам потрібні на панелі знарядь:

en: Width of toolbar sets minimum width of window
uk: Ширина панелі знарядь призначає мінімальну ширину вікна

en: Each filer window is constrained to be wide enough to show the whole of the toolbar
uk: Кожне вікно файлера буде достатньо широким, щоб повністю вмістити панель знарядь.

en: Minibuffer
uk: Мінібуфер

en: Beep if Tab-completion fails
uk: Гудок, якщо Tab-доповнення не спрацьовує

en: When using the `Enter Path...' minibuffer and Tab is pressed, beep if nothing happens (eg, because there are several possibilities and the next letter varies).
uk: Коли, під час використання мінібуфера 'Вказати шлях...', натиснуто Tab, видавати гудок, якщо нічого не відбувається (напр., якщо є кілька підходящих варіантів і наступна буква змінюється).

en: Beep if there are several matches
uk: Гудок, якщо знайдено кілька підходящих варіантів.

en: When using the `Enter Path...' minibuffer and Tab is pressed, beep if there is more than one matching file, even though some more letters were added.
uk: Коли, під час використання мінібуфера 'Вказати шлях...', натиснуто Tab, видавати гудок, якщо знайдено кілька підходящих варіантів, навіть якщо було доповнено кілька букв.

en: When thumbnails are turned on, each image file in a directory is loaded and a small thumbnail of it is shown.
uk: Коли міні-зображення активовано, кожне зображення в теці обробляється, і для нього створюється міні-зображення, яке можна бачити на місці піктограми файлу.

en: Show image thumbnails
uk: Показувати міні-зображення

en: This is the default setting for new windows. Use the Display menu to turn thumbnails on and off for individual windows.
uk: Це - типовий параметр для нових вікон. Використовуйте меню 'Вигляд', щоб активувати міні-зображення для індивідуальних вікон.

en: Video thumbnails
uk: Міні-зображення для відео

en: Thumbnails cache
uk: Кешування міні-зображень

en: To speed things up, the generated thumbnails are stored in the hidden ~/.thumbnails directory. Click here to remove all the cached thumbnails. They will be created again as needed.
uk: Щоб пришвидшити роботу з зображеннями, зґенеровані міні-зображення зберігаються в прихованій теці ~/.thumbnails. Натисніть тут, щоб викинути збережені міні-зображення. Вони будуть створені знов при потребі.

en: Pinboard
uk: Стільниця

en: When using a pinboard, you can drag files and applications onto the desktop background to create shortcuts to them.
uk: Коли використовується стільниця, можна перетягати файли і програми на стільницю щоб створити посилання на них.

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Foreground:
uk: Текст:

en: Text shadow:
uk: Тінь тексту:

en: Background:
uk: Тло:

en: No shadow
uk: Без тіні

en: Thin
uk: Тонка

en: Thick
uk: Жирна

en: Use custom font:
uk: Використовувати нетиповий шрифт:

en: The font used for the text displayed under the icons
uk: Шрифт, який використовується для тексту біля піктограм

en: Fast scaling of images
uk: Швидке збільшення зображень

en: Choose between the fast or slow method of scaling backdrop images.  The slow method can give better results.
uk: Виберіть між швидким і повільним методом збільшення (або зменшення) зображень тла. Повільний метод може дати кращі результати.

en: Pinboard behaviour
uk: Поведінка стільниці

en: Single-click to open
uk: Поодинчий клік відкриває

en: Keep icons within screen limits
uk: Тримати піктограми в межах екрану

en: If this is set, pinboard icons are always kept completely within screen limits, including the label.
uk: Якщо це активоване, піктограми на стільниці завжди будуть розміщуватися в межах екрану, включаючи текст.

en: Icon grid step:
uk: Крок сітки для піктограм:

en: Fine
uk: Маленький

en: Use a 2-pixel grid for positioning icons on the desktop.
uk: Використовувати 2-крапкову сітку для розміщення піктограм на стільниці.

en: Medium
uk: Середній

en: Use a 16-pixel grid for positioning icons on the desktop.
uk: Використовувати 16-крапкову сітку для розміщення піктограм на стільниці.

en: Coarse
uk: Великий

en: Use a 32-pixel grid for positioning icons on the desktop.
uk: Використовувати 32-крапкову сітку для розміщення піктограм на стільниці.

en: Iconified windows
uk: Приховані вікна

en: Most window managers provide a way to iconify (or 'minimise') windows, and various programs, including ROX-Filer, can be used to display the iconified windows.
uk: Більшість менеджерів вікон можуть приховувати (або 'мінімізувати') вікна, і деякі програми, включаючи ROX-Filer, можуть показувати приховані вікна.

en: Show iconified windows
uk: Показувати приховані вікна

en: If this option is on, the filer will show each iconified window as a small button on the pinboard. Requires a compatible window manager, and the pinboard must be in use.
uk: Якщо активовано, файлер буде показувати кожне приховане вікно у вигляді маленької кнопки на стільниці. Потребує сумісного менеджера вікон, і активної стільниці.

en: Show per workspace
uk: Показувати тільки з теперішньої стільниці

en: If this option is on, the filer will only show iconified windows associated with the current workspace.
uk: Якщо активовано, файлер буде показувати приховані вікна тільки з даної стільниці.

en: Iconify to the
uk: Розташовувати

en: top-left
uk: зверху зліва

en: top-right
uk: зверху справа

en: bottom-left
uk: знизу зліва

en: bottom-right
uk: знизу справа

en: , going
uk: , ідучи

en: horizontally
uk: горизонтально

en: vertically
uk: вертикально

en: Sometimes the filer doesn't know about your desktop furniture and puts iconified windows under (for example) the Gnome panel. You can define a top or bottom margin to avoid placing the icons there. The filer already knows about its own panel.
uk: Часом файлер не знає про "меблі" вашої стільниці, і може покласти піктограми (для прикладу) під панель Gnome. Ви можете призначити верхню або нижню межу щоб уникнути розташування піктограм де не треба. Файлер знає про свої панелі.

en: Top margin
uk: Верхня межа

en: Height of no-go area at top of screen.
uk: Висота верхньої забороненої поверхні

en: Bottom margin
uk: Нижня межа

en: Height of no-go area at bottom of screen.
uk: Висота нижньої забороненої поверхні

en: Panels
uk: Панелі

en: Panels are bars of icons that run along the side of the screen. See the manual for information about using panels.
uk: Панелі - це "дошки" з піктограмами, які розташовуються скраю екрану. Дивіться підручник задля детальнішої інформації про панелі.

en: Panel style
uk: Стиль панелі

en: Image and text
uk: Зображення і текст

en: Every panel icon is shown with an image and some text.
uk: Кожен предмет панелі відображається у вигляді піктограми і тексту.

en: Image only for applications
uk: Для програм - тільки зображення

en: Applications have just an image, everything else has both an image and text.
uk: Програми відображаються як піктограма, все решта - як піктограма і текст.

en: Image only
uk: Тільки зображення

en: Only the image is shown.
uk: Відображається тільки піктограма.

en: Panel width (thin)
uk: Ширина панелі (тонка)

en: (thick)
uk: (широка)

en: The size of the panels.
uk: Розмір панель.

en: Do not cover panel
uk: Не покривати панель

en: Confine to Xinerama monitor
uk: Обмежувати до монітору Xinerama номер

en: The monitor the panels are confined to in Xinerama mode (numbered from 0).
uk: Монітор на якому розміщувати панелі в режимі Xinerama (нумеровані з 0).

en: Desktop
uk: Стільниця

en: When run by a session manager program (such as ROX-Session) the filer can open up a panel and/or the pinboard.  Here you configure which.
uk: Коли файлер запущено через менеджер сеансів (такий як ROX-Session) файлер може відкрити панель і/або стільницю. Тут ви вибираєте які.

en: Panel only
uk: Тільки панелі

en: Only a panel is shown.
uk: Відображається тільки панель.

en: Pinboard only
uk: Тільки стільниця

en: Only the pinboard is shown.
uk: Відображається тільки стільниця

en: Panel and pinboard
uk: Панель і стільниця

en: Both a panel and a pinboard are shown.
uk: Відображається як панель, так і стільниця

en: Panel
uk: Панель

en: Enter the name of the panel to show here.
uk: Впишіть тут назву панелі.

en: Enter the name of the pinboard to show here.
uk: Впишіть тут назву стільниці.

en: Changes here take effect the next time the filer is run.
uk: Зміни матимуть ефект тільки при наступному запуску файлера.

en: The session manager activates these options by using the -S or --rox-session argument to rox.
uk: Менеджер сеансів активує ці параметри з використовуючи арґумент -S або --rox-session.

en: Action windows
uk: Вікна операцій

en: Action windows appear when you start a background
    operation, such as copying or deleting some files.
uk: Вікна операцій з'являються коли ви запускаєте якусь операцію,
    таку, як копіювання або викидання файлів.

en: Auto-start (Quiet) these actions
uk: Авто-запускати (мовчки) такі дії

en: Copy files without confirming first.
uk: Копіювати файли не питаючи підтвердження.

en: Move files without confirming first.
uk: Переміщати файли не питаючи підтвердження.

en: Create links to files without confirming first.
uk: Створювати посилання не питаючи підтвердження.

en: Delete files without confirming first.
uk: Викидати файли не питаючи підтвердження.

en: Mount
uk: Монтування

en: Mount and unmount filesystems without confirming first.
uk: Монтувати і відмонотовувати файлові системи не питаючи підтвердження.

en: Default settings
uk: Типові налаштування

en: Don't confirm deletion of non-writeable items.
uk: Не питаючи підтвердження під час викидання предметів, захищених від запису.

en: Don't display so much information in the message area.
uk: Не відображати так багато інформації у вікнах операцій.

en: Also change contents of subdirectories.
uk: Також змінювати зміст підтек.

en: The command used to mount a filesystem. If unsure, use "mount".
uk: Команда, котра буде використовуватися щоб змонтувати файлову систему. Якщо вагаєтеся, використайте "mount".

en: The command used to unmount a filesystem. If unsure, use "umount" (yes, without the first "n").
uk: Команда, котра буде використовуватися щоб змонтувати файлову систему. Якщо вагаєтеся, використайте "mount"(так, без першого "n").

en: Drag and Drop
uk: Дреґ-н-драп

en: Dragging to icons
uk: Перетягування на предмети

en: Allow dragging to icons in filer windows
uk: Дозволяти перетягування на предмети в вікнах файлера

en: When this is on you can drag a file over a sub-directory or program in a filer window. The item will highlight when you do this and dropping the file will put it into that directory, or load it into the program.
uk: Коли це активовано, ви можете перетягнути файл на теку або програму в вікні файлера. Предмет засвітиться під курсором, а вкидання файлу помістить його в теку, завантажить його в програму.

en: Directories spring open
uk: Авто-відкривання тек

en: This option, which requires the above option to be turned on too, causes the highlighted directory to 'spring open' after the file is held over it for a short while.
uk: Якщо цей параметр активовано (і попередній параметр теж), при перетяганні предмета на теку, якщо притримати його на певний період часу, ця теку відкривається.

en: Spring delay:
uk: Затримка:

en: ms
uk: мс

en: This option sets how long, in ms, you must hold a file over a directory before it will spring open. The above option must be turned on for this to have any effect.
uk: Цей параметр визначає як довго треба притримати файл над текою, щоб та відкрилася.Попередній параметр повинен бути активований щоб цей мав будь-який ефект.

en: When dragging files with the left mouse button
uk: Коли файли перетягуються лівою кнопкою мишки

en: Show a menu of possible actions
uk: показувати меню з можливими діями

en: Copy the files
uk: копіювати файли

en: Note that you can still get the menu to appear, by dragging with Alt held down.
uk: Зауважте що ви завжди можете викликати це меню перетягуючи натиснутою клавішею Alt.

en: When dragging files with the middle mouse button
uk: Коли файли перетягуються середньою кнопкою мишки

en: Move the files
uk: перемістити ці фали

en: Note that you can still get the menu to appear, by dragging with the left button and holding down the Alt key.
uk: Зауважте що ви завжди можете викликати це меню перетягуючи натиснутою клавішею Alt.

en: Download handler
uk: Відповідальний за завантаження

en: When you drag a file from a web browser or other remote source, this program will be run to download it. $1 is the URI dragged to the filer, and the current directory is the destination. Eg:
    xterm -e wget $1
uk: Коли ви перетягуєте файл з веб-переглядалки або іншого віддаленого ресурсу, ця програма повинна запуститися щоб завантажити його. $1 - це URI подано файлерові, місцем призначення стає дана тека. Напр.:
    xterm -e wget $1

en: Menus
uk: Меню

en: Size of icons in menus:
uk: Розмір піктограм в меню:

en: No Icons
uk: Без піктограм

en: Same as current window
uk: Такий як в даному вікні

en: Same as default
uk: Типовий

en: Behaviour
uk: Поведінка

en: File menu on right-click
uk: Меню 'Файл' на правому клацанні

en: Show the File menu instead of the main menu when right-clicking with files selected (the main menu can be accessed by holding down Control).
uk: Показувати меню 'Файл' замість головного, при клацанні на файли правою кнопкою мишки на виділені файли (головне меню можна буде викликати, притримавши клавішу Control).

en: Terminal emulator program
uk: Програма емуляції терміналу

en: The program to launch when you choose `Terminal Here' from the menu.
uk: Програма для запуску через пункт меню 'Термінал тут'.

en: Keyboard shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: MIME types
uk: типи MIME

en: The filer uses a set of rules to work out the correct MIME type for each regular file, and then chooses a suitable icon for that type.
uk: Файлер використовує певні правила, щоб визначати MIME тип для кожного звичайного файла, і потім вибирає підходящу піктограму для цього типу.

en: Edit MIME rules
uk: Редагувати правила MIME

en: Themes
uk: Теми

en: Icon theme
uk: Теми піктограм

en: Themes should be placed inside the ~/.icons directory.
uk: Теми прийнято розміщувати в теці ~/.icons

en: Use the 'Set Icon...' dialog box to set the icon for each MIME type. Note that icons set this way override those from the selected theme.
uk: Використовуйте діалог 'Призначити піктограму' щоб призначити піктограму для кожного типу MIME. Зауважте: піктограми, вибрані цим способом переважають піктограми теми.

en: Colours
uk: Кольори

en: File type colours
uk: Кольори типів файлів

en: Colour files based on their types
uk: Кольорувати файли відносно їх типу

en: Filenames (and details) are coloured according to the file's type.
uk: Назви файлів (і подробиці) кольоруються зважаючи на тип відповідних файлів.

en: Directory:
uk: Тека:

en: Regular file:
uk: Звичайний файл:

en: Pipe:
uk: Труба:

en: Socket:
uk: Розетка:

en: Error, such as a symlink which points to a non-existant file, or a file which the filer does not have permission to examine.
uk: Помилка, така, як посилання до неіснуючого файлу, або файл, на оцінку якого файлер не має права.

en: Character device:
uk: Байтові прилади:

en: Block device:
uk: Блокові прилади:

en: Door:
uk: Двері:

en: Door files are a bit like sockets or pipes, and have only been seen on Solaris.
uk: Двері - це файли подібні на труби і розетки, і бувають тільки на Solaris.

en: Executable file:
uk: Файли-програми:

en: Application directory:
uk: Тека програми:

en: Unknown type:
uk: Невідомий тип:

en: Compatibility
uk: Сумісність

en: Window manager problems
uk: Проблеми з менеджерами вікон

en: Override window manager control of the pinboard and panels
uk: Не піддаватися на контроль менеджера вікон над стільницею і панелями

en: Some window managers don't support the new Extended Window Manager Hints system, and so treat the pinboard and panels like normal windows. Turn this on to fix problems such as the pinboard coming to the front when you click on it, titlebars and other decorations appearing around windows, or having them appear in window-select lists.
uk: Деякі менеджери вікон не підтримують нову Систему Команд Менеджерів Вікон, і сприймають стільницю і панель як зичні вікна. Активуйте це щоб уникнути проблем з стільницею і панелями, таких, як наприклад коли стільниця вискакує поверх інших вікон при клацанні на неї, або коли навколо стільниці і панелі з'являються різні віконні декорації, або коли ви бачите їх у списку вікон.

en: Pass all backdrop mouse clicks to window manager
uk: Передавати всі кліки мишки, які попадають на тло стільниці, менеджеру вікон

en: Normally, right clicking on the desktop background will open the pinboard menu and left clicking will clear the selection. Turn this on to forward the events to your window manager instead. Clicks on icons will not be forwarded.
uk: Зазвичай, праве клацання на тло стільниці відкриває меню стільниці, а ліве - скасовує виділення. Активуйте це, щоб передавати всі кліки мишки, які попадають на тло стільниці, менеджеру вікон. Клацання на піктограми залишаються в силі.

en: Blackbox root menus hack
uk: Гек (hack), пов'язаний з використанням меню стільниці в Blackbox

en: Blackbox, Fluxbox and similar window managers do not yet work well with the ROX-Filer pinboard. This option enables some workarounds. These window managers are expected to change their behaviour in new versions so that this isn't necessary.
uk: Blackbox, Fluxbox і подібні менеджери вікон поки що погано працюють зі стільницею ROX-Filer'а. Цей параметр активую деякі 'доробки'. Ці менеджери вікон змінюють свою поведінку в наступних версіях, тому це навряд чи вам пригодиться.

en: Panel is a 'dock'
uk: Панель 'обрізає' розміри екрану

en: Disable this option if the panel stays above other windows against your wishes. Requires a restart to take effect.
uk: Вимкніть це, якщо панель заслоняє інші вікна проти вашої волі.Цей параметр вступить в силу тільки після перезавантаження.

en: Drag and drop
uk: Дреґ-н-драп

en: Don't use hostnames
uk: Не використовувати імена комп'ютерів

en: Some older applications don't support XDND fully and may need to have this option turned on. Use this if dragging files to an application shows a + sign on the pointer but the drop doesn't work.
uk: Деякі старі програми не повністю підтримують XDND і можуть потребувати цей параметр активованим. Використовуйте цей параметр, якщо під час перетягання файлів до програми, біля курсора мишки з'являється знак +, але результат відсутній.

en: Extended attributes
uk: Розширені атрибути

en: Don't use extended attributes
uk: Не використовувати розширені атрибути

en: This disables the use of extended attributes available in newer operating systems and file systems.  With this option set the 'Set Type' menu entry is disabled, the MIME type of the file is only derived from the file name and the properties window does not report extended attributes.
uk: Цей параметр вимикає використання розширених атрибутів, присутніх в нових операційних системах і файлових системах. Коли це активовано, пункт меню 'Вказати тип' вимикається,тип MIME визначається тільки за назвою файлу, і вікно властивостей не повідомляє про  розширені атрибути файлу.
