rpart 4.1-7 - en to pl_PL translation catalogue (12 entries)

en: Invalid time point
pl_PL: Niepoprawny punkt czasowy

en: Invalid event count
pl_PL: błędne zliczenia zdarzenia

en: Invalid error rule
pl_PL: Niepoprawna reguła błędu

en: Invalid value for 'method'
pl_PL: niepoprawna wartość dla 'method'

en: unknown error
pl_PL: nieznany błąd

en: 'yback' not found
pl_PL: nie znaleziono 'yback'

en: 'wback' not found
pl_PL: nie znaleziono 'wback'

en: 'xback' not found
pl_PL: nie znaleziono 'xback'

en: 'nback' not found
pl_PL: nie znaleziono 'nback'

en: return value not a vector
pl_PL: zwrócona wartość nie jest wektorem

en: returned value is the wrong length
pl_PL: zwrócona wartość ma błędną długość

en: the expression expr1 did not return a vector!
pl_PL: wyrażenie 'expr1' nie zwróciło wektora!
