rsibreak - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Start of a long break
be: Пачатак доўгага перапынку

en: End of a long break
be: Канчатак доўгага перапынку

en: Start of a short break
be: Пачатак кароткага перапынку

en: End of a short break
be: Канчатак кароткага перапынку

en: About &KDE
be: Пра KDE

en: &Report Bug...
be: &Паведаміць пра памылку...

en: Configure &Notifications...
be: Наставіць &абвяшчэнні...

en: Reset
be: Скінуць

en: Lock the session
be: Заблакаваць сесію

en: Time
be: Час

en: Pause
be: Паўза

[ctx: Translate this as the longest plural form. This is used to calculate the width of window]
en: minutes
be: хвілін

[ctx: Translate this as the longest plural form. This is used to calculate the width of window]
en: seconds
be: сек.

en: Welcome
be: Запрашаем

en: General Settings
be: Агульныя настаўленні

en: Popup
be: Выплыўнае
