rsibreak - en to et translation catalogue (152 entries)

en: Skip Break
et: Jäta paus vahele

en: Postpone Break
et: Lükka paus edasi

en: Lock Screen
et: Lukusta ekraan

en: Try to prevent Repetitive Strain Injury by reminding a user to rest.
et: Programm, mis üritab vältida ülekoormuskahjustusi, meenutades kasutajale vajadust puhata.

en: (c) 2005-2015, The RSIBreak developers
et: (c) 2005-2015: RSIBreaki arendajad

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Former author
et: Endine autor

en: Timer for the short break has now been reset
et: Lühipausi taimer on nüüd lähtestatud

en: The timers have now been reset
et: Taimerid on nüüd lähtestatud

en: Start of a long break
et: Pika pausi algus

en: End of a long break
et: Pika pausi lõpp

en: Start of a short break
et: Lühipausi algus

en: End of a short break
et: Lühipausi lõpp

en: Take a break....
et: Palun puhka...

[ctx: %1 is a time string like '2 minutes 42 seconds']
en: Take a break for %1
et: Palun puhka %1

en: About &KDE
et: &KDE info

en: &About RSIBreak
et: &RSIBreaki info

en: RSIBreak &Handbook
et: RSI&Breaki käsiraamat

en: &Report Bug...
et: Saada vea&raport...

en: Switch application &language...
et: &Lülita rakenduse keelt...

en: &Suspend RSIBreak
et: Peata R&SIBreak

en: &Usage Statistics
et: Kas&utamisstatistika

en: Configure &Notifications...
et: Märgua&nnete seadistamine...

en: &Configure RSIBreak...
et: &RSIBreaki seadistamine...

en: &Resume RSIBreak
et: &Jätka RSIBreaki tööd

en: Usage Statistics
et: Kasutamisstatistika

en: Reset
et: Lähtesta

en: This will reset all statistics to zero. Is that what you want?
et: See nullib kogu statistika. Kas tõesti soovid seda?

en: Reset the statistics
et: Lähtesta statistika

en: Suspended
et: Peatatud

en: %1 remaining until next short break
et: %1 järgmise lühipausini

en: %1 remaining until next long break
et: %1 järgmise pika pausini

en: Skip this break
et: Jäta see paus vahele

en: Postpone this break
et: Lükka see paus edasi

en: Lock the session
et: Lukusta seanss

en: Please relax for %1
et: Palun puhka %1

en: Note: next break is a big break
et: Märkus: järgmine paus on pikk

en: Total recorded time
et: Salvestatud aeg kokku

en: Total time of activity
et: Aktiivne aeg kokku

en: Total time being idle
et: Jõudeaeg kokku

en: Percentage of activity
et: Aktiivse aja protsent

en: Percentage of activity last minute
et: Aktiivsuse protsent viimasel minutil

en: Percentage of activity last hour
et: Aktiivsuse protsent viimasel tunnil

en: Percentage of activity last 6 hours
et: Aktiivsuse protsent viimasel 6 tunnil

en: Maximum idle period
et: Maks. jõudeaeg

en: Current idle period
et: Aktiivne jõudeaeg

en: Number of skipped short breaks (idle)
et: Vahelejäänud lühipauside arv (jõude)

en: Number of skipped long breaks (idle)
et: Vahelejäänud pikkade pauside arv (jõude)

en: Total number of short breaks
et: Lühipauside koguarv

en: Number of skipped short breaks (user)
et: Vahelejäänud lühipauside arv (kasutaja)

en: Number of postponed short breaks (user)
et: Edasilükatud lühipauside arv (kasutaja)

en: Last short break
et: Viimane lühipaus

en: Total number of long breaks
et: Pikkade pauside koguarv

en: Number of skipped long breaks (user)
et: Vahelejäänud pikkade pauside arv (kasutaja)

en: Number of postponed long breaks (user)
et: Edasilükatud pikkade pauside arv (kasutaja)

en: Last long break
et: Viimane pikk paus

en: Pause score
et: Pausiskoor

en: This is the total time RSIBreak has been running.
et: See on RSIBreaki tööaeg kokku.

en: This is the total amount of time you used the keyboard or mouse.
et: See on klaviatuuri või hiire kasutamise koguaeg.

en: This is the total amount of time you did not use the keyboard or mouse.
et: See on klaviatuuri või hiire mittekasutamise koguaeg.

en: This is a percentage of activity, based on the periods of activity vs. the total time RSIBreak has been running. The color indicates the level of your activity. When the color is close to full red it is recommended you lower your work pace.
et: See on aktiivsuse protsent, mis arvutatakse aktiivsuse perioodide ja RSIBreaki kogutööaja põhjal. Värv osutab aktiivsuse tasemele. Kui värv on peaaegu punane, on soovitatav töötempot aeglustada.

en: This is the longest period of inactivity measured while RSIBreak has been running.
et: See on pikim tegevusetuse aeg RSIBreaki töötamise ajal.

en: This is the total number of short breaks
et: See on lühipauside koguarv.

en: This is the time of the last finished short break. The color of this text gradually turns from green to red, indicating when you can expect the next tiny break.
et: See on viimase lõpetatud lühipausi aeg. Teksti värv muutub järkjärgult rohelisest punaseks, osutades, millal seisab ees järgmine lühipaus.

en: This is the total number of short breaks which you skipped.
et: See on vahelejäänud lühipauside koguarv.

en: This is the total number of short breaks which you postponed.
et: See on edasilükatud lühipauside koguarv.

en: This is the total number of short breaks which were skipped because you were idle.
et: See on jõudeoleku tõttu vahele jäänud lühipauside koguarv.

en: This is the total number of long breaks.
et: See on pikkade pauside arv kokku.

en: This is the time of the last finished long break.The color of this text gradually turns from green to red,indicating when you can expect the next big break.
et: See on viimase lõpetatud pika pausi aeg. Teksti värv muutub järkjärgult rohelisest punaseks, osutades, millal seisab ees järgmine pikk paus.

en: This is the total number of long breaks which you skipped.
et: See on vahelejäänud pikkade pauside koguarv.

en: This is the total number of long breaks which you postponed.
et: See on edasilükatud pikkade pauside koguarv.

en: This is the total number of long breaks which were skipped because you were idle.
et: See on jõudeoleku tõttu vahele jäänud pikkade pauside koguarv.

en: This is an indication of how well you behaved with the breaks. It decreases every time you skip a break.
et: See näitab sinu käitumist pauside ajal, vähenedes vastavalt sellele, mida enam jätad pause vahele.

en: This is the current idle time.
et: See on aktiivne jõudeaeg.

en: This is a percentage of activity during the last minute. The color indicates the level of your activity. When the color is close to full red it is recommended you lower your work pace.
et: See on viimase minuti aktiivsuse protsent. Värv osutab aktiivsuse tasemele. Kui värv on peaaegu punane, on soovitatav töötempot aeglustada.

en: This is a percentage of activity during the last hour. The color indicates the level of your activity. When the color is close to full red it is recommended you lower your work pace.
et: See on viimase tunni aktiivsuse protsent. Värv osutab aktiivsuse tasemele. Kui värv on peaaegu punane, on soovitatav töötempot aeglustada.

en: This is a percentage of activity during the last 6 hours. The color indicates the level of your activity. When the color is close to full red it is recommended you lower your work pace.
et: See on viimase 6 tunni aktiivsuse protsent. Värv osutab aktiivsuse tasemele. Kui värv on peaaegu punane, on soovitatav töötempot aeglustada.

en: Time
et: Aeg

en: Short Breaks
et: Lühipausid

en: Pause
et: Paus

en: Long Breaks
et: Pikad pausid

[ctx: Translate this as the longest plural form. This is used to calculate the width of window]
en: minutes
et: minutit

[ctx: Translate this as the longest plural form. This is used to calculate the width of window]
en: seconds
et: sekundit

en: <p>Welcome to RSIBreak</p>
    <p>In your tray you can now see RSIBreak.</p>
et: <p>Tere tulemast kasutama RSIBreaki</p>
    <p>RSIBreaki näed nüüd süsteemisalves.</p>

en: <p>When you right-click on that you will see a menu, from which you can go to the configuration for example.</p>
    <p>When you want to know when the next break is, hover over the icon.</p>
    <p>Use RSIBreak wisely.</p>
et: <p>Hiire parema nupuga ikoonil klõpsates näed menüüd, kus saad näiteks rakendust seadistada.</p>
    <p>Kui tahad teada, millal seisab ees järgmine paus, jäta hiir ikooni kohale seisma.</p>
    <p>Kasuta RSIBreaki nutikalt.</p>

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: General Settings
et: Üldised seadistused

en: Timings
et: Taimer

en: During Breaks
et: Pausid

en: Actions
et: Toimingud

en: &Automatically start RSIBreak at startup
et: RSIBre&aki automaatne käivitamine KDE käivitamisel

en: With this option you can indicate that you want RSIBreak to start on Desktop Environment start.
et: Sisselülitamisel käivitatakse RSIBreak kohe töökeskkonna käivitamisel.

en: Timer Settings
et: Taimeri seadistused

en: Break at &fixed times
et: Paus &kindlal ajal

en: With this option you indicate that you want to break at fixed intervals
et: Sisselülitamisel algavad pausid kindla ajavahemiku järel

en: Take activity into account
et: Tegevusega arvestamine

en: With this option you indicate that you want to use idle detection. This means that only the time you are active (when you use the keyboard or the mouse) will be counted to calculate when to break next.
et: Sisselülitamisel arvestatakse jõudeajaga. See tähendab, et järgmise pausi arvestamisel võetakse arvesse ainult aktiivset aega ehk aega, mil kasutad klaviatuuri või hiirt.

en: Simple Gray Effect
et: Lihtne hall

en: Complete Black Effect
et: Täiesti must

en: Show Plasma Dashboard
et: Plasma vidinavaate näitamine

en: Show Slide Show of Images
et: Piltide slaidiseansi näitamine

en: Show a Passive Popup
et: Passiivse hüpikdialoogi näitamine

en: Skipping Breaks
et: Pauside vahelejätmine

en: &Hide skip button
et: Vahelejätmisnupu pe&itmine

en: Check this option to disable and hide the skip button. This way you can prevent skipping the break.
et: Sisselülitamisel keelatakse ja peidetakse vahelejätmisnupp. Sel moel saab vältida pauside vahelejätmist.

en: &Hide lock button
et: Lukustamisnupu pe&itmine

en: Check this option to disable and hide the lock button. This way you can prevent pressing the wrong button.
et: Sisselülitamisel keelatakse ja peidetakse lukustamisnupp. Sel moel saab vältida vale nupu vajutamist.

en: &Hide postpone button
et: Edasilükkamisnupu pe&itmine

en: Check this option to disable and hide the postpone break button. This way you can prevent pressing the wrong button.
et: Märkimisel keelatakse ja peidetakse edasilükkamisnupp. Sel moel saab vältida vale nupu vajutamist.

en: &Disable shortcut (Esc)
et: Kiirkla&hvi (Esc) keelamine

en: Check this option to disable the ESC key skipping the break.
et: Sisselülitamisel keelatakse vahelejätmisnupp Esc. Sel moel saab vältida pauside vahelejätmist.

en: Plasma Dashboard
et: Plasma vidinavaade

en: Read Only
et: Kirjutuskaitstud

en: Transparency level
et: Läbipaistvuse tase

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Solid
et: Ühtlane

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Select the folder from which you want to see images. These images are randomly shown during the breaks. It will be searched recursively if you want...
et: Siin saab valida kataloogi, mille pilte soovid näha. Neid näidatakse pauside ajal juhuslikus järjekorras. Soovi korral võid lasta määratud kataloogis ka rekursiivselt pilte otsida.

en: &Change...
et: &Muuda...

en: Search path recursively
et: Rekursiivne otsing asukohas

en: Show small images
et: Väikeste piltide näitamine

en: Expand image to full screen
et: Pildi laiendamine täisekraani

en: If checked then image will be expanded to full screen. Part of the image outside the screen area will be cropped. Otherwise the image will be displayed completely but there may grey areas around it.
et: Märkimisel laiendatakse pilti üle kogu ekraani. Ekraanialast välja jäävad pildiosad kärbitakse. Vastasel juhul näidatakse pilti tervikuna, kuid selle ümber võivad olla hallid alad.

en: Change images every:
et: Piltide vahetamise intervall:

en: Here you can set how long one image should be shown before it is replaced by the next one.
et: Siin saab määrata, kui kaua pilti näidatakse, enne kui see asendatakse järgmisega.

en:  second |  seconds
et[0]:  sekund
et[1]:  sekundit

en: Popup
et: Hüpikaken

en: RSIBreak can show a popup before replacing your whole screen with the effect chosen above.
et: RSIBreak võib näidata hüpikdialoogi, enne kui asendab terve ekraani valitud efektiga.

en: &Use the popup
et: Hüpikakna kas&utamine

en: Shows a countdown popup when it is time to break. The countdown resets on activity.
et: Ajaarvestuse hüpikakna näitamine pausiks. Tegevuse korral arvestus nullitakse.

en: Popup patience:
et: Hüpikakna näitamisaeg:

en: Maximum time the patience popup will be shown before the effect kicking in.
et: Siin saab määrata, kui kaua hüpikakent näidatakse, enne kui valitud efekt hakkab mõju avaldama.

en: The popup can flash when it detects that you are still active.
et: Hüpikaken võib vilkuda, kui tuvastab, et oled ikka veel aktiivne.

en: &Flash on activity
et: &Vilgutamine aktiivsuse avastamisel

en: With this checkbox you can indicate if you want to see the popup flash when there is activity.
et: Sisselülitamisel vilgutatakse hüpikakent, kui avastatakse aktiivsus.

en: Choose the effect you want after patience runs out
et: Soovitud efekt näitamisaja järel

en: Choose the effect you want during breaks
et: Soovitud efekt pausi ajal

en: Tiny Breaks
et: Lühipausid

en: Short break every:
et: Lühipausi intervall:

en: Here you can set how often you want a short break.
et: Siin saab määrata lühipauside vahelise aja.

en: For a duration of:
et: Kestvus:

en: Here you can set the duration of the short break.
et: Siin saab määrata lühipausi kestvuse.

en: Skip if no activity for:
et: Jäetakse vahele, kui tegevust pole:

en: Set the interval you are idle for that is enough to skip the next short break.
et: Jõudeoleku aja intervalli määramine, mille korral jäetakse järgmine lühipaus vahele.

en: Big Breaks
et: Pikad pausid

en: Long break every:
et: Pika pausi intervall:

en: Here you can set how often you want a long break.
et: Siin saab määrata pikkade pauside vahelise aja.

en: Here you can set the duration of the long break.
et: Siin saab määrata pika pausi kestvuse.

en: Set the interval you are idle for that is enough to skip the next long break.
et: Jõudeoleku aja intervalli määramine, mille korral jäetakse järgmine pikk paus vahele.

en: Postpone Breaks
et: Pauside edasilükkamine

en: Here you can set for how much time you want to postpone a break.
et: Siin saab määrata, kui kaua pausi edasi lükata.

en:  minute |  minutes
et[0]:  minut
et[1]:  minutit
