rsibreak - en to lt translation catalogue (94 entries)

en: Skip Break
lt: Praleisti pertrauką

en: Postpone Break
lt: Atidėti pertrauką

en: Lock Screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Try to prevent Repetitive Strain Injury by reminding a user to rest.
lt: Bandyti neleisti pasikartojančios įtampos traumų, primenant naudotojui, kad pailsėtų.

en: (c) 2005-2015, The RSIBreak developers
lt: (c) 2005-2015, RSIBreak programuotojai

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Former author
lt: Ankstesnysis autorius

en: Start of a long break
lt: Ilgosios pertraukos pradžia

en: End of a long break
lt: Ilgosios pertraukos pabaiga

en: Start of a short break
lt: Trumposios pertraukos pradžia

en: End of a short break
lt: Trumposios pertraukos pabaiga

[ctx: %1 is a time string like '2 minutes 42 seconds']
en: Take a break for %1
lt: Pasidarykite pertrauką %1

en: About &KDE
lt: Apie &KDE

en: &About RSIBreak
lt: &Apie RSIBreak

en: RSIBreak &Handbook
lt: RSIBreak &vadovas

en: &Report Bug...
lt: &Pranešti apie programos klaidą...

en: Switch application &language...
lt: Pakeisti programos &kalbą...

en: &Suspend RSIBreak
lt: &Pristabdyti RSIBreak

en: &Usage Statistics
lt: Na&udojimosi statistika

en: Configure &Notifications...
lt: Konfigūruoti &pranešimus...

en: &Configure RSIBreak...
lt: &Konfigūruoti RSIBreak...

en: &Resume RSIBreak
lt: P&ratęsti RSIBreak

en: Usage Statistics
lt: Naudojimosi statistika

en: Reset
lt: Atstatyti

en: This will reset all statistics to zero. Is that what you want?
lt: Tai atstatys visą statistiką į nulį. Ar norite to?

en: Reset the statistics
lt: Atstatyti statistiką

en: Suspended
lt: Pristabdyta

en: %1 remaining until next short break
lt: Iki kitos trumposios pertraukos liko %1

en: %1 remaining until next long break
lt: Iki kitos ilgosios pertraukos liko %1

en: Skip this break
lt: Praleisti šią pertrauką

en: Postpone this break
lt: Atidėti šią pertrauką

en: Lock the session
lt: Užrakinti seansą

en: Note: next break is a big break
lt: Pastaba: kita pertrauka yra didžioji pertrauka

en: Last short break
lt: Paskutinė trumpoji pertrauka

en: Total number of long breaks
lt: Bendras ilgųjų pertraukų skaičius

en: Last long break
lt: Paskutinė ilgoji pertrauka

en: This is the total number of short breaks
lt: Tai yra bendras trumpųjų pertraukų skaičius

en: This is the total number of long breaks.
lt: Tai yra bendras ilgųjų pertraukų skaičius.

en: Time
lt: Laikas

en: Short Breaks
lt: Trumposios pertraukos

en: Long Breaks
lt: Ilgosios pertraukos

[ctx: Translate this as the longest plural form. This is used to calculate the width of window]
en: minutes
lt: minutės

[ctx: Translate this as the longest plural form. This is used to calculate the width of window]
en: seconds
lt: sekundės

en: <p>Welcome to RSIBreak</p>
    <p>In your tray you can now see RSIBreak.</p>
lt: <p>Sveiki atvykę į RSIBreak</p>
    <p>Savo dėkle šiuo metu galite matyti RSIBreak.</p>

en: <p>When you right-click on that you will see a menu, from which you can go to the configuration for example.</p>
    <p>When you want to know when the next break is, hover over the icon.</p>
    <p>Use RSIBreak wisely.</p>
lt: <p>Spustelėję ant piktogramos, matysite meniu, iš kurio galėsite pereiti, pavyzdžiui, į konfigūraciją.</p>
    <p>Norėdami sužinoti, kada bus kita pertrauka, užveskite pelę ant piktogramos.</p>
    <p>Naudokite RSIBreak išmintingai.</p>

en: Welcome
lt: Sveiki

en: General Settings
lt: Bendrosios nuostatos

en: Timings
lt: Laiko paskyrimas

en: During Breaks
lt: Pertraukų eiga

en: Actions
lt: Veiksmai

en: &Automatically start RSIBreak at startup
lt: &Automatiškai paleisti RSIBreak kompiuterio paleidimo metu

en: With this option you can indicate that you want RSIBreak to start on Desktop Environment start.
lt: Naudodami šią parinktį, galite nurodyti, jog norite, kad RSIBreak būtų paleista Darbalaukio aplinkos paleidimo metu.

en: Timer Settings
lt: Laikmačio nuostatos

en: Break at &fixed times
lt: Pertraukos &fiksuotu laiku

en: Simple Gray Effect
lt: Paprastas pilkas efektas

en: Complete Black Effect
lt: Visiškai juodas efektas

en: Show Plasma Dashboard
lt: Rodyti Plasma skydelį

en: Show Slide Show of Images
lt: Rodyti paveikslų skaidrių rodymą

en: Show a Passive Popup
lt: Rodyti pasyvųjį iškylantįjį langą

en: Skipping Breaks
lt: Pertraukų praleidimas

en: &Hide skip button
lt: &Slėpti praleidimo mygtuką

en: Check this option to disable and hide the skip button. This way you can prevent skipping the break.
lt: Pažymėkite šią parinktį, norėdami išjungti ir paslėpti praleidimo mygtuką. Tokiu būdu neleisite sau praleisti pertraukos.

en: &Hide lock button
lt: &Slėpti užrakinimo mygtuką

en: Check this option to disable and hide the lock button. This way you can prevent pressing the wrong button.
lt: Pažymėkite šią parinktį, norėdami išjungti ir paslėpti užrakinimo mygtuką. Tokiu būdu neleisite sau paspausti neteisingo mygtuko.

en: &Hide postpone button
lt: &Slėpti atidėjimo mygtuką

en: Check this option to disable and hide the postpone break button. This way you can prevent pressing the wrong button.
lt: Pažymėkite šią parinktį, norėdami išjungti ir paslėpti pertraukos atidėjimo mygtuką. Tokiu būdu neleisite sau paspausti neteisingo mygtuko.

en: &Disable shortcut (Esc)
lt: &Išjungti spartųjį klavišą (Esc)

en: Check this option to disable the ESC key skipping the break.
lt: Pažymėkite šią parinktį, norėdami išjungti pertrauką praleidžiantį klavišą - ESC.

en: Plasma Dashboard
lt: Plasma skydelis

en: Read Only
lt: Tik skaitymui

en: Transparency level
lt: Permatomumo lygis

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Solid
lt: Vientisas

en: Slideshow
lt: Skaidrių rodymas

en: Select the folder from which you want to see images. These images are randomly shown during the breaks. It will be searched recursively if you want...
lt: Pasirinkite aplanką, kurio paveikslus norite matyti. Šie paveikslai pertraukų metu bus rodomi atsitiktine tvarka. Jei norite aplanke bus atliekama rekursyvi paieška...

en: &Change...
lt: &Keisti...

en: Search path recursively
lt: Ieškoti kelyje rekursyviai

en: Show small images
lt: Rodyti mažus paveikslus

en: Expand image to full screen
lt: Išplėsti paveikslus per visą ekraną

en: Change images every:
lt: Keisti paveikslus kas:

en:  second |  seconds
lt[0]:  sekundę
lt[1]:  sekundes
lt[2]:  sekundžių
lt[3]:  sekundę

en: Popup
lt: Iškylantysis langas

en: &Use the popup
lt: Na&udoti iškylantįjį langą

en: Short break every:
lt: Trumpoji pertrauka kas:

en: Here you can set how often you want a short break.
lt: Čia galite nustatyti kaip dažnai bus trumpoji pertrauka.

en: For a duration of:
lt: Trunka:

en: Here you can set the duration of the short break.
lt: Čia galite nustatyti trumposios pertraukos trukmę.

en: Skip if no activity for:
lt: Praleisti, jeigu jokios veiklos nėra atliekama:

en: Long break every:
lt: Ilgoji pertrauka kas:

en: Here you can set how often you want a long break.
lt: Čia galite nustatyti kaip dažnai bus ilgoji pertrauka.

en: Here you can set the duration of the long break.
lt: Čia galite nustatyti ilgosios pertraukos trukmę.

en: Postpone Breaks
lt: Atidėti pertraukas

en: Here you can set for how much time you want to postpone a break.
lt: Čia galite nustatyti kuriam laikui norite atidėti pertrauką.

en:  minute |  minutes
lt[0]:  minutę
lt[1]:  minutes
lt[2]:  minučių
lt[3]:  minutę
