rsibreak - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: About &KDE
oc: A prepaus de KDE

en: &Report Bug...
oc: &Rapòrt de bòg...

en: Switch application &language...
oc: Definís lo nom de l'aplicacion

en: Reset
oc: Reinicializar

en: Lock the session
oc: Varrolhar la sesilha

en: Time
oc: Ora

en: Pause
oc: Pausa

[ctx: Translate this as the longest plural form. This is used to calculate the width of window]
en: minutes
oc: minutas

[ctx: Translate this as the longest plural form. This is used to calculate the width of window]
en: seconds
oc: segondas

en: Welcome
oc: Planvengut

en: General Settings
oc: Paramètres generals

en: Slideshow
oc: Diaporamà

en: &Change...
oc: &Modificar...
