rsibreak - en to tg translation catalogue (7 entries)

en: Lock Screen
tg: Қулфи экран

en: Maintainer
tg: Муассис

en: Former author
tg: Муаллифи собиқ

en: About &KDE
tg: Дар бораи &KDE

en: Welcome
tg: Марҳабо

en: General Settings
tg: Танзимоти умумӣ

en: Actions
tg: Амалиётҳо
