ruby-gettext 2.1.0 - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: ngettext: 3rd parmeter is wrong: value = %{number}
bg: Третият параметър е грешен: value = %{number}

en: Specific options:
bg: Специфични опции:

en: Write output to specified file
bg: изходът беше записан в зададения файл

en: no input files specified.
bg: няма зададени файлове

en: Usage: %s input.po [-o output.mo]
bg: Употреба: %s input.po [-o output.mo]

en: Generate binary message catalog from textual translation description.
bg: Генериране на двоични файлове с преводите от текстовите описания.

en: write output to specified file
bg: изходът беше записан в зададения файл

en: display version information and exit
bg: показване на версията и изход

en: Display version and exit
bg: показване на версията и изход

en: file '%s' does not exist.
bg: Файлът '%s' съществува.

en: file '%s' has already existed.
bg: Файлът '%s' съществува.

en: Merges two Uniforum style .po files together. The definition.po file is an existing PO file with translations. The reference.pot file is the last created PO file with up-to-date source references. The reference.pot is generally created by rxgettext.
bg: Слива два Uniforum .pо файла. definition.po е съществуващ PO файл с преводи. reference.pot е пресен PO файл с актуални референции към кода. reference.pot обикновено е създаден от rgettext.

en: Display version information and exit
bg: показване на версията и изход

en: `%{file}' is not glade-2.0 format.
bg: `%{file}' не е във формат glade-2.0.

en: '%{klass}' is ignored.
bg: '%{klass}' беше игнориран.

en: no input files
bg: няма зададени файлове

en: Usage: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]
bg: Употреба: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]

en: Extract translatable strings from given input files.
bg: Извличане на преводните низове от зададените файлове.

en: require the library before executing xgettext
bg: заредете библиотеката с require преди да изпълните rgettext

en: run in debugging mode
bg: изпълнение в режим на дебъгване

en: display this help and exit
bg: показване на версията и изход
