ruby-gettext 2.1.0 - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Specific options:
el: Ειδικές παράμετροι:

en: Usage: %s input.po [-o output.mo]
el: Χρήση: %s input.po [-o output.mo]

en: Generate binary message catalog from textual translation description.
el: Δημιουργία καταλόγου μυνημάτων από τη μετάφραση

en: write output to specified file
el: εγγραφή στο καθορισμένο αρχείο

en: display version information and exit
el: πληροφορίες έκδοσης και έξοδος

en: `%{file}' is not glade-2.0 format.
el: το `%{file}' δεν είναι σε μορφή glade-2.0.

en: '%{klass}' is ignored.
el: το %{klass}' θα αγνοηθεί.

en: no input files
el: που είναι τα αρχεία εισόδου ρε;

en: Usage: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]
el: Χρήση: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]

en: Extract translatable strings from given input files.
el: Εξαγωγή μεταφράσεων από αρχεία εισόδου.

en: run in debugging mode
el: εκτέλεση σε debugging mode
