ruby-gettext 2.1.0 - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Specific options:
eo: Specifaj opcioj:

en: Usage: %s input.po [-o output.mo]
eo: Uzmaniero: %s en.po [ -o el.mo ]

en: Generate binary message catalog from textual translation description.
eo: Generu porkomputilan mesaĝaron el la traduktekstoj.

en: write output to specified file
eo: skribos la produkton en la indikitan dosieron

en: display version information and exit
eo: montros versi-informon

en: `%{file}' is not glade-2.0 format.
eo: `%{file}' ne konformas al la formato de glade-2.0.

en: '%{klass}' is ignored.
eo: ignoras '%{klass}'.

en: no input files
eo: neniu dosiero donita

en: Usage: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]
eo: Uzmaniero: %s en.rb [ -r analiz.rb ] [ -o el.pot ]

en: Extract translatable strings from given input files.
eo: Arigos tradukeblajn frazojn el donitaj dosieroj.

en: run in debugging mode
eo: sencimiga modo
