ruby-gettext 2.1.0 - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Specific options:
et: Seaded:

en: Usage: %s input.po [-o output.mo]
et: Kasutus: %s input.po [-o output.mo]

en: Generate binary message catalog from textual translation description.
et: Genereerib tekstikujul tõlkest binaarkujul nimekirja.

en: write output to specified file
et: kirjuta väljund antud faili

en: display version information and exit
et: esita versiooni info ja välju

en: `%{file}' is not glade-2.0 format.
et: `%{file}' ei ole glade-2.0 formaadis.

en: '%{klass}' is ignored.
et: '%{klass}' jäeti vahele.

en: no input files
et: sisendfailid puuduvad

en: Usage: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]
et: Kasutus: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]

en: Extract translatable strings from given input files.
et: Eraldab sisendfailidest tõlgitavad osad.

en: run in debugging mode
et: silumisrežiimis töötamine
