ruby-gettext 2.1.0 - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Specific options:
hr: Specifične opcije:

en: Usage: %s input.po [-o output.mo]
hr: Korištenje: %s ulaz.po [-o izlaz.mo]

en: Generate binary message catalog from textual translation description.
hr: Generiši binarni katalog poruka iz tekstualnog opisa prevoda

en: write output to specified file
hr: zapiši izlaz u specifičnu datoteku

en: display version information and exit
hr: prikaži informaciju o verziji i završi

en: `%{file}' is not glade-2.0 format.
hr: '%{file}' nije glade-2.0 format.

en: '%{klass}' is ignored.
hr: %{klass} je ignorisan.

en: no input files
hr: nema ulaznih datoteka

en: Usage: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]
hr: Korištenje: %s ulaz.rb [-r parser.rb] [-o izlaz.pot]

en: Extract translatable strings from given input files.
hr: Izvadi niske za prevođenje iz date ulazne datoteke.

en: run in debugging mode
hr: pokreni u modu za nalaženje grešaka
