ruby-gettext 2.1.0 - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Specific options:
hu: Speciális opciók:

en: Usage: %s input.po [-o output.mo]
hu: Használat: %s input.po [-o output.mo]

en: Generate binary message catalog from textual translation description.
hu: Bináris üzenetállományt generál a lefordított szöveges állományokból.

en: write output to specified file
hu: kimenet írása egy megadott fájlba

en: display version information and exit
hu: verzió információ kiírása és kilépés

en: `%{file}' is not glade-2.0 format.
hu: `%{file}' nem glade-2.0 formátumú.

en: '%{klass}' is ignored.
hu: '%{klass}' figyelmen kívül hagyva.

en: no input files
hu: Nincs feldolgozandó fájl

en: Usage: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]
hu: Használat: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]

en: Extract translatable strings from given input files.
hu: Összegyűjti a lefordítandó szövegeket a megadott fájlokból.

en: run in debugging mode
hu: debug módban futtatás
