ruby-gettext 2.1.0 - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Specific options:
lv: Īpaši uzstādījumi:

en: Usage: %s input.po [-o output.mo]
lv: Lietošana: %s ievades.po [-o izvades.mo]

en: Generate binary message catalog from textual translation description.
lv: Ģenerēt bināro katalogu no tekstuālo tulkojumu apraksta.

en: write output to specified file
lv: ierakstīt izvadi norādītajā datnē

en: display version information and exit
lv: parādīt versiju un iziet

en: `%{file}' is not glade-2.0 format.
lv: `%{file}' nav glade-2.0 formātā.

en: '%{klass}' is ignored.
lv: '%{klass}' ir ignorēta.

en: no input files
lv: nav ievades datņu

en: Usage: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]
lv: Lietošana: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]

en: Extract translatable strings from given input files.
lv: Iegūt tulkojamos tekstus no norādītajām ievades datnēm.

en: run in debugging mode
lv: izpildīt atkļūdošanas veidā
