ruby-gettext 2.1.0 - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Specific options:
no: Spesifikke alternativer:

en: Usage: %s input.po [-o output.mo]
no: Bruk: %s input.po [-p output.mo]

en: Generate binary message catalog from textual translation description.
no: Opprett mappe for binære meldinger ut fra beskrivelse av oversettelsen.

en: write output to specified file
no: skriv ut til spesifisert fil

en: display version information and exit
no: vis versjonsinformasjon og avslutt

en: `%{file}' is not glade-2.0 format.
no: `%{file}' er ikke glade-2.0-formattert.

en: '%{klass}' is ignored.
no: '%{klass}' blir ignorert.

en: no input files
no: ingen angitte filer

en: Usage: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]
no: Bruk: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]

en: Extract translatable strings from given input files.
no: Trekk ut oversettbare tekststrenger fra angitte filer

en: run in debugging mode
no: kjør i feilsøkingsmodus
