ruby-gettext 2.1.0 - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Specific options:
nl: Specifieke opties:

en: Usage: %s input.po [-o output.mo]
nl: Gebruik: %s invoer.po [-o uitvoer.mo]

en: Generate binary message catalog from textual translation description.
nl: Genereer binaire berichtencatalogus uit vertalingen in tekstvorm.

en: write output to specified file
nl: schrijf uitvoer naar opgegeven bestand

en: display version information and exit
nl: toon versie-informatie en stop

en: `%{file}' is not glade-2.0 format.
nl: `%{file}' is niet in glade-2.0 formaat.

en: '%{klass}' is ignored.
nl: '%{klass}' is genegeerd.

en: no input files
nl: geen invoerbestanden

en: Usage: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]
nl: Gebruik: %s invoer.rb [-r parser.rb] [-o uitvoer.pot]

en: Extract translatable strings from given input files.
nl: Haalt vertaalbare strings uit gegeven invoerbestanden.

en: run in debugging mode
nl: draai in debug mode
