ruby-gettext 2.1.0 - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Specific options:
sr: Посебне опције:

en: Usage: %s input.po [-o output.mo]
sr: Употреба: %s input.po [-o output.mo]

en: Generate binary message catalog from textual translation description.
sr: Формирање бинарног каталога порука из текстуалног превода.

en: write output to specified file
sr: писање излаза у задат фајл

en: display version information and exit
sr: приказ информација о верзији и излаз

en: `%{file}' is not glade-2.0 format.
sr: %{file} није у glade-2.0 формату.

en: '%{klass}' is ignored.
sr: '%{klass}' игнорисано.

en: no input files
sr: нема улазних фајлова

en: Usage: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]
sr: Употреба: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]

en: Extract translatable strings from given input files.
sr: Екстракција стрингова за превођење из задатих улазних фајлова.

en: run in debugging mode
sr: ради у дибагинг моду
