ruby-gettext 2.1.0 - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Specific options:
uk: Додаткові параметри:

en: Usage: %s input.po [-o output.mo]
uk: Використання: %s input.po [-o output.mo]

en: Generate binary message catalog from textual translation description.
uk: Генерує бінарний каталог повідомлень із перекладу.

en: write output to specified file
uk: записати результат у вказаний файл

en: display version information and exit
uk: показати інформацію про версію і завершити роботу

en: `%{file}' is not glade-2.0 format.
uk: `%{file}' не в форматі glade-2.0.

en: '%{klass}' is ignored.
uk: проігноровано '%{klass}'.

en: no input files
uk: не задані вхідні файли

en: Usage: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]
uk: Використання: %s input.rb [-r parser.rb] [-o output.pot]

en: Extract translatable strings from given input files.
uk: Витягувати стрічки для перекладу із вказаних вхідних файлів.

en: run in debugging mode
uk: запуск в режимі відлагодження
