cgi-sample 1.1.1 - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Sample script for CGI/ERB and gettext
ca: Script d'exemple per CGI/ERB i gettext

en: Set [%s] as the cookie of your WWW Browser.
ca: Fixa [%s] com la galeta del teu navegaor WWW.

en: Back
ca: Enrere

en: an ERB/CGI sample (UTF-8).
ca: un exemple d'ERB/CGI (UTF-8).

en: an ERB/CGI sample (UTF-8). This sample uses the same container as sample 1 but has a different rhtml file.
ca: Un exemple d'ERB/CGI (UTF-8). Aquest exemple utilitza el mateix contenidor que l'exemple 1 però té un fitxer rhtml diferent.

en: an ERB/CGI sample (Auto-Detect charset).
ca: un exemple d'ERB/CGI (Auto-detecció charset).

en: Ruby-GetText CGI sample scripts
ca: Scripts d'exemple per Ruby-GetText CGI

en: Supported Locales:
ca: Locales suportats:

en: Auto-Detect a locale from the WWW browser
ca: Auto-Detecció del locale des del navegador WWW

en: Set locale as a "lang" parameter
ca: Fixa el locale com a paràmetre "lang"

en: Set "lang" to cookie.
ca: Fixa "lang" a la galeta.

en: Click one of the link below, and then click "Auto-Detect a locale from the WWW browser" samples.
ca: Clica un dels següents enllaços i seguidament clica a "Exemples d'Auto-Detecció del locale des del navegador WWW".

en: Source codes
ca: Codis font

en: index.cgi is also a Ruby-GetText sample script using CGI(not ERB).
ca: index.cgi és també un exemple de script Ruby-GetText utilitzant CGI(no ERB).
