cgi-sample 1.1.1 - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Sample script for CGI/ERB and gettext
eo: Ekzemplo pri ERB/CGI kaj Ruby-GetText

en: Set [%s] as the cookie of your WWW Browser.
eo: Registru [%s] en krozilan kuketon.

en: Back
eo: Reen

en: an ERB/CGI sample (UTF-8).
eo: programekzemplo pri ERB/CGI (UTF-8).

en: an ERB/CGI sample (UTF-8). This sample uses the same container as sample 1 but has a different rhtml file.
eo: ekzemplo pri ERB/CGI (UTF-8), kiu uzas la saman ujon kiel la unua ekzemplo sed alian rhtml-dosieron.

en: an ERB/CGI sample (Auto-Detect charset).
eo: Ekzemplo pri ERB/CGI (aŭtomata diveno de la signaro).

en: Ruby-GetText CGI sample scripts
eo: Programekzemploj pri Ruby-GetText kaj CGI

en: Supported Locales:
eo: Disponeblaj lokaĵaroj:

en: Auto-Detect a locale from the WWW browser
eo: Elekto de la lokaĵaron surbaze de krozilaj informoj

en: Set locale as a "lang" parameter
eo: Agordo de la lokaĵaro per la parametro "lang"

en: Set "lang" to cookie.
eo: Registro de "lang" en kuketon.

en: Click one of the link below, and then click "Auto-Detect a locale from the WWW browser" samples.
eo: Alklaku unu el la jenaj ligiloj, poste alklaku "Elekto de la lokaĵaro surbaze de krozilaj informoj.

en: Source codes
eo: Fontkodo

en: index.cgi is also a Ruby-GetText sample script using CGI(not ERB).
eo: index.cgi estas programekzemplo pri Ruby-GetText kaj CGI (ne ERB).
