rush 2.0 - en to uk translation catalogue (171 entries)

en: Finished parsing %s
uk: Розбір %s закінчено.

en: Resuming parsing %s from line %d
uk: Відновлення розбору %s починаючи з рядку %d

en: invalid number: %s
uk: недійсне число: %s

en: invalid opcode
uk: недійсний код операції

en: invalid regexp: %s
uk: недійсний регулярний вираз: %s

en: unknown regexp flag: %s
uk: невідома ознака регулярного виразу: %s

en: too few arguments
uk: недостатньо аргументів

en: too many arguments
uk: забагато аргументів

en: no such user: %s
uk: немає такого користувача: %s

en: no such group: %s
uk: немає такої групи: %s

en: unknown limit: %s
uk: невідоме обмеження: %s

en: expected ~ as the second argument, but found %s
uk: очікувалось ~ у другому аргументі, але отримано %s

en: debug level set to %d
uk: встановлено рівень налагодження %d

en: invalid time: %s
uk: недійсний час: %s

en: invalid file descriptor
uk: недійсний дескриптор файлу

en: Unknown message reference
uk: Посилання до невідомого повідомлення

en: invalid include file name
uk: недійсна назва файлу що включається

en: Ignoring non-existing include file %s
uk: Ігнорування неіснуючого файлу %s

en: cannot stat file %s: %s
uk: не вдається отримати інформацію про файл %s: %s

en: unknown keyword: %s
uk: невідома команда: %s

en: key field is not a number
uk: поле ключа не є числом

en: value field is not a number
uk: поле значення не є числом

en: %s: not a number
uk: %s: не є числом

en: Parsing %s
uk: Розбір %s

en: unknown statement: %s
uk: невідома інструкція: %s

en: missing ]
uk: відсутня ]

en: invalid statement: missing value
uk: недійсна інструкція: брак значення

en: failed to parse value: %s
uk: не вдається проаналізувати значення: %s

en: statement cannot be used outside a rule
uk: інструкцію не можна використовувати поза правилом

en: parsing legacy built-in configuration
uk: читання застарілої вбудованої конфігурації

en: parsing legacy configuration file %s
uk: читання файла конфігурації %s в застарілому форматі

en: Setting limit %d to %lu
uk: Встановлення обмеження %d у %lu

en: error setting limit: %s
uk: помилка встановлення обмеження: %s

en: Setting priority to %d
uk: Встановлення пріоритету %d

en: error setting priority: %s
uk: помилка встановлення пріоритету: %s

en: No logins allowed for `%s'
uk: Вхід не дозволений для `%s'

en: counting logins for %s
uk: рахування кількості входів %s

en: acct database is empty
uk: база даних обліку пуста

en: Cannot open database %s: %s
uk: Не вдається відкрити базу даних %s: %s

en: counted %zu/%zu logins for %s
uk: кількість логинів для %3$s становить %1$zu/%2$zu

en: Too many logins (max %zu) for %s
uk: Забагато логинів (обмеження %zu) для %s

en: Setting limits for %s
uk: Встановлення обмежень для %s

en: You are not permitted to execute this command.
    Contact the systems administrator for further assistance.
uk: Вам не дозволено виконання цієї команди.
    Для отримання допомоги, зв'яжіться з адміністратором системи.

en: You do not have interactive login access to this machine.
    Contact the systems administrator for further assistance.
uk: Ви не маєте права інтерактивного доступу до цієї машини.
    Для отримання допомоги, зв'яжіться з адміністратором системи.

en: Local configuration error occurred.
    Contact the systems administrator for further assistance.
uk: Викрито помилку локальної конфігурації.
    Для отримання допомоги, зв'яжіться з адміністратором системи.

en: A system error occurred while attempting to execute command.
    Contact the systems administrator for further assistance.
uk: Під час спроби виконання команди сталася системна помилка.
    Для отримання допомоги, зв'яжіться з адміністратором системи.

en: failed to write message to stderr: %s
uk: помилка запису повідомення до stderr: %s

en: failed to write message to stdout: %s
uk: помилка запису повідомення до stdout: %s

en: Debug:
uk: Налагодження:

en: Info:
uk: Інформація:

en: Notice:
uk: Увага:

en: Warning:
uk: Попередження:

en: Error:
uk: Помилка:

en: Not enough memory
uk: Недостатньо пам'яті

en: INTERNAL ERROR at %s:%d: unrecognized opcode %d
uk: ВНУТРІШНЯ ПОМИЛКА в %s:%d: нерозпізнаний код операції %d

en: INTERNAL ERROR at %s:%d: unrecognized node type %d
uk: ВНУТРІШНЯ ПОМИЛКА в %s:%d: непрозпізнаний тип вузла %d

en: INTERNAL ERROR at %s:%d: invalid envar type %d
uk: ВНУТРІШНЯ ПОМИЛКА в %s:%d: неправильний тип змінної середовища %d

en: Final environment:
uk: Остаточне оточення:

en: wordsplit(%s) failed: %s
uk: помилка wordsplit(%s): %s

en: no argument at index %d in command: %s
uk: брак аргументу в позиції %d у команді: %s

en: Removing option %s %s
uk: Видалення опції %s %s

en: Transforming command line
uk: Перетворення командного рядка

en: Transforming program name (%s)
uk: Модифікація назви програми (%s)

en: Transforming argv[%d]
uk: Модифікація argv[%d]

en: Transforming variable %s=%s
uk: Перетворення змінної %s=%s

en: environment transformation is not yet implemented
uk: перетворення змінних оточення ще не заімплементоване

en: INTERNAL ERROR at %s:%d: can't modify read-only target
uk: ВНУТРІШНЯ ПОМИЛКА в %s:%d: неможливо модифікувати ціль лише для читання

en: Transformation map: %s, %s, %s, %u, %u, %s
uk: Мапа перетворювання: %s, %s, %s, %u, %u, %s

en: INTERNAL ERROR at %s:%d: invalid node type %d
uk: ВНУТРІШНЯ ПОМИЛКА в %s:%d: неправилиний тип вузла %d

en: Deleting arguments %d-%d
uk: Усування аргументів %d-%d

en: Deleting argv[0] is prohibited
uk: Усування argv[0] заборонено

en: INTERNAL ERROR at %s:%d: invalid target type %d
uk: ВНУТРІШНЯ ПОМИЛКА в %s:%d: неправильний тип цілі %d

en: Program name: %s
uk: Назва програми: %s

en: Final arguments:
uk: Остаточні аргументи:

en: error writing to database %s: %s
uk: Помилка запису до бази даних %s: %s

en: error writing stop to database file %s: %s
uk: помилка запису термінатора до скриньки %s: %s

en: %s:%d: %s: cannot fork: %s
uk: %s:%d: %s: помилка fork: %s

en: Forked process %lu
uk: Створено процес %lu

en: %s: subprocess exited with code %d
uk: %s: процес завершився з кодом %d

en: %s: subprocess terminated on signal %d
uk: %s: процес закінчився по сигналу %d

en: %s: subprocess terminated
uk: %s: процес закінчився

en: cannot enforce gid %lu: %s
uk: не вдається встановити GID %lu: %s

en: cannot enforce uid %lu: %s
uk: не вдається встановити UID %lu: %s

en: seteuid(0) succeeded when it should not
uk: виклик seteuid(0) вдався, хоча не повинен був

en: Rule %s at %s:%d matched
uk: Пасує правило %s в %s:%d

en: Error message: %s
uk: Повідомлення про помилку: %s

en: Error sending diagnostic message to descriptor %d: %s
uk: Помилка висилання повідомлення через дескриптор %d: %s

en: cannot set limits for %s
uk: не вдається встановити обмеження для %s

en: Chroot dir: %s
uk: Каталог chroot: %s

en: Home dir: %s
uk: Домашній каталог: %s

en: cannot open database %s: %s
uk: не вдається відкрити базу даних %s: %s

en: cannot chroot to %s: %s
uk: не вдається зробити chroot до каталогу %s: %s

en: invalid uid %lu
uk: недійсний UID %lu

en: cannot change to dir %s: %s
uk: не вдається перейти до каталогу %s: %s

en: Executing %s, %s
uk: Виконання %s, %s

en: %s:%d: %s: cannot execute %s: %s
uk: %s:%d: %s: не вдається виконати %s: %s

en: invalid command line
uk: недійсний командний рядок

en: invalid user name
uk: недійсне Ім'я користувача

en: user %s, uid %lu
uk: користувач %s, UID %lu

en: Command line:
uk: Командний рядок:

en: Environment:
uk: Оточення:

en: Serving interactive shell request for %s by rule %s
uk: Обслуговування запиту інтерактивного доступу для %s за правилом %s

en: Serving request "%s" for %s by rule %s
uk: Обслуговування запиту "%s" для %s за правилом %s

en: no matching rule for "%s", user %s
uk: жодне правило не пасує до "%s", від користувача %s

en: not enough memory
uk: недостатньо пам'яті

en: invalid format: %s
uk: недійсний формат: %s

en: cannot open database file %s
uk: не вдається відкрити файл бази даних %s

en: extra arguments
uk: додатні аргументи

en: %s: TCPMUX did not respond
uk: %s: TCPMUX не відповів

en: %s: TCPMUX returned %s
uk: %s: TCPMUX повернув %s

en: Transform expression must start with 's' followed by a punctuation character
uk: Вираз перетворювання повинен починатися з літери 's' та знаку пунктуації

en: Missing 2nd delimiter in position %d of expression %s
uk: Брак другого роздільника у позиції %d вираження %s

en: Missing trailing delimiter in position %d of expression %s
uk: Брак кінцевого роздільника у позиції %d вираження %s

en: Unknown flag in transform expression: %c
uk: Незнана ознака у виразі перетворювання: %c

en: Invalid transform expression: %s
uk: Недійсний вираз перетворювання: %s

en: Invalid transform replacement: back reference out of range
uk: Недійсний вираз перетворювання: зворотне посилання за межами діапазону

en: NUMBER
uk: ЧИСЛО

en: Set debugging level.
uk: Встановлює рівень налагодження

en: Run in test mode.
uk: Вмикає тестовий режим.

en: Scanner test.
uk: Тестування сканера.

en: Print grammar and lexical analyzer traces
uk: Друкування перебігу граматичного та лексичного аналізу

en: NAME
uk: НАЗВА

en: Supply user name in test mode.
uk: Встановити ім'я користувача у тестовому режимі.

en: COMMAND
uk: КОМАНДА

en: Execute COMMAND.
uk: Виконує команду.

en: Force interactive shell.
uk: Емуляція інтерактивної оболонки.

en: KEYWORDS
uk: КЛЮЧОВІ_СЛОВА

en: Dump final request in test mode.
uk: Друкувати кінцеве запитання в тестовому режимі.

en: CHECK
uk: ПЕРЕВІРКА

en: Add or remove configuration security check.
uk: Додає або усуває перевірку безпеки файлу конфігурації.

en: Show default configuration.
uk: Показує вбудовану конфігурацію.

en: Other options
uk: Інші опції

en: Give this help list
uk: Показує цю довідку.

en: Give a short usage message
uk: Виводить коротке повідомлення про використання.

en: Print program version
uk: Показує версію програми.

en: [FILE]
uk: [ФАЙЛ]

en: Usage:
uk: Використання:

en: OPTION
uk: ОПЦІЯ

en: Mandatory or optional arguments to long options are also mandatory or optional for any corresponding short options.
uk: Аргументи, обов'язкові для довгих ключів, є обов'язковими й для коротких.

en: Report bugs to %s.
uk: Про помилки звітуйте на %s.

en: License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <http://gnu.org/licenses/gpl.html>
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
uk: Ліцензія GPLv3+: GNU GPL версії 3 або пізнішої <http://gnu.org/licenses/gpl.html>
    Це є вільне програмне забезпечення: ви можете змінювати та розповсюджувати його.
    Немає ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, в межах дозволених правом.

en: the --user option is allowed for the superuser only
uk: використання опції --user дозволено тільки привилейованому користувачеві

en: No default configuration
uk: Брак вбудованої конфігурації

en: STRING
uk: РЯДОК

en: Use STRING instead of the default format.
uk: Встановлює формат виводу.

en: DIR
uk: КАТАЛОГ

en: Look for database files in DIR.
uk: Пошук файлів бази даних у вказаному каталогу.

en: Do not display header line.
uk: Вимикає друкування заголовку.

en: rushwho - show listing of online Rush users.
uk: rushwho - друкує перелік активних логувань через Rush.

en: Show entries in chronological order.
uk: Друкує логіни у хронологічному порядку.

en: Show at most NUM records.
uk: Обмежує кількість записів у видруку.

en: rushlast - show listing of last Rush logins.
uk: rushlast - друкує перелік останніх логувань через Rush.

en: [user [user...]]
uk: [користувач [користувач...]]

en: invalid number (%s)
uk: недійсне число (%s)

en: cannot stat format file %s
uk: неможливо отримати інформацію про файл формату %s

en: %s is not a regular file
uk: %s не є звичайним файлом

en: cannot open format file %s
uk: неможливо відкрити файл формату %s

en: cannot create directory %s: %s
uk: не вдається створити каталог %s: %s

en: cannot stat directory %s: %s
uk: не вдається прочитати дані про каталог %s: %s

en: %s is not a directory
uk: %s не є каталогом

en: cannot open file %s: %s
uk: неможливо відкрити файл %s: %s

en: missing closing quote in string started near `%s'
uk: брак замикаючої лапки у рядку, що почався біля `%s'

en: 
    License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <http://gnu.org/licenses/gpl.html>
    This is free software: you are free to change and redistribute it.
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
uk: 
    Ліцензія GPLv3+: GNU GPL версії 3 або пізнішої <http://gnu.org/licenses/gpl.html>
    Немає ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, в межах дозволених правом.

en: Unknown system error
uk: Невідомий тип повідомлення

en: %s: option '%s%s' is ambiguous
uk: %s: опція '%s%s' неоднозначна

en: %s: option '%s%s' is ambiguous; possibilities:
uk: %s: опція '%s%s' неоднозначна: варіанти:

en: %s: unrecognized option '%s%s'
uk: %s: невідома опція '%s%s'

en: %s: option '%s%s' doesn't allow an argument
uk: %s: опція '%s%s' не може мати аргументу

en: %s: option '%s%s' requires an argument
uk: %s: опція '%s%s' вимагає аргументу

en: %s: invalid option -- '%c'
uk: %s: недійсна опція -- '%c'

en: %s: option requires an argument -- '%c'
uk: %s: опція вимагає аргумент -- '%c'
