rygel master - en to af translation catalogue (49 entries)

en: UPnP/DLNA Services
af: UPnP/DLNA-dienste

en: Rygel Preferences
af: Rygel-voorkeure

en: UPnP/DLNA Preferences
af: UPnP/DLNA-voorkeure

en: Networks:
af: Netwerke:

en: Select folders
af: Kies gidse

en: Invalid argument
af: Ongeldige argument

en: Network Interfaces
af: Netwerkkoppelvlakke

en: Port
af: Poort

en: Plugin Path
af: Inprop roete

en: No value available
af: Geen waarde beskikbaar nie

en: Invalid connection reference
af: Ongeldige koppelingverwysing

en: Unsupported type %s
af: Nieondersteunde tipe %s

en: Failed to roll back transaction: %s
af: Kon nie transaksie terugrol nie: %s

en: Invalid InstanceID
af: Ongeldige InstanceID

en: Play speed not supported
af: Speelspoed nie ondersteun nie

en: Transition not available
af: Oorgang nie beskikbaar nie

en: Seek mode not supported
af: Soekmodus nie ondersteun nie

en: Invalid Name
af: Ongeldige naam

en: Invalid Channel
af: Ongeldige kanaal

en: Action Failed
af: Aksie het misluk

en: Invalid Arguments
af: Ongeldige argumente

en: Not Applicable
af: Nie van toepassing nie

en: Invalid URI “%s”
af: Ongeldige URI "%s"

en: Not found
af: Nie gevind nie

en: No writable URI for %s available
af: Geen skryfbare URI vir %s beskikbaar nie

en: Unknown
af: Onbekend

en: No subtitle available
af: Geen onderskrifte beskikbaar nie

en: Required element %s missing
af: Benodigde element %s ontbreek

en: All
af: Almal

en: Years
af: Jare

en: Artists
af: Kunstenaars

en: Music
af: Musiek

en: Videos
af: Video's

en: Pictures
af: Prente

en: Title %d
af: Titel %d

en: Failed to discover URI %s: %s
af: Kon nie URI %s verken nie: %s

en: “%s” harvested
af: "%s" geoes

en: Error removing object from database: %s
af: Fout met verwydering van objek vanuit databasis: %s

en: Failed to add item with ID %s: %s
af: Kon nie item byvoeg met ID %s nie: %s

en: Playlists
af: Speellyste

note: Titles and definitions of some virtual folders, for use with QueryContainer.
en: Year
af: Jaar

note: Titles and definitions of virtual folders for Music, for use with QueryContainer.
en: Artist
af: Kunstenaar

en: Files & Folders
af: Lêers en gidse

note: translators: @REALNAME@ is substituted for user's real name and it doesn't need translation.
en: @REALNAME@’s media
af: @REALNAME@ se media

en: Failed to remove entry: %s
af: Kon nie inskrywing verwyder nie: %s

en: GStreamer Player
af: GStreamer-speler

en: Not supported
af: Nie ondersteun nie

en: Failed to start Tracker service: %s. Plugin disabled.
af: Kon nie die Tracker-diens begin nie: %s. Inprop is gedeaktiveer.

en: Titles
af: Titels
