rygel master - en to eo translation catalogue (301 entries)

en: Rygel
eo: Rigelo

en: UPnP/DLNA Services
eo: Servoj de UPnP/DLNA

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;
eo: aŭdovidservilo;aŭdovidbildigilo;kunhavigi;aŭdo;sono;video;filmo;vidaĵo;bildoj;fotoj;

en: Rygel Preferences
eo: Agordoj de Rigelo

en: UPnP/DLNA Preferences
eo: Agordoj de UPnP/DLNA

en: Add a directory to the list of shared directories
eo: Aldoni dosierujon al la listo de kunhavigitaj dosierujoj

en: Add shared directory
eo: Aldoni kunhavigitan dosierujon

en: Remove a directory from the list of shared directories
eo: Forigi dosierujon al la listo de kunhavigitaj dosierujoj

en: Remove shared directory
eo: Forigi kunhavigitan dosierujon

en: _Share media through DLNA
eo: _Kunhavigi aŭdvidaĵojn tra DLNA

en: Add a network interface Rygel should serve files on
eo: Aldoni retan interfacon per kiu Rigelo servu dosierojn

en: Add network interface
eo: Aldoni retan interfacon

en: Remove a network interface Rygel should no longer serve files on
eo: Forigi retan interfacon per kiu Rigelo ne plu servu dosierojn

en: Remove network interface
eo: Forigi retan interfacon

en: Networks:
eo: Retoj:

en: Select folders
eo: Elekti dosierujojn

en: Not implemented
eo: Ne realigita

en: Failed to read standard output from %s: %s
eo: Malsukcesis legi ĉefeligujon el %s: %s

en: Failed to read error output from %s: %s
eo: Malsukcesis legi erareligujon el %s: %s

note: / No test with the specified TestID was found
en: No Such Test
eo: Neniu tia testo

note: / TestID is valid but refers to the wrong test type
en: Wrong Test Type
eo: Malĝusta test-tipo

note: / TestID is valid but the test Results are not available
en: Invalid Test State “%s”
eo: Nevalida test-stato “%s”

note: / TestID is valid but the test can't be canceled
en: State “%s” Precludes Cancel
eo: Stato “%s” malebligas nuligi

en: Invalid argument
eo: Nevalida argumento

en: Cannot run “Ping” action: Host is empty
eo: Ne povas ruli “Eĥosondi” agon: Gastigo estas malplena

en: Cannot run “NSLookup” action: HostName is empty
eo: Ne povas ruli “NSLookup” agon: HostName estas malplena

en: Cannot run “Traceroute” action: Host is empty
eo: Ne povas ruli “Traceroute” agon: Gastigo estas malplena

en: Display version number
eo: Montri versionumeron

en: Network Interfaces
eo: Retaj interfacoj

en: Port
eo: Pordo

en: Disable transcoding
eo: Malŝalti transkodadon

en: Disallow upload
eo: Malpermesi alŝuton

en: Disallow deletion
eo: Malpermesi forigon

en: Comma-separated list of domain:level pairs. See rygel(1) for details
eo: Perkomo-apartigita listo de domajno:nivelo paroj. Vidu Rigelo(1) por detaloj

en: Plugin Path
eo: Kromprograma vojo

en: Engine Path
eo: Motora vojo

en: Disable plugin
eo: Malŝalti kromprogramon

en: Set plugin titles
eo: Agordi kromprogramaj titolojn

en: Set plugin options
eo: Agordi kromprogramaj obciojn

en: Use configuration file instead of user configuration
eo: Uzi agordo-dosieron anstataŭ uzanto-agordojn

en: Shut down remote Rygel reference
eo: Fermi foran Rigelo-referencon

en: No value available
eo: Neniu argumento disponeblas

en: Invalid connection reference
eo: Nevalida konekto-referenco

en: Failed to write modified description to %s
eo: Malsukcesis skribi aliigitan priskribon al %s

en: Failed to get a socket: %s
eo: Malsukcesis atingi kontaktskatolon: %s

en: Failed to get MAC address for %s: %s
eo: Malsukcesis akiri MAC-adreson de %s: %s

en: MAC and network type querying not implemented
eo: Demandado de MAC kaj rettipoj ne efektiviĝis

en: Failed to get log level from configuration: %s
eo: Malsukcesis akiri protokolan nivelon de agordoj: %s

note: translators: "enabled" is part of the config key and must not be translated
en: No value set for “%s/enabled”
eo: Neniu valoro agordita por “%s/enabled”

note: translators: "title" is part of the config key and must not be translated
en: No value set for “%s/title”
eo: Neniu valoro agordita por “%s/title”

en: No value available for “%s/%s”
eo: Neniu valoro disponeblas por “%s/%s”

en: [Plugin] group not found
eo: [Kromprogramo] grupo ne trovita

en: Plugin module %s does not exist
eo: Kromprograma modulo %s ne ekzistas

en: New plugin “%s” available
eo: Nova kromprogramo “%s” disponeblas

en: A module named %s is already loaded
eo: Modulo nomita %s jam estas ŝargita

en: Failed to load module from path “%s”: %s
eo: Malsukcesis ŝargi modulon de vojo “%s”: %s

en: Failed to find entry point function “%s” in “%s”: %s
eo: Malsukcesis trovi enirejan funkcion “%s” en “%s”: %s

en: Failed to open plugins folder: “%s”
eo: Malsukcesis malfermi kromprograman dosierujon: “%s”

en: Error listing contents of folder “%s”: %s
eo: Eraro dum listigo de enhavoj de dosierujo “%s”: %s

en: Could not load plugin: %s
eo: Ne povis ŝargi kromprogramon: %s

en: Failed to query content type for “%s”
eo: Malsukcesis informpeti pri la enhav-tipon de “%s”

note: TRANSLATORS: First %s is the file's path, second is the error message
en: Failed to load user configuration from file “%s”: %s
eo: Malsukcesis ŝargi agordojn de uzanto el dosiero “%s”: %s

en: No value available for “%s”
eo: Neniu valoro disponeblas por “%s”

en: Value of “%s” out of range
eo: Valoro de “%s” estas ekstere de amplekso

en: Unsupported type %s
eo: Nesubtenata tipo %s

en: Error while opening SQLite database %s: %s
eo: Eraro dum malfermo de SQLite-datumbazo %s: %s

en: Failed to roll back transaction: %s
eo: Malsukcesis ŝanĝomalfari transakcion: %s

en: Your GStreamer installation seems to be missing the “playbin3” element. The Rygel GStreamer renderer implementation cannot work without it
eo: Al via GStreamer-instalaĵo ŝajnas manki la elemento "playbin3". La realigo de la bildilo Rigelo-GStreamer ne povas funkcii sen ĝi

en: Invalid InstanceID
eo: Nevalida Instanco-ID

en: Play speed not supported
eo: Lud-rapido ne estas subtenata

en: Transition not available
eo: Transpaso ne disponeblas

en: Seek mode not supported
eo: Serĉ-reĝimo ne estas subtenata

en: Illegal seek target
eo: Nevalida serĉ-celo

en: Play mode not supported
eo: Lud-reĝimo ne estas subtenata

note: FIXME: Return a more sensible error here.
en: Resource not found
eo: Ne trovis risurcon

en: Problem parsing playlist: %s
eo: Problemo dum analizo de ludlisto: %s

note: TRANSLATORS: first %s is a URI, the second an explanaition of the error
en: Failed to access resource at %s: %s
eo: Malsukcesis atingi risurcon ĉe %s: %s

en: Illegal MIME-type
eo: Nevalida MIME-tipo

en: Invalid Name
eo: Nevalida nomo

en: Invalid Channel
eo: Nevalida kanalo

en: Action Failed
eo: Ago malsukcesis

en: Unable to parse Icon data — unexpected node: %s
eo: Ne eblas analizi bildsimbolajn datumojn — neanticipita nodo: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected attribute: %s
eo: Ne eblas analizi protokolajn datumojn — neanticipita atributo: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected node: %s
eo: Ne eblas analizi protokolajn datumojn — neanticipita nodo: %s

en: Failed to set UIList for file %s — %s
eo: Malsukcesis agordi UIList por dosiero %s — %s

en: Failed to set initial UI list for file %s — %s
eo: Malsukcesis agordi komencan UI-liston por dosiero %s — %s

en: Failed to monitor the file %s — %s
eo: Malsukcesis monitori la dosieron %s — %s

en: Unable to parse UI list file %s
eo: Ne eblas analizi UI-listan dosieron %s

en: Unable to parse device profile data: %s
eo: Ne eblas analizi aparatajn profilajn datumojn: %s

en: Invalid UI filter: %s
eo: Nevalida UI-filtrilo: %s

en: Unable to parse UI data — unexpected node: %s
eo: Ne eblas analizi UI-datumojn — neanticipita nodo: %s

en: Invalid Arguments
eo: Nevalidaj argumentoj

en: Cannot browse children on item
eo: Ne povas foliumi idojn je ero

en: Failed to browse “%s”: %s
eo: Malsukcesis foliumi “%s”: %s

en: Not Applicable
eo: Neaplikebla

en: No such file transfer
eo: Neniu tia dosiertransmeto

en: No D-Bus thumbnailer service available
eo: Neniu D-Bus bildetig-servo disponeblas

en: Range end value %lld is smaller than range start value %lld: '%s'
eo: Gama finvaloro %lld estas pli malgranda ol intervala komenca valoro %lld: '%s'

en: Invalid Request (only GET and HEAD supported)
eo: Nevalida informpeto (nur GET kaj HEAD estas subtenataj)

en:  must be 1
eo:  devas esti 1

en: %s transfer mode not supported for '%s'
eo: %s transiga reĝimo ne estas subtenata por '%s'

en: Invalid URI “%s”
eo: Nevalida URI “%s”

en: Not found
eo: Ne trovita

en: Pushing data to non-empty item “%s” not allowed
eo: Puŝi datumojn al nemalplena elemento “%s” ne estas permesita

en: No writable URI for %s available
eo: Neniu skribebla URI por %s disponeblas

note: translators: Dotfile is the filename with prefix "."
en: Failed to move dotfile %s: %s
eo: Malsukcesis movi punktdosieron %s: %s

en: Requested item “%s” not found
eo: Ne trovis petitan eron “%s”

en: Couldn’t create data source for %s
eo: Ne povis krei datuman fonton por %s

en: Failed to get original URI for “%s”: %s
eo: Malsukcesis akiri originan adreson de “%s”: %s

en: URI “%s” invalid for importing contents to
eo: Nevalida URI “%s” por enporti enhavojn

en: Failed to import file from %s: %s
eo: Malsukcesis enporti dosieron el %s: %s

note: Sorry we can't do anything without the ID
en: ContainerID missing
eo: ContainerID mankas

en: Successfully destroyed object “%s”
eo: Sukcesis detrui objekton “%s”

en: Failed to destroy object “%s”: %s
eo: Malsukcesis detrui objekton “%s”: %s

en: No such object
eo: Neniu tia objekto

en: Removal of object %s not allowed
eo: Forigo de objekto %s ne estas permesita

en: Object removal from %s not allowed
eo: Forigo de objekto el %s ne estas permesita

note: Sorry we can't do anything without the ID
en: Object ID missing
eo: Objekt-ID mankas

en: Successfully updated object “%s”
eo: Sukcesis ĝisdatigi objekton “%s”

en: Failed to update object “%s”: %s
eo: Malsukcesis ĝisdatigi objekton “%s”: %s

en: Invalid date format: %s
eo: Nevalida dato-formo: %s

en: Invalid date: %s
eo: Nevalida dato: %s

en: Bad current tag value.
eo: Malbona aktuala marka valoro.

en: Bad new tag value.
eo: Malbona nova marka valoro.

en: Tried to delete required tag.
eo: Provis forigi bezonatan markon.

en: Tried to change read-only property.
eo: Provis ŝanĝi nurlegan atributon.

en: Parameter count mismatch.
eo: Nombro da parametroj malkongruas.

en: Unknown error.
eo: Nekonata eraro.

en: Metadata modification of object %s not allowed
eo: Aliigo de metadatumoj de objekto %s ne estas permesita

en: Metadata modification of object %s being a child of restricted object %s not allowed
eo: Aliigo de metadatumoj de objekto %s — ido de limigita objekto %s — ne estas permesita

en: Unknown
eo: Nekonate

en: Failed to add album art for %s: %s
eo: Malsukcesis aldoni albumarton por %s: %s

en: Failed to find media art for %s: %s
eo: Malsukcesis trovi aŭdovidan arton por %s: %s

en: Seeking not supported
eo: Serĉo ne estas subtenita

en: Speed not supported
eo: Rapido ne estas subtenita

en: Failed to generate playlist
eo: Malsukcesis generi ludliston

en: Unknown MediaContainer resource: %s
eo: Nekonata MediaContainer-risurco: %s

en: No media engine found.
eo: Neniu aŭdovida motoro trovita.

en: MediaEngine.init was not called. Cannot continue.
eo: MediaEngine.init ne alvokiĝis. Ne povas daŭrigi.

en: Could not determine protocol for URI %s
eo: Ne povis determini protokolon por URI %s

en: Could not determine protocol for %s
eo: Ne povis determini protokolon por %s

en: Bad URI: %s
eo: Malbona adreso: %s

en: Invalid number of arguments
eo: Nevalida nombro de argumentoj

note: Sorry we can't do anything without ObjectID
en: ObjectID argument missing
eo: ObjectID-argumento mankas

en: Invalid range
eo: Nevalida amplekso

en: Missing filter
eo: Mankanta filtrilo

en: No such container
eo: Neniu tia ujo

en: upnp:createClass value not supported
eo: Valoro de upnp:createClass ne estas subtenata

en: “Elements” argument missing.
eo: “Eroj”-argumento mankas.

en: Comments not allowed in XML
eo: Ne licas komentoj en XML

note: Sorry we can't do anything without ContainerID
en: Missing ContainerID argument
eo: Mankas ContainerID-argumento

en: No objects in DIDL-Lite from client: “%s”
eo: Neniuj objektoj en DIDL-Lite de kliento: “%s”

en: @id must be set to "" in CreateObject call
eo: @id devas esti agordita al "" en CreateObject-voko

en: dc:title must not be empty in CreateObject call
eo: dc:title ne estu malplena en CreateObject-voko

en: Flags that must not be set were found in “dlnaManaged”
eo: Flagoj kiuj ne devas esti agorditaj estis trovitaj en "dlnaManaged"

en: Invalid upnp:class given in CreateObject
eo: Nevalida upnp:class donita en CreateObject

en: Object is missing the @restricted attribute
eo: Objekto mankas la @restricted atributo

en: Cannot create restricted item
eo: Ne povas krei limigitan eron

en: UPnP class “%s” not supported
eo: UPnP-klaso “%s” ne estas subtenata

en: Object creation in %s not allowed
eo: Kreado de objekto en %s ne estas permesita

en: Failed to create item under “%s”: %s
eo: Malsukcesis krei eron sub “%s”: %s

en: DLNA profile “%s” not supported
eo: DLNA-profilo “%s” ne estas permesita

en: Cannot create object of class “%s”: Not supported
eo: Ne eblas krei objekton de klaso “%s”: Ne subtenate

en: Error from container “%s” on trying to find the newly added child object “%s” in it: %s
eo: Eraro de ujo “%s” dum provado trovi la lastatempe aldonitan idan objekton “%s” en ĝi: %s

en: “ContainerID” agument missing.
eo: “ContainerID”-argumento mankas.

en: “ObjectID” argument missing.
eo: “ObjectID”-argumento mankas.

en: Failed to create object under “%s”: %s
eo: Malsukcesis krei objecton sub “%s”: %s

en: Invalid search criteria given
eo: Nevalidaj serĉkriterioj donitaj

en: Failed to search in “%s”: %s
eo: Malsukcesis serĉi en “%s”: %s

en: No subtitle available
eo: Neniu subteksto disponeblas

en: No thumbnailer available: %s
eo: Neniu bildetigilo disponeblas: %s

en: Thumbnailing not supported
eo: Bildetigo ne estas subtenata

note: Thumbnailing failed previously, so there's no current thumbnail and it doesn't make any sense to request one.
en: No thumbnail available
eo: Neniu bildeto disponeblas

en: No thumbnail available. Generation requested.
eo: Neniu bildeto disponeblas. Generado petita.

en: No D-Bus thumbnailer available
eo: Neniu D-Bus bildetigilo disponeblas

en: Could not create GstElement for URI %s
eo: Ne povis krei GstElement por URI %s

en: Playspeed not supported
eo: Lud-rapido ne estas subtenata

note: Unknown/unsupported seek type
en: HTTPSeekRequest type %s unsupported
eo: HTTPSeekRequest tipo %s ne estas subtenita

en: Failed to create pipeline
eo: Malsukcesis krei ĉenstablon

note: static pads? easy!
en: Failed to link %s to %s
eo: Malsukcesis ligi %s al %s

en: Failed to link pad %s to %s
eo: Malsukcesis ligi vojon %s al %s

en: Error from pipeline %s: %s
eo: Eraro de ĉenstablo %s: %s

en: Warning from pipeline %s: %s
eo: Averto de ĉenstablo %s: %s

en: Unsupported seek type
eo: Nesubtenata serĉtipo

en: Failed to seek to offsets %lld:%lld
eo: Malsukcesis serĉi kompensojn %lld:%lld

en: Failed to seek
eo: Malsukcesis serĉi

en: Invalid URI without prefix: %s
eo: Nevalida URI sen prefikso: %s

en: Can’t process URI %s with protocol %s
eo: Ne povas trakti URI-on %s kun protokolo %s

en: Failed to create GStreamer data source for %s: %s
eo: Malsukcesis krei GStreamer datuman fonton por %s: %s

en: Could not create a transcoder configuration. Your GStreamer installation might be missing a plug-in
eo: Ne povis krei transkodilan agordadon. Povus esti, ke via GStreamer-instalaĵo malhavas kromprogramon

en: Required element %s missing
eo: Bezonata ero %s mankas

en: GStreamer element “dvdreadsrc” not found. DVD support does not work
eo: GStreamer-ero “dvdreadsrc” ne trovita. DVD-subteno ne funkcios

en: Only byte-based seek supported
eo: Nur bajt-bazita serĉo subtenata

en: Can only process file-based MediaObjects (MediaFileItems)
eo: Povas nur prilabori dosiero-bazitajn MediaObjects (MediaFileItems)

en: Module “%s” could not connect to D-Bus session bus. Ignoring…
eo: Modulo “%s” ne povis konekti al D-Bus seanca buso. Malatente…

en: External provider %s did not provide mandatory property “%s”
eo: Ekstera provizanto %s ne disponigis devigan econ “%s”

en: Albums
eo: Albumoj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Years
eo: Jaroj

en: Artists
eo: Artistoj

en: Shared media
eo: Kunhavigitaj aŭdovidaĵoj

en: Music
eo: Muziko

en: Videos
eo: Videoj

en: Pictures
eo: Bildoj

en: Title %d
eo: Titolo %d

en: Failed to find lsdvd binary in path. DVD extraction will not be available
eo: Malsukcesis trovi lsdvd-duumaĵon en vojo. DVD-elpakado ne estos disponebla

en: Invalid command received, ignoring
eo: Ricevis nevalida komando, malatente

en: Failed to discover URI %s: %s
eo: Malsukcesis malkovri URI-on %s: %s

en: Failed to read from pipe: %s
eo: Malsukcesis legi de dukto: %s

en: Failed to send error to parent: %s
eo: Malsukcesis sendi eraron al gepatro: %s

en: — helper binary for Rygel to extract metadata
eo: — helpilo binara por Rigelo por ĉerpi metadatenojn

en: Failed to parse commandline args: %s
eo: Malsukcesis analizi komandliniajn argumentojn: %s

en: Failed to create media art extractor: %s
eo: Malsukcesis krei aŭdovidan art-eltirilo: %s

en: “%s” harvested
eo: “%s” rikoltita

en: Error fetching object “%s” from database: %s
eo: Eraro dum preno de objekto “%s” de datumbazo: %s

en: Failed to query info of a file %s: %s
eo: Malsukcesis informpeti informon pri dosiero %s: %s

en: Could not find object %s or its parent. Database is inconsistent
eo: Ne eblas trovi objekton %s aŭ ĝiaj gepatroj. Datumbazo estas nekohera

en: Error removing object from database: %s
eo: Eraro dum forigo de objekto de datumbazo: %s

en: Failed to harvest file %s: %s
eo: Malsukcesis rikolti dosieron %s: %s

en: Failed to query database: %s
eo: Malsukcesis informpeti datumbazon: %s

en: Failed to enumerate folder “%s”: %s
eo: Malsukcesis nombri dosierujon “%s”: %s

en: Failed to get children of container %s: %s
eo: Malsukcesis akiri infanojn de ujo %s: %s

en: Failed to extract meta-data for file %s
eo: Malsukcesis ĉerpi metadatumojn por dosiero %s

note: error is only emitted if even the basic information extraction failed; there's not much to do here, just print the information and go to the next file
en: Skipping URI %s; extraction completely failed: %s
eo: Preterpasante URI %s; eltirado entute malsukcesis: %s

en: Failed to get child count of query container: %s
eo: Malsukcesis akiri idan nombron de demandujo: %s

en: Failed to force reindex to fix database: %s
eo: Malsukcesis devigi reindeksado por ripari datumbazon: %s

en: Failed to create indices: %s
eo: Malsukcesis krei indeksojn: %s

en: Cannot upgrade from version %d
eo: Ne povas ĝisdatigi de versio %d

en: Database upgrade to v18 failed: %s
eo: Ĝisdatigo de datumbazo al v18 malsukcesis: %s

en: Failed to add item with ID %s: %s
eo: Malsukcesis aldoni eron kun ID %s: %s

en: Failed to get update IDs: %s
eo: Malsukcesis akiri ĝisdatigajn ID-ojn: %s

en: Inconsistent database: item %s does not have parent %s
eo: Nekohera datumbazo: ero %s ne havas gepatron %s

en: Failed to get reset token
eo: Malsukcesis akiri reagordan ĵetonon

en: Failed to persist ServiceResetToken: %s
eo: Malsukcesis konservi ServiceResetToken: %s

en: Failed to remove virtual folders: %s
eo: Malsukcesis forigi virtualajn dosierujojn: %s

en: Failed to mark item %s as guarded (%d): %s
eo: Malsukcesis marki eron %s kiel gardata (%d): %s

en: Cannot create references to containers
eo: Ne eblas krei referencojn al ujoj

en: Failed to add %s to ignored files: %s
eo: Malsukcesis aldoni %s al ignoritaj dosieroj: %s

en: Failed to get whether URI %s is ignored: %s
eo: Malsukcesis akiri ĉu URI %s estas ignorita: %s

en: Failed to get whether item %s is guarded: %s
eo: Malsukcesis determini ĉu ero %s estas gardata: %s

en: The version “%d” of the detected database is newer than our supported version “%d”
eo: La versio “%d” de la detektita datumbazo estas pli nova ol nia subtenita versio “%d”

en: Incompatible schema… cannot proceed
eo: Nekongrua skemo… ne povas daŭrigi

en: Invalid database, cannot query sqlite_master table: %s
eo: Nevalida datumbazo, ne povas informpeti sqlite_master tabelon: %s

en: Failed to create database schema: %s
eo: Malsukcesis krei datumbazan skemon: %s

en: Skipping unsupported sort field: %s
eo: Preterpasante nesubtenata ordiga kampo: %s

en: Failed to gracefully stop the process. Using KILL
eo: Malsukcesis gracii haltigi la procezon. Uzante KILL

note: Process exitted properly -> That shouldn't really happen
en: Process check_async failed: %s
eo: Procezo check_async malsukcesis: %s

en: Process died while handling URI %s
eo: Procezo ĉesis dum traktado de URI %s

en: Setting up extraction subprocess failed: %s
eo: Agorda de eltira subprocezo malsukcesis: %s

en: Received invalid string from child: %s
eo: Ricevis nevalidan ĉenon de ido: %s

en: Received ill-formed response string %s from child…
eo: Ricevis misformitan respond-ĉenon %s de ido…

note: No error signalling, this was done in the part that called cancel
en: Read from child failed: %s
eo: Lego el ido malsukcesis: %s

en: Failed to send command to child: %s
eo: Malsukcesis sendi komandon al ido: %s

en: Failed to get child count: %s
eo: Malsukcesis akiri idan nombron: %s

en: Can’t create items in %s
eo: Ne povas krei erojn en %s

en: Can’t add containers in %s
eo: Ne povas aldoni ujojn en %s

en: Can’t remove containers in %s
eo: Ne povas forigi ujojn en %s

en: Playlists
eo: Ludlistoj

en: Can’t remove items in %s
eo: Ne povas forigi erojn en %s

en: upnp:class not supported in %s
eo: upnp:class en %s ne estas subtenata

en: Failed to load plugin %s: %s
eo: Malsukcesis ŝargi kromprogramon %s: %s

en: Will not monitor file changes
eo: Ne observos ŝanĝojn de dosieroj

note: Avoid warning when file is removed in the meantime, e.g. in upload case.
en: Failed to setup up file monitor for %s: %s
eo: Malsukcesis agordi dosiermonitoron por %s: %s

note: Titles and definitions of some virtual folders, for use with QueryContainer.
en: Year
eo: Jaro

note: Titles and definitions of virtual folders for Music, for use with QueryContainer.
en: Artist
eo: Artisto

en: Album
eo: Albumo

en: Genre
eo: Ĝenro

en: Files & Folders
eo: Dosieroj kaj dosierujoj

note: translators: @REALNAME@ is substituted for user's real name and it doesn't need translation.
en: @REALNAME@’s media
eo: Aŭdovidaĵoj de @REALNAME@

en: Failed to remove entry: %s
eo: Malsukcesis forigi eron: %s

en: Failed to save object: %s
eo: Malsukcesis konservi objekton: %s

en: Failed to add object: %s
eo: Malsukcesis aldoni objekton: %s

en: Failed to remove object: %s
eo: Malsukcesis forigi objekton: %s

en: Failed to remove file %s: %s
eo: Malsukcesis forigi dosieron %s: %s

en: Could not find object %d in cache
eo: Ne povas trovi objekton %d en kaŝmemoro

en: MPRIS interface at %s is read-only. Ignoring.
eo: MPRIS-interface ĉe %s estas nurlega. Malatente.

en: GStreamer Player
eo: GStreamer-ludilo

en: Could not create GStreamer player
eo: Ne povis krei GStreamer-ludilon

en: Failed to construct URI for folder “%s”: %s
eo: Malsukcesis konstrui adreson por dosierujo “%s”: %s

en: Could not subscribe to Tracker signals: %s
eo: Ne povis aboni Tracker-signalojn: %s

en: Not supported
eo: Ne subtenate

en: Error getting all values for “%s”: %s
eo: Eraro dum akiri ĉiujn valorojn por “%s”: %s

en: Failed to start Tracker service: %s. Plugin disabled.
eo: Malsukcesis startigi Tracker-servon: %s. Kromprogramo malŝaltita.

en: Error getting item count under category “%s”: %s
eo: Eraro ricevi la nombron de eroj sub kategorio “%s”: %s

en: Titles
eo: Titoloj

en: Failed to create a Tracker connection: %s
eo: Malsukcesis krei Tracker-konekton: %s

en: Failed to create Tracker connection: %s
eo: Malsukcesis krei Tracker-konekton: %s

en: Failed to get Tracker connection: %s
eo: Malsukcesis atingi Tracker-konekton: %s

en: Failed to load user configuration: %s
eo: Malsukcesis ŝargi agordojn de uzanto: %s

en: No plugins found in %d second; giving up… | No plugins found in %d seconds; giving up…
eo[0]: Neniu kromprogramo trovita en %d sekundo; rezignante…
eo[1]: Neniu kromprogramo trovita en %d sekundoj; rezignante…

en: Rygel v%s starting…
eo: Rigelo v%s startante…

en: Failed to create RootDevice for %s. Reason: %s
eo: Malsukcesis krei RootDevice por %s. Kialo: %s

en: Failed to create root device factory: %s
eo: Malsukcesis krei radikan aparato-fabrikon: %s

en: Failed to query ACL: %s
eo: Malsukcesis informpeti ACL: %s

en: Error creating D-Bus proxy for ACL: %s
eo: Eraro dum kreado de D-Bus prokurilo por ACL: %s

en: No ACL fallback policy found. Using “allow”
eo: Neniu ACL-rezervpolitiko trovita. Uzante "permesi"

en: No ACL fallback policy found. Using “deny”
eo: Neniu ACL-rezervpolitiko trovita. Uzante "nei"

en: Failed to create preferences dialog: %s
eo: Malsukcesis krei agordan dialogon: %s

en: Failed to save configuration data to file “%s”: %s
eo: Malsukcesis konservi agordo-datumojn al dosiero “%s”: %s

en: Failed to start Rygel service: %s
eo: Malsukcesis startigi la Rigelo-servon: %s

en: Failed to stop Rygel service: %s
eo: Malsukcesis haltigi la Rigelo-servon: %s
