rygel MASTER - en to et translation catalogue (138 entries)

en: Rygel Preferences
et: Rygeli eelistused

en: _Share media through DLNA
et: Meedia _jagamine läbi DLNA

en: Enable sharing of media, such as photos, videos and music, with DLNA
et: Fotode, videote ja muusika jagamine DLNA kaudu

en: Add a directory to the list of shared directories
et: Kataloogi lisamine jagatud kataloogide hulka

en: Add shared directory
et: Jagatud kataloogi lisamine

en: Remove a directory from the list of shared directories
et: Kataloogi eemaldamine jagatud kataloogide hulgast

en: Remove shared directory
et: Jagatud kataloogi eemaldamine

note: Network Interface
en: _Network:
et: _Võrk:

en: Select the network interface that DLNA media will be shared on, or share media on all interfaces
et: Vali võrguliides, mille kaudu DLNA meediat jagatakse, või jaga kõigi liideste kaudu

en: Any
et: Suvaline

en: Select folders
et: Kataloogide valimine

en: UPnP/DLNA Preferences
et: UPnP/DLNA eelistused

en: UPnP/DLNA Services
et: UPnP/DLNA teenused

en: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;
et: meediaserver;muusikaserver;pildiserver;meediarenderdaja;jagamine;audio;heli;muusika;video;pildid;

en: Module '%s' could not connect to D-Bus session bus.
et: Moodul '%s' ei suutnud ühenduda D-Bus seansisiiniga.

en: Failed to roll back transaction: %s
et: Tehingu tagasivõtmine nurjus: %s

en: Failed to query content type for '%s'
et: '%s' sisu liigi pärimine nurjus

en: Failed to add item with ID %s: %s
et: ID-ga %s kirje lisamine nurjus: %s

en: '%s' harvested
et: '%s' andmed kogutud

en: Error fetching object '%s' from database: %s
et: Viga objekti '%s' hankimisel andmebaasist: %s

en: Failed to query info of a file %s: %s
et: Faili %s info pärimine nurjus: %s

en: Error removing object from database: %s
et: Viga objekti eemaldamisel andmebaasist: %s

en: Will not monitor file changes
et: Ei monitoori failimuudatusi

en: Failed to get file info for %s
et: Faili %s andmete hankimine nurjus

en: Year
et: Aasta

en: All
et: Kõik

en: Artist
et: Esitaja

en: Genre
et: Žanr

en: Files & Folders
et: Failid ja kataloogid

en: @REALNAME@'s media
et: Meedia (@REALNAME@)

en: Failed to remove entry: %s
et: Tõrge kirje eemaldamisel: %s

en: Music
et: Muusika

en: Pictures
et: Pildid

en: Videos
et: Videod

en: Playlists
et: Esitusloendid

en: GStreamer Player
et: GStreamer esitaja

en: Failed to create a Tracker connection: %s
et: Tõrge ühenduse loomisel Trackeriga: %s

en: Failed to construct URI for folder '%s': %s
et: Kausta '%s' URI koostamine nurjus: %s

en: Could not subscribe to tracker signals: %s
et: Pole võimalik tellida trackeri signaale: %s

en: Failed to start Tracker service: %s. Plugin disabled.
et: Trackeri teenuse käivitamine nurjus: %s. Plugin on keelatud.

en: Failed to get Tracker connection: %s
et: Tõrge Trackeri ühenduse hankimisel: %s

en: Error getting item count under category '%s': %s
et: Viga kategooria '%s' kirjete arvu hankimisel: %s

en: Albums
et: Albumid

en: Artists
et: Esitajad

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Not implemented
et: Pole veel teostatud

en: Invalid argument
et: Sobimatu argument

en: Invalid connection reference
et: Ühenduse viide pole sobiv

en: Failed to get log level from configuration: %s
et: Seadistusest logimise taseme hankimine nurjus: %s

en: No value available
et: Väärtus pole saadaval

en: No value set for '%s/enabled'
et: '%s/enabled' jaoks ei ole väärtust määratud

en: No value set for '%s/title'
et: '%s/title' jaoks ei ole väärtust määratud

en: No value available for '%s/%s'
et: '%s/%s' jaoks ei ole väärtuseid saadaval

en: New plugin '%s' available
et: Saadaval on uus plugin '%s'

en: A module named %s is already loaded
et: %s nimega moodul on juba laaditud

en: Failed to load module from path '%s': %s
et: Mooduli laadimine asukohast '%s' nurjus: %s

en: Failed to find entry point function '%s' in '%s': %s
et: Sisenemispunkti funktsiooni '%s' ei leitud failist '%s': %s

en: Error listing contents of folder '%s': %s
et: Viga kausta '%s' sisu nimekirja loomisel: %s

en: XML node '%s' not found.
et: XML sõlme '%s' ei leitud.

en: Invalid InstanceID
et: Sobimatu instantsi-ID

note: FIXME: Return a more sensible error here.
en: Resource not found
et: Allikat ei leitud

en: Illegal MIME-type
et: Vigane MIME-tüüp

en: Play speed not supported
et: Esituse kiiruse muutmine pole toetatud

en: Transition not available
et: Üleminek pole saadaval

en: Seek mode not supported
et: Kerimine pole toetatud

en: Illegal seek target
et: Vigane kerimise sihtkoht

en: Invalid Name
et: Vigane nimi

en: Invalid Channel
et: Vigane kanal

en: Action Failed
et: Tegevus nurjus

en: Invalid Arguments
et: Sobimatud argumendid

en: Cannot browse children on item
et: Kirje alamaid pole võimalik sirvida

en: Failed to browse '%s': %s
et: '%s' lehitsemine nurjus: %s

en: No such file transfer
et: Sellist failiedastust pole

note: Range header was present but invalid
en: Invalid Range '%s'
et: Sobimatu vahemik '%s'

en: Invalid Request
et: Sobimatu päring

en: Not found
et: Ei leitud

en: Invalid URI '%s'
et: Sobimatu URI '%s'

en: Not Found
et: Ei leitud

en: Pushing data to non-empty item '%s' not allowed
et: Andmete ettesöötmine väärtusega kirjele '%s' pole lubatud

en: No writable URI for %s available
et: Kirjutatav URI pole %s jaoks saadaval

note: translators: Dotfile is the filename with prefix "."
en: Failed to move dotfile %s: %s
et: Tõrge dotfile %s liigutamisel: %s

en: Requested item '%s' not found
et: Küsitud kirjet '%s' ei leitud

en: Out Of Range Start '%ld'
et: Algus on vahemikust väljas '%ld'

en: Out Of Range Stop '%ld'
et: Lõpp on vahemikust väljas '%ld'

en: Failed to get original URI for '%s': %s
et: '%s' algupärase URI hankimine nurjus: %s

en: URI '%s' invalid for importing contents to
et: URI '%s' ei sobi sisu importimiseks

en: 'Elements' argument missing.
et: Puudub 'Elements' argument.

en: Comments not allowed in XML
et: XML-is ei ole kommentaarid lubatud

en: No such object
et: Sellist objekti pole

note: FIXME: Change to object after string freeze
en: No items in DIDL-Lite from client: '%s'
et: Kliendilt tulnud DIDL-Lite ei sisalda kirjeid: '%s'

en: Object creation in %s not allowed
et: Objekti loomine asukohas %s pole lubatud

en: Failed to create item under '%s': %s
et: Kirje loomine '%s' alla nurjus: %s

en: Successfully destroyed object '%s'
et: Objekt '%s' edukalt hävitatud

en: Failed to destroy object '%s': %s
et: Objekti '%s' hävitamine nurjus: %s

en: Removal of object %s not allowed
et: Objekti %s eemaldamine pole lubatud

en: Object removal from %s not allowed
et: Objekti eemaldamine asukohast %s pole lubatud

en: Successfully updated object '%s'
et: Objekt '%s' on edukalt uuendatud

en: Failed to update object '%s': %s
et: Objekti '%s' uuendamine nurjus: %s

en: Bad current tag value.
et: Halb praeguse sildi väärtus.

en: Bad new tag value.
et: Halb uue sildi väärtus.

en: Tried to delete required tag.
et: Püüti kustutada vajalikku silti.

en: Tried to change read-only property.
et: Püüti muuta kirjutuskaitsega omadust.

en: Parameter count mismatch.
et: Parameetrite loendur ei klapi.

en: Unknown error.
et: Tundmatu viga.

en: Metadata modification of object %s not allowed
et: Objekti %s metaandmete muutmine pole lubatud

en: Metadata modification of object %s being a child of restricted object %s not allowed
et: Objekti %s metaandmete muutmine, mis on piiranguga objekti %s laps, pole lubatud

en: No media engine found.
et: Meediamootorit ei leitud.

en: MediaEngine.init was not called. Cannot continue.
et: MediaEngine.init pole veel veel kutsutud. Pole võimalik jätkata.

en: Bad URI: %s
et: Vigane URI: %s

note: Assume the protocol to be the scheme of the URI
en: Failed to probe protocol for URI %s. Assuming '%s'
et: URI %s protokolli uurimine nurjus. Eeldatakse '%s'

en: Invalid range
et: Vigane vahemik

en: Failed to search in '%s': %s
et: '%s' seest otsimine nurjus: %s

en: No subtitle available
et: Subtiitreid pole saadaval

en: No thumbnailer available: %s
et: Pisipiltide loojat pole saadaval: %s

en: Thumbnailing not supported
et: Pisipiltide loomine pole toetatud

en: No thumbnail available
et: Pisipilte pole saadaval

en: No D-Bus thumbnailer available
et: Ühtegi D-Bus pisipiltide loojat pole saadaval

en: No transcoder available for target format '%s'
et: Sihtvormingu '%s' jaoks ei leitud ümberkodeerijat

en: Could not create GstElement for URI %s
et: GstElementi pole võimalik URI %s jaoks luua

en: Failed to create pipeline
et: Toru loomine nurjus

en: Failed to link %s to %s
et: Elemendi %s ja konveieri %s ühendamine nurjus

en: Failed to link pad %s to %s
et: %s ja %s ühendamine nurjus

en: Error from pipeline %s: %s
et: Viga konveierilt %s: %s

en: Warning from pipeline %s: %s
et: Hoiatus konveierilt %s: %s

en: Failed to seek to offsets %lld:%lld
et: Kerimine kohale %lld:%lld nurjus

en: Failed to seek
et: Kerimine nurjus

en: Required element %s missing
et: Puudub vajalik element %s

en: Time-based seek not supported
et: Aja järgi kerimine pole toetatud

en: No plugins found in %d second; giving up.. | No plugins found in %d seconds; giving up..
et[0]: %d sekundi jooksul ei leitud ühtegi pluginat; loobutakse..
et[1]: %d sekundi jooksul ei leitud ühtegi pluginat; loobutakse..

en: Failed to create root device factory: %s
et: Juurseadme factory loomine nurjus: %s

en: Failed to create RootDevice for %s. Reason: %s
et: %s jaoks juurseadme loomine nurjus. Põhjus: %s

en: Failed to load user configuration: %s
et: Kasutaja seadistuse laadimine nurjus: %s

en: No value available for '%s'
et: '%s' jaoks pole väärtust saadaval

en: Value of '%s' out of range
et: '%s' väärtus on väljaspool vahemikku

en: Failed to create preferences dialog: %s
et: Tõrge eelistuste dialoogi loomisel: %s

en: Failed to save configuration data to file '%s': %s
et: Seadistusandmete kirjutamine faili '%s' nurjus: %s

en: Failed to start Rygel service: %s
et: Tõrge Rygeli teenuse käivitamisel: %s

en: Failed to stop Rygel service: %s
et: Tõrge Rygeli teenuse seiskamisel: %s
