rygel master - en to fur translation catalogue (299 entries)

en: UPnP/DLNA Services
fur: Servizis UPnP/DLNA

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;
fur: servidôr;multimedia;condividi;audio;video;figuris;imagjins;foto;fotografiis;

en: Rygel Preferences
fur: Preferencis Rygel

en: UPnP/DLNA Preferences
fur: Preferencis UPnP/DLNA

en: Add a directory to the list of shared directories
fur: Zonte une cartele ae liste di cartelis condividudis

en: Add shared directory
fur: Zonte cartele condividude

en: Remove a directory from the list of shared directories
fur: Gjave une cartele de liste di cartelis condividudis

en: Remove shared directory
fur: Gjave cartele condividude

en: _Share media through DLNA
fur: _Condivît multimedia vie DLNA

en: Add a network interface Rygel should serve files on
fur: Zonte une interface di rêt dulà che Rygel al varès di rindi disponibil i file

en: Add network interface
fur: Zonte interface di rêt

en: Remove a network interface Rygel should no longer serve files on
fur: Gjave une interface di rêt dulà che Rygel nol à plui di rindi disponibil i file

en: Remove network interface
fur: Gjave interface di rêt

en: Networks:
fur: Rêts:

en: Select folders
fur: Selezione cartelis

en: Not implemented
fur: No implementât

en: Failed to read standard output from %s: %s
fur: No si è rivâts a lei la jessude standard di %s: %s

en: Failed to read error output from %s: %s
fur: No si è rivâts a lei la jessude di erôr di %s: %s

note: / No test with the specified TestID was found
en: No Such Test
fur: Prove inesistent

note: / TestID is valid but refers to the wrong test type
en: Wrong Test Type
fur: Gjenar di prove sbaliade

note: / TestID is valid but the test Results are not available
en: Invalid Test State “%s”
fur: Stât «%s» de prove no valit

note: / TestID is valid but the test can't be canceled
en: State “%s” Precludes Cancel
fur: Il stât «%s» nol permet l'anulament

en: Invalid argument
fur: Argoment no valit

en: Cannot run “Ping” action: Host is empty
fur: Impussibil eseguî la azion «Ping»: il Host al è vueit

en: Cannot run “NSLookup” action: HostName is empty
fur: Impussibil eseguî la azion «NSLookup»: il NonHost al è vueit

en: Cannot run “Traceroute” action: Host is empty
fur: Impussibil eseguî la azion «Traceroute»: il Host al è vueit

en: Display version number
fur: Mostre il numar di version

en: Network Interfaces
fur: Interfacis di rêt

en: Port
fur: Puarte

en: Disable transcoding
fur: Disabilite la codifiche

en: Disallow upload
fur: No sta permeti il cjariament

en: Disallow deletion
fur: No sta permeti la eliminazion

en: Comma-separated list of domain:level pairs. See rygel(1) for details
fur: Liste, separade di virgulis, di pârs di domain:level. Consultâ rygel(1) par detais

en: Plugin Path
fur: Percors dal plugin

en: Engine Path
fur: Percors dal motôr

en: Disable plugin
fur: Disabilite plugin

en: Set plugin titles
fur: Stabilìs i titui dai plugin

en: Set plugin options
fur: Stabilìs lis opzions dai plugin

en: Use configuration file instead of user configuration
fur: Dopre un file di configurazion al puest de configurazion utent

en: Shut down remote Rygel reference
fur: Distude il riferiment rimot di Rygel

en: No value available
fur: Nissun valôr disponibil

en: Invalid connection reference
fur: Riferiment di conession no valit

en: Failed to write modified description to %s
fur: No si è rivâts a scrivi la descrizion modificade in %s

en: Failed to get a socket: %s
fur: No si è rivâts a otignî un socket: %s

en: Failed to get MAC address for %s: %s
fur: No si è rivâts a otignî la direzion MAC par %s: %s

en: MAC and network type querying not implemented
fur: Interogazion dal MAC e dal gjenar di rêt no implementade

en: Failed to get log level from configuration: %s
fur: No si è rivâts a recuperâ il nivel di regjistrazion de configurazion: %s

note: translators: "enabled" is part of the config key and must not be translated
en: No value set for “%s/enabled”
fur: Nissun valôr stabilît par «%s/enabled»

note: translators: "title" is part of the config key and must not be translated
en: No value set for “%s/title”
fur: Nissun valôr stabilît par «%s/title»

en: No value available for “%s/%s”
fur: Nissun valôr disponibil par «%s/%s»

en: [Plugin] group not found
fur: [Plugin] grup no cjatât

en: Plugin module %s does not exist
fur: Il modul dal plugin %s nol esist

en: New plugin “%s” available
fur: Gnûf plugin «%s» disponibil

en: A module named %s is already loaded
fur: Un modul clamât %s al è za cjariât

en: Failed to load module from path “%s”: %s
fur: No si è rivâts a cjariâ il modul dal percors «%s»: %s

en: Failed to find entry point function “%s” in “%s”: %s
fur: No si è rivâts a cjatâ la funzion dal pont di jentrade «%s» in «%s»: %s

en: Module '%s' conflicts with already loaded module '%s'. Skipping
fur: Il modul '%s' al va in conflit cul modul '%s' za cjariât. Si salte

en: Failed to open plugins folder: “%s”
fur: No si è rivâts a vierzi la cartele dai plugin: «%s»

en: Error listing contents of folder “%s”: %s
fur: Erôr tal listâ il contignût de cartele «%s»: %s

en: Could not load plugin: %s
fur: Impussibil cjariâ il plugin: %s

en: Failed to query content type for “%s”
fur: No si è rivâts a interogâ il gjenar di contignût par «%s»

note: TRANSLATORS: First %s is the file's path, second is the error message
en: Failed to load user configuration from file “%s”: %s
fur: No si è rivâts a cjariâ la configurazion dal utent dal file «%s»: %s

en: No value available for “%s”
fur: Nissun valôr disponibil par «%s»

en: Value of “%s” out of range
fur: Valôr di «%s» fûr limit

en: Unsupported type %s
fur: Gjenar %s no supuartât

en: Error while opening SQLite database %s: %s
fur: Erôr tal vierzi i dâts di base SQLite %s: %s

en: Failed to roll back transaction: %s
fur: No si è rivâts a tornâ indaûr de transazion: %s

en: Your GStreamer installation seems to be missing the “playbin3” element. The Rygel GStreamer renderer implementation cannot work without it
fur: Al semee che ae tô instalazion di GStreamer al mancji l'element  "playbin3". La implementazion pe rapresentazion di GStreamer in Rygel no pues funzionâ cence chel element

en: Invalid InstanceID
fur: InstanceID no valit

en: Play speed not supported
fur: Velocitât di riproduzion no supuartade

en: Transition not available
fur: Transizion no disponibil

en: Seek mode not supported
fur: Modalitât di ricercje/posizionament no supuartade

en: Illegal seek target
fur: Obietîf di posizionament ilegâl

en: Play mode not supported
fur: Modalitât di riproduzion no supuartade

note: FIXME: Return a more sensible error here.
en: Resource not found
fur: Risorse no cjatade

en: Problem parsing playlist: %s
fur: Probleme tal analizâ la liste di riproduzion: %s

note: TRANSLATORS: first %s is a URI, the second an explanaition of the error
en: Failed to access resource at %s: %s
fur: No si è rivâts a acedi ae risorse in %s: %s

en: Illegal MIME-type
fur: Gjenar MIME ilegâl

en: Invalid Name
fur: Non no valit

en: Invalid Channel
fur: Canâl no valit

en: Action Failed
fur: Azion falide

en: Unable to parse Icon data — unexpected node: %s
fur: Impussibil analizâ i dâts de icone — grop inspietât: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected attribute: %s
fur: Impussibil analizâ i dâts dal Protocol — atribût inspietât: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected node: %s
fur: Impussibil analizâ i dâts dal Protocol — grop inspietât: %s

en: Failed to set UIList for file %s — %s
fur: Impostazion di UIList pal file %s falide — %s

en: Failed to set initial UI list for file %s — %s
fur: Impostazion de liste iniziâl de Interface Utent pal file %s falide — %s

en: Failed to monitor the file %s — %s
fur: No si è rivâts a tignî di voli il file %s — %s

en: Unable to parse UI list file %s
fur: Impussibil analizâ il file de liste de Interface Utent %s

en: Unable to parse device profile data: %s
fur: Impussibil analizâ i dâts dal profîl dal dispositîf: %s

en: Invalid UI filter: %s
fur: Filtri de Interface Utent no valit: %s

en: Unable to parse UI data — unexpected node: %s
fur: Impussibil analizâ i dâts de Interface Utent — grop inspietât: %s

en: Invalid Arguments
fur: Argoments no valits

en: Cannot browse children on item
fur: Impussibil esplorâ i fîs dal element

en: Failed to browse “%s”: %s
fur: No si è rivâts a esplorâ «%s»: %s

en: Not Applicable
fur: No aplicabil

en: No such file transfer
fur: Nol esist chel trasferiment di file

en: No D-Bus thumbnailer service available
fur: Nissun servizi D-Bus pes miniaturis disponibil

en: Range end value %lld is smaller than range start value %lld: '%s'
fur: Il valôr finâl dal interval %lld al è plui piçul di chel iniziâl %lld: '%s'

en: Invalid Request (only GET and HEAD supported)
fur: Domande no valide (nome GET e HEAD supuartâts)

en:  must be 1
fur:  al scugne sei 1

en: %s transfer mode not supported for '%s'
fur: La modalitât di trasferiment %s no je supuartade par '%s'

en: Invalid URI “%s”
fur: Direzion «%s» no valide

en: Not found
fur: No cjatât

en: Pushing data to non-empty item “%s” not allowed
fur: Nol è permetût sbruntâ dâts tal element no vueit «%s»

en: No writable URI for %s available
fur: No esist une direzion scrivibil par %s

note: translators: Dotfile is the filename with prefix "."
en: Failed to move dotfile %s: %s
fur: No si è rivâts a spostâ il dotfile %s: %s

en: Requested item “%s” not found
fur: L'element domandât «%s» nol è stât cjatât

en: Couldn’t create data source for %s
fur: Impussibil creâ la sorzint dâts par %s

en: Failed to get original URI for “%s”: %s
fur: No si è rivâts a otignî la direzion origjinâl par «%s»: %s

en: URI “%s” invalid for importing contents to
fur: La direzion «%s» dulà impuartâ i contignûts no je valide

en: Failed to import file from %s: %s
fur: No si è rivâts a impuartâ il file di %s: %s

note: Sorry we can't do anything without the ID
en: ContainerID missing
fur: Al mancje ContainerID

en: Successfully destroyed object “%s”
fur: Ogjet «%s» distrut cun sucès

en: Failed to destroy object “%s”: %s
fur: No si è rivâts a distruzi l'ogjet «%s»: %s

en: No such object
fur: L'ogjet nol esist

en: Removal of object %s not allowed
fur: Nol è permetût gjavâ l'ogjet %s

en: Object removal from %s not allowed
fur: Nol è permetût gjavâ l'ogjet di %s

note: Sorry we can't do anything without the ID
en: Object ID missing
fur: Al mancje il ID ogjet

en: Successfully updated object “%s”
fur: Ogjet «%s» inzornât cun sucès

en: Failed to update object “%s”: %s
fur: No si è rivâts a inzornâ l'ogjet «%s»: %s

en: Invalid date format: %s
fur: Formât date no valit: %s

en: Invalid date: %s
fur: Date no valide: %s

en: Bad current tag value.
fur: Valôr atuâl de etichete no just.

en: Bad new tag value.
fur: Gnûf valôr de etichete no just.

en: Tried to delete required tag.
fur: Si è tentade la eliminazion di une etichete domandade.

en: Tried to change read-only property.
fur: Si è tentade la modifiche di une proprietât in dome-leture.

en: Parameter count mismatch.
fur: Conte parametris no juste.

en: Unknown error.
fur: Erôr no cognossût.

en: Metadata modification of object %s not allowed
fur: Modifiche dai meta-dâts dal ogjet %s no permetude

en: Metadata modification of object %s being a child of restricted object %s not allowed
fur: Modifiche dai meta-dâts dal ogjet %s, fi di un ogjet cun restrizions %s, no permetude

en: Unknown
fur: No cognossût

en: Failed to add album art for %s: %s
fur: No si è rivâts a zontâ la cuvierte par %s: %s

en: Failed to find media art for %s: %s
fur: No si è rivâts a cjatâ i dâts multimediâi par %s: %s

en: Seeking not supported
fur: Ricercje posizionament no supuartade

en: Speed not supported
fur: Velocitât no supuartade

en: Failed to generate playlist
fur: No si è rivâts a gjenerâ la liste di riproduzion

en: Unknown MediaContainer resource: %s
fur: Risorse MediaContainer no cognossude: %s

en: No media engine found.
fur: Nol è stât cjatât nissun motôr multimediâl.

en: MediaEngine.init was not called. Cannot continue.
fur: MediaEngine.init nol è stât clamât. No si pues continuâ.

en: Could not determine protocol for URI %s
fur: Impussibil determinâ il protocol pal URI %s

en: Could not determine protocol for %s
fur: Impussibil determinâ il protocol par %s

en: Bad URI: %s
fur: Direzion sbaliade: %s

en: Invalid number of arguments
fur: Numar di argoments no valit

note: Sorry we can't do anything without ObjectID
en: ObjectID argument missing
fur: Al mancje l'argoment ObjectID

en: Invalid range
fur: Interval no valit

en: Missing filter
fur: Al mancje il filtri

en: No such container
fur: Nol esist chel contignidôr

en: upnp:createClass value not supported
fur: valôr di upnp:createClass no supuartât

en: “Elements” argument missing.
fur: Al mancje l'argoment «Elements».

en: Comments not allowed in XML
fur: Coments no permetûts in XML

note: Sorry we can't do anything without ContainerID
en: Missing ContainerID argument
fur: Al mancje l'argoment ContainerID

en: No objects in DIDL-Lite from client: “%s”
fur: Nissun ogjet in DIDL-Lite dal client: «%s»

en: @id must be set to "" in CreateObject call
fur: @id al à di jessi metût a "" te clamade CreateObject

en: dc:title must not be empty in CreateObject call
fur: dc:title nol à di jessi vueit inte clamade CreateObject

en: Flags that must not be set were found in “dlnaManaged”
fur: Cjatâts parametris che no vevin di jessi metûts in «dlnaManaged»

en: Invalid upnp:class given in CreateObject
fur: Furnît upnp:class no valit in CreateObject

en: Object is missing the @restricted attribute
fur: Al ogjet al mancje l'atribût @restricted

en: Cannot create restricted item
fur: Impussibil creâ l'element strent/ristret

en: UPnP class “%s” not supported
fur: Classe UPnP «%s» no supuartade

en: Object creation in %s not allowed
fur: Creazion dal ogjet in %s no permetude

en: Failed to create item under “%s”: %s
fur: No si è rivâts a creâ l'element parsot di «%s»: %s

en: DLNA profile “%s” not supported
fur: Profîl DLNA «%s» no supuartât

en: Cannot create object of class “%s”: Not supported
fur: Impussibil creâ l'ogjet de classe «%s»: No supuartât

en: Error from container “%s” on trying to find the newly added child object “%s” in it: %s
fur: Erôr dal contignidôr «%s» tal cirî di cjatâ il gnûf ogjet fi «%s» apene zontât lì dentri: %s

en: “ContainerID” agument missing.
fur: Al mancje l'argoment «ContainerID».

en: “ObjectID” argument missing.
fur: Al mancje l'argoment «ObjectID».

en: Failed to create object under “%s”: %s
fur: No si è rivâts a creâ l'ogjet parsot di «%s»: %s

en: Invalid search criteria given
fur: Furnît un criteri di ricercje no valit

en: Failed to search in “%s”: %s
fur: No si è rivâts a cirî in «%s»: %s

en: No subtitle available
fur: Nissun sot-titul disponibil

en: No thumbnailer available: %s
fur: Nissune miniature disponibil: %s

en: Thumbnailing not supported
fur: Miniaturis no supuartadis

note: Thumbnailing failed previously, so there's no current thumbnail and it doesn't make any sense to request one.
en: No thumbnail available
fur: Nissune miniature disponibil

en: No thumbnail available. Generation requested.
fur: Nissune miniature disponibil. Gjenerazion domandade.

en: No D-Bus thumbnailer available
fur: Nissun servizi D-Bus pes miniaturis disponibil

en: Could not create GstElement for URI %s
fur: Impussibil creâ GstElement pe direzion %s

en: Playspeed not supported
fur: Velocitât di riproduzion no supuartade

note: Unknown/unsupported seek type
en: HTTPSeekRequest type %s unsupported
fur: Gjenar di HTTPSeekRequest %s no supuartât

en: Failed to create pipeline
fur: Impussibil creâ la pipeline

note: static pads? easy!
en: Failed to link %s to %s
fur: No si è rivâts a colegâ %s a %s

en: Failed to link pad %s to %s
fur: No si è rivâts a colegâ il pad %s a %s

en: Error from pipeline %s: %s
fur: Erôr de pipeline %s: %s

en: Warning from pipeline %s: %s
fur: Avertence de pipeline %s: %s

en: Unsupported seek type
fur: Gjenar di ricercje posizionament no supuartade

en: Failed to seek to offsets %lld:%lld
fur: No si è rivâts a cirî il posizionament a lis posizions %lld:%lld

en: Failed to seek
fur: No si è rivâts a cirî il posizionament

en: Invalid URI without prefix: %s
fur: URI no valid cence prefìs: %s

en: Can’t process URI %s with protocol %s
fur: Impussibil processâ il URI %s cul protocol %s

en: Failed to create GStreamer data source for %s: %s
fur: No si è rivâts a creâ la sorzint di dâts di GStreamer par %s: %s

en: Could not create a transcoder configuration. Your GStreamer installation might be missing a plug-in
fur: Impussibil creâ la configurazion dal codificadôr. Al podarès mancjâ un plug-in ae instalazion di GStreamer

en: Required element %s missing
fur: Al mancje l'element necessari %s

en: GStreamer element “dvdreadsrc” not found. DVD support does not work
fur: L'element di GStreamer «dvdreadsrc» nol è stât cjatât. Il supuart pai DVD nol va

en: Only byte-based seek supported
fur: Al è supuartât nome la ricercje di posizionament basade sui byte

en: Can only process file-based MediaObjects (MediaFileItems)
fur: Si pues nome processâ i MediaObjects (MediaFileItems) basâts sui file

en: Module “%s” could not connect to D-Bus session bus. Ignoring…
fur: Il modul “%s” nol pues tacâsi al bus di session D-Bus. Si ignore…

en: External provider %s did not provide mandatory property “%s”
fur: Il furnidôr esterni %s nol furnìs la proprietât obligatorie «%s»

en: Albums
fur: Album

en: All
fur: Ducj

en: Years
fur: Agns

en: Artists
fur: Artiscj

en: Shared media
fur: File multimediâi condividûts

en: Music
fur: Musiche

en: Videos
fur: Video

en: Pictures
fur: Imagjins

en: Title %d
fur: Titul %d

en: Failed to find lsdvd binary in path. DVD extraction will not be available
fur: No si è rivâts a cjatâ il binari lsdvd tal percors. La estrazion di DVD no sarà disponibil

en: Invalid command received, ignoring
fur: Comant ricevût no valit, si ignore

en: Failed to discover URI %s: %s
fur: No si è rivâts a scuvierzi l'URI %s: %s

en: Failed to read from pipe: %s
fur: No si è rivâts a lei de pipe: %s

en: Failed to send error to parent: %s
fur: No si è rivâts a inviâ l'erôr al gjenitôr: %s

en: — helper binary for Rygel to extract metadata
fur: — binari di jutori par Rygel pe estrazion dai meta-dâts

en: Failed to parse commandline args: %s
fur: No si è rivâts a analizâ i argoments de rie di comant: %s

en: Failed to create media art extractor: %s
fur: No si è rivâts a creâ il estratôr di art dai media: %s

en: “%s” harvested
fur: «%s» analizât

en: Error fetching object “%s” from database: %s
fur: Erôr tal recuperâ l'ogjet «%s» de base di dâts: %s

en: Failed to query info of a file %s: %s
fur: No si è rivâts a interogâ informazions di un file %s: %s

en: Could not find object %s or its parent. Database is inconsistent
fur: Impussibil cjatâ l'ogjet %s o il so gjenitôr. La base di dâts e je inconsistente

en: Error removing object from database: %s
fur: Erôr tal gjavâ l'ogjet de base di dâts: %s

en: Failed to harvest file %s: %s
fur: No si è rivâts a analizâ il file %s: %s

en: Failed to query database: %s
fur: No si è rivâts a interogâ la base di dâts: %s

en: Failed to enumerate folder “%s”: %s
fur: No si è rivâts a enumerâ la cartele «%s»: %s

en: Failed to get children of container %s: %s
fur: No si è rivâts a otignî i fîs dal contignidôr %s: %s

en: Failed to extract meta-data for file %s
fur: No si è rivâts a estrai i meta-dâts pal file %s

note: error is only emitted if even the basic information extraction failed; there's not much to do here, just print the information and go to the next file
en: Skipping URI %s; extraction completely failed: %s
fur: URI %s saltât; estrazion falide dal dut: %s

en: Failed to get child count of query container: %s
fur: No si è rivâts a otignî la conte dai fîs te interogazion dal contignidôr: %s

en: Failed to force reindex to fix database: %s
fur: No si è rivâts a sfuarçâ il tornâ a fâ l'indiç par meti a puest la base di dâts: %s

en: Failed to create indices: %s
fur: No si è rivâts a creâ i indiçs: %s

en: Cannot upgrade from version %d
fur: Impussibil inzornâ de version %d

en: Database upgrade to v18 failed: %s
fur: Inzornament de base di dâts a v18 falît: %s

en: Failed to add item with ID %s: %s
fur: No si è rivâts a zontâ l'element cun ID %s: %s

en: Failed to get update IDs: %s
fur: No si è rivâts a otignî i ID di inzornament: %s

en: Inconsistent database: item %s does not have parent %s
fur: Base di dâts inconsistente: l'element %s nol à gjenitôr %s

en: Failed to get reset token
fur: No si è rivâts a otignî il gjeton di risistemazion

en: Failed to persist ServiceResetToken: %s
fur: No si è rivâts a persisti ServiceResetToken: %s

en: Failed to remove virtual folders: %s
fur: No si è rivâts a gjavâ lis cartelis virtuâi: %s

en: Failed to mark item %s as guarded (%d): %s
fur: No si è rivâts a segnâ l'element %s come protet (%d): %s

en: Cannot create references to containers
fur: Impussibil creâ i riferiments ai contignidôrs

en: Failed to add %s to ignored files: %s
fur: No si è rivâts a zontâ %s ai file ignorâts: %s

en: Failed to get whether URI %s is ignored: %s
fur: No si è rivâts a capî se l'URI %s al è ignorât: %s

en: Failed to get whether item %s is guarded: %s
fur: No si è rivâts a verificâ se l'element %s al è protet: %s

en: The version “%d” of the detected database is newer than our supported version “%d”
fur: La version «%d» de base di dâts rilevade e je plui resinte di chê «%d» supuartade

en: Incompatible schema… cannot proceed
fur: Scheme incompatibil... impussibil procedi

en: Invalid database, cannot query sqlite_master table: %s
fur: Base di dâts no valide, impussibil interogâ la tabele sqlite_master: %s

en: Failed to create database schema: %s
fur: No si è rivâts a creâ il scheme de base di dâts: %s

en: Skipping unsupported sort field: %s
fur: Cjamp di ordenament no supuartât saltât: %s

en: Failed to gracefully stop the process. Using KILL
fur: No si è rivâts a fermâ cun gracie il procès. Al ven doprât KILL

note: Process exitted properly -> That shouldn't really happen
en: Process check_async failed: %s
fur: Procès check_async falît: %s

en: Process died while handling URI %s
fur: Procès terminât dilunc la gjestion dal URI %s

en: Setting up extraction subprocess failed: %s
fur: No si è rivâts a impuestâ il procès secondari di estrazion: %s

en: Received invalid string from child: %s
fur: Ricevude stringhe no valide dal fi: %s

en: Received ill-formed response string %s from child…
fur: Ricevude dal fi une stringhe di rispueste mal formade %s …

note: No error signalling, this was done in the part that called cancel
en: Read from child failed: %s
fur: No si è rivâts a lei dal fi: %s

en: Failed to send command to child: %s
fur: No si è rivâts a inviâ il comant al fi: %s

en: Failed to get child count: %s
fur: No si è rivâts a otignî la conte dai fîs: %s

en: Can’t create items in %s
fur: Impussibil creâ i elements in %s

en: Can’t add containers in %s
fur: Impussibil zontâ i contignidôrs in %s

en: Can’t remove containers in %s
fur: Impussibil gjavâ i contignidôrs in %s

en: Playlists
fur: Listis di riproduzion

en: Can’t remove items in %s
fur: Impussibil gjavâ i elements in %s

en: upnp:class not supported in %s
fur: upnp:class no supuartade in %s

en: Failed to load plugin %s: %s
fur: No si è rivâts a cjariâ il plugin %s: %s

en: Will not monitor file changes
fur: Nol tignarà di voli lis modifichis dai file

note: Avoid warning when file is removed in the meantime, e.g. in upload case.
en: Failed to setup up file monitor for %s: %s
fur: No si è rivâts a configurâ il file monitor par %s: %s

note: Titles and definitions of some virtual folders, for use with QueryContainer.
en: Year
fur: An

en: Genre
fur: Gjenar

en: Files & Folders
fur: File e cartelis

note: translators: @REALNAME@ is substituted for user's real name and it doesn't need translation.
en: @REALNAME@’s media
fur: File multimediâi di @REALNAME@

en: Failed to remove entry: %s
fur: No si è rivâts a gjavâ la vôs: %s

en: Failed to save object: %s
fur: No si è rivâts a salvâ l'ogjet: %s

en: Failed to add object: %s
fur: No si è rivâts a zontâ l'ogjet: %s

en: Failed to remove object: %s
fur: No si è rivâts a gjavâ l'ogjet: %s

en: Failed to remove file %s: %s
fur: No si è rivâts a gjavâ il file %s: %s

en: Could not find object %d in cache
fur: Impussibil cjatâ l'ogjet %d te cache

en: MPRIS interface at %s is read-only. Ignoring.
fur: La interface MPRIS a %s e je in modalitât nome-leture. Si ignore.

en: GStreamer Player
fur: Riprodutôr GStreamer

en: Could not create GStreamer player
fur: Impussibil creâ il riprodutôr GStreamer

en: Failed to construct URI for folder “%s”: %s
fur: No si è rivâts a costruî la direzion pe cartele «%s»: %s

en: Could not subscribe to Tracker signals: %s
fur: Impussibil abonâsi ai segnâi di Tracker: %s

en: Not supported
fur: No supuartât

en: Error getting all values for “%s”: %s
fur: Erôr tal otignî ducj i valôrs par «%s»: %s

en: Failed to start Tracker service: %s. Plugin disabled.
fur: No si è rivâts a inviâ il servizi Tracker: %s. Plugin disabilitât.

en: Error getting item count under category “%s”: %s
fur: Erôr tal otignî la conte dai elements pe categorie «%s»: %s

en: Titles
fur: Titui

en: Failed to create a Tracker connection: %s
fur: No si è rivâts a creâ une conession a Tracker: %s

en: Failed to create Tracker connection: %s
fur: No si è rivâts a creâ la conession a Tracker: %s

en: Failed to get Tracker connection: %s
fur: No si è riâts a otignî la conession a Tracker: %s

en: Failed to load user configuration: %s
fur: No si è rivâts a cjariâ la configurazion dal utent: %s

en: No plugins found in %d second; giving up… | No plugins found in %d seconds; giving up…
fur[0]: Nissun plugin cjatât in %d secont; si rinunzie…
fur[1]: Nissun plugin cjatât in %d seconts; si rinunzie…

en: Rygel v%s starting…
fur: Inviament di Rygel v%s…

en: Failed to create RootDevice for %s. Reason: %s
fur: No si è rivâts a creâ il RootDevice par %s. Reson: %s

en: Failed to create root device factory: %s
fur: No si è rivâts a creâ la fabriche dal dispositîf lidrîs: %s

en: Failed to query ACL: %s
fur: No si è rivâts a interogâ l'ACL: %s

en: Error creating D-Bus proxy for ACL: %s
fur: Erôr tal creâ il proxy DBus pal ACL: %s

en: No ACL fallback policy found. Using “allow”
fur: No si è cjatade nissune politiche di rapeç par ACL. Si dopre «allow»

en: No ACL fallback policy found. Using “deny”
fur: No si è cjatade nissune politiche di rapeç par ACL. Si dopre «deny»

en: Failed to create preferences dialog: %s
fur: No si è rivâts a creâ il dialic des preferencis: %s

en: Failed to save configuration data to file “%s”: %s
fur: No si è rivâts a salvâ i dâts de configurazion tal file «%s»: %s

en: Failed to start Rygel service: %s
fur: No si è rivâts a inviâ il servizi Rygel: %s

en: Failed to stop Rygel service: %s
fur: No si è rivâts a fermâ il servizi Rygel: %s
