rygel master - en to oc translation catalogue (298 entries)

en: UPnP/DLNA Services
oc: Servicis UPnP/DLNA

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;
oc: servidor de mèdias;motor de rendut de mèdias;partiment;àudio;vidèo;imatges;

en: Rygel Preferences
oc: Preferéncias de Rygel

en: UPnP/DLNA Preferences
oc: Preferéncias UPnP/DLNA

en: Add a directory to the list of shared directories
oc: Apond un repertòri a la lista dels repertòris partejats

en: Add shared directory
oc: Apondre lo repertòri partejat

en: Remove a directory from the list of shared directories
oc: Suprimís un repertòri de la lista dels repertòris partejats

en: Remove shared directory
oc: Suprimir lo repertòri partejat

en: _Share media through DLNA
oc: _Partejar de mèdias via DLNA

en: Add a network interface Rygel should serve files on
oc: Apondre una interfàcia ret per la quala Rygel deu provesir de fichièrs

en: Add network interface
oc: Apondre l'interfàcia ret

en: Remove a network interface Rygel should no longer serve files on
oc: Suprimir una interfàcia ret per la quala Rygel deu pas mai provesir cap de fichièrs

en: Remove network interface
oc: Suprimir l'interfàcia ret

en: Networks:
oc: Rets :

en: Select folders
oc: Causir los dorsièrs

en: Not implemented
oc: Non implementat

en: Failed to read standard output from %s: %s
oc: Impossible de legir la sortida estandarda de %s : %s

en: Failed to read error output from %s: %s
oc: Impossible de legir la sortida d'error de « %s » : %s

note: / No test with the specified TestID was found
en: No Such Test
oc: Pas cap de tèst correspondent

note: / TestID is valid but refers to the wrong test type
en: Wrong Test Type
oc: Tipe de tèst incorrècte

note: / TestID is valid but the test Results are not available
en: Invalid Test State “%s”
oc: Estat del tèst « %s » invalid

note: / TestID is valid but the test can't be canceled
en: State “%s” Precludes Cancel
oc: L'estat « %s » exclutz l'anullacion

en: Invalid argument
oc: Paramètre invalid

en: Cannot run “Ping” action: Host is empty
oc: Impossible d'executar lo « ping » : l'òste es void

en: Cannot run “NSLookup” action: HostName is empty
oc: Impossible d'executar « NSLookup » : lo nom d'òste es void

en: Cannot run “Traceroute” action: Host is empty
oc: Impossible d'executar lo « Traceroute » : l'òste es void

en: Display version number
oc: Afichar lo numèro de version

en: Network Interfaces
oc: Interfàcias ret

en: Port
oc: Pòrt

en: Disable transcoding
oc: Desactivar lo transcodatge

en: Disallow upload
oc: Interdire lo mandadís

en: Disallow deletion
oc: Interdire las supressions

en: Comma-separated list of domain:level pairs. See rygel(1) for details
oc: Lista de domeni separada per una virgula : paires de nivèl. Veire rygel(1) pels detalhs

en: Plugin Path
oc: Camin de l'empeuton

en: Engine Path
oc: Camin del motor

en: Disable plugin
oc: Desactivar l'empeuton

en: Set plugin titles
oc: Definir los títols de l'empeuton

en: Set plugin options
oc: Definir las opcions de l'empeuton

en: Use configuration file instead of user configuration
oc: Utilizar lo fichièr de configuracion al luòc de la configuracion utilizaire

en: Shut down remote Rygel reference
oc: Atudar la referéncia extèrna de Rygel

en: No value available
oc: Cap de valor pas disponibla

en: Invalid connection reference
oc: Referéncia de connexion invalida

en: Failed to write modified description to %s
oc: Fracàs d'escritura de la descripcion modificada dins %s

en: Failed to get a socket: %s
oc: Impossible d'obténer un connector : %s

en: Failed to get MAC address for %s: %s
oc: Impossible d'obténer l'adreça MAC per %s : %s

en: MAC and network type querying not implemented
oc: Requèstas de type MAC e ret pas implementadas

en: Failed to get log level from configuration: %s
oc: Impossible d'obténer lo nivèl de jornalizacion dempuèi la configuracion : %s

note: translators: "enabled" is part of the config key and must not be translated
en: No value set for “%s/enabled”
oc: Cap de valor pas definida per « %s/enabled »

note: translators: "title" is part of the config key and must not be translated
en: No value set for “%s/title”
oc: Cap de valor pas definida per « %s/title »

en: No value available for “%s/%s”
oc: Cap de valor pas disponibla per « %s/%s »

en: [Plugin] group not found
oc: Grop [Empeuton] pas trobat

en: Plugin module %s does not exist
oc: Lo modul %s de l'empeuton existís pas

en: New plugin “%s” available
oc: Novèl empeuton « %s » disponible

en: A module named %s is already loaded
oc: Un modul nomenat %s es ja cargat

en: Failed to load module from path “%s”: %s
oc: Impossible de cargar lo modul dempuèi lo camin « %s » : %s

en: Failed to find entry point function “%s” in “%s”: %s
oc: Impossible de trobar la foncion de punt d'entrada « %s » dins « %s » : %s

en: Module '%s' conflicts with already loaded module '%s'. Skipping
oc: Lo modul « %s » es en conflicte amb un modul ja cargat « %s ». Passatge

en: Failed to open plugins folder: “%s”
oc: Impossible de dobrir lo dorsièr dels empeutons : « %s »

en: Error listing contents of folder “%s”: %s
oc: Error al moment de l'enumeracion del contengut del dorsièr « %s » : %s

en: Could not load plugin: %s
oc: Impossible de cargar l'empeuton : %s

en: Failed to query content type for “%s”
oc: Impossible d'obténer lo tipe de contengut de « %s »

note: TRANSLATORS: First %s is the file's path, second is the error message
en: Failed to load user configuration from file “%s”: %s
oc: Impossible de cargar la configuracion de l'utilizaire dempuèi lo fichièr « %s » : %s

en: No value available for “%s”
oc: Cap de valor pas disponibla per « %s »

en: Value of “%s” out of range
oc: Valor de « %s » fòra limits

en: Unsupported type %s
oc: Tipe %s pas pres en carga

en: Error while opening SQLite database %s: %s
oc: Error al moment de la dobertura de la basa de donadas SQLite %s : %s

en: Failed to roll back transaction: %s
oc: Impossible d'anullar la transaction : %s

en: Your GStreamer installation seems to be missing the “playbin3” element. The Rygel GStreamer renderer implementation cannot work without it
oc: Sembla que vòstra installacion de GStreamer a pas l'element « playbin3 ». L'implementacion del motor de rendut GStreamer de Rygel pòt pas foncionar sens el

en: Invalid InstanceID
oc: Instància ID invalida

en: Play speed not supported
oc: Velocitat de lectura pas presa en carga

en: Transition not available
oc: Transicion pas disponibla

en: Seek mode not supported
oc: Mòde de recèrca pas pres en carga

en: Illegal seek target
oc: Cibla de recèrca illegala

en: Play mode not supported
oc: Mòde de lectura pas pres en carga

note: FIXME: Return a more sensible error here.
en: Resource not found
oc: Ressorsa introbabla

en: Problem parsing playlist: %s
oc: Problèma al moment de l'analisi de la lista de lectura : %s

note: TRANSLATORS: first %s is a URI, the second an explanaition of the error
en: Failed to access resource at %s: %s
oc: Impossible d'accedir a la ressorsa en %s : %s

en: Illegal MIME-type
oc: Tipe MIME illegal

en: Invalid Name
oc: Nom invalid

en: Invalid Channel
oc: Canal invalid

en: Action Failed
oc: Fracàs de l'accion

en: Unable to parse Icon data — unexpected node: %s
oc: Impossible d'analisar las donadas de l'icòna — nosèl inesperat : %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected attribute: %s
oc: Impossible d'analisar las donadas del protocole — atribut inesperat : %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected node: %s
oc: Impossible d'analisar las donadas del protocòl — nosèl inesperat : %s

en: Failed to set UIList for file %s — %s
oc: Fracàs de definicion de UIList del fichièr %s — %s

en: Failed to set initial UI list for file %s — %s
oc: Impossible de definir la lista UI iniciala pel fichièr %s — %s

en: Failed to monitor the file %s — %s
oc: Impossible de susvelhar lo fichièr %s — %s

en: Unable to parse UI list file %s
oc: Fracàs d'analisi del fichièr de lista UI %s

en: Unable to parse device profile data: %s
oc: Impossible d'analisar las donadas perfils del periferic : %s

en: Invalid UI filter: %s
oc: Filtre UI invalid : %s

en: Unable to parse UI data — unexpected node: %s
oc: Impossible d'analisar las donadas UI — nosèl inesperat : %s

en: Invalid Arguments
oc: Paramètres invalids

en: Cannot browse children on item
oc: Impossible de percórrer los elements filhs

en: Failed to browse “%s”: %s
oc: Impossible de percórrer « %s » : %s

en: Not Applicable
oc: Pas aplicable

en: No such file transfer
oc: Transferiment de fichièr inexistent

en: No D-Bus thumbnailer service available
oc: Cap de servici de creacion de vinhetas D-Bus pas disponible

en: Range end value %lld is smaller than range start value %lld: '%s'
oc: La valor de fin d’interval %lld es mai pichon que la valor de debuta d’interval %lld : « %s »

en: Invalid Request (only GET and HEAD supported)
oc: Requèsta invalida (sols GET e HEAD son preses en carga)

en:  must be 1
oc:  deu èsser 1

en: %s transfer mode not supported for '%s'
oc: Mòde de transferiment %s pas pres en carga per « %s »

en: Invalid URI “%s”
oc: URI « %s » invalida

en: Not found
oc: Introbable

en: Pushing data to non-empty item “%s” not allowed
oc: Lo mandadís de donadas cap a l'element non void « %s » es pas autorizat

en: No writable URI for %s available
oc: Cap d'URI modificabla pas disponibla per %s

note: translators: Dotfile is the filename with prefix "."
en: Failed to move dotfile %s: %s
oc: Impossible de desplaçar lo fichièr amagat %s : %s

en: Requested item “%s” not found
oc: Element « %s » requesit introbable

en: Couldn’t create data source for %s
oc: Impossible de crear la font de donadas per %s

en: Failed to get original URI for “%s”: %s
oc: Impossible d'obténer l'URI original per « %s » : %s

en: URI “%s” invalid for importing contents to
oc: URI « %s » invalid per l'importacion de contengut

en: Failed to import file from %s: %s
oc: Impossible d'importar lo fichièr dempuèi %s : %s

note: Sorry we can't do anything without the ID
en: ContainerID missing
oc: ContainerID mancant

en: Successfully destroyed object “%s”
oc: Objècte « %s » destruit amb succès

en: Failed to destroy object “%s”: %s
oc: Impossible de destruire l'objècte « %s » : %s

en: No such object
oc: Pas cap d'objècte correspondent

en: Removal of object %s not allowed
oc: Supression de l'objècte %s pas autorizada

en: Object removal from %s not allowed
oc: La supression d'objècte de %s es pas autorizada

note: Sorry we can't do anything without the ID
en: Object ID missing
oc: Identificant de l'objècte mancant

en: Successfully updated object “%s”
oc: Objècte « %s » mes a jorn amb succès

en: Failed to update object “%s”: %s
oc: Impossible de metre a jorn l'objècte « %s » : %s

en: Invalid date format: %s
oc: Format de data invalid : %s

en: Invalid date: %s
oc: Data invalida : %s

en: Bad current tag value.
oc: Marrida valor per l'etiqueta actuala.

en: Bad new tag value.
oc: Marrida valor per la novèla etiqueta.

en: Tried to delete required tag.
oc: Temptativa de supression d'una etiqueta nécessaire.

en: Tried to change read-only property.
oc: Temptativa de modificacion d'una proprietat en lectura sola.

en: Parameter count mismatch.
oc: Lo nombre de paramètres ne correspond pas.

en: Unknown error.
oc: Error desconeguda.

en: Metadata modification of object %s not allowed
oc: Modificacion de las metadonadas de l'objècte %s pas autorizada

en: Metadata modification of object %s being a child of restricted object %s not allowed
oc: La modificacion de metadonadas de l'objècte %s filhs de l'objècte a accès limitat %s es pas autorizada

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Failed to add album art for %s: %s
oc: Impossible d'apondre una tampa d'album per %s : %s

en: Failed to find media art for %s: %s
oc: Impossible de trobar una tampa de mèdia per %s : %s

en: Seeking not supported
oc: Recèrca pas presa en carga

en: Speed not supported
oc: Velocitat pas presa en carga

en: Failed to generate playlist
oc: Impossible de generar la lista de lectura

en: Unknown MediaContainer resource: %s
oc: Font del MediaContainer desconeguda : %s

en: No media engine found.
oc: Cap de motor de mèdias pas trobat.

en: MediaEngine.init was not called. Cannot continue.
oc: MediaEngine.init es pas estat  apelat. Impossible de contunhar.

en: Could not determine protocol for URI %s
oc: Impossible de determinar lo protocòl per l'URI %s

en: Could not determine protocol for %s
oc: Impossible de determinar lo protocòl per %s

en: Bad URI: %s
oc: URI incorrècte : %s

en: Invalid number of arguments
oc: Nombre d'arguments invalid

note: Sorry we can't do anything without ObjectID
en: ObjectID argument missing
oc: Argument d'ObjectID mancant

en: Invalid range
oc: Plaja invalida

en: Missing filter
oc: Filtre mancant

en: No such container
oc: Contenidor inexistent

en: upnp:createClass value not supported
oc: upnp : valor de createClass pas presa en carga

en: “Elements” argument missing.
oc: Paramètre « Elements » mancant.

en: Comments not allowed in XML
oc: Los comentaris son pas permeses dins lo XML

note: Sorry we can't do anything without ContainerID
en: Missing ContainerID argument
oc: Argument de ContainerID mancant

en: No objects in DIDL-Lite from client: “%s”
oc: Pas cap d'objècte dins DIDL-Lite que provenga del client : « %s »

en: @id must be set to "" in CreateObject call
oc: @id deu èsser definit a "" dins l'apèl CreateObject

en: dc:title must not be empty in CreateObject call
oc: dc : lo títol pòt pas èsser void dins l'apèl CreateObject

en: Flags that must not be set were found in “dlnaManaged”
oc: De bandièras que devon pas èsser definidas son estadas trobadas dins « dlnaManaged »

en: Invalid upnp:class given in CreateObject
oc: Upnpn invalid : classa donada dins CreateObject

en: Object is missing the @restricted attribute
oc: L'objècte compòrta pas l'atribut @restricted

en: Cannot create restricted item
oc: Impossible de crear un element restreint

en: UPnP class “%s” not supported
oc: Classa « %s » d'UPnP pas presa en carga

en: Object creation in %s not allowed
oc: La creacion d'objècte dins %s es pas autorizada

en: Failed to create item under “%s”: %s
oc: Impossible de crear l'element jos « %s » : %s

en: DLNA profile “%s” not supported
oc: Perfil « %s » de DLNA pas pres en carga

en: Cannot create object of class “%s”: Not supported
oc: Impossible de crear l'objècte de la classa « %s » : pas pres en carga

en: Error from container “%s” on trying to find the newly added child object “%s” in it: %s
oc: Error del contenidor « %s » aprèp la recèrca de l'objècte enfant « %s » recentament apondut dedins : %s

en: “ContainerID” agument missing.
oc: Argument « ContainerID » mancant.

en: “ObjectID” argument missing.
oc: Argument ObjectID mancant.

en: Failed to create object under “%s”: %s
oc: Impossible de crear l'objècte jos « %s » : %s

en: Invalid search criteria given
oc: Critèri de recèrca donat invalid

en: Failed to search in “%s”: %s
oc: Recèrca impossibla dins « %s » : %s

en: No subtitle available
oc: Cap de sostítol pas disponible

en: No thumbnailer available: %s
oc: Cap de creator de vinhetas pas disponible : %s

en: Thumbnailing not supported
oc: Creacion de miniaturas pas presa en carga

note: Thumbnailing failed previously, so there's no current thumbnail and it doesn't make any sense to request one.
en: No thumbnail available
oc: Cap de vinheta pas disponibla

en: No thumbnail available. Generation requested.
oc: Pas de vinheta disponibla. La generacion es estada demandada.

en: No D-Bus thumbnailer available
oc: Cap de servici de creacion de vinhetas D-Bus pas disponible

en: Could not create GstElement for URI %s
oc: Impossible de crear un GstElement dempuèi l'URI %s

en: Playspeed not supported
oc: Velocitat de lectura pas presa en carga

note: Unknown/unsupported seek type
en: HTTPSeekRequest type %s unsupported
oc: Tipe HTTPSeekRequest %s pas pres en carga

en: Failed to create pipeline
oc: Impossible de crear lo pipeline

note: static pads? easy!
en: Failed to link %s to %s
oc: Impossible de ligar %s a %s

en: Failed to link pad %s to %s
oc: Impossible de ligar lo connector %s a %s

en: Error from pipeline %s: %s
oc: Error del pipeline %s : %s

en: Warning from pipeline %s: %s
oc: Avertiment del pipeline %s : %s

en: Unsupported seek type
oc: Tipe de recèrca pas pres en carga

en: Failed to seek to offsets %lld:%lld
oc: Impossible d'avançar fins a l'emplaçament %lld:%lld

en: Failed to seek
oc: Impossible d'avançar

en: Invalid URI without prefix: %s
oc: URI invalida sens prefix : %s

en: Can’t process URI %s with protocol %s
oc: Impossible de tractar l'URI %s amb lo protocòl %s

en: Failed to create GStreamer data source for %s: %s
oc: Impossible de crear la font de donadas GStreamer per %s : %s

en: Could not create a transcoder configuration. Your GStreamer installation might be missing a plug-in
oc: Impossible de configurar un transcodador. Deu mancar un empeuton dins vòstra installacion GStreamer

en: Required element %s missing
oc: Element requesit %s mancant

en: GStreamer element “dvdreadsrc” not found. DVD support does not work
oc: L'element « dvdreadsrc » de GStreamer es introbable. La presa en carga del DVD a fracassat

en: Only byte-based seek supported
oc: Sola la recèrca per octet es presa en carga

en: Can only process file-based MediaObjects (MediaFileItems)
oc: Sol lo tractament basat suls fichièrs MediaObjects es possible (MediaFileItems)

en: Module “%s” could not connect to D-Bus session bus. Ignoring…
oc: Lo modul « %s » a pas capitat de se connectar al bus de session D-Bus. Etapa ignorada…

en: External provider %s did not provide mandatory property “%s”
oc: Lo provesidor extèrne %s a pas donat la proprietat « %s » obligatòri

en: All
oc: Tot

en: Years
oc: Annadas

en: Artists
oc: Artistas

en: Shared media
oc: Mèdia partejat

en: Music
oc: Musica

en: Videos
oc: Vidèos

en: Pictures
oc: Imatges

en: Title %d
oc: Títol %d

en: Failed to find lsdvd binary in path. DVD extraction will not be available
oc: Impossible de trobar lo binari lsdvd dins lo camin. L'extraccion del DVD serà pas disponibla

en: Invalid command received, ignoring
oc: Recebut una comanda invalida - ignorada

en: Failed to discover URI %s: %s
oc: Impossible de descobrir l'URI %s : %s

en: Failed to read from pipe: %s
oc: Lectura impossibla dempuèi lo pipeline : %s

en: Failed to send error to parent: %s
oc: Impossible de mandar l'error al parent : %s

en: — helper binary for Rygel to extract metadata
oc: — utilitari binari de Rygel per extraire las metadonadas

en: Failed to parse commandline args: %s
oc: Fracàs d'analisi dels arguments en linha de comanda : %s

en: Failed to create media art extractor: %s
oc: Impossible de crear l'extractor de pochetas : %s

en: “%s” harvested
oc: « %s » analisat

en: Error fetching object “%s” from database: %s
oc: Error de recuperacion de l'objècte « %s » dempuèi la basa de donadas : %s

en: Failed to query info of a file %s: %s
oc: Impossible de far una requèsta sus las infos d'un fichièr %s : %s

en: Could not find object %s or its parent. Database is inconsistent
oc: Impossible de trobar l'objècte %s o son parent. La basa de donadas es incoerenta

en: Error removing object from database: %s
oc: Error al moment de la supression d'objècte de la basa de donadas : %s

en: Failed to harvest file %s: %s
oc: Impossible de reculhir lo fichièr %s : %s

en: Failed to query database: %s
oc: Impossible de far una requèsta sus la basa de donadas : %s

en: Failed to enumerate folder “%s”: %s
oc: Impossible d'enumarar lo dorsièr « %s » : %s

en: Failed to get children of container %s: %s
oc: Impossible d'obténer los enfants del contenidor %s : %s

en: Failed to extract meta-data for file %s
oc: Impossible d’extraire las metadonadas pel fichièr %s

note: error is only emitted if even the basic information extraction failed; there's not much to do here, just print the information and go to the next file
en: Skipping URI %s; extraction completely failed: %s
oc: Saut de l'URI %s ; l'extraccion a fracassat completament : %s

en: Failed to get child count of query container: %s
oc: Impossible de conéisser lo nombre d'enfants del contenidor demandat : %s

en: Failed to force reindex to fix database: %s
oc: Impossible de forçar reindex a reparar la basa de donadas : %s

en: Failed to create indices: %s
oc: Impossible de crear los indicis : %s

en: Cannot upgrade from version %d
oc: Impossible de metre a nivèl dempuèi la version %d

en: Database upgrade to v18 failed: %s
oc: Fracàs de la mesa a nivèl de la basa de donadas en v18 : %s

en: Failed to add item with ID %s: %s
oc: Impossible d'apondre l'element ID %s : %s

en: Failed to get update IDs: %s
oc: Impossible d'obténer los identificants de mesa a jorn : %s

en: Inconsistent database: item %s does not have parent %s
oc: Basa de donadas incoerenta : l'element %s a pas de parent %s

en: Failed to get reset token
oc: Impossible d'obténer un geton de reïnicializacion

en: Failed to persist ServiceResetToken: %s
oc: Impossible de contunhar lo ServiceResetToken : %s

en: Failed to remove virtual folders: %s
oc: Impossible de levar lo dorsièr virtual : %s

en: Failed to mark item %s as guarded (%d): %s
oc: Impossible de marcar l'element %s coma protegit (%d) : %s

en: Cannot create references to containers
oc: Impossible de crear las referéncias dels contenidors

en: Failed to add %s to ignored files: %s
oc: Fracàs d'apondre %s a la lista de fichièrs ignorats : %s

en: Failed to get whether URI %s is ignored: %s
oc: Impossible de saber se l'URI %s es ignorat : %s

en: Failed to get whether item %s is guarded: %s
oc: Impossible de saber se l'element %s es protegit : %s

en: The version “%d” of the detected database is newer than our supported version “%d”
oc: La version « %d » de la basa de donadas detectada es mai recenta que nòstra version « %d » presa en carga

en: Incompatible schema… cannot proceed
oc: Esquèma incompatible… impossible de contunhar

en: Invalid database, cannot query sqlite_master table: %s
oc: Basa de donadas invalida. Impossible de sollicitar la taula sqlite_master : %s

en: Failed to create database schema: %s
oc: Impossible de crear l'esquèma de la basa de donadas : %s

en: Skipping unsupported sort field: %s
oc: Saut del camp de triada pas pres en carga : %s

en: Failed to gracefully stop the process. Using KILL
oc: Fracàs de tampadura pròpria del processus. Utilizacion de KILL

note: Process exitted properly -> That shouldn't really happen
en: Process check_async failed: %s
oc: Fracàs del processus check_async : %s

en: Process died while handling URI %s
oc: Lo processus es mòrt pendent la manipulacion de l'URI %s

en: Setting up extraction subprocess failed: %s
oc: La configuracion del sosprocessus d'extraccion a fracassat : %s

en: Received invalid string from child: %s
oc: Cadena invalida recebuda de l'enfant : %s

en: Received ill-formed response string %s from child…
oc: Cadena de responsa malformada %s recebuda de l'enfant…

note: No error signalling, this was done in the part that called cancel
en: Read from child failed: %s
oc: Fracàs de lectura dempuèi l'enfant : %s

en: Failed to send command to child: %s
oc: Impossible de mandar la comanda a l'enfant : %s

en: Failed to get child count: %s
oc: Impossible d'obténer lo nombre d'enfants : %s

en: Can’t create items in %s
oc: Impossible de crear d'elements dins %s

en: Can’t add containers in %s
oc: Impossible d'apondre de contenidors dins %s

en: Can’t remove containers in %s
oc: Impossible de levar de contenidors de %s

en: Playlists
oc: Listas de lectura

en: Can’t remove items in %s
oc: Impossible de suprimir los elements de %s

en: upnp:class not supported in %s
oc: upnp : classa pas presa en carga dins %s

en: Failed to load plugin %s: %s
oc: Impossible de cargar l'empeuton %s : %s

en: Will not monitor file changes
oc: Las modificacions de fichièrs seràn pas susvelhadas

note: Avoid warning when file is removed in the meantime, e.g. in upload case.
en: Failed to setup up file monitor for %s: %s
oc: Impossible de parametrar lo monitor de fichièr de %s : %s

note: Titles and definitions of some virtual folders, for use with QueryContainer.
en: Year
oc: Annada

note: Titles and definitions of virtual folders for Music, for use with QueryContainer.
en: Artist
oc: Artista

en: Files & Folders
oc: Fichièrs & dorsièrs

note: translators: @REALNAME@ is substituted for user's real name and it doesn't need translation.
en: @REALNAME@’s media
oc: Mèdia de @REALNAME@

en: Failed to remove entry: %s
oc: Impossible de suprimir l'entrada : %s

en: Failed to save object: %s
oc: Impossible d'enregistrar l'objècte : %s

en: Failed to add object: %s
oc: Impossible d'apondre l'objècte : %s

en: Failed to remove object: %s
oc: Impossible de suprimir l'objècte : %s

en: Failed to remove file %s: %s
oc: Impossible de levar lo fichièr %s : %s

en: Could not find object %d in cache
oc: Impossible de trobar l'objècte %d dins lo cache

en: MPRIS interface at %s is read-only. Ignoring.
oc: L'interfàcia MPRIS en %s es en lectura sola. Etapa ignorada.

en: GStreamer Player
oc: Lector GStreamer

en: Could not create GStreamer player
oc: Impossible de crear un lector GStreamer

en: Failed to construct URI for folder “%s”: %s
oc: Impossible de construire l'URI pel dorsièr « %s » : %s

en: Could not subscribe to Tracker signals: %s
oc: Impossible de s'abonar als senhals tracker : %s

en: Not supported
oc: Pas pres en carga

en: Error getting all values for “%s”: %s
oc: Error al moment de l'obtencion de totas las valors de « %s » : %s

en: Failed to start Tracker service: %s. Plugin disabled.
oc: Impossible d'aviar lo servici Tracker : %s. L'empeuton es desactivat.

en: Error getting item count under category “%s”: %s
oc: Error al moment de l'obtencion del nombre d'elements de la categoria « %s » : %s

en: Titles
oc: Títols

en: Failed to create a Tracker connection: %s
oc: Impossible de crear una connexion a Tracker : %s

en: Failed to create Tracker connection: %s
oc: Impossible de crear la connexion a Tracker : %s

en: Failed to get Tracker connection: %s
oc: Impossible d'obténer una connexion a Tracker : %s

en: Failed to load user configuration: %s
oc: Impossible de cargar la configuracion de l'utilizaire : %s

en: No plugins found in %d second; giving up… | No plugins found in %d seconds; giving up…
oc[0]: Cap d'empeuton pas trobat en %d segonda ; abandon…
oc[1]: Cap d'empeuton pas trobat en %d segondas ; abandon…

en: Rygel v%s starting…
oc: Aviada de Rygel v%s…

en: Failed to create RootDevice for %s. Reason: %s
oc: Impossible de crear RootDevice per %s. Rason : %s

en: Failed to create root device factory: %s
oc: Impossible de crear la fabrica del periferic raiç : %s

en: Failed to query ACL: %s
oc: Impossible de far una requèsta ACL : %s

en: Error creating D-Bus proxy for ACL: %s
oc: Error al moment de la creacion del mandatari D-Bus per l'ACL : %s

en: No ACL fallback policy found. Using “allow”
oc: Pas de procedura de replec ACL trobada. Utilizacion de « allow »

en: No ACL fallback policy found. Using “deny”
oc: Pas de procedura de replec ACL trobada. Utilizacion de « deny »

en: Failed to create preferences dialog: %s
oc: Impossible de crear la bóstia de dialòg de las preferéncias : %s

en: Failed to save configuration data to file “%s”: %s
oc: Impossible d'enregistrar las donadas de configuracion dins lo fichièr « %s » : %s

en: Failed to start Rygel service: %s
oc: Impossible d'aviar lo servici Rygel : %s

en: Failed to stop Rygel service: %s
oc: Impossible d'arrestar lo servici Rygel : %s
