rygel master - en to sk translation catalogue (299 entries)

en: UPnP/DLNA Services
sk: Služby UPnP/DLNA

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;
sk: multimediálny server;multimediálny vykresľovač;sprístupnenie;audio;zvuk;video;obrázky;

en: Rygel Preferences
sk: Rygel - nastavenia

en: UPnP/DLNA Preferences
sk: Nastavenia UPnP/DLNA

en: Add a directory to the list of shared directories
sk: Pridá adresár do zoznamu sprístupnených adresárov

en: Add shared directory
sk: Pridať sprístupnený adresár

en: Remove a directory from the list of shared directories
sk: Odstráni adresár zo zoznamu sprístupnených adresárov

en: Remove shared directory
sk: Odstrániť sprístupnený adresár

en: _Share media through DLNA
sk: _Sprístupniť multimédiá cez DLNA

en: Add a network interface Rygel should serve files on
sk: Pridá sieťové rozhranie, na ktorom má služba Rygel poskytovať súbory

en: Add network interface
sk: Pridať sieťové rozhranie

en: Remove a network interface Rygel should no longer serve files on
sk: Odstráni sieťové rozhranie, na ktorom služba Rygel už nemá poskytovať súbory

en: Remove network interface
sk: Odstrániť sieťové rozhranie

en: Networks:
sk: Siete:

en: Select folders
sk: Výber priečinkov

en: Not implemented
sk: Nenaimplementované

en: Failed to read standard output from %s: %s
sk: Zlyhalo čítanie štandardného výstupu z %s: %s

en: Failed to read error output from %s: %s
sk: Zlyhalo čítanie chybového výstupu z %s: %s

note: / No test with the specified TestID was found
en: No Such Test
sk: Taký test neexistuje

note: / TestID is valid but refers to the wrong test type
en: Wrong Test Type
sk: Chybný typ testu

note: / TestID is valid but the test Results are not available
en: Invalid Test State “%s”
sk: Neplatný stav testu „%s“

note: / TestID is valid but the test can't be canceled
en: State “%s” Precludes Cancel
sk: Stav „%s“ znemožňuje zrušenie

en: Invalid argument
sk: Neplatný parameter

en: Cannot run “Ping” action: Host is empty
sk: Nedá sa spustiť akcia „Ping“: Hostiteľ je prázdny

en: Cannot run “NSLookup” action: HostName is empty
sk: Nedá sa spustiť akcia „NSLookup“: Názov hostiteľa je prázdny

en: Cannot run “Traceroute” action: Host is empty
sk: Nedá sa spustiť akcia „Traceroute“: Hostiteľ je prázdny

en: Display version number
sk: Vypíše číslo verzie

en: Network Interfaces
sk: Sieťové rozhrania

en: Disable transcoding
sk: Zakáže prekódovanie

en: Disallow upload
sk: Nedovolí odovzdanie

en: Disallow deletion
sk: Nedovolí odstránenie

en: Comma-separated list of domain:level pairs. See rygel(1) for details
sk: Čiarakami oddelený zoznam párov doména:úroveň. Viac podrobnosti získate pri rygel(1)

en: Plugin Path
sk: Cesta k zásuvnému modulu

en: Engine Path
sk: Cesta k nástroju

en: Disable plugin
sk: Zakáže zásuvný modul

en: Set plugin titles
sk: Nastaví názvy zásuvných modulov

en: Set plugin options
sk: Nastaví voľby zásuvného modulu

en: Use configuration file instead of user configuration
sk: Použije súbor konfigurácie namiesto konfigurácie používateľa

en: Shut down remote Rygel reference
sk: Odkaz pre vzdialené vypnutie programu Rygel

en: No value available
sk: Nie je dostupná žiadna hodnota

en: Invalid connection reference
sk: Neplatný odkaz na pripojenie

en: Failed to write modified description to %s
sk: Zlyhal zápis upraveného popisu do %s

en: Failed to get a socket: %s
sk: Zlyhalo získanie soketu: %s

en: Failed to get MAC address for %s: %s
sk: Zlyhalo získanie MAC adresy pre %s: %s

en: MAC and network type querying not implemented
sk: Požadovanie MAC adresy a typu siete nie je implementované

en: Failed to get log level from configuration: %s
sk: Zlyhalo získanie úrovne záznamu z konfigurácie: %s

note: translators: "enabled" is part of the config key and must not be translated
en: No value set for “%s/enabled”
sk: Nie je nastavená hodnota pre „%s/enabled“

note: translators: "title" is part of the config key and must not be translated
en: No value set for “%s/title”
sk: Nie je nastavená hodnota pre „%s/title“

en: No value available for “%s/%s”
sk: Nie je dostupná žiadna hodnota pre „%s/%s“

en: [Plugin] group not found
sk: [Zásuvný modul] skupina sa nenašla

en: Plugin module %s does not exist
sk: Zásuvný modul %s neexistuje

en: New plugin “%s” available
sk: Dostupný nový zásuvný modul „%s“

en: A module named %s is already loaded
sk: Modul s názvom %s je už načítaný

en: Failed to load module from path “%s”: %s
sk: Zlyhalo načítanie modulu z cesty „%s“: %s

en: Failed to find entry point function “%s” in “%s”: %s
sk: Zlyhalo nájdenie funkcie vstupného bodu položky „%s“ v „%s“: %s

en: Module '%s' conflicts with already loaded module '%s'. Skipping
sk: Modul „%s“ je v konflikte s už načítaným modulom „%s“. Vynecháva sa.

en: Failed to open plugins folder: “%s”
sk: Zlyhalo otvorenie priečinku zásuvných modulov: „%s“

en: Error listing contents of folder “%s”: %s
sk: Vyskytla sa chyba pri prehľadávaní obsahu priečinka „%s“: %s

en: Could not load plugin: %s
sk: Nepodarilo sa načítať zásuvný modul: %s

en: Failed to query content type for “%s”
sk: Zlyhala žiadosť o typ obsahu pre „%s“

note: TRANSLATORS: First %s is the file's path, second is the error message
en: Failed to load user configuration from file “%s”: %s
sk: Zlyhalo načítanie konfigurácie používateľa zo súboru „%s“: %s

en: No value available for “%s”
sk: Nie je dostupná žiadna hodnota pre „%s“

en: Value of “%s” out of range
sk: Hodnota pre „%s“ je mimo rozsah

en: Unsupported type %s
sk: Nepodporovaný typ %s

en: Error while opening SQLite database %s: %s
sk: Vyskytla sa chyba pri otváraní databázy SQLite %s: %s

en: Failed to roll back transaction: %s
sk: Zlyhalo vrátenie zmien transakcie: %s

en: Your GStreamer installation seems to be missing the “playbin3” element. The Rygel GStreamer renderer implementation cannot work without it
sk: Zdá sa, že vo vašej inštalácii sady GStreamer chýba súčasť „playbin3“. Implementácia vykreslovača sady GStreamer v programe Rygel nedokáže pracovať bez tejto súčasti.

en: Invalid InstanceID
sk: Neplatný InstanceID

en: Play speed not supported
sk: Rýchlosť prehrávania nie je podporovaná

en: Transition not available
sk: Prechod nie je dostupný

en: Seek mode not supported
sk: Režim presúvania nie je podporovaný

en: Illegal seek target
sk: Neplatný cieľ presunu

en: Play mode not supported
sk: Režim prehrávania nie je podporovaný

note: FIXME: Return a more sensible error here.
en: Resource not found
sk: Zdroj sa nenašiel

en: Problem parsing playlist: %s
sk: Problém pri analyzovaní zoznamu skladieb: %s

note: TRANSLATORS: first %s is a URI, the second an explanaition of the error
en: Failed to access resource at %s: %s
sk: Zlyhal prístup k zdroju %s: %s

en: Illegal MIME-type
sk: Neplatný typ MIME

en: Invalid Name
sk: Neplatný názov

en: Invalid Channel
sk: Neplatný kanál

en: Action Failed
sk: Akcia zlyhala

en: Unable to parse Icon data — unexpected node: %s
sk: Nie je možné analyzovať údaje ikony — neočakávaný uzol: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected attribute: %s
sk: Nie je možné analyzovať údaje protokolu — neočakávaný atribút: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected node: %s
sk: Nie je možné analyzovať údaje protokolu — neočakávaný uzol: %s

en: Failed to set UIList for file %s — %s
sk: Zlyhalo nastavenie parametra UIList pre súbor %s — %s

en: Failed to set initial UI list for file %s — %s
sk: Zlyhalo nastavenie počiatočného zoznamu UI pre súbor %s — %s

en: Failed to monitor the file %s — %s
sk: Zlyhalo monitorovanie súboru %s — %s

en: Unable to parse UI list file %s
sk: Zlyhalo analyzovanie súboru zoznamu UI %s

en: Unable to parse device profile data: %s
sk: Zlyhalo analyzovanie údajov profilu zariadenia: %s

en: Invalid UI filter: %s
sk: Neplatný UI filter: %s

en: Unable to parse UI data — unexpected node: %s
sk: Nie je možné analyzovať údaje UI — neočakávaný uzol: %s

en: Invalid Arguments
sk: Neplatné parametre

en: Cannot browse children on item
sk: Nedá sa prehliadať potomok položky

en: Failed to browse “%s”: %s
sk: Zlyhalo prehliadanie „%s“: %s

en: Not Applicable
sk: Neaplikovateľné

en: No such file transfer
sk: Takýto prenos súboru neexistuje

en: No D-Bus thumbnailer service available
sk: Na zbernici D-Bus nie je dostupná žiadna služba na tvorbu miniatúr

en: Range end value %lld is smaller than range start value %lld: '%s'
sk: Konečná hodnota rozsahu %lld je menšia ako počiatočná hodnota rozsahu %lld: „%s“

en: Invalid Request (only GET and HEAD supported)
sk: Neplatná požiadavka (podporovaná je iba požiadavka GET a HEAD)

en:  must be 1
sk:  musí byť 1

en: %s transfer mode not supported for '%s'
sk: Režim prenosu %s nie je podporovaný pre „%s“

en: Invalid URI “%s”
sk: Neplatný identifikátor URI „%s“

en: Not found
sk: Nenájdený

en: Pushing data to non-empty item “%s” not allowed
sk: Posielanie údajov do položky „%s“, ktorá nie je prázdna, nie je povolené

en: No writable URI for %s available
sk: Nie je dostupný žiadny zapisovateľný identifikátor URI pre %s

note: translators: Dotfile is the filename with prefix "."
en: Failed to move dotfile %s: %s
sk: Zlyhal presun súboru začínajúceho bodkou %s: %s

en: Requested item “%s” not found
sk: Požadovaná položka „%s“ sa nenašla

en: Couldn’t create data source for %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dátový zdroj pre %s

en: Failed to get original URI for “%s”: %s
sk: Zlyhalo získavanie pôvodného identifikátora URI pre „%s“: %s

en: URI “%s” invalid for importing contents to
sk: Identifikátor URI „%s“ je neplatný pre importovanie obsahu

en: Failed to import file from %s: %s
sk: Zlyhalo importovanie súboru z %s: %s

note: Sorry we can't do anything without the ID
en: ContainerID missing
sk: Parameter „ContainerID“ chýba

en: Successfully destroyed object “%s”
sk: Objekt „%s“ bol úspešne zničený

en: Failed to destroy object “%s”: %s
sk: Zlyhalo zničenie objektu „%s“: %s

en: No such object
sk: Taký objekt neexistuje

en: Removal of object %s not allowed
sk: Odstránenie objektu %s nie je povolené

en: Object removal from %s not allowed
sk: Odstránenie objektu z %s nie je povolené

note: Sorry we can't do anything without the ID
en: Object ID missing
sk: Parameter „Object ID“ chýba

en: Successfully updated object “%s”
sk: Objekt „%s“ bol úspešne aktualizovaný

en: Failed to update object “%s”: %s
sk: Zlyhalo aktualizovanie objektu „%s“: %s

en: Invalid date format: %s
sk: Neplatný formát dátumu: %s

en: Invalid date: %s
sk: Neplatný dátum: %s

en: Bad current tag value.
sk: Chybná hodnota aktuálnej značky.

en: Bad new tag value.
sk: Chybná hodnota novej značky.

en: Tried to delete required tag.
sk: Pokus o odstránenie potrebnej značky.

en: Tried to change read-only property.
sk: Pokus o zmenu vlastnosti určenej iba na čítanie.

en: Parameter count mismatch.
sk: Počet parametrov nesúhlasí.

en: Unknown error.
sk: Neznáma chyba.

en: Metadata modification of object %s not allowed
sk: Zmena metaúdajov objektu %s nie je povolená

en: Metadata modification of object %s being a child of restricted object %s not allowed
sk: Zmena metaúdajov objektu %s, ktorý je potomkom obmedzeného objektu %s nie je povolená

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Failed to add album art for %s: %s
sk: Zlyhalo pridanie obalu albumu pre %s: %s

en: Failed to find media art for %s: %s
sk: Zlyhalo nájdenie obalu média pre %s: %s

en: Seeking not supported
sk: Presúvanie nie je podporované

en: Speed not supported
sk: Rýchlosť nie je podporovaná

en: Failed to generate playlist
sk: Zlyhalo generovanie zoznamu skladieb

en: Unknown MediaContainer resource: %s
sk: Neznámy zdroj kontajneru MediaContainer: %s

en: No media engine found.
sk: Nenašiel sa žiadny nástroj pre multimédiá (media-engine).

en: MediaEngine.init was not called. Cannot continue.
sk: MediaEngine.init nebol zavolaný. Nedá sa pokračovať.

en: Could not determine protocol for URI %s
sk: Nepodarilo sa určiť protokol pre URI %s

en: Could not determine protocol for %s
sk: Nepodarilo sa určiť protokol pre %s

en: Bad URI: %s
sk: Zlý identifikátor URI: %s

en: Invalid number of arguments
sk: Neplatný počet parametrov

note: Sorry we can't do anything without ObjectID
en: ObjectID argument missing
sk: Parameter „ObjectID“ chýba

en: Invalid range
sk: Neplatný rozsah

en: Missing filter
sk: Chýbajúci filter

en: No such container
sk: Takýto kontajner neexistuje

en: upnp:createClass value not supported
sk: upnp:hodnota createClass nie je podporovaná

en: “Elements” argument missing.
sk: Parameter „Elements“ chýba.

en: Comments not allowed in XML
sk: Komentáre nie sú v kóde XML povolené

note: Sorry we can't do anything without ContainerID
en: Missing ContainerID argument
sk: Chýbajúci parameter „ContainerID“

en: No objects in DIDL-Lite from client: “%s”
sk: Žiadne objekty v schéme DIDL-Lite od klienta: „%s“

en: @id must be set to "" in CreateObject call
sk: @id musí byť pri volaní CreateObject nastavené na ""

en: dc:title must not be empty in CreateObject call
sk: dc:title nesmie byť pri volaní CreateObject prázdne

en: Flags that must not be set were found in “dlnaManaged”
sk: Príznaky, ktoré nesmú byť nastavené, boli nájdené v „dlnaManged“

en: Invalid upnp:class given in CreateObject
sk: Neplatný parameter upnp:class poskytnutý pri CreateObject

en: Object is missing the @restricted attribute
sk: Objektu chýba atribút @restricted

en: Cannot create restricted item
sk: Nedá sa vytvoriť obmedzená položka

en: UPnP class “%s” not supported
sk: Trieda UPnP „%s“ nie je podporovaná

en: Object creation in %s not allowed
sk: Vytváranie objektu v %s nie je povolené

en: Failed to create item under “%s”: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie položky v „%s“: %s

en: DLNA profile “%s” not supported
sk: Profil DLNA „%s“ nie je podporovaný

en: Cannot create object of class “%s”: Not supported
sk: Nedá sa vytvoriť objekt triedy „%s“: Nie je podporovaný

en: Error from container “%s” on trying to find the newly added child object “%s” in it: %s
sk: Chyba od kontajnera „%s“ pri pokuse o nájdenie svojho novo pridaného objektu potomka „%s“: %s

en: “ContainerID” agument missing.
sk: Parameter „ContainerID“ chýba.

en: “ObjectID” argument missing.
sk: Parameter „ObjectID“ chýba.

en: Failed to create object under “%s”: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie objektu v „%s“: %s

en: Invalid search criteria given
sk: Neplatne zadané vyhľadávacie kritériá

en: Failed to search in “%s”: %s
sk: Zlyhalo hľadanie v „%s“: %s

en: No subtitle available
sk: Nie sú dostupné žiadne titulky

en: No thumbnailer available: %s
sk: Nie je dostupný žiadny nástroj na tvorbu miniatúr: %s

en: Thumbnailing not supported
sk: Vytváranie miniatúr nie je podporované

note: Thumbnailing failed previously, so there's no current thumbnail and it doesn't make any sense to request one.
en: No thumbnail available
sk: Nie je dostupná žiadna miniatúra

en: No thumbnail available. Generation requested.
sk: Nie je dostupná žiadna miniatúra. Generovanie bolo vyžiadané.

en: No D-Bus thumbnailer available
sk: Na zbernici D-Bus nie je dostupný žiadny nástroj na tvorbu miniatúr

en: Could not create GstElement for URI %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť prvok GstElement pre identifikátor URI %s

en: Playspeed not supported
sk: Rýchlosť prehrávania nie je podporovaná

note: Unknown/unsupported seek type
en: HTTPSeekRequest type %s unsupported
sk: Typ požiadavky HTTPSeekRequest %s nie je podporovaný

en: Failed to create pipeline
sk: Zlyhalo vytvorenie zreťazenia

note: static pads? easy!
en: Failed to link %s to %s
sk: Zlyhalo spojenie %s s %s

en: Failed to link pad %s to %s
sk: Zlyhalo spojenie vložky %s s %s

en: Error from pipeline %s: %s
sk: Chyba zo zreťazenia %s: %s

en: Warning from pipeline %s: %s
sk: Upozornenie zo zreťazenia %s: %s

en: Unsupported seek type
sk: Nepodporovaný typ presúvania

en: Failed to seek to offsets %lld:%lld
sk: Zlyhalo presunutie na ofsety %lld:%lld

en: Failed to seek
sk: Zlyhalo presunutie

en: Invalid URI without prefix: %s
sk: Neplatná URI bez predpony: %s

en: Can’t process URI %s with protocol %s
sk: Nedá sa spracovať URI %s s protokolom %s

en: Failed to create GStreamer data source for %s: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie dátového zdroja sady GStreamer pre %s: %s

en: Could not create a transcoder configuration. Your GStreamer installation might be missing a plug-in
sk: Nepodarilo sa vytvoriť konfigurácia transkódera. V inštalácii sady Gstreamer môžno chýba zásuvný modul

en: Required element %s missing
sk: Požadovaný prvok %s chýba

en: GStreamer element “dvdreadsrc” not found. DVD support does not work
sk: Súčasť sady GStreamer „dvdreadsrc“ sa nenašla. Podpora diskov DVD nefunguje

en: Only byte-based seek supported
sk: Je podporované iba presúvanie založené na bajtoch (byte-based)

en: Can only process file-based MediaObjects (MediaFileItems)
sk: Môže spracovať iba objekty MediaObjects založené na súboroh (položky MediaFileItems)

en: Module “%s” could not connect to D-Bus session bus. Ignoring…
sk: Modulu „%s“ sa nepodarilo pripojiť k zbernici relácie D-Bus. Ignoruje sa…

en: External provider %s did not provide mandatory property “%s”
sk: Externý poskytovateľ %s neposkytuje povinnú vlastnosť „%s“

en: Albums
sk: Albumy

en: All
sk: Všetko

en: Years
sk: Roky

en: Artists
sk: Umelci

en: Shared media
sk: Sprístupnené médiá

en: Music
sk: Hudba

en: Videos
sk: Videá

en: Pictures
sk: Obrázky

en: Title %d
sk: Titul %d

en: Failed to find lsdvd binary in path. DVD extraction will not be available
sk: Zlyhalo nájdenie binárneho súboru lsdvd v premennej prostredia path. Extrahovanie diskov DVD nebude dostupné

en: Invalid command received, ignoring
sk: Bol prijatý neplatný príkaz, ignoruje sa

en: Failed to discover URI %s: %s
sk: Zlyhalo preskúmanie URI %s: %s

en: Failed to read from pipe: %s
sk: Zlyhalo čítanie zo zreťazenia: %s

en: Failed to send error to parent: %s
sk: Zlyhalo odoslanie chyby pôvodcovi: %s

en: — helper binary for Rygel to extract metadata
sk: — binárny pomocník pre aplikáciu Rygel na extrahovanie metaúdajov

en: Failed to parse commandline args: %s
sk: Zlyhala analýza parametrov príkazového riadku: %s

en: Failed to create media art extractor: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie nástroja na extrahovanie obalov médií: %s

en: “%s” harvested
sk: umiestnenie „%s“ vyťažené

en: Error fetching object “%s” from database: %s
sk: Vyskytla sa chyba pri získavaní objektu „%s“ z databázy: %s

en: Failed to query info of a file %s: %s
sk: Zlyhal dopyt informácií o súbore %s: %s

en: Could not find object %s or its parent. Database is inconsistent
sk: Nepodarilo sa nájsť objekt %s alebo jeho pôvodcu. Databáza nie je konzistentná.

en: Error removing object from database: %s
sk: Vyskytla sa chyba pri odstraňovaní objektu z databázy: %s

en: Failed to harvest file %s: %s
sk: Zlyhalo vyťaženie súboru %s: %s

en: Failed to query database: %s
sk: Zlyhal dopyt k databáze: %s

en: Failed to enumerate folder “%s”: %s
sk: Zlyhalo vymenovanie priečinka „%s“: %s

en: Failed to get children of container %s: %s
sk: Zlyhalo získanie potomka kontainera %s: %s

en: Failed to extract meta-data for file %s
sk: Zlyhalo extrahovanie metaúdajov súboru %s

note: error is only emitted if even the basic information extraction failed; there's not much to do here, just print the information and go to the next file
en: Skipping URI %s; extraction completely failed: %s
sk: Vynecháva sa URI %s; extrahovanie úplne zlyhalo: %s

en: Failed to get child count of query container: %s
sk: Zlyhalo získanie počtu potomkov kontajnera dopytu: %s

en: Failed to force reindex to fix database: %s
sk: Zlyhalo vynútenie znovu indexovania na opravu databázy: %s

en: Failed to create indices: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie indícií: %s

en: Cannot upgrade from version %d
sk: Nedá sa aktualizovať z verzie %d

en: Database upgrade to v18 failed: %s
sk: Aktualizácia databázy na verziu 18 zlyhala: %s

en: Failed to add item with ID %s: %s
sk: Zlyhalo pridanie položky s identifikátorom %s: %s

en: Failed to get update IDs: %s
sk: Zlyhalo získanie identifikátorov aktualizácií: %s

en: Inconsistent database: item %s does not have parent %s
sk: Nekonzistentná databáza: položka %s nemá pôvodcu %s

en: Failed to get reset token
sk: Zlyhalo získanie tokenu na vynulovanie

en: Failed to persist ServiceResetToken: %s
sk: Zlyhalo zotrvanie tokenu ServiceResetToken: %s

en: Failed to remove virtual folders: %s
sk: Zlyhalo odstránenie virtuálnych priečinkov: %s

en: Failed to mark item %s as guarded (%d): %s
sk: Zlyhalo označenie položky %s ako chránená (%d): %s

en: Cannot create references to containers
sk: Nedajú sa vytvoriť odkazy na kontajery

en: Failed to add %s to ignored files: %s
sk: Zlyhalo pridanie %s medzi ignorované súbory: %s

en: Failed to get whether URI %s is ignored: %s
sk: Zlyhalo získanie informácie, či je URI %s ignorovaný: %s

en: Failed to get whether item %s is guarded: %s
sk: Zlyhalo získanie informácie, či je položka %s chránená: %s

en: The version “%d” of the detected database is newer than our supported version “%d”
sk: Verzia „%d“ zistenej databázy je novšia ako nami podporovaná verzia „%d“

en: Incompatible schema… cannot proceed
sk: Nekompatibilná schéma… nedá sa pokračovať

en: Invalid database, cannot query sqlite_master table: %s
sk: Neplatná databáza, nedá sa dopytovať tabuľka sqlite_master: %s

en: Failed to create database schema: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie schémy databázy: %s

en: Skipping unsupported sort field: %s
sk: Vynecháva sa nepodporované pole usporiadania: %s

en: Failed to gracefully stop the process. Using KILL
sk: Zlyhalo nenásilné ukončenie procesu. Použije sa spôsob ukončenia KILL

note: Process exitted properly -> That shouldn't really happen
en: Process check_async failed: %s
sk: Zlyhal proces check_async: %s

en: Process died while handling URI %s
sk: Proces nečakane skončil počas analýzy URI %s

en: Setting up extraction subprocess failed: %s
sk: Zlyhalo nastavenie podprocesu extrahovania: %s

en: Received invalid string from child: %s
sk: Bol prijatý neplatný reťazec od potomka: %s

en: Received ill-formed response string %s from child…
sk: Bol prijatý nevhodne sformovaný reťazec %s od potomka…

note: No error signalling, this was done in the part that called cancel
en: Read from child failed: %s
sk: Zlyhalo čítanie z potomka: %s

en: Failed to send command to child: %s
sk: Zlyhalo odoslanie príkazu potomkovi: %s

en: Failed to get child count: %s
sk: Zlyhalo získanie počtu potomkov: %s

en: Can’t create items in %s
sk: Nedajú sa vytvoriť položky v %s

en: Can’t add containers in %s
sk: Nedajú sa pridať kontajnery v %s

en: Can’t remove containers in %s
sk: Nedajú sa odstrániť kontajnery v %s

en: Playlists
sk: Zoznamy skladieb

en: Can’t remove items in %s
sk: Nedajú sa odstríniť položky v %s

en: upnp:class not supported in %s
sk: upnp: trieda nie je podporovaná v %s

en: Failed to load plugin %s: %s
sk: Zlyhalo načítanie zásuvného modulu %s: %s

en: Will not monitor file changes
sk: Nebudú sa sledovať zmeny súborov

note: Avoid warning when file is removed in the meantime, e.g. in upload case.
en: Failed to setup up file monitor for %s: %s
sk: Zlyhalo nastavenie monitora súborov pre %s: %s

note: Titles and definitions of some virtual folders, for use with QueryContainer.
en: Year
sk: Rok

note: Titles and definitions of virtual folders for Music, for use with QueryContainer.
en: Artist
sk: Autor

en: Genre
sk: Žáner

en: Files & Folders
sk: Súbory a priečinky

note: translators: @REALNAME@ is substituted for user's real name and it doesn't need translation.
en: @REALNAME@’s media
sk: Multimédiá používateľa @REALNAME@

en: Failed to remove entry: %s
sk: Zlyhalo odstránenie položky: %s

en: Failed to save object: %s
sk: Zlyhalo uloženie objektu: %s

en: Failed to add object: %s
sk: Zlyhalo pridanie objektu: %s

en: Failed to remove object: %s
sk: Zlyhalo odstránenie objektu: %s

en: Failed to remove file %s: %s
sk: Zlyhalo odstránenie súboru %s: %s

en: Could not find object %d in cache
sk: Nepodarilo sa nájsť objekt %d vo vyrovnávacej pamäti

en: MPRIS interface at %s is read-only. Ignoring.
sk: Rozhranie MPRIS na službe %s je iba na čítanie. Ignoruje sa.

en: GStreamer Player
sk: Prehrávač GStreamer

en: Could not create GStreamer player
sk: Nepodarilo sa vytvoriť prehrávač GStreamer

en: Failed to construct URI for folder “%s”: %s
sk: Zlyhalo zostavenie identifikátora URI pre priečinok „%s“: %s

en: Could not subscribe to Tracker signals: %s
sk: Nepodarilo sa prihlásiť k signálom vyhľadávacieho nástroja Tracker: %s

en: Not supported
sk: Nepodporovaný

en: Error getting all values for “%s”: %s
sk: Vyskytla sa chyba pri získavaní všetkých hodnôt pre „%s“: %s

en: Failed to start Tracker service: %s. Plugin disabled.
sk: Zlyhalo spustenie služby vyhľadávacieho nástroja Tracker: %s. Zásuvný modul je zakázaný.

en: Error getting item count under category “%s”: %s
sk: Vyskytla sa chyba pri získavaní počtu položiek v kategórii „%s“: %s

en: Titles
sk: Tituly

en: Failed to create a Tracker connection: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie pripojenia k nástroju na vyhľadávanie Tracker: %s

en: Failed to create Tracker connection: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie pripojenia k nástroju na vyhľadávanie Tracker: %s

en: Failed to get Tracker connection: %s
sk: Zlyhalo získanie pripojenia k nástroju na vyhľadávanie Tracker: %s

en: Failed to load user configuration: %s
sk: Zlyhalo načítanie konfigurácie používateľa: %s

en: No plugins found in %d second; giving up… | No plugins found in %d seconds; giving up…
sk[0]: V priebehu %d sekundy sa nenašli žiadne zásuvné moduly; prerušuje sa…
sk[1]: V priebehu %d sekúnd sa nenašli žiadne zásuvné moduly; prerušuje sa…
sk[2]: V priebehu %d sekúnd sa nenašli žiadne zásuvné moduly; prerušuje sa…

en: Rygel v%s starting…
sk: Spúšťa sa Rygel v%s…

en: Failed to create RootDevice for %s. Reason: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie koreňového zariadenia pre %s. Dôvod: %s

en: Failed to create root device factory: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie rozhrania na tvorbu koreňového zariadenia: %s

en: Failed to query ACL: %s
sk: Zlyhal dopyt ACL: %s

en: Error creating D-Bus proxy for ACL: %s
sk: Chyba pri vytváraní sprostredkovateľa proxy zbernice D-Bus pre ACL: %s

en: No ACL fallback policy found. Using “allow”
sk: Nenašla sa žiadna záložná stratégia ACL. Používa sa stratégia „umožniť“

en: No ACL fallback policy found. Using “deny”
sk: Nenašla sa žiadna záložná stratégia ACL. Používa sa stratégia „odmietnuť“

en: Failed to create preferences dialog: %s
sk: Zlyhalo vytvorenie dialógového okna nastavení: %s

en: Failed to save configuration data to file “%s”: %s
sk: Zlyhalo uloženie údajov konfigurácie do súboru „%s“: %s

en: Failed to start Rygel service: %s
sk: Zlyhalo spustenie služby Rygel: %s

en: Failed to stop Rygel service: %s
sk: Zlyhalo zastavenie služby Rygel: %s
