rygel master - en to sr translation catalogue (302 entries)

en: Rygel
sr: Ригел

en: UPnP/DLNA Services
sr: УПнП ДЛНА услуге

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;
sr: медијскисервер;медијскиисцртавач;дели;аудио;звук;видео;снимак;слике;mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;

en: Rygel Preferences
sr: Поставке за Ригел

en: UPnP/DLNA Preferences
sr: УПнП/ДЛНА поставке

en: Add a directory to the list of shared directories
sr: Додајте директоријум на списак дељених директоријума

en: Add shared directory
sr: Додај дељени директоријум

en: Remove a directory from the list of shared directories
sr: Уклоните директоријум са списка дељених директоријума

en: Remove shared directory
sr: Уклони дељени директоријум

en: _Share media through DLNA
sr: _Дели медије кроз ДЛНА

en: Add a network interface Rygel should serve files on
sr: Додајте мрежни уређај на коме Ригел треба да послужује датотеке

en: Add network interface
sr: Додај мрежни уређај

en: Remove a network interface Rygel should no longer serve files on
sr: Уклоните мрежни уређај на коме Ригел не треба више да послужује датотеке

en: Remove network interface
sr: Уклони мрежни уређај

en: Networks:
sr: Мреже:

en: Select folders
sr: Изаберите фасцикле

en: Not implemented
sr: Није примењено

en: Failed to read standard output from %s: %s
sr: Нисам успео да прочитам стандардни излаз са „%s“: %s

en: Failed to read error output from %s: %s
sr: Нисам успео да прочитам излаз грешке са „%s“: %s

note: / No test with the specified TestID was found
en: No Such Test
sr: Нема такве пробе

note: / TestID is valid but refers to the wrong test type
en: Wrong Test Type
sr: Погрешна врста пробе

note: / TestID is valid but the test Results are not available
en: Invalid Test State “%s”
sr: Неисправно стање пробе „%s“

note: / TestID is valid but the test can't be canceled
en: State “%s” Precludes Cancel
sr: Стање „%s“ спречава отказивање

en: Invalid argument
sr: Неисправан аргумент

en: Cannot run “Ping” action: Host is empty
sr: Не могу да покренем радњу „Пинг“: Домаћин је празан

en: Cannot run “NSLookup” action: HostName is empty
sr: Не могу да покренем радњу „НСПотражи“: Назив домаћина је празан

en: Cannot run “Traceroute” action: Host is empty
sr: Не могу да покренем радњу „Прати руту“: Домаћин је празан

en: Display version number
sr: Приказује број издања

en: Network Interfaces
sr: Мрежни уређаји

en: Port
sr: Прикључник

en: Disable transcoding
sr: Искључује претварање

en: Disallow upload
sr: Онемогућује слање

en: Disallow deletion
sr: Онемогућује брисање

en: Comma-separated list of domain:level pairs. See rygel(1) for details
sr: Зарезом раздвојени списак парова домен:ниво. Погледајте ригел(1) за појединости

en: Plugin Path
sr: Путања прикључка

en: Engine Path
sr: Путања погона

en: Disable plugin
sr: Искључите прикључак

en: Set plugin titles
sr: Поставите назив прикључка

en: Set plugin options
sr: Поставите могућности прикључка

en: Use configuration file instead of user configuration
sr: Користи датотеку подешавања уместо подешавања корисника

en: Shut down remote Rygel reference
sr: Угаси упуте удаљеног Ригела

en: No value available
sr: Вредност није доступна

en: Invalid connection reference
sr: Неисправна упута на везу

en: Failed to write modified description to %s
sr: Нисам успео да запишем измењени опис у „%s“

en: Failed to get a socket: %s
sr: Нисам успео да добавим прикључницу: %s

en: Failed to get MAC address for %s: %s
sr: Нисам успео да добавим МАК адресу за „%s“: %s

en: MAC and network type querying not implemented
sr: Пропитивање МАК-а и врсте мреже није примењено

en: Failed to get log level from configuration: %s
sr: Нисам успео да добијем ниво уписа у дневник из подешавања: %s

note: translators: "enabled" is part of the config key and must not be translated
en: No value set for “%s/enabled”
sr: Није постављена вредност за „%s/омогућено“

note: translators: "title" is part of the config key and must not be translated
en: No value set for “%s/title”
sr: Није постављена вредност за „%s/наслов“

en: No value available for “%s/%s”
sr: Није доступна вредност за „%s/%s“

en: [Plugin] group not found
sr: [Прикључак] нисам пронашао групу

en: Plugin module %s does not exist
sr: Модул прикључка „%s“ не постоји

en: New plugin “%s” available
sr: Доступан је нови прикључак „%s“

en: A module named %s is already loaded
sr: Модул под називом „%s“ је већ учитан

en: Failed to load module from path “%s”: %s
sr: Нисам успео да учитам модуле из путање „%s“: %s

en: Failed to find entry point function “%s” in “%s”: %s
sr: Нисам успео да нађем тачку уноса функције „%s“ у „%s“: %s

en: Module '%s' conflicts with already loaded module '%s'. Skipping
sr: Модул „%s“ је у сукобу са већ учитаним модулом „%s“. Прескачем

en: Failed to open plugins folder: “%s”
sr: Нисам успео да отворим фасциклу прикључака: „%s“

en: Error listing contents of folder “%s”: %s
sr: Грешка преслушавања садржаја фасцикле „%s“: %s

en: Could not load plugin: %s
sr: Не могу да учитам прикључак: %s

en: Failed to query content type for “%s”
sr: Нисам успео да закажем овај садржај на „%s“

note: TRANSLATORS: First %s is the file's path, second is the error message
en: Failed to load user configuration from file “%s”: %s
sr: Нисам успео да учитам подешавања корисника из датотеке „%s“: %s

en: No value available for “%s”
sr: Није доступна вредност за „%s“

en: Value of “%s” out of range
sr: Вредност за „%s“ је изван опсега

en: Unsupported type %s
sr: Неподржана врста „%s“

en: Error while opening SQLite database %s: %s
sr: Грешка отварања СКуЛајт базе података %s: %s

en: Failed to roll back transaction: %s
sr: Нисам успео да вратим стање преноса: %s

en: Your GStreamer installation seems to be missing the “playbin3” element. The Rygel GStreamer renderer implementation cannot work without it
sr: Изгледа да у вашој инсталацији Гстримера недостаје елемент „playbin3“. Ригелова примена Гстримеровог исцртавача не може да ради без њега

en: Invalid InstanceID
sr: Неисправан ИБ примерка

en: Play speed not supported
sr: Брзина пуштања није подржана

en: Transition not available
sr: Пренос није доступан

en: Seek mode not supported
sr: Начин премотавања није подржан

en: Illegal seek target
sr: Неисправна мета премотавања

en: Play mode not supported
sr: Режим пуштања није подржан

note: FIXME: Return a more sensible error here.
en: Resource not found
sr: Извориште није нађено

en: Problem parsing playlist: %s
sr: Грешка обраде списка нумера: %s

note: TRANSLATORS: first %s is a URI, the second an explanaition of the error
en: Failed to access resource at %s: %s
sr: Нисам успео да приступим изворишту на „%s“: %s

en: Illegal MIME-type
sr: Неисправна МИМЕ врста

en: Invalid Name
sr: Неисправан назив

en: Invalid Channel
sr: Неисправан канал

en: Action Failed
sr: Радња није успела

en: Unable to parse Icon data — unexpected node: %s
sr: Не могу да обрадим податке иконице — неочекиван чвор: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected attribute: %s
sr: Не могу да обрадим податке протокола — неочекивана особина: %s

en: Unable to parse Protocol data — unexpected node: %s
sr: Не могу да обрадим податке протокола — неочекиван чвор: %s

en: Failed to set UIList for file %s — %s
sr: Нисам успео да подесим списак КС-а за датотеку „%s“ — %s

en: Failed to set initial UI list for file %s — %s
sr: Нисам успео да подесим почетни списак КС-а за датотеку „%s“ — %s

en: Failed to monitor the file %s — %s
sr: Нисам успео да надгледам датотеку „%s“ — %s

en: Unable to parse UI list file %s
sr: Не могу да обрадим датотеку УИ списка „%s“

en: Unable to parse device profile data: %s
sr: Не могу да обрадим податке профила уређаја: %s

en: Invalid UI filter: %s
sr: Неисправан филтер КС-а: %s

en: Unable to parse UI data — unexpected node: %s
sr: Не могу да обрадим податке сучеља - неочекиван чвор: %s

en: Invalid Arguments
sr: Неисправан аргумент

en: Cannot browse children on item
sr: Нисам успео да прегледам пород на ставци

en: Failed to browse “%s”: %s
sr: Нисам успео да разгледам „%s“: %s

en: Not Applicable
sr: Није применљиво

en: No such file transfer
sr: Не постоји овај пренос

en: No D-Bus thumbnailer service available
sr: Није доступна услуга сличичара Д-сабирнице

en: Range end value %lld is smaller than range start value %lld: '%s'
sr: Вредност краја опсега %lld је мања него вредност почетка опсега %lld: '%s'

en: Invalid Request (only GET and HEAD supported)
sr: Неисправан захтев (подржани су само „GET“ и „HEAD“)

en:  must be 1
sr:  мора бити 1

en: %s transfer mode not supported for '%s'
sr: %s начин преноса није подржан за '%s'

en: Invalid URI “%s”
sr: Неисправна путања „%s“

en: Not found
sr: Нисам пронашао

en: Pushing data to non-empty item “%s” not allowed
sr: Гурање података у непразну ставку „%s“ није дозвољено

en: No writable URI for %s available
sr: Нису доступне уписиве путање за „%s“

note: translators: Dotfile is the filename with prefix "."
en: Failed to move dotfile %s: %s
sr: Нисам успео да преместим скривену датотеку %s: %s

en: Requested item “%s” not found
sr: Нисам пронашао захтевану ставку „%s“

en: Couldn’t create data source for %s
sr: Не могу да направим извор података за „%s“

en: Failed to get original URI for “%s”: %s
sr: Нисам успео да добијем првобитну путању за „%s“: %s

en: URI “%s” invalid for importing contents to
sr: Путања „%s“ за увоз садржаја није исправна

en: Failed to import file from %s: %s
sr: Нисам успео да увезем датотеку из „%s“: %s

note: Sorry we can't do anything without the ID
en: ContainerID missing
sr: Недостаје лб садржаоца

en: Successfully destroyed object “%s”
sr: Успешно уништен објект „%s“

en: Failed to destroy object “%s”: %s
sr: Нисам успео да уништим објекат „%s“: %s

en: No such object
sr: Не постоји такав објекат

en: Removal of object %s not allowed
sr: Уклањање објекта „%s“ није дозвољено

en: Object removal from %s not allowed
sr: Уклањање објекта са „%s“ није дозвољено

note: Sorry we can't do anything without the ID
en: Object ID missing
sr: Недостаје ИБ објекта

en: Successfully updated object “%s”
sr: Успешно је ажуриран објекат „%s“

en: Failed to update object “%s”: %s
sr: Нисам успео да ажурирам објекат „%s“: %s

en: Invalid date format: %s
sr: Неисправан запис датума: %s

en: Invalid date: %s
sr: Неисправан датум: %s

en: Bad current tag value.
sr: Лоша вредност текуће ознаке.

en: Bad new tag value.
sr: Лоша вредност нове ознаке.

en: Tried to delete required tag.
sr: Покушах да обришем захтевану ознаку.

en: Tried to change read-only property.
sr: Покушах да изменим својства само читања.

en: Parameter count mismatch.
sr: Неслагање броја параметара.

en: Unknown error.
sr: Непозната грешка.

en: Metadata modification of object %s not allowed
sr: Мењање метаподатака објекта „%s“ није дозвољено

en: Metadata modification of object %s being a child of restricted object %s not allowed
sr: Измена метаподатака предмета „%s“ који је произашао из ограниченог предмета „%s“ није допуштено

en: Unknown
sr: Непознато

en: Failed to add album art for %s: %s
sr: Нисам успео да додам омот албума за „%s“: %s

en: Failed to find media art for %s: %s
sr: Нисам успео да нађем омот албума за „%s“: %s

en: Seeking not supported
sr: Премотавање није подржано

en: Speed not supported
sr: Брзина није подржана

en: Failed to generate playlist
sr: Нисам успео да створим списак за пуштање

en: Unknown MediaContainer resource: %s
sr: Неисправно извориште Медијског садржаоца: %s

en: No media engine found.
sr: Нисам пронашао медијски погон.

en: MediaEngine.init was not called. Cannot continue.
sr: „MediaEngine.init“ није позван. Не могу да наставим.

en: Could not determine protocol for URI %s
sr: Не могу да одредим протокол за путању „%s“

en: Could not determine protocol for %s
sr: Не могу да одредим протокол за „%s“

en: Bad URI: %s
sr: Лоша путања: %s

en: Invalid number of arguments
sr: Неисправан број аргумената

note: Sorry we can't do anything without ObjectID
en: ObjectID argument missing
sr: Недостаје аргумент лб предмета

en: Invalid range
sr: Неисправан опсег

en: Missing filter
sr: Недостаје пропусник

en: No such container
sr: Нема таквог садржаоца

en: upnp:createClass value not supported
sr: упнп:вредност направи разред није подржана

en: “Elements” argument missing.
sr: Недостаје аргумент „елементи“.

en: Comments not allowed in XML
sr: Напомене нису дозвољене унутар ИксМЛ-а

note: Sorry we can't do anything without ContainerID
en: Missing ContainerID argument
sr: Недостаје аргумент лб садржаоца

en: No objects in DIDL-Lite from client: “%s”
sr: Нема предмета у ДИДЛ-Лајту са клијента: „%s“

en: @id must be set to "" in CreateObject call
sr: @id мора бити постављен на "" у позиву направи предмет

en: dc:title must not be empty in CreateObject call
sr: дц:наслов не сме бити празан у позиву направи предмет

en: Flags that must not be set were found in “dlnaManaged”
sr: Опције које не смеју бити постављене када су пронађене у „dlnaManaged“

en: Invalid upnp:class given in CreateObject
sr: Неисправан упнп:разред дат у направи предмет

en: Object is missing the @restricted attribute
sr: Објекту недостаје атрибут „@restricted“ (ограничен)

en: Cannot create restricted item
sr: Не могу да направим ограничену ставку

en: UPnP class “%s” not supported
sr: УПнП разред „%s“ није подржан

en: Object creation in %s not allowed
sr: Није дозвољено прављење објекта унутар „%s“

en: Failed to create item under “%s”: %s
sr: Нисам успео да направим ставку унутар „%s“: %s

en: DLNA profile “%s” not supported
sr: ДЛНА профил „%s“ није подржан

en: Cannot create object of class “%s”: Not supported
sr: Не могу да направим разред „%s“: Није подржано

en: Error from container “%s” on trying to find the newly added child object “%s” in it: %s
sr: Грешка из садржаоца „%s“ при покушају проналажења ново додатог предмета пратиоца „%s“ у њему: %s

en: “ContainerID” agument missing.
sr: Недостаје аргумент „лб садржаоца“.

en: “ObjectID” argument missing.
sr: Недостаје аргумент лб предмета.

en: Failed to create object under “%s”: %s
sr: Нисам успео да направим предмет унутар „%s“: %s

en: Invalid search criteria given
sr: Задат је неважећи услов претраге

en: Failed to search in “%s”: %s
sr: Нисам успео да тражим унутар „%s“: %s

en: No subtitle available
sr: Нема одговарајућег титла

en: No thumbnailer available: %s
sr: Није доступан сличичар: %s

en: Thumbnailing not supported
sr: Прављење сличица није подржано

note: Thumbnailing failed previously, so there's no current thumbnail and it doesn't make any sense to request one.
en: No thumbnail available
sr: Није доступан умањени приказ

en: No thumbnail available. Generation requested.
sr: Нема доступних минијатура. Затражено прављење истих.

en: No D-Bus thumbnailer available
sr: Није доступан сличичар Д-сабирнице

en: Could not create GstElement for URI %s
sr: Не могу да направим елемент Гстримера за путању „%s“

en: Playspeed not supported
sr: Брзина пуштања није подржана

note: Unknown/unsupported seek type
en: HTTPSeekRequest type %s unsupported
sr: HTTPSeekRequest врста %s није подржана

en: Failed to create pipeline
sr: Нисам успео да направим спојку

note: static pads? easy!
en: Failed to link %s to %s
sr: Нисам успео да вежем „%s“ за „%s“

en: Failed to link pad %s to %s
sr: Нисам успео да вежем подметач „%s“ за „%s“

en: Error from pipeline %s: %s
sr: Грешка у процесном ланцу „%s“: %s

en: Warning from pipeline %s: %s
sr: Упозорење из процесног ланца „%s“: %s

en: Unsupported seek type
sr: Неподржана врста премотавања

en: Failed to seek to offsets %lld:%lld
sr: Нисам успео да премотам до помераја „%lld:%lld“

en: Failed to seek
sr: Нисам успео да премотам

en: Invalid URI without prefix: %s
sr: Неисправна путања без префикса: %s

en: Can’t process URI %s with protocol %s
sr: Не могу да обрадим путању „%s“ преко протокола %s

en: Failed to create GStreamer data source for %s: %s
sr: Нисам успео да направим извор података Гстримера за „%s“: %s

en: Could not create a transcoder configuration. Your GStreamer installation might be missing a plug-in
sr: Не могу да направим подешавање претварача. Вашој инсталацији Гстримера можда недостаје прикључак

en: Required element %s missing
sr: Потребан елемент „%s“ не постоји

en: GStreamer element “dvdreadsrc” not found. DVD support does not work
sr: Нисам нашао елемент Гстримера за читање извора двд-а (dvdreadsrc). Подршка ДВД-а не ради

en: Only byte-based seek supported
sr: Подржано је само премотавање засновано на бајту

en: Can only process file-based MediaObjects (MediaFileItems)
sr: Могу да обрадим само MediaObjects (MediaFileItems) ставке које су засноване на датотеци

en: Module “%s” could not connect to D-Bus session bus. Ignoring…
sr: Модул „%s“ не може да се повеже на сабирницу сесије Д-сабирнице. Занемарујем…

en: External provider %s did not provide mandatory property “%s”
sr: Спољни достављач %s није обезбедио обавезно својство „%s“

en: Albums
sr: Албуми

en: All
sr: Све

en: Years
sr: Године

en: Artists
sr: Извођачи

en: Shared media
sr: Дељени медији

en: Music
sr: Музика

en: Videos
sr: Снимци

en: Pictures
sr: Слике

en: Title %d
sr: Наслов %d

en: Failed to find lsdvd binary in path. DVD extraction will not be available
sr: Нисам успео да нађем „lsdvd“ извршни на путањи. Извлачење ДВД-а неће бити доступно

en: Invalid command received, ignoring
sr: Примљена је неисправна наредба, занемарујем је

en: Failed to discover URI %s: %s
sr: Нисам успео да откријем УРИ %s: %s

en: Failed to read from pipe: %s
sr: Нисам успео да прочитам из цеви: %s

en: Failed to send error to parent: %s
sr: Нисам успео да пошаљем грешку родитељу: %s

en: — helper binary for Rygel to extract metadata
sr: - помоћни Ригелов програм за метаподатака

en: Failed to parse commandline args: %s
sr: Нисам успео да обрадим аргументе у наредби: %s

en: Failed to create media art extractor: %s
sr: Нисам успео да направим објекат за извлачење мултимедијалних података: %s

en: “%s” harvested
sr: „%s“ је пожњет

en: Error fetching object “%s” from database: %s
sr: Нисам успео да преузмем „%s“ из базе података: %s

en: Failed to query info of a file %s: %s
sr: Нисам успео да пропитам податке о датотеци „%s“: %s

en: Could not find object %s or its parent. Database is inconsistent
sr: Не могу да пронађем предмет „%s“ или његовог родитеља. База података није доследна

en: Error removing object from database: %s
sr: Нисам успео да уклоним објекат из базе података: %s

en: Failed to harvest file %s: %s
sr: Нисам успео да покупим датотеку %s: %s

en: Failed to query database: %s
sr: Нисам успео да пропитам базу података: %s

en: Failed to enumerate folder “%s”: %s
sr: Нисам успео да нумеришем фасциклу „%s“: %s

en: Failed to get children of container %s: %s
sr: Нисам успео да добавим пород садржаоца „%s“: %s

en: Failed to extract meta-data for file %s
sr: Нисам успео да извучем метаподатке датотеке „%s“

note: error is only emitted if even the basic information extraction failed; there's not much to do here, just print the information and go to the next file
en: Skipping URI %s; extraction completely failed: %s
sr: Прескачем УРИ %s, извлачење у потпуности неуспело: %s

en: Failed to get child count of query container: %s
sr: Нисам успео да добавим број порода пропитаног садржаоца: %s

en: Failed to force reindex to fix database: %s
sr: Нисам успео да насилно поново попишем све, зарад поправљања базе: %s

en: Failed to create indices: %s
sr: Нисам успео да направим садржаје: %s

en: Cannot upgrade from version %d
sr: Не могу да надоградим са издања %d

en: Database upgrade to v18 failed: %s
sr: Надоградња базе података на издање 18 није успела: %s

en: Failed to add item with ID %s: %s
sr: Нисам успео да додам ставку са ИБ-ом %s: %s

en: Failed to get update IDs: %s
sr: Нисам успео да добавим ИБ-ове ажурирања: %s

en: Inconsistent database: item %s does not have parent %s
sr: Недоследна база: ставка %s нема родитеља %s

en: Failed to get reset token
sr: Нисам успео да добавим жетон за поновно постављање

en: Failed to persist ServiceResetToken: %s
sr: Нисам успео да истрајем у вези ServiceResetToken-а: %s

en: Failed to remove virtual folders: %s
sr: Нисам успео да уклоним виртуелне фасцикле: %s

en: Failed to mark item %s as guarded (%d): %s
sr: Нисам успео да обележим ставку %s као под чувањем (%d): %s

en: Cannot create references to containers
sr: Не могу да направим упуте до садржалаца

en: Failed to add %s to ignored files: %s
sr: Нисам успео да убацим %s у занемарене датотеке: %s

en: Failed to get whether URI %s is ignored: %s
sr: Нисам успео да утврдим да ли је путања „%s“ занемарена: %s

en: Failed to get whether item %s is guarded: %s
sr: Нисам успео да утврдим да ли је ставка %s под чувањем: %s

en: The version “%d” of the detected database is newer than our supported version “%d”
sr: Издање „%d“ пронађене базе података је новије него наше подржано издање „%d“

en: Incompatible schema… cannot proceed
sr: Неспојива шема... не може се наставити

en: Invalid database, cannot query sqlite_master table: %s
sr: Неисправна база података, не могу да пошаљем упит табели „sqlite_master“: %s

en: Failed to create database schema: %s
sr: Нисам успео да направим шему базе података: %s

en: Skipping unsupported sort field: %s
sr: Прескачем неподржано поље за ређање: %s

en: Failed to gracefully stop the process. Using KILL
sr: Нисам успео да природно зауставим процес. Шаљем сигнал за убиство (KILL)

note: Process exitted properly -> That shouldn't really happen
en: Process check_async failed: %s
sr: Процес „check_async“ није успео: %s

en: Process died while handling URI %s
sr: Процес је пукао приликом рада са путањом „%s“

en: Setting up extraction subprocess failed: %s
sr: Постављање подпроцеса за извлачење није успело: %s

en: Received invalid string from child: %s
sr: Добио сам неисправну ниску од детета: %s

en: Received ill-formed response string %s from child…
sr: Добио сам лоше формулисан одговор %s од детета…

note: No error signalling, this was done in the part that called cancel
en: Read from child failed: %s
sr: Не могу да прочитам дете: %s

en: Failed to send command to child: %s
sr: Нисам успео да пошаљем наредбу детету: %s

en: Failed to get child count: %s
sr: Нисам успео да добавим број пратиоца: %s

en: Can’t create items in %s
sr: Не могу да направим ставку у „%s“

en: Can’t add containers in %s
sr: Не могу да додам садржаоце у „%s“

en: Can’t remove containers in %s
sr: Не могу да уклоним садржаоце у „%s“

en: Playlists
sr: Спискови нумера

en: Can’t remove items in %s
sr: Не могу да уклоним ставке у „%s“

en: upnp:class not supported in %s
sr: упнп:разред није подржан у „%s“

en: Failed to load plugin %s: %s
sr: Не могу да учитам прикључак %s: %s

en: Will not monitor file changes
sr: Неће надгледати измене датотеке

note: Avoid warning when file is removed in the meantime, e.g. in upload case.
en: Failed to setup up file monitor for %s: %s
sr: Нисам успео да подесим праћење датотеке за „%s“: %s

note: Titles and definitions of some virtual folders, for use with QueryContainer.
en: Year
sr: Година

note: Titles and definitions of virtual folders for Music, for use with QueryContainer.
en: Artist
sr: Извођач

en: Album
sr: Албум

en: Genre
sr: Жанр

en: Files & Folders
sr: Датотеке и фасцикле

note: translators: @REALNAME@ is substituted for user's real name and it doesn't need translation.
en: @REALNAME@’s media
sr: Медија корисника „@REALNAME@“

en: Failed to remove entry: %s
sr: Нисам успео да уклоним унос: %s

en: Failed to save object: %s
sr: Нисам успео да сачувам објекат: %s

en: Failed to add object: %s
sr: Нисам успео да додам објекат: %s

en: Failed to remove object: %s
sr: Нисам успео да уклоним објекат: %s

en: Failed to remove file %s: %s
sr: Нисам успео да уклоним датотеку „%s“: %s

en: Could not find object %d in cache
sr: Не могу да пронађем предмет %d у остави

en: MPRIS interface at %s is read-only. Ignoring.
sr: ПМРИС уређај на „%s“ је само за читање. Занемарујем.

en: GStreamer Player
sr: Гстримеров плејер

en: Could not create GStreamer player
sr: Не могу да направим Гстримеров пуштач

en: Failed to construct URI for folder “%s”: %s
sr: Нисам успео да образујем путању за фасциклу „%s“: %s

en: Could not subscribe to Tracker signals: %s
sr: Не могу да се претплатим на сигнале Трагача: %s

en: Not supported
sr: Није подржано

en: Error getting all values for “%s”: %s
sr: Грешка добављања свих вредности за „%s“: %s

en: Failed to start Tracker service: %s. Plugin disabled.
sr: Нисам успео да покренем услугу пратиоца: %s. Прикључак је искључен.

en: Error getting item count under category “%s”: %s
sr: Грешка добављања броја ставки у категорији „%s“: %s

en: Titles
sr: Наслови

en: Failed to create a Tracker connection: %s
sr: Нисам успео да направим везу пратиоца: %s

en: Failed to create Tracker connection: %s
sr: Нисам успео да направим везу Трагача: %s

en: Failed to get Tracker connection: %s
sr: Нисам успео да добавим везу пратиоца: %s

en: Failed to load user configuration: %s
sr: Нисам успео да учитам подешавања корисника: %s

en: No plugins found in %d second; giving up… | No plugins found in %d seconds; giving up…
sr[0]: Нисам нашао прикључке за %d секунду; одустајем…
sr[1]: Нисам нашао прикључке за %d секунде; одустајем…
sr[2]: Нисам нашао прикључке за %d секунди; одустајем…
sr[3]: Нисам нашао прикључке за једну секунду; одустајем…

en: Rygel v%s starting…
sr: Ригел в%s се покреће…

en: Failed to create RootDevice for %s. Reason: %s
sr: Нисам успео да направим корени уређај за „%s“. Разлог: %s

en: Failed to create root device factory: %s
sr: Нисам успео да направим фабрику корених уређаја: %s

en: Failed to query ACL: %s
sr: Нисам успео да пошаљем АКЛ упит: %s

en: Error creating D-Bus proxy for ACL: %s
sr: Грешка стварања посредника Д-сабирнице за АЦЛ: %s

en: No ACL fallback policy found. Using “allow”
sr: Нема АЦЛ одступне политике. Користићу „allow“

en: No ACL fallback policy found. Using “deny”
sr: Нема АЦЛ одступне политике. Користићу „deny“

en: Failed to create preferences dialog: %s
sr: Нисам успео да покренем прозорче са поставкама: %s

en: Failed to save configuration data to file “%s”: %s
sr: Нисам успео да сачувам подешавања у датотеку „%s“: %s

en: Failed to start Rygel service: %s
sr: Нисам успео да покренем услугу Ригела: %s

en: Failed to stop Rygel service: %s
sr: Нисам успео да зауставим услугу Ригела: %s
