rygel master - en to kk translation catalogue (52 entries)

en: UPnP/DLNA Services
kk: UPnP/DLNA қызметтері

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;
kk: mediaserver;mediarenderer;share;audio;video;pictures;медиасервер;медиаөңдеуші;бөлісу;аудио;видео;суреттер;

en: Rygel Preferences
kk: Rygel баптаулары

en: UPnP/DLNA Preferences
kk: UPnP/DLNA баптаулары

en: Add a directory to the list of shared directories
kk: Буманы бөлісу бумалар тізіміне қосу

en: Add shared directory
kk: Бөлісу бумасын қосу

en: Remove a directory from the list of shared directories
kk: Буманы бөлісу бумалар тізімінен өшіру

en: Remove shared directory
kk: Бөлісу бумасын өшіру

en: _Share media through DLNA
kk: DLNA арқылы мульмимедиямен бөлі_су

en: Add network interface
kk: Желілік интерфейсті қосу

en: Remove network interface
kk: Желілік интерфейсті өшіру

en: Networks:
kk: Желілер:

en: Select folders
kk: Бумаларды таңдау

en: Not implemented
kk: Іске асырылмаған

en: Invalid argument
kk: Аргумент қате

en: Display version number
kk: Нұсқа нөмірін көрсету

en: Network Interfaces
kk: Желілік интерфейстер

en: Port
kk: Порт

en: Illegal MIME-type
kk: MIME түрі жарамсыз

en: Invalid Name
kk: Аты жарамсыз

en: Invalid Channel
kk: Арнасы жарамсыз

en: Action Failed
kk: Әрекет сәтсіз аяқталды

en: Not Applicable
kk: Қолданылмайды

en: Not found
kk: Табылмады

en: No such object
kk: Ондай объект жоқ

en: Unknown error.
kk: Белгісіз қате.

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Invalid range
kk: Аумақ қате

en: Missing filter
kk: Сүзгі жоқ

en: No such container
kk: Ондай контейнер жоқ

en: upnp:createClass value not supported
kk: upnp:createClass мәніне қолдау жоқ

en: UPnP class “%s” not supported
kk: UPnP "%s" класы үшін қолдау жоқ

en: Albums
kk: Альбомдар

en: All
kk: Барлығы

en: Years
kk: Жылдар

en: Artists
kk: Әртістер

en: Music
kk: Музыка

en: Videos
kk: Видеолар

en: Pictures
kk: Суреттер

en: Title %d
kk: Атау %d

en: Failed to extract meta-data for file %s
kk: %s файлы үшін мета-деректерді алу сәтсіз аяқталды

en: Failed to add %s to ignored files: %s
kk: %s файлын елемейтін файлдар тізіміне қосу сәтсіз аяқталды: %s

en: Playlists
kk: Ойнату тізімдері

note: Titles and definitions of some virtual folders, for use with QueryContainer.
en: Year
kk: Жыл

note: Titles and definitions of virtual folders for Music, for use with QueryContainer.
en: Artist
kk: Әртіс

en: Album
kk: Альбом

en: Genre
kk: Жанры

en: Files & Folders
kk: Файлдар және бумалар

en: Not supported
kk: Қолдау жоқ

en: Titles
kk: Атаулар

en: Failed to start Rygel service: %s
kk: Rygel қызметін іске қосу сәтсіз аяқталды: %s

en: Failed to stop Rygel service: %s
kk: Rygel қызметін тоқтату сәтсіз аяқталды: %s
