rygel master - en to tg translation catalogue (20 entries)

en: Add a directory to the list of shared directories
tg: Илова кардани директория ба рӯйхати директорияҳои мубодилашуда

en: Add shared directory
tg: Илова кардани директорияи мубодилашуда

en: Add a network interface Rygel should serve files on
tg: Илова кардани интерфейси шабака барои иҷро кардани файлҳо бо Rygel

en: Add network interface
tg: Илова кардани интерфейси шабака

en: All
tg: Ҳама

en: Can't create items in %s
tg: Объектҳо дар %s эҷод намешаванд

en: Can't add containers in %s
tg: Дарбаргирандаҳо ба %s илова намешаванд

en: Can't remove containers in %s
tg: Дарбаргирандаҳо дар %s тоза намешаванд

en: Can't remove items in %s
tg: Объектҳо дар %s тоза намешаванд

note: Titles and definitions of virtual folders for Music, for use with QueryContainer.
en: Artist
tg: Ҳофиз

en: Album
tg: Албом

note: translators: @REALNAME@ is substituted for user's real name and it doesn't need translation.
en: @REALNAME@'s media
tg: Медиаи @REALNAME@

en: Albums
tg: Албомҳо

en: Artists
tg: Ҳофизон

en: [Plugin] group not found
tg: Гурӯҳи [Plugin] ёфт нашуд

en: A module named %s is already loaded
tg: Модул бо номи %s аллакай бор шудааст

en: Action Failed
tg: Амал қатъ шудааст

en: Bad current tag value.
tg: Қимати барчаспи ҷорӣ нодуруст аст.

en: Bad new tag value.
tg: Қимати барчаспи нав нодуруст аст.

en: Bad URI: %s
tg: URI-и нодуруст: %s
