sahara-dashboard - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Added integration with Designate for hostname resolution.
fr: Ajout l'intégration de la résolution du hostname avec Designate.

en: Bug Fixes
fr: Corrections de bugs

en: Current Series Release Notes
fr: Note de la release actuelle

en: Fixed issue with retrieving details for public clusters.
fr: Corrige un bug durant la récupération des détails des Clusters publics.

en: Mitaka Series Release Notes
fr: Note de release pour Mitaka

en: New Features
fr: Nouvelles fonctionnalités

en: Newton Series Release Notes
fr: Note de release pour Newton

en: Other Notes
fr: Autres notes

en: Sahara Dashboard Release Notes
fr: Note de release pour le Tableau de bord Sahara

en: Start using reno for release notes management.
fr: Commence à utiliser reno pour la gestion des notes de release
