sahara-dashboard VERSION - en to cs translation catalogue (494 entries)

en:  Done
cs: Hotovo

en:  or
cs: nebo

en: %s processes:
cs: %s procesů:

en: -- not selected --
cs: -- nevybráno --

en: Adapt For Oozie
cs: Přizpůsobit pro Oozie

en: Add
cs: Přidat

en: Add Node Group
cs: Přidat skupiny uzlu

en: Add libraries to your job template.
cs: Přidat knihovny k vaší šabloně úkolu.

en: Anti-affinity enabled for
cs: Proti slučivost povolena pro

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Auto Security Group
cs: Skupina automatické bezpečnosti

en: Auto-configure
cs: Nastavit automaticky

en: Automatically modify the Hadoop configuration so that job config values are set and so that Oozie will handle exit codes correctly.
cs: Automaticky upravit nastavení Hadoop tak, aby hodnoty nastavení úlohy byly zadány a aby Oozie správně zpracovával návratové kódy.

en: Availability Zone
cs: Zóna dostupnosti

en: Base Image
cs: Základní obraz

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Checking
cs: Kontrolování

en: Choose
cs: Zvolit

en: Choose a main binary
cs: Zvolte hlavní binární soubor

en: Choose a shell script
cs: Zvolte skript shellu

en: Choose a storage location
cs: Zvolte umístění úložiště

en: Choose additional files
cs: Zvolte další soubory

en: Choose an existing Master Node Group Template
cs: Vyberte existující šablonu skupinu hlavního uzlu

en: Choose an existing Worker Node Group Template
cs: Vyberte existující šablonu skupinu pracovního uzlu

en: Choose an existing file
cs: Zvolit existující soubor

en: Choose from the list of binaries and click "choose" to add the library to your job template.  This can be repeated for additional libraries.
cs: Vyberte si ze seznamu binárních souborů a klikněte na "zvolit" pro přidání knihovny k vaší šabloně úkolu. Toto můžete zopakovat pro další knihovny.

en: Choose job type
cs: Zvolte typ úkolu

en: Choose libraries
cs: Zvolte knihovny

en: Choose node group template
cs: Vybrat šablonu skupiny uzlů

en: Choose or create your main binary.  Additional libraries can be added from the "Libs" tab.
cs: Zvolte nebo vytvořte hlavní binární soubor. Další knihovny mohou být přidány z karty "Knihovny".

en: Choose plugin
cs: Zvolte zásuvný modul

en: Choose plugin and version
cs: Vyberte zásuvný modul a verzi

en: Choose plugin type and version
cs: Vyberte zásuvný modul a verzi

en: Choose the Input Data Source (n/a for Java and Shell jobs).
cs: Zvolte zdroj vstupních dat (toto neplatí pro úkoly Java a Shell).

en: Choose the Output Data Source (n/a for Java and Shell jobs).
cs: Zvolte zdroj výstupních dat (toto neplatí pro úkoly Java a Shell).

en: Choose the binary which should be used in this Job.
cs: Zvolte binární soubor, který má být použit v tomto úkolu.

en: Choose the cluster to use for the job.
cs: Zvolte cluster, který bude použit pro úkol.

en: Chosen Libraries
cs: Zvolené knihovny

en: Cinder volumes
cs: Svazky Cinder

en: Cluster Configuration Overview
cs: Přehled nastavení clusteru

en: Cluster Count
cs: Počet clusterů

en: Cluster Creation Guide
cs: Průvodce vytvořením clusteru

en: Cluster Events
cs: Události clusteru

en: Cluster Instances
cs: Instance clusteru

en: Cluster Name
cs: Název clusteru

en: Cluster Template
cs: Šablona clusteru

en: Cluster Template %s updated
cs: Šablona clusteru %s aktualizována

en: Cluster Template Configuration Overview
cs: Přehled konfigurace šablony clusteru

en: Cluster Template copy %s created
cs: Kopie šablony clusteru %s vytvořena

en: Cluster Templates
cs: Šablony clusterů

en: Cluster can be launched using existing Cluster Templates.
cs: Cluster může být spuštěn pomocí existujících šablon.

en: Cluster configurations are not specified
cs: Nastavení clusteru nejsou zadány

en: Cluster health checks
cs: Kontroly funkčnosti clusteru

en: Cluster provision steps
cs: Kroky k poskytnutí clusteru

en: Cluster share update failed.
cs: Aktualizace sdílení clusteru selhala.

en: Cluster template creation failed
cs: Vytvoření šablony clusteru selhalo

en: Cluster template update failed
cs: Aktualizace šablony clusteru selhala

en: Cluster type chosen
cs: Typ clusteru zvolen

en: Clusters
cs: Clustery

en: Completed Successfully
cs: Úspěšně dokončeno

en: Configuration
cs: Konfigurace

en: Configuration Details
cs: Podrobnosti nastavení

en: Configuration Value
cs: Hodnota nastavení

en: Configure
cs: Nastavit

en: Configure Cluster
cs: Nastavit cluster

en: Configure Cluster Template
cs: Nastavit šablonu clusteru

en: Configure Node Group Template
cs: Nastavit šablonu skupiny uzlu

en: Configure Template
cs: Nastavit šablonu

en: Control access to instances of the node group.
cs: Řízení přístupu k instancím ze skupiny uzlu.

en: Copy Cluster Template
cs: Kopírovat šablonu clusteru

en: Copy Template
cs: Zkopírovat šablonu

en: Could not create
cs: Nelze vytvořit

en: Could not create data source
cs: Nelze vytvořit zdroj dat

en: Could not create job template
cs: Nelze vytvořit šablonu úkolu

en: Could not launch job
cs: Úkol nelze spustit

en: Could not update cluster shares
cs: Nelze aktualizovat sdílení clusteru

en: Could not update data source
cs: Nelze aktualizovat zdroj dat

en: Could not update plugin
cs: Zásuvný modul nelze aktualizovat

en: Count
cs: Počet

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create Cluster Template
cs: Vytvořit šablonu clusteru

en: Create Data Source
cs: Vytvořit zdroj dat

en: Create Job Binary
cs: Vytvořit binární soubor úkolu

en: Create Job Template
cs: Vytvořit šablonu úkolu

en: Create Node Group Template
cs: Vytvořit šablonu skupiny uzlu

en: Create Template
cs: Vytvořit šablonu

en: Create a Cluster Template
cs: Vytvořit šablonu clusteru

en: Create a Data Source with a specified name.
cs: Vytvořit datový zdroj se zadaným názvem.

en: Create a Master Node Group Template
cs: Vytvořit šablonu skupiny hlavního uzlu

en: Create a Worker Node Group Template
cs: Vytvořit šablonu skupiny pracovního uzlu

en: Create a data source
cs: Vytvořit datový zdroj

en: Create a job template
cs: Vytvořit šablonu úkolu

en: Create a job template with a specified name.
cs: Vytvořit šablonu úkolu se zadaným názvem.

en: Create a script to be uploaded dynamically
cs: Vytvořit skript, který bude dynamicky nahráván

en: Create security group for this Node Group.
cs: Vytvořit bezpečnostní skupinu pro tuto skupinu uzlu.

en: Create time
cs: Čas vytvoření

en: Create volumes in this availability zone.
cs: Vytvořit svazky v této zóně dostupnosti.

en: Created
cs: Vytvořeno

[ctx: Created time]
en: Created
cs: Vytvořeno

en: Created Cluster Template %s
cs: Šablona clusteru %s vytvořena

en: Created Node Group Template %s
cs: Šablona skupiny uzlu %s vytvořena

en: Created time
cs: Vytvořeno

en: Current choice:
cs: Současná volba:

en: Current type:
cs: Současný typ:

en: Custom Tag
cs: Vlastní tag

en: DNS Domain Names
cs: Názvy domény DNS

en: Data Processing
cs: Zpracování dat

en: Data Processing Plugin Details
cs: Podrobnosti zásuvného modulu zpracování dat

en: Data Processing Plugins
cs: Zásuvné moduly zpracování dat

en: Data Processing internal database
cs: Vnitřní databáze Zpracování dat

en: Data Processing provides different storage location options. You may choose Ephemeral Drive or a Cinder Volume to be attached to instances.
cs: Zpracování dat poskytuje různé možnosti umístění úložiště. Můžete zvolit Efemerní disk nebo svazek Cinder, které budou připojeny k instancím.

en: Data Source
cs: Datový zdroj

en: Data Source Type
cs: Typ zdroje dat

en: Data Sources
cs: Zdroje dat

en: Data source created
cs: Zdroj dat vytvořen

en: Data source updated
cs: Zdroj dat aktualizován

en: Default Value
cs: Výchozí hodnota

en: Delete Cluster | Delete Clusters
cs[0]: Smazat cluster
cs[1]: Smazat clustery
cs[2]: Smazat clustery

en: Delete Data Source | Delete Data Sources
cs[0]: Smazat zdroj dat
cs[1]: Smazat zdroje dat
cs[2]: Smazat zdroje dat

en: Delete Job | Delete Jobs
cs[0]: Smazat úkol
cs[1]: Smazat úkoly
cs[2]: Smazat úkolů

en: Delete Job Binary | Delete Job Binaries
cs[0]: Smazat binární soubor úkolu
cs[1]: Smazat binární soubory úkolu
cs[2]: Smazat binární soubory úkolu

en: Delete Job Template | Delete Job Templates
cs[0]: Smazat šablonu úkolu
cs[1]: Smazat šablony úkolu
cs[2]: Smazat šablon úkolu

en: Delete Template | Delete Templates
cs[0]: Smazat šablonu
cs[1]: Smazat šablony
cs[2]: Smazat šablony

en: Deleted Cluster | Deleted Clusters
cs[0]: Cluster smazán
cs[1]: Clustery smazány
cs[2]: Clustery smazány

en: Deleted Data Source | Deleted Data Sources
cs[0]: Zdroj dat smazán
cs[1]: Zdroje dat smazány
cs[2]: Zdroje dat smazány

en: Deleted Job | Deleted Jobs
cs[0]: Úkol smazán
cs[1]: Úkoly smazány
cs[2]: Úkoly smazány

en: Deleted Job Binary | Deleted Job Binaries
cs[0]: Binární soubory úkolu smazán
cs[1]: Binární soubory úkolu smazány
cs[2]: Binární soubory úkolu smazány

en: Deleted Job Template | Deleted Jobs Templates
cs[0]: Šablona úkolu smazána
cs[1]: Šablony úkolu smazány
cs[2]: Šablon úkolu smazáno

en: Deleted Template | Deleted Templates
cs[0]: Šablona smazána
cs[1]: Šablony smazány
cs[2]: Šablony smazány

en: Description
cs: Popis

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Domain Name
cs: Název domény

en: Domain name
cs: Název domény

en: Done
cs: Hotovo

[ctx: Current status of a Job]
en: Done with Error
cs: Dokončeno s chybou

en: Download Job Binary
cs: Stáhnout binární soubor úkolu

en: Download job binary
cs: Stáhnout binární soubor úkolu

en: Drive type
cs: Typ ovladače

en: Duration
cs: Doba trvání

en: Edit Cluster Template
cs: Upravit šablonu clusteru

en: Edit Data Source
cs: Upravit zdroj dat

en: Edit Image Tags
cs: Upravit značky obrazu

en: Edit Job Binary
cs: Upravit binární soubor úkolu

en: Edit Node Group Template
cs: Upravit šablonu skupiny uzlu

en: Edit Tags
cs: Upravit značky

en: Edit Template
cs: Upravit šablonu

en: Enable Swift Paths
cs: Povolit cesty Swift

en: Enabled Versions
cs: Povolené verze

[ctx: End time]
en: Ended
cs: Ukončeno

en: Enter any custom configuration required for your job's execution.
cs: Zadejte jakékoli vlastni nastavení potřebné pro spuštění vašeho úkolu.

en: Enter the URL for the file
cs: Zadat URL odkazující na soubor

en: Enter the username and password required to access that file
cs: Zadat uživatelské jméno a heslo nutné pro přístup k tomuto souboru

en: Ephemeral drive
cs: Efemérní disk

en: Error Details
cs: Podrobnosti chyby

en: Event time
cs: Čas události

en: Failed
cs: Selhalo

[ctx: Current status of a Job]
en: Failed
cs: Selhalo

en: Failed to fetch internal binary list
cs: Nelze získat seznam interních binárních souborů

en: Failed to get list of internal binaries.
cs: Nelze získat seznam interních binárních souborů.

en: Failed to get list of shares
cs: Nelze získat seznam sdílení

en: Failed to update image.
cs: Aktualizace obrazu selhala.

en: Filter
cs: Filtrovat

en: Flavor
cs: Typ

en: Flavor is not specified
cs: Typ není zadán

en: Floating IP Pool
cs: Zásoba plovoucích IP

en: For Data Processing internal job binaries, you may choose from the following:
cs: Pro interní binární soubory úkolu Zpracování dat můžete provést jedno z následujících:

en: For Object Store job binaries, you must:
cs: Pro binární soubory úkolu v Úložišti objektů musíte:

en: For Shell Action jobs, any required files beyond the main script may be added as "libraries".
cs: Pro úkoly Činnosti Shell lze dodatečné soubory, mimo hlavní skript, přidat jako "knihovny".

en: General Info
cs: Obecné informace

en: Guided Cluster Creation
cs: Vytvoření clusteru s průvodcem

en: Guided Job Execution
cs: Spuštění úlohy s průvodcem

en: HDFS placement
cs: Umístění HDFS

en: Health
cs: Funkčnost

en: Hide full configuration
cs: Skrýt úplnou konfiguraci

en: If selected, %s will be protected from modifications until this will be unselected
cs: Pokud je vybráno, %s bude chráněno proti změnám dokud nebude výběr zrušen.

en: If selected, %s will be shared across the tenants
cs: Pokud je vybráno, %s bude nasdíleno napříč tenanty.

en: If selected, instances of a cluster will be automatically configured during creation. Otherwise you should manually specify configuration values
cs: Při zvolení jsou instance clusteru během vytváření automaticky nastaveny. V opačném případě musíte hodnoty nastavení zadat ručně.

en: If selected, instances of a node group will be automatically configured during cluster creation. Otherwise you should manually specify configuration values.
cs: Při zvolení jsou instance skupiny uzlu automaticky nastaveny během vytváření. V opačném případě musíte hodnoty nastavení zadat ručně.

en: Image
cs: Obraz

en: Image Registry
cs: Registr obrazů

en: Image Registry is used to provide additional information about images for Data Processing.
cs: Registr obrazů poskytuje dodatečné informace o obrazech určených pro zpracování dat.

en: Image Registry tool:
cs: Nástroj registru obrazů:

en: In progress
cs: Probíhá

en: Info
cs: Informace

en: Input
cs: Vstup

en: Input Data Source
cs: Zdroj vstupních dat

en: Instance and attached volumes will be created on the same physical host
cs: Instance a připojené svazky budou vytvořeny na stejném fyzickém hostiteli

en: Instances
cs: Instance

en: Instances Count
cs: Počet instancí

en: Interface Arguments
cs: Argumenty rozhraní

en: Internal Binary
cs: Interní binární soubor

en: Internal IP
cs: Vnitřní IP adresa

en: Internal binary
cs: Interní binární soubor

en: Java Action
cs: Akce Java

en: Java Opts
cs: Operace Java

en: Job
cs: Úkol

en: Job Binaries
cs: Binární soubory úkolu

en: Job Configuration
cs: Konfigurace úkolu

en: Job Execution ID
cs: ID spuštění úkolu

en: Job Guide
cs: Průvodce úkolem

en: Job Template
cs: Šablona úkolu

en: Job Templates
cs: Šablony úkolu

en: Job Type
cs: Typ úkolu

en: Job args
cs: Argumenty úkolu

en: Job configs
cs: Nastavení úkolu

en: Job created
cs: Úkol vytvořen

en: Job launched
cs: Úkol spuštěn

en: Job params
cs: Parametry úkolu

en: Job template:
cs: Šablona úkolu:

en: Job type chosen
cs: Zvolen typ úkolu

en: Jobs
cs: Úkoly

en: Keypair
cs: Pár klíčů

en: Label
cs: Štítek

en: Label details
cs: Podrobnosti štítku

en: Last Updated
cs: Naposledy aktualizováno

en: Launch
cs: Spustit

en: Launch Cluster
cs: Spustit cluster

en: Launch Job | Launch Jobs
cs[0]: Spustit úkol
cs[1]: Spustit úkoly
cs[2]: Spustit úkoly

en: Launch On Existing Cluster
cs: Spustit na existujícím clusteru

en: Launch On New Cluster
cs: Spustit na novém clusteru

en: Launch a Cluster
cs: Spustit cluster

en: Launch instances in these security groups.
cs: Spustit instance v těchto bezpečnostních skupinách.

en: Launch instances in this availability zone.
cs: Spustit instance v této zóně dostupnosti.

en: Launch job
cs: Spustit úkol

en: Launch the given job template on a cluster.
cs: Spustit zadanou šablonu úkolu v clusteru.

en: Launched Cluster %s
cs: Cluster %s spuštěn

en: Launched Job | Launched Jobs
cs[0]: Úkol spuštěny
cs[1]: Úkoly spuštěny
cs[2]: Úkoly spuštěny

en: Libs
cs: Knihovny

en: Location
cs: Umístění

en: Main Class
cs: Hlavní třída

en: Mains
cs: Hlavní komponenta

en: Management IP
cs: IP adresa pro správu

en: Mapper
cs: Mapovač

en: Mapping Type
cs: Typ mapování

en: Master Node Group Template:
cs: Šablona skupiny hlavního uzlu:

en: Modify the configuration so that swift URLs can be dereferenced through HDFS at runtime.
cs: Změnit nastavení tak, aby URL swift mohly být dereferencovány pomocí HDFS při spuštění.

en: Name
cs: Název

en: Name: %(node_group_name)s
cs: Název: %(node_group_name)s

en: Named Parameter
cs: Pojmenovaný parametr

en: Neutron Management Network
cs: Správní síť Neutron

en: Never
cs: Nikdy

en: Next
cs: Další

en: No Cluster Template Created
cs: Šablona clusteru nevytvořena

en: No Images Available
cs: Žádné obrazy nejsou dostupné

en: No Master Node Group Template Created
cs: Nebyla vytvořena žádná šablona skupiny hlavního uzlu

en: No Templates Available
cs: Žádné šablony nejsou dostupné

en: No Worker Node Group Template Created
cs: Nebyla vytvořena žádná šablona skupiny pracovního uzlu

en: No availability zone specified
cs: Nezadána zóna dostupnosti

en: No clusters available
cs: Clustery nejsou dostupné

en: No configurations
cs: Žádná nastavení

en: No description
cs: Žádný popis

en: No domain is specified
cs: Nebyla zadána žádná doména

en: No enabled versions
cs: Žádné povolené verze

en: No image specified
cs: Žádné obrazy nezadány

en: No images available.
cs: Žádné obrazy nejsou dostupné.

en: No info available
cs: Nejsou dostupné žádné informace

en: No job template created
cs: Nevytvořena žádná šablona úkolu

en: No keypair
cs: Žádný pár klíčů.

en: No plugin chosen
cs: Nezvolen žádný zásuvný modul

en: No type chosen
cs: Nezvolen žádný typ

en: No volume type
cs: Žádný typ svazku

en: Node Group
cs: Skupina uzlu

en: Node Group Name: %(node_group_name)s
cs: Název skupiny uzlů: %(node_group_name)s

en: Node Group Template
cs: Šablona skupiny uzlu

en: Node Group Template %s updated
cs: Šablona skupiny uzlu %s byla aktualizována

en: Node Group Template copy %s created
cs: Kopie šablony skupiny uzlu %s vytvořena

en: Node Group Templates
cs: Šablony skupiny uzlu

en: Node Group: %(node_group_name)s
cs: Skupina uzlu: %(node_group_name)s

en: Node Groups
cs: Skupiny uzlů

en: Node Groups Configuration Overview
cs: Přehled konfigurace skupiny uzlů

en: Node Processes
cs: Procesy uzlu

en: Node group cluster
cs: Cluster skupiny uzlů

en: Node group configurations are not specified
cs: Konfigurace skupiny uzlů nezadána

en: Node processes are not specified
cs: Procesy uzlu nezadány

en: Nodes Count
cs: Počet uzlů

en: None
cs: Žádný

en: Not available
cs: Není dostupné

en: Number
cs: Číslo

en: Number of Nodes
cs: Počet uzlů

en: Number of clusters to launch.
cs: Počet clusterů ke spuštění.

en: Oozie Job ID
cs: ID úkolu Oozie

en: OpenStack Flavor
cs: OpenStack typ

en: Output
cs: Výstup

en: Output Data Source
cs: Zdroj výstupních dat

en: Parameters
cs: Parametry

en: Password
cs: Heslo

en: Path
cs: Cesta

en: Persist cluster after job exit
cs: Cluster nebude zrušen po dokončení úkolu

en: Plugin
cs: Zásuvný modul

en: Plugin Name
cs: Název zásuvného modulu

en: Plugin label
cs: Štítek zásuvného modulu

en: Plugin name
cs: Název zásuvného modulu

en: Plugin update failed.
cs: Aktualizace zásuvného modulu selhala.

en: Plugin version %s
cs: Zásuvný modul verze %s

en: Plugin:
cs: Zásuvný modul:

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Positional Argument
cs: Poziční argument

en: Progress
cs: Probíhá

en: Project ID
cs: ID projektu

en: Protected
cs: Chráněno

en: Proxy Gateway
cs: Brána proxy

en: Public
cs: Veřejné

en: Read only
cs: Pouze pro čtení

en: Read/Write
cs: Čtení/Zápis

en: Reducer
cs: Reduktor

en: Register Image
cs: Registrovat obraz

en: Relaunch On Existing Cluster
cs: Znovu spustit na existujícím clusteru

en: Relaunch On New Cluster
cs: Znovu spustit na novém clusteru

en: Remove
cs: Odstranit

en: Required
cs: Vyžadováno

en: Reset Cluster Creation Guide
cs: Resetovat průvodce vytvořením clusteru

en: Reset Cluster Guide
cs: Resetovat průvodce clusterem

en: Reset Job Execution Guide
cs: Resetovat průvodce spuštěním úkolu

en: Return Code
cs: Návratový kód

en: Run HBase EDP Jobs with common HBase library on HDFS
cs: Spouštět úkoly HBase EDP pomocí knihovny Common HBase na HDFS

en: Sahara will use instances of this node group to access other cluster instances.
cs: Sahara použije instance této skupiny uzlů pro přístup k ostatním instancím clusteru.

en: Scale
cs: Škálovat

en: Scale Cluster
cs: Škálovat cluster

en: Scale cluster operation failed
cs: Operace škálování clusteru selhala

en: Scaled cluster successfully started.
cs: Škálovaný cluster úspěšně spuštěn.

en: Scope
cs: Rozsah

en: Script name
cs: Název skriptu

en: Script text
cs: Text skriptu

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Security Groups
cs: Bezpečnostní skupiny

en: Select
cs: Vybrat

en: Select Image
cs: Vyberte obraz

en: Select Node Group Processes
cs: Vyberte procesy skupiny uzlu

en: Select Shares
cs: Zvolit sdílení

en: Select a Node Group Template to add:
cs: Vyberte šablonu skupiny uzlu pro přidání:

en: Select a Value Type for your next argument:
cs: Vyberte typ hodnoty pro další argument:

en: Select a plugin and version for a new Cluster template.
cs: Vyberte zásuvný modul a verzi pro novou šablonu clusteru.

en: Select a plugin and version for a new Cluster.
cs: Vyberte zásuvný modul a verzi pro nový cluster.

en: Select a plugin and version for the new Node Group template.
cs: Vyberte zásuvný modul a verzi pro novou šablonu uzlu.

en: Select an existing node group template.
cs: Zvolte existující šablonu skupiny uzlů.

en: Select node processes for the node group
cs: Vyberte procesy uzlu pro jeho skupinu

en: Select plugin and hadoop version
cs: Vyberte zásuvný modul a verzi hadoop

en: Select plugin and hadoop version for cluster
cs: Vyberte zásuvný modul a verzi hadoop pro cluster

en: Select plugin and hadoop version for cluster template
cs: Vyberte zásuvný modul a verzi Hadoop pro šablonu clusteru

en: Select property name
cs: Vyberte název vlastnosti

en: Select the storage type for your job binary.
cs: Vyberte typ úložiště vašeho binárního souboru úkolu.

en: Select the type of your Data Source.
cs: Vyberte typ svého datového zdroje.

en: Select the type of your job:
cs: Vyberte typ svého úkolu:

en: Select type
cs: Vyberte typ

en: Service Configurations
cs: Nastavení služby

en: Share
cs: Sdílet

en: Shares
cs: Sdílení

en: Shell Action
cs: Akce shell

en: Show full configuration
cs: Zobrazit úplnou konfiguraci

en: Source password
cs: Heslo zdroje

en: Source username
cs: Uživatelské jméno zdroje

en: Specified User Name will be used by Data Processing to apply configs and manage processes on instances.
cs: Zadané jméno uživatele bude použito ve Zpracování dat k použití nastavení a pro správu procesů na instancích.

en: Start Verification | Start Verifications
cs[0]: Spustit ověření
cs[1]: Spustit ověření
cs[2]: Spustit ověření

[ctx: Start time]
en: Started
cs: Spuštěno

en: Started Verification | Started Verifications
cs[0]: Ověření spuštěno
cs[1]: Ověření spuštěna
cs[2]: Ověření spuštěna

en: Started at
cs: Zahájeno

en: Status
cs: Stav

en: Status description
cs: Popis stavu

en: Step Description
cs: Popis kroku

en: Storage type
cs: Typ úložiště

en: Streaming MapReduce
cs: Streamované Mapreduce

en: String
cs: Řetězec

en: Substitute data source objects for URLs of the form datasource://name or uuid.
cs: Nahrazuje objekty zdrojových dat pro URL ve tvaru zdrojových dat: //název nebo uuid.

[ctx: Current status of a Job]
en: Succeeded
cs: Úspěšně provedeno

en: Successfully updated image.
cs: Obraz úspěšně aktualizován.

en: Supported Versions
cs: Podporované verze

en: Tags
cs: Značky

en: Template
cs: Šablona

en: Template Name
cs: Název šablony

en: Template not specified
cs: Šablona nezadána

en: The Cluster object should specify OpenStack Image to boot instances for Cluster.
cs: Objekt clusteru by měl udávat obraz Openstack sloužící k zavedení instancí pro cluster.

en: The value of shares must be a list of values
cs: shares musí být seznam hodnot

en: This Cluster Template will be created for:
cs: Tato šablona clusteru bude vytvořena pro:

en: This Cluster will be started with:
cs: Tento cluster bude spuštěn takto:

en: This Node Group Template will be created for:
cs: Tato šablona skupiny uzlu bude vytvořena pro:

en: Title
cs: Název

en: Topology Name
cs: Název topologie

en: Type
cs: Typ

en: Unable to create job binary
cs: Nelze vytvořit binární soubor úkolu

en: Unable to create job binary: %s
cs: Nelze vytvořit binární soubor úlohy: %s

en: Unable to create new cluster for job.
cs: Nelze vytvořit nový cluster pro úkol.

en: Unable to create the cluster
cs: Nelze vytvořit cluster

en: Unable to fetch Base Image with id: %s.
cs: Nelze získat základní obraz s id: %s.

en: Unable to fetch available images.
cs: Nelze získat dostupné obrazy.

en: Unable to fetch base image details
cs: Nelze získat podrobnosti základního obrazu.

en: Unable to fetch cluster list
cs: Nelze získat seznam clusterů

en: Unable to fetch cluster template list
cs: Nelze získat seznam šablon clusterů

en: Unable to fetch cluster template.
cs: Nelze získat šablonu clusteru.

en: Unable to fetch cluster to scale
cs: Nelze získat cluster pro škálování

en: Unable to fetch cluster to scale.
cs: Nelze získat cluster pro škálování.

en: Unable to fetch cluster.
cs: Nelze získat cluster.

en: Unable to fetch clusters.
cs: Nelze získat clustery.

en: Unable to fetch data source list
cs: Nelze získat seznam zdrojů dat

en: Unable to fetch data sources.
cs: Nelze získat zdroje dat.

en: Unable to fetch flavor for template.
cs: Nelze získat typ pro šablonu.

en: Unable to fetch floating ip pools.
cs: Nelze získat zásoby plovoucích ip adres.

en: Unable to fetch image choices.
cs: Nelze získat seznam obrazů.

en: Unable to fetch instance details.
cs: Nelze získat podrobnosti instance.

en: Unable to fetch job binary list
cs: Nelze získat seznam binárních souborů úkolu

en: Unable to fetch job binary: %(exc)s
cs: Nelze získat binární soubor úkolu: %(exc)s

en: Unable to fetch job list
cs: Nelze získat seznam úkolů

en: Unable to fetch job template list
cs: Nelze získat seznam šablon úkolu

en: Unable to fetch jobs.
cs: Nelze získat úkoly.

en: Unable to fetch keypair choices.
cs: Nelze získat výběr páru klíčů.

en: Unable to fetch network details
cs: Nelze získat podrobnosti sítě.

en: Unable to fetch node group details.
cs: Nelze získat podrobnosti skupiny uzlů.

en: Unable to fetch node group template list
cs: Nelze získat seznam šablon skupiny uzlu.

en: Unable to fetch plugin details.
cs: Nelze získat podrobnosti zásuvného modulu.

en: Unable to fetch plugin list
cs: Nelze získat seznam zásuvných modulů.

en: Unable to fetch plugin object.
cs: Nelze získat objekt zásuvného modulu.

en: Unable to fetch template object.
cs: Nelze získat objekt šablony.

en: Unable to fetch template to copy.
cs: Nelze získat šablonu ke zkopírování.

en: Unable to fetch template to edit.
cs: Nelze získat šablonu k úpravě.

en: Unable to fetch the image details
cs: Nelze získat podrobnosti obrazu

en: Unable to generate process choices.
cs: Nelze vytvořit volby procesu.

en: Unable to get node group details.
cs: Nelze získat podrobnosti skupiny uzlů.

en: Unable to get security group list.
cs: Nelze získat seznam bezpečnostních skupin.

en: Unable to launch job.
cs: Nelze spustit úkol.

en: Unable to populate anti-affinity processes.
cs: Nelze zaplnit procesy proti slučivosti.

en: Unable to process plugin tags
cs: Nelze zpracovat značky zásuvného modulu

en: Unable to retrieve data processing plugins.
cs: Nelze získat zásuvné moduly zpracování dat.

en: Unable to retrieve details for cluster "%s".
cs: Nelze získat podrobnosti clusteru "%s".

en: Unable to retrieve details for cluster template "%s".
cs: Nelze získat podrobnosti šablony clusteru "%s".

en: Unable to retrieve details for data source "%s".
cs: Nelze získat podrobnosti zdroje dat "%s".

en: Unable to retrieve details for job "%s".
cs: Nelze získat podrobnosti úkolu "%s".

en: Unable to retrieve details for job binary "%s".
cs: Nelze získat podrobnosti binárního souboru úkolu "%s".

en: Unable to retrieve details for job template "%s".
cs: Nelze získat podrobnosti šablony úkolu "%s".

en: Unable to retrieve details for node group template "%s".
cs: Nelze získat podrobnosti šablony skupiny uzlu "%s".

en: Unable to retrieve image list
cs: Nele získat seznam obrazů

en: Unable to retrieve images with filter %s.
cs: Nelze získat obrazy pomocí filtru %s.

en: Unable to retrieve job binary "%s".
cs: Nelze získat binární soubor úkolu "%s".

en: Unable to retrieve networks.
cs: Nelze získat sítě.

en: Unable to retrieve plugin.
cs: Nelze získat zásuvný modul.

en: Unable to retrieve security group %(group)s.
cs: Nelze získat bezpečnostní skupinu %(group)s.

en: Unable to set cluster type
cs: Nelze nastavit typ clusteru

en: Unable to set job type
cs: Nelze nastavit typ úkolu

en: Unable to set node group template
cs: Nelze nastavit šablonu skupiny uzlu

en: Unable to update job binary
cs: Nelze aktualizovat binární soubor úkolu

en: Unable to update job binary: %s
cs: Nelze aktualizovat binární soubor úlohy: %s

en: Unable to update row
cs: Nelze aktualizovat řádek

en: Unable to upload job binary
cs: Nelze nahrát binární soubor úkolu

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unnecessary tags may be removed by clicking a cross near tag's name.
cs: Nepotřebné značky mohou být odstraněny kliknutím na křížek u jejich jména.

en: Unregister Image | Unregister Images
cs[0]: Zrušit registraci obrazu
cs[1]: Zrušit registrace obrazů
cs[2]: Zrušit registrace obrazů

en: Unregistered Image | Unregistered Images
cs[0]: Registrace obrazu zrušena
cs[1]: Registrace obrazů zrušena
cs[2]: Registrace obrazů zrušena

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update Cluster Shares
cs: Aktualizovat sdílení clusteru

en: Update Plugin
cs: Aktualizovat zásuvný modul

en: Update Shares
cs: Aktualizovat sdílení

en: Update the plugin labels
cs: Aktualizovat štítky zásuvného modulu

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Updated time
cs: Aktualizováno

en: Upload
cs: Nahrát

en: Upload File
cs: Nahrát soubor

en: Upload Template
cs: Nahrát  šablonu

en: Upload a new file
cs: Nahrát nový soubor

en: Uptime
cs: Doba provozu

en: Use Data Source Substitution for Names and UUIDs
cs: Pro název a UUID použít substituci datového zdroje

en: Use HBase Common library
cs: Použít knihovnu Common HBase

en: Use anti-affinity groups for processes
cs: Použít skupiny proti slučivosti pro procesy

en: Use anti-affinity groups for:
cs: Použít skupiny proti slučivosti pro:

en: Use auto-configuration
cs: Použít automatické nastavení

en: Use the same topology name as defined in your .yaml file
cs: Použijte stejný název topologie, který byl zadán v .yaml souboru

en: User
cs: Uživatel

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: User has to choose a keypair to have access to clusters instances.
cs: Uživatel si musí zvolit pár klíčů pro přístup k instancím clusteru.

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Value
cs: Hodnota

en: Value Type
cs: Typ hodnoty

en: Version
cs: Verze

en: Version:
cs: Verze:

en: Volume local to instance
cs: Lokální svazek k instanci

en: Volumes Availability Zone
cs: Zóna dostupnosti svazků

en: Volumes local to instance
cs: Svazky místní k instanci

en: Volumes per node
cs: Svazky v uzlu

en: Volumes size
cs: Velikost svazků

en: Volumes size (GB)
cs: Velikost svazků (GB)

en: Volumes type
cs: Typy svazků

en: Which keypair to use for authentication.
cs: Který pár klíčů má být použit pro ověření.

en: Worker Node Group Template:
cs: Šablona skupiny pracovního uzlu

en: You may also add any custom tag.
cs: Můžete také přidat jakékoli vlastní značky.

en: You may also enter an optional description for your Data Source.
cs: Můžete také zadat dodatečný popis pro váš datový zdroj.

en: You may also enter an optional description for your job binary.
cs: Můžete také zadat jeho dodatečný popis.

en: You may also enter an optional description for your job template.
cs: Můžete také zadat její dodatečný popis.

en: You may need to enter the username and password for your Data Source.
cs: Je možné, že váš datový zdroj bude vyžadovat uživatelské jméno a heslo.

en: You may set <b>cluster</b> scoped configurations on corresponding tabs.
cs: Konfigurace zaměřené na <b>clustery</b> můžete nastavit v odpovídajících kartách.

en: You must choose a flavor to determine the size (VCPUs, memory and storage) of all launched VMs.
cs: Pro zjištění velikosti všech spuštěných virtuálních strojů musíte zvolit konfiguraci (VCPU, paměť a úložiště).

en: You've chosen a cluster that is in 'Error' state. Appropriate execution of the job can't be guaranteed.
cs: Vybrali jste clusteru, který je v chybovém stavu. Nelze zaručit řádný výkon úlohy.

en: cluster template
cs: šablona clusteru

en: data source
cs: zdroj dat

en: job
cs: Úkol

en: job binary
cs: binární soubor úkolu

en: no processes
cs: žádné procesy

en: node group template
cs: šablona skupiny uzlu
