sahara-dashboard 7.0.0.0rc2.dev21 - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: (show events)
cs: (zobrazit události)

en: Configuration Value
cs: Hodnota nastavení

en: Data Source
cs: Datový zdroj

en: Default Value
cs: Výchozí hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Event log is not available.
cs: Log událostí není dostupný.

en: For configs and params, type the key name; for args, type the index as an integer, starting from 0.
cs: Pro nastavení a parametry zadejte název klíče; pro argumenty zadejte index jako celé číslo počínaje od 0.

en: For data sources, use a data source UUID or a path (as per data source creation.)
cs: Pro datový zdroj použijte UUID zdroje nebo cestu (podle vytvoření data zdroje.)

en: Location
cs: Umístění

en: Mapping Type
cs: Typ mapování

en: Name
cs: Název

en: Named Parameter
cs: Pojmenovaný parametr

en: Number
cs: Číslo

en: Positional Argument
cs: Poziční argument

en: Remove
cs: Odstranit

en: Required?
cs: Vyžadováno?

en: String
cs: Řetězec

en: The step has completed successfully. No events to display.
cs: Krok byl úspěšně dokončen. Žádné události k zobrazení.

en: Value Type
cs: Typ hodnoty

en: Verification is not available.
cs: Ověření není k dispozici.

en: Warning!
cs: Varování!
