sakura 2.3.8 - en to cs translation catalogue (62 entries)

en: Print version number
cs: Vytiskne informaci o verzi

en: Set window title
cs: Nastaví titulek okna

en: Select initial terminal font
cs: Volba výchozího písma terminálu

en: Select initial number of tabs
cs: Výchozí počet karet

en: Set working directory
cs: Nastavit pracovní složku

en: Execute command
cs: Spustit příkaz

en: Login shell
cs: Přihlašovací shell

en: Set window icon
cs: Nastavit ikonu okna

en: Set columns number
cs: Nastaví počet sloupců

en: Set rows number
cs: Nastaví počet řádek

en: Hold window after execute command
cs: Zachovat okno po vykonání příkazu

en: Maximize window
cs: Maximalizovat okno

en: Fullscreen mode
cs: Na celou obrazovku

en: Use alternate configuration file
cs: Použít alternativní soubor s nastaveními

en: Select initial colorset
cs: Vybrat počáteční sadu barev

en: There are running processes.
    
    Do you really want to close Sakura?
cs: Aplikace obsahuje běžící procesy.
    
    Opravdu chcete ukončit aplikaci Sakura?

en: Select font
cs: Zvolte písmo

en: Set tab name
cs: Nastavit název panelu

en: _Cancel
cs: _Storno

en: _Apply
cs: _Použít

en: New text
cs: Nový text

en: Select colors
cs: Vybrat barvy

en: _Select
cs: _Vybrat

en: Colorset
cs: Barevné sada

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Foreground color
cs: Barva popředí

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Cursor color
cs: Barva kurzoru

en: Opacity level (%)
cs: Úroveň průhlednosti (%):

en: Palette
cs: Paletu

en: New window title
cs: Název nového okna

en: Open mail
cs: Otevřít e-mail

en: Open link
cs: Otevřít odkaz

en: Copy link
cs: Zkopírovat odkaz

en: New tab
cs: Nová karta

en: Set tab name...
cs: Nastavit název panelu…

en: Close tab
cs: Zavřít kartu

en: Full screen
cs: Celá obrazovka

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Paste
cs: Vložit

en: Options
cs: Volby

en: Select font...
cs: Zvolte písmo…

en: Select colors...
cs: Zvolte barvy…

en: Show tab bar
cs: Zobrazit lištu karet

en: Always
cs: Vždy

en: Tabs at bottom
cs: Panely dole

en: Show close button on tabs
cs: Zobrazovat na panelech zavírací tlačítko

en: Show scrollbar
cs: Zobrazit posuvník

en: Set urgent bell
cs: Nastavit naléhavý zvon

en: Set audible bell
cs: Nastavit akustické zvon

en: Set blinking cursor
cs: Nastavit blikající kurzor

en: Set cursor type
cs: Nastavit typ kurzoru

en: Block
cs: Blokový

en: Underline
cs: Podtržítko

en: IBeam
cs: Svislá čára

en: Search
cs: Hledat

en: Terminal %d
cs: Terminál %d

en: There is a running process in this terminal.
    
    Do you really want to close it?
cs: V tomto terminálu běží proces.
    
    Opravdu jej chcete uzavřít?

en: Error message
cs: Chybové hlášení

en: Cannot change working directory
cs: Nepodařilo se změnit pracovní složku

en: - vte-based terminal emulator
cs: - emulátor terminálu založený na VTE

en: sakura version is %s
cs: sakura verze %s
